Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

Knarr

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-142

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 142
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUSCINIA II

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 142
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Jårvik (Bergens Seilforening)
1 1
2 NOR-90

Geir Bjarne Myre

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anastasia
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 90
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANASTASIA

Geir Bjarne Myre

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anastasia
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 90
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Geir Bjarne Myre (Bergens Seilforening)
2 2
3 NOR-33

Elling L. Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 33
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VING

Elling L. Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 33
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elling L. Bjelland (Bergens Seilforening)
3 3
4 NOR-141

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LILLIAN EDEL

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Bjelland (Bergens Seilforening)
4 4
5 NOR-150

Tor Helge Valen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KARI

Tor Helge Valen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tor Helge Valen (Bergens Seilforening)
DNS (6)

NOR Rating - m spinnaker < 0,969

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng 1
1 NOR-11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:21:50 3:21:50 3:09:07 1
Total 09.09.2017 14:21:50 3:21:50 3:09:07 1
NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:21:50 3:21:50 3:09:07 1
Total 09.09.2017 14:21:50 3:21:50 3:09:07 1

Kristian Bekkenes (Askøy Seilforening)
Wasa 38 3:21:50 3:09:07 1 1
2 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:54:17 3:54:17 3:14:13 2
Total 09.09.2017 14:54:17 3:54:17 3:14:13 2
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:54:17 3:54:17 3:14:13 2
Total 09.09.2017 14:54:17 3:54:17 3:14:13 2

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Albin Cumulus 3:54:17 3:14:13 2 2
3 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:21:40 3:21:40 3:15:24 3
Total 09.09.2017 14:21:40 3:21:40 3:15:24 3
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:21:40 3:21:40 3:15:24 3
Total 09.09.2017 14:21:40 3:21:40 3:15:24 3

Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 3:21:40 3:15:24 3 3
4 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:59 3:28:59 3:16:26 4
Total 09.09.2017 14:28:59 3:28:59 3:16:26 4
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:59 3:28:59 3:16:26 4
Total 09.09.2017 14:28:59 3:28:59 3:16:26 4

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 3:28:59 3:16:26 4 4
5 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:44:11 3:44:11 3:17:43 5
Total 09.09.2017 14:44:11 3:44:11 3:17:43 5
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:44:11 3:44:11 3:17:43 5
Total 09.09.2017 14:44:11 3:44:11 3:17:43 5

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening)
Aphrodite 101 3:44:11 3:17:43 5 5
6 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:33:31 3:33:31 3:19:51 6
Total 09.09.2017 14:33:31 3:33:31 3:19:51 6
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:33:31 3:33:31 3:19:51 6
Total 09.09.2017 14:33:31 3:33:31 3:19:51 6

Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 3:33:31 3:19:51 6 6
7 NOR-7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
NOR Rating: NOR 0,8260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:04:57 4:04:57 3:22:19 7
Total 09.09.2017 15:04:57 4:04:57 3:22:19 7
AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
NOR Rating: NOR 0,8260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:04:57 4:04:57 3:22:19 7
Total 09.09.2017 15:04:57 4:04:57 3:22:19 7

Terje Sætre (Nordhordland Seilforening)
Mørebas 33 4:04:57 3:22:19 7 7
8 NOR-6796

Espen Sandøy

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lona 4ever
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 6796
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:51:37 3:51:37 3:26:36 8
Total 09.09.2017 14:51:37 3:51:37 3:26:36 8
LONA 4EVER

Espen Sandøy

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lona 4ever
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 6796
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:51:37 3:51:37 3:26:36 8
Total 09.09.2017 14:51:37 3:51:37 3:26:36 8

Espen Sandøy (Bergens Seilforening)
Albin Nova 3:51:37 3:26:36 8 8
9 NOR-14447

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:48:56 3:48:56 3:26:57 9
Total 09.09.2017 14:48:56 3:48:56 3:26:57 9
CAROLINE

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:48:56 3:48:56 3:26:57 9
Total 09.09.2017 14:48:56 3:48:56 3:26:57 9

Torvald Fossestøl (Bergens Seilforening)
Hanse 325 3:48:56 3:26:57 9 9
10 NOR-13590

MAGNE AALEN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: (Hotel) Cesar
Båttype: Bavaria 41H
Seilnummer: NOR 13590
NOR Rating: NOR 0,965
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:38:15 3:38:15 3:30:36 10
Total 09.09.2017 14:38:15 3:38:15 3:30:36 10
(HOTEL) CESAR

MAGNE AALEN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: (Hotel) Cesar
Båttype: Bavaria 41H
Seilnummer: NOR 13590
NOR Rating: NOR 0,965
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:38:15 3:38:15 3:30:36 10
Total 09.09.2017 14:38:15 3:38:15 3:30:36 10

