Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Startliste

Race 1: Klassiske treseilere (Pantaenius) - Bane M Starttid: 10.06.2016 13:50:00 Startflagg: D Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-13957

Hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
Total 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
CLUPEA

Hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
Total 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
K 38 Hans Olav Hauglund Horten Seilforening
NOR-2

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
Total 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
LE CID

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
Total 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
12 mcr lars tingstad Kongelig Norsk Seilforening
AFG-11

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11

Esben Glad

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
Total 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
MAGDA XIII

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11

Esben Glad

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
Total 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
15-meter Einar A Sissener Sandefjord Seilforening
NOR-91

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening:
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Total 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
MAGDALENA

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening:
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Total 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Knarr Einar-Arnt Hansen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-1

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Klassisk Treseiler Klub
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6
NORA

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Klassisk Treseiler Klub
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6
One Off Leif Erik Loftesnes Klassisk Treseiler Klub
N-11

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11

Nils Andreas Svenkerud

Seilforening:
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
Total 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
VEMA III

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11

Nils Andreas Svenkerud

Seilforening:
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
Total 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
12mR Eric Svenkerud Kongelig Norsk Seilforening

Race 1: Shorthanded Tristein (Helly Hansen) - Bane T Starttid: 10.06.2016 14:00:00 Startflagg: E Antall deltagere: 26
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-10054

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054

Isaksen Kjetil

Seilforening:
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:59:10 12:59:10 12:15:32 15
Total 11.06.2016 02:59:10 12:59:10 12:15:32 15
AGNORA

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054

Isaksen Kjetil

Seilforening:
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:59:10 12:59:10 12:15:32 15
Total 11.06.2016 02:59:10 12:59:10 12:15:32 15
sun fast 37 Roy Isaksen Brevik Seilforening Isaksen Kjetil ()
SWE-791

Magnus Tveit

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791

Anders Otterlund

Seilforening:
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 15:30:00 25:30:00 22:44:45 23
Total 11.06.2016 15:30:00 25:30:00 22:44:45 23
ANNA

Magnus Tveit

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791

Anders Otterlund

Seilforening:
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 15:30:00 25:30:00 22:44:45 23
Total 11.06.2016 15:30:00 25:30:00 22:44:45 23
J/70 Magnus Tveit Malmö Segelsällskap Anders Otterlund ()
NOR-11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351

Tom Lillemoen

Seilforening:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:03:30 12:03:30 11:59:09 7
Total 11.06.2016 02:03:30 12:03:30 11:59:09 7
ARIEL

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351

Tom Lillemoen

Seilforening:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:03:30 12:03:30 11:59:09 7
Total 11.06.2016 02:03:30 12:03:30 11:59:09 7
X-37 Henning Gundersen Kongelig Norsk Seilforening Tom Lillemoen ()
NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening Edward Campbell ()
NOR-10455

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455

Arild Heldal

Seilforening:
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:18:00 12:18:00 11:14:31 1
Total 11.06.2016 02:18:00 12:18:00 11:14:31 1
FRøKNA

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455

Arild Heldal

Seilforening:
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:18:00 12:18:00 11:14:31 1
Total 11.06.2016 02:18:00 12:18:00 11:14:31 1
Hansson31 Anne Heldal Røyken Seilforening Arild Heldal ()
NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639

Morten Brekke

Seilforening:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:00 11:21:00 12:03:54 11
Total 11.06.2016 01:21:00 11:21:00 12:03:54 11
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639

Morten Brekke

Seilforening:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:00 11:21:00 12:03:54 11
Total 11.06.2016 01:21:00 11:21:00 12:03:54 11
First 40 Elling Rishoff Asker Seilforening Morten Brekke ()
NOR-14406

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406

Rune Hjertås

Seilforening:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:03:10 12:03:10 12:07:30 12
Total 11.06.2016 02:03:10 12:03:10 12:07:30 12
GRANUAILE

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406

Rune Hjertås

Seilforening:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:03:10 12:03:10 12:07:30 12
Total 11.06.2016 02:03:10 12:03:10 12:07:30 12
Elan 350 Sandra Hjertås Tønsberg Seilforening Rune Hjertås ()
NOR-14777

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:09:56 12:09:56 12:20:09 17
Total 11.06.2016 02:09:56 12:09:56 12:20:09 17
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:09:56 12:09:56 12:20:09 17
Total 11.06.2016 02:09:56 12:09:56 12:20:09 17
Elan 350 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening Erling Moen Synnes ()
NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:40 12:13:40 11:22:18 2
Total 11.06.2016 02:13:40 12:13:40 11:22:18 2
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:40 12:13:40 11:22:18 2
Total 11.06.2016 02:13:40 12:13:40 11:22:18 2
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening Asbjørn Lønmo ()
NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541

Frode Reppe Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:23 12:07:23 12:02:17 10
Total 11.06.2016 02:07:23 12:07:23 12:02:17 10
JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541

Frode Reppe Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:23 12:07:23 12:02:17 10
Total 11.06.2016 02:07:23 12:07:23 12:02:17 10
J/109 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening Frode Reppe Sørensen ()
NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036

Tim Sandberg

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:58 11:13:58 12:00:28 8
Total 11.06.2016 01:13:58 11:13:58 12:00:28 8
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036

