6. mai - 17. juni 2014
OS tirsdagsregatta
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Endring til seilingsbestemmelsene 2 - bane
Live tracing av regataen
Seilingsbestemmelser 2014
Endring til seilingsbestemmelsene 1 - motor på hekken
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
044
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 2007
Dag Andersen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 2007
GLORY
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 2007
Dag Andersen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
, Oslo Seilforening
Dag Andersen, Oslo Seilforening
Einar Martinussen, Oslo Seilforening
Jan Petter Gamborg, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 147
Arild Holt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sånnja
Seilnummer:
NOR 147
Petter Fjellstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sånnja
Seilnummer:
NOR 147
SåNNJA
Arild Holt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sånnja
Seilnummer:
NOR 147
Petter Fjellstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sånnja
Seilnummer:
NOR 147
Arild Holt
, Oslo Seilforening
Petter Fjellstad, Kongelig Norsk Seilforening
Marius Marents, Bundefjorden Seilforening
Halvor Qvale, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
JaJa
Seilnummer:
NOR 988
JAJA
Randi Wøien
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
JaJa
Seilnummer:
NOR 988
Randi Wøien
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 95
terje Karlsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gjertrud
Seilnummer:
NOR 95
GJERTRUD
terje Karlsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gjertrud
Seilnummer:
NOR 95
terje Karlsen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørn
Seilnummer:
NOR 952
ASBJøRN
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørn
Seilnummer:
NOR 952
Ane Berg Tomter
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 6614
Tore Omdahl
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Slaraffen
Seilnummer:
NOR 6614
SLARAFFEN
Tore Omdahl
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Slaraffen
Seilnummer:
NOR 6614
Tore Omdahl
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: NOR Rating - medlem
NOR 1150
Esben Keim
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 1150
HVERGANG
Esben Keim
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 1150
Esben Keim
, Oslo Seilforening
Trygve Leergaard, Oslo Seilforening
Terje Wang, Oslo Seilforening
Stein Broch Olsen, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 2006
Morten Aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
IMPULS
Morten Aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Morten Aagaard
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 136
Tore Volden
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Seilnummer:
NOR 136
BRISEN
Tore Volden
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Seilnummer:
NOR 136
Tore Volden
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 344
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Merlin
Seilnummer:
NOR 344
MERLIN
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Merlin
Seilnummer:
NOR 344
Lars-Jakob Alveberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 570
Halvor Svendsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
HangOver
Seilnummer:
NOR 570
HANGOVER
Halvor Svendsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
HangOver
Seilnummer:
NOR 570
Halvor Svendsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 82
Jostein Magnussen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
DNF2
Seilnummer:
NOR 82
DNF2
Jostein Magnussen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
DNF2
Seilnummer:
NOR 82
Jostein Magnussen
, Oslo Seilforening
Klasse: NOR Rating - medlem
NOR 93
Ivar Engen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 93
AKVA
Ivar Engen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 93
Ivar Engen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 134
Frode Gunnestad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
SPRØYT
Seilnummer:
NOR 134
SPRØYT
Frode Gunnestad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
SPRØYT
Seilnummer:
NOR 134
Frode Gunnestad
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
innit!
Seilnummer:
NOR 1080
Karsten Barton
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
innit!
Seilnummer:
NOR 1080
INNIT!
Arne Haabeth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
innit!
Seilnummer:
NOR 1080
Karsten Barton
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
innit!
Seilnummer:
NOR 1080
Arne Haabeth
, Oslo Seilforening
Karsten Barton, Oslo Seilforening
Kristian Klavenes, Oslo Seilforening
Christian Andersen, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 182
Dag Tønder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mani To
Seilnummer:
NOR 182
MANI TO
Dag Tønder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mani To
Seilnummer:
NOR 182
Dag Tønder
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 755
Erik Holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 755
Gunnar Velten
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 755
ORCA
Erik Holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 755
Gunnar Velten
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 755
Erik Holter
, Færder Seilforening
Gunnar Velten, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Albicilla
Seilnummer:
NOR 186
ALBICILLA
Camilla Nore
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Albicilla
Seilnummer:
NOR 186
Camilla Nore
, Asker Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 413
Mathias Friis
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
FriiStilt
Seilnummer:
NOR 413
FRIISTILT
Mathias Friis
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
FriiStilt
Seilnummer:
NOR 413
Mathias Friis
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 430
Finn Eriksen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Krahn-Eriksen
Seilnummer:
NOR 430
KRAHN-ERIKSEN
Finn Eriksen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Krahn-Eriksen
Seilnummer:
NOR 430
Finn Eriksen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 997
H.M. Kong harald V
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Fram XVII
Seilnummer:
NOR 997
FRAM XVII
H.M. Kong harald V
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Fram XVII
Seilnummer:
NOR 997
H.M. Kong harald V
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 121
Tor Egil Melgård
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
XANIA
Tor Egil Melgård
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
Tor Egil Melgård
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
SWE 2
Erik Rønneberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snabben
Seilnummer:
SWE 2
SNABBEN
Erik Rønneberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snabben
Seilnummer:
SWE 2
Erik Rønneberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 259
Erlend Solfjeld Kjelstad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørg
Seilnummer:
NOR 259
ASBJøRG
Erlend Solfjeld Kjelstad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørg
