Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Snipe

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-31423

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anette Melsom Myhre (Asker Seilforening
Janett Krefting (Bærum Seilforening))
7 122113
2 SWE-28359

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STEFFINI

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Maria Øhrn (Hovås Yacht Club
Alexandra Wang (Åsgårdstrand))
9 313221
3 NOR-30805

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lise Gehrken (Bærum Seilforening
Tina Kopseng (Bærum Seilforening))
15 731362
4 NOR-31143

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KANIN

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna-Sofia Gregersson (Bærum Seilforening
Siri B. Kamfjord (Tønsberg Seilforening))
22 56DNC (14)434
5 NOR-30440

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DESIBEL

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ellen Høegh (Bærum Seilforening
Hege Berthelsen (Bærum Seilforening))
24 446646
6 NOR-29725

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DOLPHIN

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Schüssler (Bærum Seilforening
Marita Christensen (Oslo Seilforening))
27 288575
7 NOR-31312

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SAILLOGIC CRUSING

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mari Sveen (Soon Seilforening
Ingvild Johanne Torbal Udenæs (Nesodden Seilforening))
34 10115757
8 NOR-29942

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NENNA

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karin Kolle (Tønsberg Seilforening
Elin Maria Samdal (Tønsberg Brettseilerklubb))
37 674DNC (14)119
9 NOR-28217

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SNELLA OG SNEILA

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anniken Murstad (Kongelig Norsk Seilforening
Siri Sømme (Kongelig Norsk Seilforening))
42 9107OCS (14)88
10 NOR-30613

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jeanette Lunder (Kongelig Norsk Seilforening
Cathinka Lunder (Kongelig Norsk Seilforening))
44 115DNC (14)9910
11 NOR-30397

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Katrina Davis (Asker Seilforening
Benedicte Heide (Kongelig Norsk Seilforening))
44 89981011
12 NOR-29421

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAMMAS

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anja Wright (Bærum Seilforening
Heidi Brunner (Lysakerfjorden Brettseilerklubb))
64 12DNC (14)DNC (14)10DNF (14)DNF (14)
13 NOR-888

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DATTERAS

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mia Wright (Bærum Seilforening
Hedvig Brunner Lie (Bærum Seilforening))
70 DNF (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-02 10:09:25Cache read