Tim Sandberg

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:58 11:13:58 12:00:28 8
Total 11.06.2016 01:13:58 11:13:58 12:00:28 8
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening Tim Sandberg ()
NOR-10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083

Harald Vegstein

Seilforening:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:30:56 12:30:56 11:39:52 4
Total 11.06.2016 02:30:56 12:30:56 11:39:52 4
LEKEN

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083

Harald Vegstein

Seilforening:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:30:56 12:30:56 11:39:52 4
Total 11.06.2016 02:30:56 12:30:56 11:39:52 4
J/92 Bjarne Birkeland Bærum Seilforening Harald Vegstein ()
NOR-14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551

Adrian Mårvik

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
LUNA

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551

Adrian Mårvik

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
Hanse 355 TROND MÅRVIK Drøbaksund Seilforening Adrian Mårvik ()
NOR-12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119

Anders Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119

Anders Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
Hallberg-Rassy 43 Bjørn Børresen Bærum Seilforening Anders Halvorsen ()
NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466

Emil Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:37:58 12:37:58 12:25:50 19
Total 11.06.2016 02:37:58 12:37:58 12:25:50 19
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466

Emil Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:37:58 12:37:58 12:25:50 19
Total 11.06.2016 02:37:58 12:37:58 12:25:50 19
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening Emil Moholth ()
NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:24 12:07:24 11:57:56 6
Total 11.06.2016 02:07:24 12:07:24 11:57:56 6
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:24 12:07:24 11:57:56 6
Total 11.06.2016 02:07:24 12:07:24 11:57:56 6
Elan 37 Olav Mork Bjørnås Nesodden Seilforening Børre Søraas-Sæther ()
SWE-9267

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267

Helge Ekvall

Seilforening:
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:12 11:30:12 12:09:32 13
Total 11.06.2016 01:30:12 11:30:12 12:09:32 13
PILA

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267

Helge Ekvall

Seilforening:
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:12 11:30:12 12:09:32 13
Total 11.06.2016 01:30:12 11:30:12 12:09:32 13
Mannerberg 38 Gustav Gabinus Bohuslänska Jaktklubben Helge Ekvall ()
NOR-15393

Andreas Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393

Erik Lawson

Seilforening:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:26:42 12:26:42 12:00:33 9
Total 11.06.2016 02:26:42 12:26:42 12:00:33 9
REDLINE

Andreas Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393

Erik Lawson

Seilforening:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:26:42 12:26:42 12:00:33 9
Total 11.06.2016 02:26:42 12:26:42 12:00:33 9
Sun Fast 3200 Andreas Lawson Kongelig Norsk Seilforening Erik Lawson ()
NOR-11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444

Halvor Seiløe Smith

Seilforening:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:34 11:31:34 12:15:49 16
Total 11.06.2016 01:31:34 11:31:34 12:15:49 16
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444

Halvor Seiløe Smith

Seilforening:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:34 11:31:34 12:15:49 16
Total 11.06.2016 01:31:34 11:31:34 12:15:49 16
Dufour 44 Kristian Hersløv Kongelig Norsk Seilforening Halvor Seiløe Smith ()
NOR-142

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142

Simen Løvgren

Seilforening:
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:00:41 11:00:41 13:16:35 21
Total 11.06.2016 01:00:41 11:00:41 13:16:35 21
SOLO 2

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142

Simen Løvgren

Seilforening:
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:00:41 11:00:41 13:16:35 21
Total 11.06.2016 01:00:41 11:00:41 13:16:35 21
Tizh 40 Rune Aasberg Bundefjorden Seilforening Simen Løvgren ()
NOR-14480

Jan Arne Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Stella Maris
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 14480

Nicolai Landstad Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Stella Maris
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 14480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:53 12:07:53 12:35:32 20
Total 11.06.2016 02:07:53 12:07:53 12:35:32 20
STELLA MARIS

Jan Arne Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Stella Maris
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 14480

Nicolai Landstad Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Stella Maris
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 14480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:53 12:07:53 12:35:32 20
Total 11.06.2016 02:07:53 12:07:53 12:35:32 20
First 40 CR Jan Arne Hansen Holmestrand Seilforening Nicolai Landstad Hansen ()
NOR-15427

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:26:01 12:26:01 12:21:32 18
Total 11.06.2016 02:26:01 12:26:01 12:21:32 18
STUTT-TJUKKEN

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:26:01 12:26:01 12:21:32 18
Total 11.06.2016 02:26:01 12:26:01 12:21:32 18
Pogo 30 KRISTIAN FÆSTE Drøbaksund Seilforening Lars Erik Svendsen ()
NOR-11655

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655

Henrik Terjesen

Seilforening:
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:44 11:46:44 11:30:28 3
Total 11.06.2016 01:46:44 11:46:44 11:30:28 3
TIDIG 3

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655

Henrik Terjesen

Seilforening:
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:44 11:46:44 11:30:28 3
Total 11.06.2016 01:46:44 11:46:44 11:30:28 3
Elan 37 Joachim Amland Ullern Seilforening Henrik Terjesen ()
NOR-15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333

Rikke Viksjø

Seilforening:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:11 12:13:11 12:13:54 14
Total 11.06.2016 02:13:11 12:13:11 12:13:54 14
TOXIFIA