MAGNE AALEN (Bergens Seilforening)
Bavaria 41H 3:38:15 3:30:36 10 10
11 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:42:46 3:42:46 3:31:51 11
Total 09.09.2017 14:42:46 3:42:46 3:31:51 11
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:42:46 3:42:46 3:31:51 11
Total 09.09.2017 14:42:46 3:42:46 3:31:51 11

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 3:42:46 3:31:51 11 11
12 NOR-11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:25 3:58:25 3:36:43 12
Total 09.09.2017 14:58:25 3:58:25 3:36:43 12
BåTENVåR

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:25 3:58:25 3:36:43 12
Total 09.09.2017 14:58:25 3:58:25 3:36:43 12

Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31,7 3:58:25 3:36:43 12 12
13 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:49:11 3:49:11 3:38:24 13
Total 09.09.2017 14:49:11 3:49:11 3:38:24 13
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:49:11 3:49:11 3:38:24 13
Total 09.09.2017 14:49:11 3:49:11 3:38:24 13

Bård Singstad (Ran Seilforening)
VQ32 3:49:11 3:38:24 13 13
14 AFG-

OVE UGLEHUS

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kosen III
Båttype: Elan 38
Seilnummer: AFG
NOR Rating: AFG 0,9290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:11:58 4:11:58 3:54:04 14
Total 09.09.2017 15:11:58 4:11:58 3:54:04 14
KOSEN III

OVE UGLEHUS

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kosen III
Båttype: Elan 38
Seilnummer: AFG
NOR Rating: AFG 0,9290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:11:58 4:11:58 3:54:04 14
Total 09.09.2017 15:11:58 4:11:58 3:54:04 14

OVE UGLEHUS (Os Seilforening)
Elan 38 4:11:58 3:54:04 14 14
15 NOR-11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:12:48 4:12:48 3:54:05 15
Total 09.09.2017 15:12:48 4:12:48 3:54:05 15
LIPSE

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:12:48 4:12:48 3:54:05 15
Total 09.09.2017 15:12:48 4:12:48 3:54:05 15

Roald Skjoldal (Ran Seilforening)
Bavaria 36 AC (2001) 4:12:48 3:54:05 15 15
16 NOR-3216

Ragnar Rommetveit

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fjordfryd
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3216
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:13:06 4:13:06 3:55:22 16
Total 09.09.2017 15:13:06 4:13:06 3:55:22 16
FJORDFRYD

Ragnar Rommetveit

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fjordfryd
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3216
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:13:06 4:13:06 3:55:22 16
Total 09.09.2017 15:13:06 4:13:06 3:55:22 16

Ragnar Rommetveit (Stord Seilforening)
x-102 4:13:06 3:55:22 16 16

NOR Rating - m spinnaker > 0,970

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng 1
1 NOR-14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:18:40 -20:-41:-20 -20:-4:-5 11
Total 09.09.2017 14:18:40 -20:-41:-20 -20:-4:-5 11
VITO 4

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:18:40 -20:-41:-20 -20:-4:-5 11
Total 09.09.2017 14:18:40 -20:-41:-20 -20:-4:-5 11

Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Elan 37 3:18:40 3:12:42 1 1
2 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:19:20 -20:-40:-40 -20:-5:-55 10
Total 09.09.2017 14:19:20 -20:-40:-40 -20:-5:-55 10
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:19:20 -20:-40:-40 -20:-5:-55 10
Total 09.09.2017 14:19:20 -20:-40:-40 -20:-5:-55 10

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Crown 39 3:19:20 3:13:45 2 2
3 NOR-12700

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:10:47 -20:-49:-13 -21:-21:-41 3
Total 09.09.2017 14:10:47 -20:-49:-13 -21:-21:-41 3
WINOCEAN

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:10:47 -20:-49:-13 -21:-21:-41 3
Total 09.09.2017 14:10:47 -20:-49:-13 -21:-21:-41 3

CARL OLAV WICKMANN (Bergens Seilforening)
First 40.7 3:10:47 3:15:44 3 3
4 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:19:47 -20:-40:-13 -20:-17:-53 7
Total 09.09.2017 14:19:47 -20:-40:-13 -20:-17:-53 7
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:19:47 -20:-40:-13 -20:-17:-53 7
Total 09.09.2017 14:19:47 -20:-40:-13 -20:-17:-53 7

PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Elan 37 3:19:47 3:16:11 4 4
5 NOR-11247

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:26 -20:-31:-34 -19:-55:-51 13
Total 09.09.2017 14:28:26 -20:-31:-34 -19:-55:-51 13
MISS HELEN

