Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Melges 24

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9
1 NOR-799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Altern Wathne (Askøy Seilforening
Jørgen Wathne (Askøy Seilforening)
Erling Holler (Bergens Seilforening)
Henrik Rye Jakobsen (Ran Seilforening))
7 122111111
2 NOR-305

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: High5Five
Seilnummer: NOR 305

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: High5Five
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HIGH5FIVE

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: High5Five
Seilnummer: NOR 305

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: High5Five
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Tobias Wiik (Ran Seilforening
Malin Elvingdal (Ran Seilforening)
Alexander Høgheim (Ran Seilforening)
Celia Børresen (Ran Seilforening)
Mikkel Berger (Ran Seilforening))
14 233222222
3 NOR-628

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 628

Bård Ove Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DO IT

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 628

Bård Ove Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ole-Eirik Lerøy (Hjellestad Seilforening
Bård Ove Hansen ()
Sølvi Uthaug (Bergens Seilforening)
Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening))
17 DNC (5)11333333
4 NOR-755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LILLE 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Carl Edward Jansen (Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy ()
Espen Markhus ())
35 DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)

Yngling

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-404

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM GUFFEN

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Chris Skogen (Askøy Seilforening
Torbjørn Halvorsen (Askøy Seilforening)
Ove Flatnes (Askøy Seilforening))
6 13131111
2 NOR-345

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345

Stian Bruvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SøLVGUTTENE

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345

Stian Bruvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håvard Espeseth (Askøy Seilforening
Stian Bruvoll (Askøy Seilforening)
May-Liss Kambestad ())
11 21222322
3 NOR-217

Silje Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Kristian Amlie

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WILD THING

Silje Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Kristian Amlie

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Silje Fløysand (Askøy Seilforening
Kristian Amlie (Askøy Seilforening)
Solveig Etter ())
18 42643235
4 NOR-283

Øyvind Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 283

Harald Svardal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM DAFFY

Øyvind Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 283

Harald Svardal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øyvind Skogen (Askøy Seilforening
Harald Svardal (Askøy Seilforening))
19 35315453
5 NOR-25

Julius Yran

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Gun
Seilnummer: NOR 25

Thorstein Hellebust

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Gun
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUN

Julius Yran

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Gun
Seilnummer: NOR 25

Thorstein Hellebust

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Gun
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julius Yran (Sjøkrigsskolen Seilforening
Thorstein Hellebust (Sjøkrigsskolen Seilforening)
Sondre Bergesen (Sjøkrigsskolen Seilforening))
26 54554544
6 NOR-344

Jan Rune Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: redwhiteblue
Seilnummer: NOR 344

Sandra Mccarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: redwhiteblue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
REDWHITEBLUE

Jan Rune Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: redwhiteblue
Seilnummer: NOR 344

Sandra Mccarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: redwhiteblue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Rune Hopland (Askøy Seilforening
Sandra Mccarley (Askøy Seilforening))
34 66466666
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 08:17:22Cache read