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333

Rikke Viksjø

Seilforening:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:11 12:13:11 12:13:54 14
Total 11.06.2016 02:13:11 12:13:11 12:13:54 14
Xp 33 Kai Viksjø Bærum Seilforening Rikke Viksjø ()
NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285

Stein Thorstensen

Seilforening:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:34:08 12:34:08 11:51:54 5
Total 11.06.2016 02:34:08 12:34:08 11:51:54 5
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285

Stein Thorstensen

Seilforening:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:34:08 12:34:08 11:51:54 5
Total 11.06.2016 02:34:08 12:34:08 11:51:54 5
Sun Fast 35 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening Stein Thorstensen ()
NOR-12101

Monica Johanessen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vini
Båttype: B?teau First 50
Seilnummer: NOR 12101

Thor Magnus Lie

Seilforening:
Båtnavn: Vini
Båttype: B?teau First 50
Seilnummer: NOR 12101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:37:59 12:37:59 13:36:20 22
Total 11.06.2016 02:37:59 12:37:59 13:36:20 22
VINI

Monica Johanessen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vini
Båttype: B?teau First 50
Seilnummer: NOR 12101

Thor Magnus Lie

Seilforening:
Båtnavn: Vini
Båttype: B?teau First 50
Seilnummer: NOR 12101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:37:59 12:37:59 13:36:20 22
Total 11.06.2016 02:37:59 12:37:59 13:36:20 22
B?teau First 50 Monica Johanessen Soon Seilforening Thor Magnus Lie ()

Race 1: Shorthanded Hollænder (Helly Hansen) - Bane H Starttid: 10.06.2016 14:00:00 Startflagg: E Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes Beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312

Kirill Miazine

Seilforening:
Båtnavn: Fadernes Beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:48:43 10:48:43 10:16:55 6
Total 11.06.2016 00:48:43 10:48:43 10:16:55 6
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes Beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312

Kirill Miazine

Seilforening:
Båtnavn: Fadernes Beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:48:43 10:48:43 10:16:55 6
Total 11.06.2016 00:48:43 10:48:43 10:16:55 6
makTEN jan nic. langfeldt Asker Seilforening Kirill Miazine ()
NOR-12247

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247

Espen Indergård

Seilforening:
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:20:34 9:20:34 9:58:07 4
Total 10.06.2016 23:20:34 9:20:34 9:58:07 4
HANSEMANN

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247

Espen Indergård

Seilforening:
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:20:34 9:20:34 9:58:07 4
Total 10.06.2016 23:20:34 9:20:34 9:58:07 4
Hanse 470e Ketil Hebnes Oppegård Seilforening Espen Indergård ()
NOR-5785

Lasse Karstensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: haX
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785

Alexander Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: haX
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:17 10:51:17 9:33:07 1
Total 11.06.2016 00:51:17 10:51:17 9:33:07 1
HAX

Lasse Karstensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: haX
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785

Alexander Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: haX
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:17 10:51:17 9:33:07 1
Total 11.06.2016 00:51:17 10:51:17 9:33:07 1
X-79 Lasse Karstensen Bundefjorden Seilforening Alexander Jacobsen ()
NOR-13922

Bernt Strand

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 13922

Liv sandvold

Seilforening:
Båtnavn: Mango
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 13922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:29:40 10:29:40 10:05:06 5
Total 11.06.2016 00:29:40 10:29:40 10:05:06 5
MANGO

Bernt Strand

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 13922

Liv sandvold

Seilforening:
Båtnavn: Mango
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 13922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:29:40 10:29:40 10:05:06 5
Total 11.06.2016 00:29:40 10:29:40 10:05:06 5
Arcona 400 Bernt Strand Asker Seilforening Liv sandvold ()
NOR-13948

Eirik Tenningen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: MD 35
Seilnummer: NOR 13948

Maria Tenningen

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: MD 35
Seilnummer: NOR 13948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:04:39 10:04:39 10:47:34 7
Total 11.06.2016 00:04:39 10:04:39 10:47:34 7
ORCA

Eirik Tenningen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: MD 35
Seilnummer: NOR 13948

Maria Tenningen

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: MD 35
Seilnummer: NOR 13948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:04:39 10:04:39 10:47:34 7
Total 11.06.2016 00:04:39 10:04:39 10:47:34 7
MD 35 Eirik Tenningen Asker Seilforening Maria Tenningen ()
NOR-4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254

Grete Valstad

Seilforening:
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:23 11:03:23 9:44:26 3
Total 11.06.2016 01:03:23 11:03:23 9:44:26 3
SUPERNOVA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254

Grete Valstad

Seilforening:
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:23 11:03:23 9:44:26 3
Total 11.06.2016 01:03:23 11:03:23 9:44:26 3
Albin Nova Eira Naustvik Asker Seilforening Grete Valstad ()
NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:00 10:37:00 9:39:01 2
Total 11.06.2016 00:37:00 10:37:00 9:39:01 2
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:00 10:37:00 9:39:01 2
Total 11.06.2016 00:37:00 10:37:00 9:39:01 2
Pogo 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 Klas Ekeland ()

Race 1: TUR 1 (Volvo) - Bane M Starttid: 10.06.2016 14:10:00 Startflagg: F Antall deltagere: 16
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-6352