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:26 -20:-31:-34 -19:-55:-51 13
Total 09.09.2017 14:28:26 -20:-31:-34 -19:-55:-51 13

Frode Rønning (Bergens Seilforening)
First 36,7 3:28:26 3:22:23 5 5
6 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:20:03 -20:-39:-57 -21:-2:-16 5
Total 09.09.2017 14:20:03 -20:-39:-57 -21:-2:-16 5
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:20:03 -20:-39:-57 -21:-2:-16 5
Total 09.09.2017 14:20:03 -20:-39:-57 -21:-2:-16 5

Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 3:20:03 3:23:39 6 6
7 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: ELAN 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:31 -20:-31:-29 -20:-14:-14 8
Total 09.09.2017 14:28:31 -20:-31:-29 -20:-14:-14 8
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: ELAN 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:31 -20:-31:-29 -20:-14:-14 8
Total 09.09.2017 14:28:31 -20:-31:-29 -20:-14:-14 8

Willy Forland (Ran Seilforening)
ELAN 37 dyp kjøl 3:28:31 3:25:35 7 7
8 NOR-12239

Torolf Wedberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:29:48 -20:-30:-12 -20:-6:-49 9
Total 09.09.2017 14:29:48 -20:-30:-12 -20:-6:-49 9
ANIMA

Torolf Wedberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:29:48 -20:-30:-12 -20:-6:-49 9
Total 09.09.2017 14:29:48 -20:-30:-12 -20:-6:-49 9

Torolf Wedberg (Bergens Seilforening)
Hanse370e 3:29:48 3:25:48 8 8
9 NOR-12245

tom hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:17 -20:-23:-43 -19:-56:-47 12
Total 09.09.2017 14:36:17 -20:-23:-43 -19:-56:-47 12
FRYD

tom hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:17 -20:-23:-43 -19:-56:-47 12
Total 09.09.2017 14:36:17 -20:-23:-43 -19:-56:-47 12

tom hellesund (Karmøy Seilforening)
Hanse 370 e 3:36:17 3:31:31 9 9
10 NOR-11074

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:37:34 -20:-22:-26 -19:-49:-25 14
Total 09.09.2017 14:37:34 -20:-22:-26 -19:-49:-25 14
MATCH

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:37:34 -20:-22:-26 -19:-49:-25 14
Total 09.09.2017 14:37:34 -20:-22:-26 -19:-49:-25 14

Erling Gangdal (Stord Seilforening)
Match 35 3:37:34 3:31:41 10 10
11 NOR-11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45 f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:37 -20:-31:-23 -21:-16:-56 4
Total 09.09.2017 14:28:37 -20:-31:-23 -21:-16:-56 4
KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45 f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:28:37 -20:-31:-23 -21:-16:-56 4
Total 09.09.2017 14:28:37 -20:-31:-23 -21:-16:-56 4

Henrik Wigers Larsen (Bergens Seilforening)
First 45 f5 3:28:37 3:36:20 11 11
12 NOR-14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:45:07 -20:-14:-53 -19:-48:-9 15
Total 09.09.2017 14:45:07 -20:-14:-53 -19:-48:-9 15
CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:45:07 -20:-14:-53 -19:-48:-9 15
Total 09.09.2017 14:45:07 -20:-14:-53 -19:-48:-9 15

Frank Nyheim (Askøy Seilforening)
Elan 37 3:45:07 3:40:09 12 12
13 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:38:53 -20:-21:-7 -20:-56:-31 6
Total 09.09.2017 14:38:53 -20:-21:-7 -20:-56:-31 6
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:38:53 -20:-21:-7 -20:-56:-31 6
Total 09.09.2017 14:38:53 -20:-21:-7 -20:-56:-31 6

Are Pedersen (Stord Seilforening)
Hanse 430 3:38:53 3:45:13 13 13
14 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:34 -20:-23:-26 -21:-47:-51 2
Total 09.09.2017 14:36:34 -20:-23:-26 -21:-47:-51 2
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:34 -20:-23:-26 -21:-47:-51 2
Total 09.09.2017 14:36:34 -20:-23:-26 -21:-47:-51 2

Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
First 44.7 3:36:34 3:51:30 14 14
15 NOR-12475

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41 Holiday
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:56:19 -20:-3:-41 -19:-45:-37 16
Total 09.09.2017 14:56:19 -20:-3:-41 -19:-45:-37 16
SARAMARIE

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41 Holiday
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:56:19 -20:-3:-41 -19:-45:-37 16
Total 09.09.2017 14:56:19 -20:-3:-41 -19:-45:-37 16

