16. juni - 18. juni 2017
Norgesmesterskap BB11 og Norgescup Yngling
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Tracking
Tracking ved bruk av RaceQS og mobiltelefon(frivillig, og gratis)
Om regattaen
Oversikts-kart
Horten Seilforening
Overnattingsmuligheter
Kunngjøring NM BB11 og NC Yngling
Tidsprogram
Sosialt
Vei-beskrivelser
Oppslagstavle
Norgescup for Yngling 17-18.juni er avlyst
OBS! Sjekk krav til skipper og mannskap for NM deltakelse
OBS! Tidsprogram/tid for registrering er endret
Endring ift sosialt program lørdag kveld
For deltagerne
Spesielle regler for NYC Norgescup
Forsikringslisens (påbudt ved NM/NC deltakelse)
Regler for norgesmesterskap
Klassevedtekter BB11
Egenerklæring BB11 NM 2017
Seilingsbestemmelser
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
021
NOR 000
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Anne Kathrine Foss
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KYLLING
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Anne Kathrine Foss
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thor Erik Karlsen
, Horten Seilforening
Anne Kathrine Foss, Horten Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 297
Einar A Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Michael Heger
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
007
Einar A Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Michael Heger
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
Einar A Berg
, Horten Seilforening
Michael Heger,
Klasse: BB11
NOR 44
Rune Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Eivind Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Rune Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Eivind Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Rune Speikland
, Arendals Seilforening
Eivind Speikland, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 251
Rimmert van der Kooij
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Julian Straus
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BøLLA
Rimmert van der Kooij
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Julian Straus
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rimmert van der Kooij
, Trondhjems Seilforening
Julian Straus, Trondhjems Seilforening
Marta Lall, Trondhjems Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 184
Cato Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Hendrik Skarpeid
Seilforening:
Holmsbu Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
YPLING
Cato Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Hendrik Skarpeid
Seilforening:
Holmsbu Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cato Berg
, Horten Seilforening
Hendrik Skarpeid, Holmsbu Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 232
Jørn Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Eivind Bergerud Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
EMMA
Jørn Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Eivind Bergerud Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
Jørn Pettersen
, Brevik Seilforening
Eivind Bergerud Pettersen, Brevik Seilforening
Klasse: BB11
NOR 284
Bjørn Nilsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Hanne L Sondresen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
BIRRA
Bjørn Nilsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Hanne L Sondresen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
Bjørn Nilsen
, Brevik Seilforening
Hanne L Sondresen, Brevik Seilforening
Klasse: BB11
NOR 114
Pierre Jean Nedergaard
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Jan Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
AURORA II
Pierre Jean Nedergaard
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Jan Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
Pierre Jean Nedergaard
, Arendals Seilforening
Jan Løschbrandt, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 289
Tore W. Hansen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Sjarm
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
SJARM
Tore W. Hansen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Sjarm
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
Tore W. Hansen
, Horten Seilforening
Klasse: BB11
NOR 253
Bjørnar Sten-Nilsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Hanne Noer
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17
Total
17
JOHANNE
Bjørnar Sten-Nilsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Hanne Noer
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17
Total
17
Bjørnar Sten-Nilsen
, Horten Seilforening
Hanne Noer,
Klasse: BB11
NOR 122
Halvor Poulsson
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Harald Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
CONSTANTIA
Halvor Poulsson
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Harald Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
Halvor Poulsson
, Kragerø Seilforening
Harald Walder, Bærum Seilforening
Klasse: BB11
NOR 192
Are Haslund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Mariann Trondal
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Are Haslund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Mariann Trondal
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Are Haslund
, Arendals Seilforening
Mariann Trondal, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 107
Arild de Lange Nilsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Bjarne Hiis
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
JIPPI
Arild de Lange Nilsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Bjarne Hiis
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
Arild de Lange Nilsen
, Arendals Seilforening
Bjarne Hiis, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 138
Olav Tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Ole Kristian tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
BERRE LEKKER
Olav Tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Ole Kristian tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
Olav Tømmerstigen
, Horten Seilforening
Ole Kristian tømmerstigen, Horten Seilforening
Klasse: BB11
NOR 8
Ole Håkon Røsland
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Elisabeth Hov
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
XO
Ole Håkon Røsland
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Elisabeth Hov
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
Ole Håkon Røsland
, Horten Seilforening
Elisabeth Hov,
Klasse: BB11
NOR 258
Sigurd Lunøe Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Sivert Møklegård Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
ALBATROSS
Sigurd Lunøe Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Sivert Møklegård Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
Sigurd Lunøe Pihl
, Arendals Seilforening
Sivert Møklegård Pihl, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 148
Pål Persen
Seilforening:
Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Runar Borge
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
OLIVIA
Pål Persen
Seilforening:
Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Runar Borge
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
Pål Persen
, Asker Seilforening
Runar Borge, Brevik Seilforening
Klasse: BB11
NOR 464
Herman Persen Fostvedt
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Einar Pfeiffer
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
ROOKIE
Herman Persen Fostvedt
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Einar Pfeiffer
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
Herman Persen Fostvedt
, Kragerø Seilforening
Einar Pfeiffer, Kragerø Seilforening
Klasse: BB11
NOR 111
Erling Nielsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Martin Schei
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Nielsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Martin Schei
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Nielsen
, Horten Seilforening
Martin Schei, Horten Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 326
Eivind Berg
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Tore Buer Christensen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
FUS
Eivind Berg
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Tore Buer Christensen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
Eivind Berg
, Arendals Seilforening
Tore Buer Christensen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 305
Inge Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Emma Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
SELMA
Inge Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Emma Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
Inge Roppen
, Arendals Seilforening
Emma Roppen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
Last ned CSV fil