Endre Gaarder Holien

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352

Magnus Alexander Wennberg

Seilforening:
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:38 8:39:38 8:39:38 8
Total 10.06.2016 22:49:38 8:39:38 8:39:38 8
1181 TREKKEN

Endre Gaarder Holien

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352

Magnus Alexander Wennberg

Seilforening:
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:38 8:39:38 8:39:38 8
Total 10.06.2016 22:49:38 8:39:38 8:39:38 8
Omega30A Endre Gaarder Holien Ullern Seilforening
NOR-6136

Steffen Norby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Alba
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6136

Georg Edelmann

Seilforening:
Båtnavn: Alba
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:16:42 8:06:42 8:06:42 1
Total 10.06.2016 22:16:42 8:06:42 8:06:42 1
ALBA

Steffen Norby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Alba
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6136

Georg Edelmann

Seilforening:
Båtnavn: Alba
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:16:42 8:06:42 8:06:42 1
Total 10.06.2016 22:16:42 8:06:42 8:06:42 1
Albin Alpha Steffen Norby Kongelig Norsk Seilforening
NOR-13967

otto jørgensen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: BLÅVALEN
Båttype: campus 6,3
Seilnummer: NOR 13967

martin krogh

Seilforening:
Båtnavn: BLÅVALEN
Båttype: campus 6,3
Seilnummer: NOR 13967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:13 8:39:13 8:39:13 6
Total 10.06.2016 22:49:13 8:39:13 8:39:13 6
BLÅVALEN

otto jørgensen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: BLÅVALEN
Båttype: campus 6,3
Seilnummer: NOR 13967

martin krogh

Seilforening:
Båtnavn: BLÅVALEN
Båttype: campus 6,3
Seilnummer: NOR 13967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:13 8:39:13 8:39:13 6
Total 10.06.2016 22:49:13 8:39:13 8:39:13 6
campus 6,3 otto jørgensen Tønsberg Seilforening
NOR-5712

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dinomin
Båttype: Miniton
Seilnummer: NOR 5712

Ole Jørgen Rishoff

Seilforening:
Båtnavn: Dinomin
Båttype: Miniton
Seilnummer: NOR 5712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:33:57 8:23:57 8:23:57 3
Total 10.06.2016 22:33:57 8:23:57 8:23:57 3
DINOMIN

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dinomin
Båttype: Miniton
Seilnummer: NOR 5712

Ole Jørgen Rishoff

Seilforening:
Båtnavn: Dinomin
Båttype: Miniton
Seilnummer: NOR 5712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:33:57 8:23:57 8:23:57 3
Total 10.06.2016 22:33:57 8:23:57 8:23:57 3
Miniton Øyvind Rishoff Asker Seilforening
NOR-3754

LARS BERGER

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Havheksen
Båttype: Alo 96
Seilnummer: NOR 3754

Kjell Grotmol

Seilforening:
Båtnavn: Havheksen
Båttype: Alo 96
Seilnummer: NOR 3754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:17 8:27:17 8:27:17 4
Total 10.06.2016 22:37:17 8:27:17 8:27:17 4
HAVHEKSEN

LARS BERGER

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Havheksen
Båttype: Alo 96
Seilnummer: NOR 3754

Kjell Grotmol

Seilforening:
Båtnavn: Havheksen
Båttype: Alo 96
Seilnummer: NOR 3754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:17 8:27:17 8:27:17 4
Total 10.06.2016 22:37:17 8:27:17 8:27:17 4
Alo 96 LARS BERGER Drøbaksund Seilforening
NOR-7185

Sigmund Kristiansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Karimor
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 7185

Øyvind Bernhoft

Seilforening:
Båtnavn: Karimor
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 7185
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:22:06 8:12:06 8:12:06 2
Total 10.06.2016 22:22:06 8:12:06 8:12:06 2
KARIMOR

Sigmund Kristiansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Karimor
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 7185

Øyvind Bernhoft

Seilforening:
Båtnavn: Karimor
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 7185
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:22:06 8:12:06 8:12:06 2
Total 10.06.2016 22:22:06 8:12:06 8:12:06 2
Albin Delta Sigmund Kristiansen Skøyen Seilforening
NOR-1433

Vegard Rake

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lano
Båttype: Smiling
Seilnummer: NOR 1433

Paal Magnus Stigre

Seilforening:
Båtnavn: Lano
Båttype: Smiling
Seilnummer: NOR 1433
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:09 8:35:09 8:35:09 5
Total 10.06.2016 22:45:09 8:35:09 8:35:09 5
LANO

Vegard Rake

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lano
Båttype: Smiling
Seilnummer: NOR 1433

Paal Magnus Stigre

Seilforening:
Båtnavn: Lano
Båttype: Smiling
Seilnummer: NOR 1433
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:09 8:35:09 8:35:09 5
Total 10.06.2016 22:45:09 8:35:09 8:35:09 5
Smiling Vegard Rake Bærum Seilforening
NOR-5700

Hans Haram

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Nårvæi
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 5700

Espen Haram

Seilforening:
Båtnavn: Nårvæi
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 5700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
NåRVæI

Hans Haram

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Nårvæi
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 5700

