|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
040 |
|
|
Anneli Gaudernack |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Mathea Gaudernack |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Elise Gaudernack |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Phillip Malkin |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Julia Enersen- Bjerkelien |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Eyla Aardal Holum |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
daniel holland |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
johannes tvete karslsen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
mia holland |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Fredrikke Frich Aschjem |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Pernille Frich Aschjem |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Agnes Evensen Solhjell |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Karen Evensen Solhjell |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Selma Bental |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Anton Sommernes |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Anna Sommernes |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Alexander Skaane |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Ingrid Kittilsen Zandjani |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Marthe Kittilsen Zandjani |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Henrik Kittilsen Zandjani |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Pernille Kittilsen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Emmy Elise Kittilsen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Vie Hedenstrøm |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Nea Hedenstrøm |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Julia Knutsen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Sol Elis Krogh |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Camillo Lofterød |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Nino Livio Lofterød |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Sivert Lofterød |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Sara Hauge |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Markus Westby-Pedersen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Ivar Brunborg-Næss |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Ane Egeberg Holm |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Jacob Egeberg Holm |
Klasse: Medlem Soon Seilforening med medlemsskap fra 2016 eller tidligere
|
|
|
|
|
Christoffer Vanem |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Albert Hedenstrøm |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Trym Kanth-Lundem |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Dina Evadatter Hermansen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Milla Evadatter Hermansen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Kristian Risbråthe Steen |
Klasse: Ikke medlem Soon Seilforening
|
|
|