Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Bic-U15

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind (Bergens Seilforening)
3 1111
2 NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard (Åsane Seilforening)
6 2222

Bic-U17

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind (Bergens Seilforening)
4 2112
2 NOR-x

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Das Boot
Seilnummer: NOR x
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DAS BOOT

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Das Boot
Seilnummer: NOR x
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan (Bergens Seilforening)
7 1424
3 NOR-61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Mørner (Åsane Seilforening)
8 4341
4 NOR-90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Hope (Bergens Seilforening)
8 3233

Laser 4.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen (Ran Seilforening)
6 5411
2 NOR-210225

Thomas J. Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 210225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas J. Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 210225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas J. Frigstad (Lillesand Seilforening)
6 3142
3 NOR-198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
7 2253
4 NOR-206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DOLPHIN

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen (Ran Seilforening)
9 4324
5 NOR-209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg (Ran Seilforening)
12 1566
6 NOR-211309

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik (Ran Seilforening)
14 6635

Laser Radial

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim (Ran Seilforening)
3 1111
2 NOR-206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella (Hjellestad Seilforening)
6 2222
3 NOR-205716

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Dahl Høgheim (Ran Seilforening)
12 DNC (4)DNC (4)DNC (4)DNC (4)

Laser Standard

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-206868

Erling Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Wiik (Ran Seilforening)
3 1111

Optimist - Klasse A

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind (Bergens Seilforening)
3 1111
2 NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Stripa
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STRIPA

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Stripa
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly (Ran Seilforening)
6 3222
3 NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen (Ran Seilforening)
10 4363
4 NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Flagget
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FLAGGET

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Flagget
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik (Ran Seilforening)
11 2836
5 NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen (Ran Seilforening)
15 5558
6 NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Fjollefant
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FJOLLEFANT

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Fjollefant
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita (Åsane Seilforening)
16 6694
7 NOR-31

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø (Ran Seilforening)
20 111245
8 NOR-3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Gilbertson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Gilbertson (Ran Seilforening)
20 848DNC (13)
9 NOR-3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Peter G
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PETER G

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Peter G
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Peter Guldberg (Ran Seilforening)
21 10777
10 NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard (Askøy Seilforening)
26 791010
11 NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen (Ran Seilforening)
28 910119
12 NOR3829-

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard (Askøy Seilforening)
35 121112DNC (13)

Optimist - Klasse B

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen (Hjellestad Seilforening)
11 641
2 NOR-11

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Leren Ellingsen (Hjellestad Seilforening)
15 852
3 NOR-3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Agnes Soltvedt (Askøy Seilforening)
16 11DNC (14)
4 NOR-3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Idefix
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IDEFIX

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Idefix
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Hjorth (Askøy Seilforening)
19 32DNC (14)
5 NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Lars
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LARS

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Lars
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen (Åsane Seilforening)
21 43DNF (14)
6 NOR-2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Bjørsvik (Askøy Seilforening)
24 28DNS (14)
7 NOR-3742

Tilla Skjold Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tilla Skjold Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tilla Skjold Hansen (Hjellestad Seilforening)
26 57DNC (14)
8 NOR-25

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lynet
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LYNET

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lynet
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen (Bergens Seilforening)
27 76DNS (14)
9 NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: JH
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JH

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: JH
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jon Henrik De Boer (Åsane Seilforening)
42 DNC (14)DNC (14)DNC (14)
10 NOR-70

Marius Teig-Hermanrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 70
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Teig-Hermanrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 70
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Teig-Hermanrud (Askøy Seilforening)
42 DNC (14)DNC (14)DNC (14)
11 NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: White Tiger
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WHITE TIGER

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: White Tiger
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oliver Mellingen (Åsane Seilforening)
42 DNC (14)DNC (14)DNC (14)
12 NOR-60

Nina Solvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
-

Nina Solvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Nina Solvoll (Askøy Seilforening)
42 DNC (14)DNC (14)DNC (14)
13 NOR-3816

Frida Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Emoji
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EMOJI

Frida Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Emoji
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Frida Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
42 DNC (14)DNC (14)DNC (14)

Optimist - Klasse C

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2
1 NOR-3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland (Åsane Seilforening)
0
2 NOR-

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Violetta
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIOLETTA

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Violetta
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pia Tveita (Åsane Seilforening)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 07:00:16Cache read