Espen Haram

Seilforening:
Båtnavn: Nårvæi
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 5700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
Albin Alpha Hans Haram Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-12476

Eivind Kjøllesdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Oda
Båttype: Gibsea Dufour 33
Seilnummer: NOR 12476

Are chr Tørring

Seilforening:
Båtnavn: Oda
Båttype: Gibsea Dufour 33
Seilnummer: NOR 12476
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:21:54 10:11:54 10:11:54 12
Total 11.06.2016 00:21:54 10:11:54 10:11:54 12
ODA

Eivind Kjøllesdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Oda
Båttype: Gibsea Dufour 33
Seilnummer: NOR 12476

Are chr Tørring

Seilforening:
Båtnavn: Oda
Båttype: Gibsea Dufour 33
Seilnummer: NOR 12476
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:21:54 10:11:54 10:11:54 12
Total 11.06.2016 00:21:54 10:11:54 10:11:54 12
Gibsea Dufour 33 Eivind Kjøllesdal Kongelig Norsk Seilforening
NOR-257

Thomas Kallum Kringlebu

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Pluggen ltd
Båttype: Albin Karlskrona Viggen
Seilnummer: NOR 257

Peder Grøndahl

Seilforening:
Båtnavn: Pluggen ltd
Båttype: Albin Karlskrona Viggen
Seilnummer: NOR 257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:02 10:45:02 10:45:02 14
Total 11.06.2016 00:55:02 10:45:02 10:45:02 14
PLUGGEN LTD

Thomas Kallum Kringlebu

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Pluggen ltd
Båttype: Albin Karlskrona Viggen
Seilnummer: NOR 257

Peder Grøndahl

Seilforening:
Båtnavn: Pluggen ltd
Båttype: Albin Karlskrona Viggen
Seilnummer: NOR 257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:02 10:45:02 10:45:02 14
Total 11.06.2016 00:55:02 10:45:02 10:45:02 14
Albin Karlskrona Viggen Thomas Kallum Kringlebu Skøyen Seilforening
NOR-2321

Bjørn Bommen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321

Eirik Slettebø

Seilforening:
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 9:52:26 11
Total 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 9:52:26 11
SPRETT

Bjørn Bommen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321

Eirik Slettebø

Seilforening:
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 9:52:26 11
Total 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 9:52:26 11
Skipjack Bjørn Bommen Skøyen Seilforening
NOR-149

Knut Kalland

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tante Marta
Båttype: Albin Vega
Seilnummer: NOR 149

Monika Pasala

Seilforening:
Båtnavn: Tante Marta
Båttype: Albin Vega
Seilnummer: NOR 149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:46:38 9:36:38 9:36:38 10
Total 10.06.2016 23:46:38 9:36:38 9:36:38 10
TANTE MARTA

Knut Kalland

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tante Marta
Båttype: Albin Vega
Seilnummer: NOR 149

Monika Pasala

Seilforening:
Båtnavn: Tante Marta
Båttype: Albin Vega
Seilnummer: NOR 149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:46:38 9:36:38 9:36:38 10
Total 10.06.2016 23:46:38 9:36:38 9:36:38 10
Albin Vega Knut Kalland Røyken Seilforening
NOR-3603

Bruno Jean Pierre Legendre

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Thalassa
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 3603

Michael Legendre

Seilforening:
Båtnavn: Thalassa
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 3603
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:38:43 9:28:43 9:28:43 9
Total 10.06.2016 23:38:43 9:28:43 9:28:43 9
THALASSA

Bruno Jean Pierre Legendre

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Thalassa
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 3603

Michael Legendre

Seilforening:
Båtnavn: Thalassa
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 3603
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:38:43 9:28:43 9:28:43 9
Total 10.06.2016 23:38:43 9:28:43 9:28:43 9
Comfort 30 Bruno Jean Pierre Legendre Røyken Seilforening
NOR-14562

Torstein Østenstad

Seilforening: Solvik Båtforening
Båtnavn: Toblerona
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 14562

Christian Udjus

Seilforening:
Båtnavn: Toblerona
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 14562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:50 10:41:50 10:41:50 13
Total 11.06.2016 00:51:50 10:41:50 10:41:50 13
TOBLERONA

Torstein Østenstad

Seilforening: Solvik Båtforening
Båtnavn: Toblerona
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 14562

Christian Udjus

Seilforening:
Båtnavn: Toblerona
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 14562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:50 10:41:50 10:41:50 13
Total 11.06.2016 00:51:50 10:41:50 10:41:50 13
Maxi Fenix Torstein Østenstad Solvik Båtforening
NOR-4746

Helge Tukun

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Trinita
Båttype: First 30E
Seilnummer: NOR 4746

Atle Sogn

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: First 30E
Seilnummer: NOR 4746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:01:08 11:51:08 11:51:08 15
Total 11.06.2016 02:01:08 11:51:08 11:51:08 15
TRINITA

Helge Tukun

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Trinita
Båttype: First 30E
Seilnummer: NOR 4746

Atle Sogn

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: First 30E
Seilnummer: NOR 4746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:01:08 11:51:08 11:51:08 15
Total 11.06.2016 02:01:08 11:51:08 11:51:08 15
First 30E Helge Tukun Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-137

Erik Hauge Stangeby

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Victoria
Båttype: IW 31
Seilnummer: NOR 137