Bjarte Sjursen (Bergens Seilforening)
Bavaria 41 Holiday 3:56:19 3:52:46 15 15
16 NOR-12212

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:30:53 -20:-29:-7 -23:-29:-47 1
Total 09.09.2017 14:30:53 -20:-29:-7 -23:-29:-47 1
RUBBERDUCK

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:30:53 -20:-29:-7 -23:-29:-47 1
Total 09.09.2017 14:30:53 -20:-29:-7 -23:-29:-47 1

Ole-Jørgen MIchelsen ()
Express 40 3:30:53 4:01:52 16 16

NOR Rating - Tur

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-287

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TUCANTANGO

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Viggo vea (Karmøy Seilforening)
1 1
2 NOR-9989

Endre Lie

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Noctiluca
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9989
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NOCTILUCA

Endre Lie

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Noctiluca
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9989
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Endre Lie (Bergens Seilforening)
2 2
3 NOR-6854

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FRI

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arne Kjell Nilsen (Bergens Seilforening)
3 3

NOR Rating - u spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-4665

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,8480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:41 -20:-1:-19 -16:-58:-42 6
Total 09.09.2017 14:58:41 -20:-1:-19 -16:-58:-42 6
FERDINAND II

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,8480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:41 -20:-1:-19 -16:-58:-42 6
Total 09.09.2017 14:58:41 -20:-1:-19 -16:-58:-42 6

Trond Berntsen (Askøy Seilforening)
Wauquiez Pretorien 3:58:41 3:22:24 1 1
2 NOR-631

Helge Stokstad

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FØNIX
Båttype: SCAMPI 30
Seilnummer: NOR 631
NOR Rating: NOR 0,8040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:12:10 -19:-47:-50 -15:-55:-1 7
Total 09.09.2017 15:12:10 -19:-47:-50 -15:-55:-1 7
FØNIX

Helge Stokstad

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FØNIX
Båttype: SCAMPI 30
Seilnummer: NOR 631
NOR Rating: NOR 0,8040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:12:10 -19:-47:-50 -15:-55:-1 7
Total 09.09.2017 15:12:10 -19:-47:-50 -15:-55:-1 7

Helge Stokstad (Nordhordland Seilforening)
SCAMPI 30 4:12:10 3:22:44 2 2
3 NOR-14930

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:37:50 -20:-22:-10 -19:-40:-36 1
Total 09.09.2017 14:37:50 -20:-22:-10 -19:-40:-36 1
STEGG XVI

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:37:50 -20:-22:-10 -19:-40:-36 1
Total 09.09.2017 14:37:50 -20:-22:-10 -19:-40:-36 1

Stein Olav Drange (Milde Båtlag)
Dehler 38 3:37:50 3:30:25 3 3
4 NOR-15067

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 0,962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:45:00 -20:-15:00 -19:-28:-49 2
Total 09.09.2017 14:45:00 -20:-15:00 -19:-28:-49 2
MAJUCA

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 0,962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:45:00 -20:-15:00 -19:-28:-49 2
Total 09.09.2017 14:45:00 -20:-15:00 -19:-28:-49 2

Lars Hovland (Bergens Seilforening)
Bavaria CR 3:45:00 3:36:27 4 4
5 NOR-15507

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:12:19 -19:-47:-41 -16:-59:-1 5
Total 09.09.2017 15:12:19 -19:-47:-41 -16:-59:-1 5
SANSSOUCY

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:12:19 -19:-47:-41 -16:-59:-1 5
Total 09.09.2017 15:12:19 -19:-47:-41 -16:-59:-1 5

Martin van Velzen (Stord Seilforening)
Oceanis 361 4:12:19 3:36:29 5 5
6 NOR-14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:06 -20:-1:-54 -18:-13:-43 3
Total 09.09.2017 14:58:06 -20:-1:-54 -18:-13:-43 3
MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:06 -20:-1:-54 -18:-13:-43 3
Total 09.09.2017 14:58:06 -20:-1:-54 -18:-13:-43 3

Ketil Greve (Stavanger Seilforening)
X-99 JR 3:58:06 3:36:40 6 6
7 NOR-4473

Norvald Vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:56 -20:-1:-4 -18:-12:-58 4
Total 09.09.2017 14:58:56 -20:-1:-4 -18:-12:-58 4
LISE

Norvald Vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:58:56 -20:-1:-4 -18:-12:-58 4
Total 09.09.2017 14:58:56 -20:-1:-4 -18:-12:-58 4

Norvald Vikne (Bergens Seilforening)
GECCO39 3:58:56 3:37:25 7 7
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-14 20:58:56Cache read