12. september - 13. september 2015
Norges Cup 5 -- Optimist -- Bundefjorden SF
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser Klasse A og B
Seilingsbestemmelser Klasse C
For deltagerne
Egenerklæring
Norsk Opimistjolleklubbs rankingregler
Resultater tidligere Norges Cup'er
Sikkerhetsregler for Optimistjollen
Drivstoff til båter
Informasjon om trafikk og parkering
Endelige Resultater
Historie - tidligere regatta
Norges Cup 2011 (Optimist og Zoom8)
Norges Cup 2013 (Optimist)
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
122
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3183
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3855
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3609
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Sofie Kjellevold
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3797
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rudolf Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3647
Tobias Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3786
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3790
Ludvig Linus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Linus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3717
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3717
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3823
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3823
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas Alexander Sørlie
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3239
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3239
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 0000
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0000
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3652
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3144
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marta Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrikke Foss
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3471
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 347
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 347
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3555
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Brynsrud
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 3503
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Efskind
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3818
Maren Sofie Rafaelsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3818
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Sofie Rafaelsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3804
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3730
Alexander Franks-Penty
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3730
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Franks-Penty
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3460
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3460
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3416
Aase Unger Weierholt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 3416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aase Unger Weierholt
, Arendals Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3803
Agnes Ulltveit-Moe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3803
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Agnes Ulltveit-Moe
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2992
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2992
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3825
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sondre Fagerborg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3632
wenche talloen
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3632
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
wenche talloen
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3806
Markus Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 3806
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Vale
, Arendals Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3809
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3809
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Bøe Ludvigsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3729
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3868
Lea Svedal Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lea Svedal Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3869
Eira Svedal Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eira Svedal Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3721
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vincent Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3831
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marieke Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
SWE 4605
Matilda Werton
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4605
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matilda Werton
, Långedrags Segelsällskap
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3767
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3767
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cecilia Hensema Andersen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3369
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3369
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3789
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3368
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3368
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3815
Emil Dagsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Dagsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
SWE 4600
Julia Werton
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julia Werton
, Långedrags Segelsällskap
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3673
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Gudmestad Andreassen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3773
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Gudmestad Andreassen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Baanrud
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3465
Johannes Dalland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3465
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Dalland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3860
JOACHIM BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOACHIM BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3817
Sarah Thodesen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Thodesen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3671
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2990
August Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2990
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Wergeland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 1
Maria Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Wergeland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3604
Nicolai Østeby
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3604
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Østeby
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 3610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ragnar Spilling Olsen
, Brevik Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Røgeberg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3821
Jesper Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3821
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jesper Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marthe Elvrum
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 374
Marie Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3779
Simen Meinike Dørre
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3779
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Meinike Dørre
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3642
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3642
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3720
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3635
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3635
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørgen Smith-Meyer
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3768
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3769
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Glittenberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3613
Maren Glittenberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Glittenberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Haaland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3388
Ida NYRUD
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3388
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida NYRUD
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3670
Emil Solvang
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3670
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Solvang
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3862
Helle Øren Svensen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Øren Svensen
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3710
Madelen Monstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Madelen Monstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3785
Mårten Hillig
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3785
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mårten Hillig
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Schmeling
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3467
Johanne Løtveit
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3467
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johanne Løtveit
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3629
Felix A. Schmeling
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3629
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix A. Schmeling
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 2975
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2975
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Filippa Blakstad Nilsson
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3525
Johannes Silnes
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3525
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Silnes
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3726
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3848
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3634
Daniel Emil Egeberg Hansen
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3634
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Emil Egeberg Hansen
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 3655
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Grønlund
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 365
Olav Grønlund
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 365
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Grønlund
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 2810
Mille Christine Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2810
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mille Christine Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathias Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3762
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3844
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3844
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3866
Fredrik Leo Staib Knudsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Leo Staib Knudsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3861
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3219
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3746
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thea Paulsrud
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3534
Hedvig Ragnhild Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3534
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Ragnhild Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3715
Albert Emil Mostue
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albert Emil Mostue
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3764
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3620
William Andreas Svensrud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
William Andreas Svensrud
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
Last ned CSV fil