Christoffer Aase

Seilforening:
Båtnavn: Victoria
Båttype: IW 31
Seilnummer: NOR 137
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:17 8:39:17 8:39:17 7
Total 10.06.2016 22:49:17 8:39:17 8:39:17 7
VICTORIA

Erik Hauge Stangeby

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Victoria
Båttype: IW 31
Seilnummer: NOR 137

Christoffer Aase

Seilforening:
Båtnavn: Victoria
Båttype: IW 31
Seilnummer: NOR 137
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:17 8:39:17 8:39:17 7
Total 10.06.2016 22:49:17 8:39:17 8:39:17 7
IW 31 Erik Hauge Stangeby Sandefjord Seilforening

Race 1: NOR-R U/Sp M (Volvo) - Bane M Starttid: 10.06.2016 14:10:00 Startflagg: F Antall deltagere: 14
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-6917

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aava
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 6917

Anders Muurman-Holm

Seilforening:
Båtnavn: Aava
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 6917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:16:21 8:06:21 6:45:07 2
Total 10.06.2016 22:16:21 8:06:21 6:45:07 2
AAVA

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aava
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 6917

Anders Muurman-Holm

Seilforening:
Båtnavn: Aava
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 6917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:16:21 8:06:21 6:45:07 2
Total 10.06.2016 22:16:21 8:06:21 6:45:07 2
First 325 Erlend Heli Drammens Seilforening
NOR-10973

Hanne Johansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Cinderella Man
Båttype: Elan 36
Seilnummer: NOR 10973
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:55:39 7:45:39 6:58:09 4
Total 10.06.2016 21:55:39 7:45:39 6:58:09 4
CINDERELLA MAN

Hanne Johansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Cinderella Man
Båttype: Elan 36
Seilnummer: NOR 10973
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:55:39 7:45:39 6:58:09 4
Total 10.06.2016 21:55:39 7:45:39 6:58:09 4
Elan 36 Hanne Johansson Bærum Seilforening
NOR-14776

Ola Sandbu

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776

Andreas Skyrud

Seilforening:
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:39 9:56:39 8:11:02 14
Total 11.06.2016 00:06:39 9:56:39 8:11:02 14
COCO

Ola Sandbu

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776

Andreas Skyrud

Seilforening:
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:39 9:56:39 8:11:02 14
Total 11.06.2016 00:06:39 9:56:39 8:11:02 14
Bavaria Cruiser 32 Ola Sandbu Asker Seilforening
NOR-8369

Sebastian Dabrowski

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Giggity
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 8369

Jan Dabrowski

Seilforening:
Båtnavn: Giggity
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 8369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:54:07 8:44:07 6:55:06 3
Total 10.06.2016 22:54:07 8:44:07 6:55:06 3
GIGGITY

Sebastian Dabrowski

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Giggity
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 8369

Jan Dabrowski

Seilforening:
Båtnavn: Giggity
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 8369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:54:07 8:44:07 6:55:06 3
Total 10.06.2016 22:54:07 8:44:07 6:55:06 3
Maxi Fenix Sebastian Dabrowski Hurum Seilforening
NOR-15435

Magnus Jensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Giselle
Båttype: Oceanis 323
Seilnummer: NOR 15435

Christian Wegger Kjølseth

Seilforening:
Båtnavn: Giselle
Båttype: Oceanis 323
Seilnummer: NOR 15435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:02:40 8:52:40 7:30:38 12
Total 10.06.2016 23:02:40 8:52:40 7:30:38 12
GISELLE

Magnus Jensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Giselle
Båttype: Oceanis 323
Seilnummer: NOR 15435

Christian Wegger Kjølseth

Seilforening:
Båtnavn: Giselle
Båttype: Oceanis 323
Seilnummer: NOR 15435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:02:40 8:52:40 7:30:38 12
Total 10.06.2016 23:02:40 8:52:40 7:30:38 12
Oceanis 323 Magnus Jensen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-10338

JO LAAVEG

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Jolly Good Feeling
Båttype: Feeling 30
Seilnummer: NOR 10338

Sverre Thorshaug

Seilforening:
Båtnavn: Jolly Good Feeling
Båttype: Feeling 30
Seilnummer: NOR 10338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:10:10 9:00:10 7:14:50 10
Total 10.06.2016 23:10:10 9:00:10 7:14:50 10
JOLLY GOOD FEELING

JO LAAVEG

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Jolly Good Feeling
Båttype: Feeling 30
Seilnummer: NOR 10338

Sverre Thorshaug

Seilforening:
Båtnavn: Jolly Good Feeling
Båttype: Feeling 30
Seilnummer: NOR 10338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:10:10 9:00:10 7:14:50 10
Total 10.06.2016 23:10:10 9:00:10 7:14:50 10
Feeling 30 JO LAAVEG Horten Seilforening
NOR-145

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145

Erik Berg

Seilforening:
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:51 8:09:51 6:20:07 1
Total 10.06.2016 22:19:51 8:09:51 6:20:07 1
KISMET

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145

Erik Berg

Seilforening:
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:51 8:09:51 6:20:07 1
Total 10.06.2016 22:19:51 8:09:51 6:20:07 1
Knarr Tilo Pfleger Oslo Seilforening
NOR-12363

