Klasse: Andunge |
NOR 33
Lasse Naumann
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mariand Seilnummer: NOR 33
|
|
Mari Børretzen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mariand Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mariand
Lasse Naumann
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mariand Seilnummer: NOR 33
|
|
Mari Børretzen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mariand Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Naumann |
Asker Seilforening |
SWE 71
Lars Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Lotta Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elin
Lars Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Lotta Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Gelin |
Vikingarnas Segelsällskap |
NOR 138
Lars Erik Aaby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 138
|
|
Jørgen Aaby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Erik Aaby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 138
|
|
Jørgen Aaby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Erik Aaby |
Asker Seilforening |
NOR 164
HÅVARD ALSTAD
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Preben Sparre-Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HÅVARD ALSTAD
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Preben Sparre-Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HÅVARD ALSTAD |
Asker Seilforening |
NOR 162
Bjørn Wilhelm Bjelke
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: NOR162 Seilnummer: NOR 162
|
|
Bjørn Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NOR162 Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NOR162
Bjørn Wilhelm Bjelke
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: NOR162 Seilnummer: NOR 162
|
|
Bjørn Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NOR162 Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Wilhelm Bjelke |
Asker Seilforening |
SWE 94
Lars Westerlind
Seilforening: Korshamns Båtklubb Båtnavn: Birgitta Seilnummer: SWE 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Birgitta
Lars Westerlind
Seilforening: Korshamns Båtklubb Båtnavn: Birgitta Seilnummer: SWE 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Westerlind |
Korshamns Båtklubb |
NOR 75
Sophie Danielsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Sunniva Risan
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pink Panther
Sophie Danielsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Sunniva Risan
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sophie Danielsen |
Asker Seilforening |
NOR 105
Odd Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Andunge Seilnummer: NOR 105
|
|
Trine Borgmo
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Andunge Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andunge
Odd Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Andunge Seilnummer: NOR 105
|
|
Trine Borgmo
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Andunge Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Odd Hagen |
Asker Seilforening |
SWE 56
Nils-Erik Smitt
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Båtnavn: Seilnummer: SWE 56
|
|
Christina Johansson
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: SWE 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils-Erik Smitt
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Båtnavn: Seilnummer: SWE 56
|
|
Christina Johansson
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: SWE 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils-Erik Smitt |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
NOR 160
Linn Ronneberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 160
|
|
Anita Ekeheien Lien
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linn Ronneberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 160
|
|
Anita Ekeheien Lien
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linn Ronneberg |
Asker Seilforening |
NOR 41
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Grashoppan Seilnummer: NOR 41
|
|
Cecilia L. Mæhle
Seilforening: Båtnavn: Grashoppan Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grashoppan
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Grashoppan Seilnummer: NOR 41
|
|
Cecilia L. Mæhle
Seilforening: Båtnavn: Grashoppan Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Siri Sorteberg |
Asker Seilforening |
NOR 161
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: AMBER AND Seilnummer: NOR 161
|
|
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: AMBER AND Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
AMBER AND
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: AMBER AND Seilnummer: NOR 161
|
|
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: AMBER AND Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Jensen |
Asker Seilforening |
NOR 172
Alexandra Wang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Petter Hagelund
Seilforening: Asker Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Garfield
Alexandra Wang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Petter Hagelund
Seilforening: Asker Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexandra Wang |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 169
Brødrene Landsværk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 169
|
|
Erling Landsværk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brødrene Landsværk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 169
|
|
Erling Landsværk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brødrene Landsværk |
Asker Seilforening |
SWE 18
Claes-Henrik Möse
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Christer Jensen
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mareld
Claes-Henrik Möse
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Christer Jensen
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Claes-Henrik Möse |
Långedrags Segelsällskap |
NOR 107
Pål Persen
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Flying Duckman Seilnummer: NOR 107
|
|
Erling Nielsen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Flying Duckman Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flying Duckman
Pål Persen
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Flying Duckman Seilnummer: NOR 107
|
|
Erling Nielsen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Flying Duckman Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Persen |
Kragerø Seilforening |
NOR 90
EINAR GLØERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 90
|
|
Øivind Dahle
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EINAR GLØERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 90
|
|
Øivind Dahle
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EINAR GLØERSEN |
Asker Seilforening |
NOR 137
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 137
|
|
Frank Ormstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 137
|
|
Frank Ormstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
NOR 114
Trond Kaarem
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: RAV1 Seilnummer: NOR 114
|
|
Pål Prøitz
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: RAV1 Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
RAV1
Trond Kaarem
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: RAV1 Seilnummer: NOR 114
|
|
Pål Prøitz
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: RAV1 Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Kaarem |
Oslo Seilforening |
NOR 23
Per Ryen.
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ever Seilnummer: NOR 23
|
|
Kjell-arne Ryen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ever Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ever
Per Ryen.
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ever Seilnummer: NOR 23
|
|
Kjell-arne Ryen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ever Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per Ryen. |
Asker Seilforening |
NOR 145
Øistein Skyberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mornings Seilnummer: NOR 145
|
|
Snorre Strandrud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mornings Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mornings
Øistein Skyberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mornings Seilnummer: NOR 145
|
|
Snorre Strandrud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mornings Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øistein Skyberg |
Asker Seilforening |
NOR 133
Øyvind Thoresen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Skøy Seilnummer: NOR 133
|
|
Gjert Aaby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Skøy Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skøy
Øyvind Thoresen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Skøy Seilnummer: NOR 133
|
|
Gjert Aaby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Skøy Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Thoresen |
Røyken Seilforening |
NOR 96
Lars Henrik Folke Ossum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Den Grimme Ælling Seilnummer: NOR 96
|
|
Arnulf Østrem
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Den Grimme Ælling Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Den Grimme Ælling
Lars Henrik Folke Ossum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Den Grimme Ælling Seilnummer: NOR 96
|
|
Arnulf Østrem
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Den Grimme Ælling Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Henrik Folke Ossum |
Asker Seilforening |
NOR 111
Camilla Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 111
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Camilla Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 111
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Camilla Nore |
Asker Seilforening |
NOR 106
Sissel Johnsen Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 106
|
|
Bjørn Lie
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sissel Johnsen Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 106
|
|
Bjørn Lie
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sissel Johnsen Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 146
torgeir pedersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 146
|
|
Terje Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
nn
torgeir pedersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 146
|
|
Terje Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
torgeir pedersen |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 26 |