Seilnummer:
NOR 259
Erlend Solfjeld Kjelstad
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 695
truls rognerud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Else
Seilnummer:
NOR 695
ELSE
truls rognerud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Else
Seilnummer:
NOR 695
truls rognerud
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 714
Øivind-Tore Mylius
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 714
HURRAMEGRUNDT
Øivind-Tore Mylius
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 714
Øivind-Tore Mylius
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 154
Audun Noreng
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lucky Duck
Seilnummer:
NOR 154
LUCKY DUCK
Audun Noreng
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lucky Duck
Seilnummer:
NOR 154
Audun Noreng
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 35
Benjamin Hummitzsch
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
dasboot
Seilnummer:
NOR 35
DASBOOT
Benjamin Hummitzsch
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
dasboot
Seilnummer:
NOR 35
Benjamin Hummitzsch
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 536
Stein Sørlie
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Proxy
Seilnummer:
NOR 536
Morten Tenvig
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Proxy
Seilnummer:
NOR 536
PROXY
Stein Sørlie
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Proxy
Seilnummer:
NOR 536
Morten Tenvig
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Proxy
Seilnummer:
NOR 536
Stein Sørlie
, Oslo Seilforening
Morten Tenvig, Oslo Seilforening
Olav Mosvold Larsen, Oslo Seilforening
Christoffer Tenvig Andersen,
Klasse: Express - medlem
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
BlackJack
Seilnummer:
NOR 501
BLACKJACK
Thomas Elvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
BlackJack
Seilnummer:
NOR 501
Thomas Elvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 907
EGIL NAUSTVIK
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Elisabeth
Seilnummer:
NOR 907
Terje Fredriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Elisabeth
Seilnummer:
NOR 907
ELISABETH
EGIL NAUSTVIK
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Elisabeth
Seilnummer:
NOR 907
Terje Fredriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Elisabeth
Seilnummer:
NOR 907
EGIL NAUSTVIK
, Oslo Seilforening
Terje Fredriksen,
Erik Sundheim,
Line Midtgaard,
Klasse: Express - medlem
NOR 2009
Thomas Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Norwegian Steam
Seilnummer:
NOR 2009
NORWEGIAN STEAM
Thomas Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Norwegian Steam
Seilnummer:
NOR 2009
Thomas Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
Svein Ersdal
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
MILONGA
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
Svein Ersdal
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
, Oslo Seilforening
Svein Ersdal, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 102
Guttorm Haraldsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Victory
Seilnummer:
NOR 102
Danckert Mellbye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Victory
Seilnummer:
NOR 102
VICTORY
Guttorm Haraldsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Victory
Seilnummer:
NOR 102
Danckert Mellbye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Victory
Seilnummer:
NOR 102
Guttorm Haraldsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Danckert Mellbye, Kongelig Norsk Seilforening
Harald Lothe, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating - ikke-medlem
NOR 164
Siri Bjønnes Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Mandrillen
Seilnummer:
NOR 164
Lene Johansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mandrillen
Seilnummer:
NOR 164
MANDRILLEN
Siri Bjønnes Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Mandrillen
Seilnummer:
NOR 164
Lene Johansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mandrillen
Seilnummer:
NOR 164
Siri Bjønnes Kamfjord
, Tønsberg Seilforening
Lene Johansen, Kongelig Norsk Seilforening
Anna Gregersson,
Catharina Frostad, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 1058
Jørgen Fremstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
RockAll
Seilnummer:
NOR 1058
ROCKALL
Jørgen Fremstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
RockAll
Seilnummer:
NOR 1058
Jørgen Fremstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 77
Arne Nørgaard Eskesen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Den Grimme Ælling
Seilnummer:
NOR 77
DEN GRIMME ÆLLING
Arne Nørgaard Eskesen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Den Grimme Ælling
Seilnummer:
NOR 77
Arne Nørgaard Eskesen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 176
Jo Stein Haugen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Jinx
Seilnummer:
NOR 176
JINX
Jo Stein Haugen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Jinx
Seilnummer:
NOR 176
Jo Stein Haugen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express - medlem
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Expenser
Seilnummer:
NOR 950
EXPENSER
Morten Larsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Expenser
Seilnummer:
NOR 950
Morten Larsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 727
Petter Hagelund
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
power play
Seilnummer:
NOR 727
Otto Jervell
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
power play
Seilnummer:
NOR 727
POWER PLAY
Petter Hagelund
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
power play
Seilnummer:
NOR 727
Otto Jervell
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
power play
Seilnummer:
NOR 727
Petter Hagelund
, Asker Seilforening
Otto Jervell, Asker Seilforening
Calle Andersen, Asker Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 829
Jon Erland Madsen
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Perplex
Seilnummer:
NOR 829
PERPLEX
Jon Erland Madsen
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Perplex
Seilnummer:
NOR 829
Jon Erland Madsen
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 3755
Morten Grindaker
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sally Cinnamon
Seilnummer:
NOR 3755
SALLY CINNAMON
Morten Grindaker
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sally Cinnamon
Seilnummer:
NOR 3755
Morten Grindaker
, Oslo Seilforening
Klasse: NOR Rating - medlem
NOR 855
Fredrik Cook Jensen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Alibi
Seilnummer:
NOR 855
ALIBI
Fredrik Cook Jensen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Alibi
Seilnummer:
NOR 855
Fredrik Cook Jensen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
NOR 193
Stig Arild Pettersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Fauxpas
Seilnummer:
NOR 193
FAUXPAS
Stig Arild Pettersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Fauxpas
Seilnummer:
NOR 193
Stig Arild Pettersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express - ikke-medlem
Last ned CSV fil