Hans Kristian Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kvitungen
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 12363

Nils Nordenstrøm

Seilforening:
Båtnavn: Kvitungen
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 12363
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:39:57 8:29:57 7:11:25 8
Total 10.06.2016 22:39:57 8:29:57 7:11:25 8
KVITUNGEN

Hans Kristian Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kvitungen
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 12363

Nils Nordenstrøm

Seilforening:
Båtnavn: Kvitungen
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 12363
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:39:57 8:29:57 7:11:25 8
Total 10.06.2016 22:39:57 8:29:57 7:11:25 8
Bavaria 30 Cruiser Hans Kristian Olsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-14888

Trond Sørem

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: L´Amie
Båttype: Life 7,5
Seilnummer: NOR 14888

Eirik Sørem

Seilforening:
Båtnavn: L´Amie
Båttype: Life 7,5
Seilnummer: NOR 14888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:59:59 7:49:59 7:05:20 6
Total 10.06.2016 21:59:59 7:49:59 7:05:20 6
L´AMIE

Trond Sørem

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: L´Amie
Båttype: Life 7,5
Seilnummer: NOR 14888

Eirik Sørem

Seilforening:
Båtnavn: L´Amie
Båttype: Life 7,5
Seilnummer: NOR 14888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:59:59 7:49:59 7:05:20 6
Total 10.06.2016 21:59:59 7:49:59 7:05:20 6
Life 7,5 Trond Sørem Horten Seilforening
NOR-4421

Helge Flinder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Miss Flænders
Båttype: Hallberg Rassy 26
Seilnummer: NOR 4421

Torbjørn Husevåg

Seilforening:
Båtnavn: Miss Flænders
Båttype: Hallberg Rassy 26
Seilnummer: NOR 4421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:26:02 9:16:02 7:04:48 5
Total 10.06.2016 23:26:02 9:16:02 7:04:48 5
MISS FLæNDERS

Helge Flinder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Miss Flænders
Båttype: Hallberg Rassy 26
Seilnummer: NOR 4421

Torbjørn Husevåg

Seilforening:
Båtnavn: Miss Flænders
Båttype: Hallberg Rassy 26
Seilnummer: NOR 4421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:26:02 9:16:02 7:04:48 5
Total 10.06.2016 23:26:02 9:16:02 7:04:48 5
Hallberg Rassy 26 Helge Flinder Kongelig Norsk Seilforening
NOR-6299

Eirik Strømnes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Painted Smile
Båttype: Feeling 850
Seilnummer: NOR 6299

August Strømnes

Seilforening:
Båtnavn: Painted Smile
Båttype: Feeling 850
Seilnummer: NOR 6299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:44:41 8:34:41 7:28:17 11
Total 10.06.2016 22:44:41 8:34:41 7:28:17 11
PAINTED SMILE

Eirik Strømnes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Painted Smile
Båttype: Feeling 850
Seilnummer: NOR 6299

August Strømnes

Seilforening:
Båtnavn: Painted Smile
Båttype: Feeling 850
Seilnummer: NOR 6299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:44:41 8:34:41 7:28:17 11
Total 10.06.2016 22:44:41 8:34:41 7:28:17 11
Feeling 850 Eirik Strømnes Drøbaksund Seilforening
NOR-14011

Bjørn Warhuus

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Prunus
Båttype: Hanse320
Seilnummer: NOR 14011

Mikael Hansson Warhuus

Seilforening:
Båtnavn: Prunus
Båttype: Hanse320
Seilnummer: NOR 14011
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:36:38 8:26:38 7:06:04 7
Total 10.06.2016 22:36:38 8:26:38 7:06:04 7
PRUNUS

Bjørn Warhuus

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Prunus
Båttype: Hanse320
Seilnummer: NOR 14011

Mikael Hansson Warhuus

Seilforening:
Båtnavn: Prunus
Båttype: Hanse320
Seilnummer: NOR 14011
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:36:38 8:26:38 7:06:04 7
Total 10.06.2016 22:36:38 8:26:38 7:06:04 7
Hanse320 Bjørn Warhuus Asker Seilforening
NOR-8441

Frederik Barth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tekla 202
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 8441

Torunn Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Tekla 202
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 8441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 7:14:33 9
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 7:14:33 9
TEKLA 202

Frederik Barth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tekla 202
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 8441

Torunn Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Tekla 202
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 8441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 7:14:33 9
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 7:14:33 9
Hallberg Rassy Frederik Barth Kongelig Norsk Seilforening
NOR-14385

FRODE STRØMSVÅG

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Twist
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14385

Jens Kristian Horgen

Seilforening:
Båtnavn: Twist
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14385
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:10:30 9:00:30 7:41:02 13
Total 10.06.2016 23:10:30 9:00:30 7:41:02 13
TWIST

FRODE STRØMSVÅG

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Twist
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14385

Jens Kristian Horgen

Seilforening:
Båtnavn: Twist
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14385
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:10:30 9:00:30 7:41:02 13
Total 10.06.2016 23:10:30 9:00:30 7:41:02 13
Bavaria 32 AC FRODE STRØMSVÅG Frognerkilen Seilforening Av 1860

