|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
040 |
|
|
Even Olai Enger Throndsen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Phillip Malkin |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Imre Børgesen Reine |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Ylva Børgesen-Reine |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Eyla Aardal Holum |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Frida Falk Gustavsen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Edvard Aasen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Haakon Birkeland |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Ingeborg Landmark |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Jan Øivind Hansen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Aksel Hansen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Jonas Skogstad |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Samuel Rowe |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Jørgen Granly Jørgensen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Elias Pettersen Løksa |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Aksel Pettersen Løksa |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Oscar Haugh Gulbrandsen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Vebjørn Andersen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Joris Christoffer T. Sævik |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Brage Olai T. Sævik |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Markus Aasheim |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Kalle Nyquist |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Didrik Svelland |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Malin Lenschow |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Fabian Lenschow |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Isack Tronaas |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Emilt Tronaas |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Mariell J L Sunde |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Pia Lydersen Bernås |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Lela Petrine Mjøen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Sunniva Årseth Hovland |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Nora Thorbjørnsen Slettås |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Nicolai Myrvoll |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Henrik Eikås Edvardsen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Simen Østmark |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Ylva Fyhri |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Mathias Svendsås-Danielsen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Oliver Sandbæk-Skjørten |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Ella Crosby |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Naomi Reiss-Bendixen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|