27. april - 29. april 2012
Shorthanded Treningssamling
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
025
NOR 14777
Rolf Frydenberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rolf Frydenberg
, Asker Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 14743
Gard Hongslo
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14743
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gard Hongslo
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 12466
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jon Moholth
, Tønsberg Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 37
Måltall:
NOR 14430
Steinar Torsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Torsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 14406
Rune Hjertås
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14406
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rune Hjertås
, Tønsberg Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 11161
Niclas Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niclas Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 37
Måltall:
NOR 14415
peter holm
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båttype:
ELAN 350
Seilnummer:
NOR 14415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
peter holm
, Bærum Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: ELAN 350
Måltall:
NOR 12005
Finn Erik Bjerke
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båttype:
First 34,7
Seilnummer:
NOR 12005
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Erik Bjerke
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: First 34,7
Måltall:
NOR 14445
Colin Campbell
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båttype:
First 45
Seilnummer:
NOR 14445
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Colin Campbell
, Hurum Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: First 45
Måltall:
NOR 10738
Morten Nissen-Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10738
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten Nissen-Lie
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 37
Måltall:
NOR 5
Stian Henriksen
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stian Henriksen
, Randsfjord Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Sun Fast 3200
Måltall:
NOR 14584
Oskar Hauksson
Seilforening:
ikke medl
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14584
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oskar Hauksson
, ikke medl
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 11749
Robert Myhrer
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båttype:
Dufour 34
Seilnummer:
NOR 11749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Robert Myhrer
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Dufour 34
Måltall:
NOR 14035
KNUT ANDREAS SELLIKEN
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båttype:
Elan 310
Seilnummer:
NOR 14035
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KNUT ANDREAS SELLIKEN
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 310
Måltall:
NOR 14438
Harald Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14438
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Harald Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 13573
Geir Melby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13573
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Melby
, Asker Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Elan 340
Måltall:
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype:
Pogo 8,50
Seilnummer:
NOR 13724
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Stensholt
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Pogo 8,50
Måltall:
NOR 11956
Olav Mork Bjørnås
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11956
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Mork Bjørnås
, Nesodden Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Elan 37
Måltall:
NOR 12212
Rune Aasberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båttype:
Class 40
Seilnummer:
NOR 12212
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rune Aasberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Class 40
Måltall:
NOR 14147
Willy Hove
Seilforening:
Egersund Seilforening
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14147
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Willy Hove
, Egersund Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 13987
Thomas Roka-Aardal
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båttype:
Elan 310
Seilnummer:
NOR 13987
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Roka-Aardal
, Røyken Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Elan 310
Måltall:
NOR 21
jan-helge furnesvik
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båttype:
Class40
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
jan-helge furnesvik
, Røyken Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Class40
Måltall:
NOR 10771
Jan Fjeld
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båttype:
First 31,7
Seilnummer:
NOR 10771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Fjeld
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: First 31,7
Måltall:
NOR 13040
Sverre Marius Ellingsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båttype:
Pogo 40
Seilnummer:
NOR 13040
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Marius Ellingsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN
Båttype: Pogo 40
Måltall:
NOR 11961
JOSTEIN BOGEN
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 11961
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOSTEIN BOGEN
, Oslo Seilforening
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN
Båttype: Elan 340
Måltall:
Last ned CSV fil