Race 1: Maxiklassen u/spinnaker (Pantaenius)- Bane M Starttid: 10.06.2016 14:10:00 Startflagg: F Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-2906

Fredrik Hertzberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906

Frikk Herding Solberg

Seilforening:
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4
Total 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4
BL?ERNE

Fredrik Hertzberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906

Frikk Herding Solberg

Seilforening:
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4
Total 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4
maxi 77 Fredrik Hertzberg Kongelig Norsk Seilforening
NOR-4939

Christer Dramstad Aas

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939

Terje Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1
Total 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1
CHRISTIANE

Christer Dramstad Aas

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939

Terje Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1
Total 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1
Maxi 95 Christer Dramstad Aas Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-2050

Trond Hamre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050

Rune Hamre

Seilforening:
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7
Total 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7
CLUB TROPICANA

Trond Hamre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050

Rune Hamre

Seilforening:
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7
Total 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7
Maxi 77 Trond Hamre Asker Seilforening
NOR-3135

ronny hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135

John Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6
Total 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6
FISKELYKKE

ronny hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135

John Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6
Total 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6
Maxi77 ronny hansen Skøyen Seilforening
NOR-2713

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5
Total 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5
HELMAX

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5
Total 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5
MAXI 95 Lasse Kristiansen Bundefjorden Seilforening
NOR-2131

Axel Wiborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3
Total 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3
LILL

Axel Wiborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3
Total 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3
Maxi 77 Axel Wiborg Nesodden Seilforening
NOR-7849

John Ottar Akselsen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849

Håvard Akselsen

Seilforening:
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2
Total 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2
SOMLE

John Ottar Akselsen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849

Håvard Akselsen

Seilforening:
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2
Total 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2
Maxi 95 John Ottar Akselsen Grimstad Seilforening

Race 1: IF-båt (Volvo) - Bane M Starttid: 10.06.2016 14:10:00 Startflagg: F Antall deltagere: 26
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-222

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Gustavo Ribbe

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
Total 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
BANANAS

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Gustavo Ribbe

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
Total 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
IF Steinar Mollan Bærum Seilforening
S-191

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191

Susanne Kaun

Seilforening:
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
Total 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
BODIL

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191

Susanne Kaun

Seilforening:
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
Total 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
IF Rune Søgnen Ullern Seilforening
NOR-196

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
Total 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
BOMLE III

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
Total 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
IF Lars Olav Jahre Kongelig Norsk Seilforening
NOR-107

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Jonas Jarem

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
Total 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
CAMPIONE

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Jonas Jarem

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
Total 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
IF Nils Jarem Bærum Seilforening
NOR-176

Bjørn Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Alexander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
Total 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
CAPRIFOL

Bjørn Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Alexander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
Total 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
If Bjørn Andersen Oslo Seilforening
NOR-153

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kåre Kurås

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
Total 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
COMPROMISE

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kåre Kurås

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
Total 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
IF Trond Aasland Bærum Seilforening
NOR-165

Bjørnar Bjørgum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 26
Total DNC 26
DASBOOT

Bjørnar Bjørgum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 26
Total DNC 26
IF Bjørnar Bjørgum Bundefjorden Seilforening
NOR-141

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141

jens gulowsen

Seilforening:
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
Total 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
FANT

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141

jens gulowsen

Seilforening:
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
Total 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
IF Tom Bruton Kongelig Norsk Seilforening
NOR-21

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21

Jo Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
Total 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
FI

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21

Jo Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
Total 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
IF-båt Christian Huse Kongelig Norsk Seilforening
NOR-170

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
Total 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
FIFFI

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
Total 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
If Nils Herland Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-30

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Per Osvalds

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
Total 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
IFNOT

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Per Osvalds

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
Total 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
IF Terje Johannesen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-44

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Kristoffer Beyer Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
Total 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
JENNIFER

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Kristoffer Beyer Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
Total 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
IF Bernt Nissen Bærum Seilforening
NOR-77

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Anders Slembe

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
Total 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
JUNO

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Anders Slembe

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
Total 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
IF Morten Mero Bærum Seilforening
NOR-220

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Kolbjørnsen

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
Total 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
KALEBASS

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Kolbjørnsen

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
Total 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
IF Jan Kolbjørnsen Bærum Seilforening
NOR-211

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Ashely Booth

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
Total 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
LYDIA

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Ashely Booth

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
Total 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
IF Hilde Thoresen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-128

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Arild Normann

Seilforening:
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
Total 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
MADELEINE

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Arild Normann

Seilforening:
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
Total 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
IF Robert Bay Bærum Seilforening
NOR-200

Margrete Helle

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Ove Jonsso

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
Total 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
MARGODAPHNE

Margrete Helle

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Ove Jonsso

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
Total 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
IF Margrete Helle Hurum Seilforening
NOR-39

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
Total 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
NEW DEAL

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
Total 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
IF Bjørn Rud Oslo Seilforening
NOR-63

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
Total 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
PATRICIA LL

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
Total 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
IF Svein Heglund Asker Seilforening
NOR-90

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
Total 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
RISING SUN

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
Total 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
IF Frode Vasholmen Hallingdal Seilforening
NOR-11

Christian Hellkås

Seilforening: Lakseberget
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11

Per Levik

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
Total 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
S/Y MULDVARPEN

Christian Hellkås

Seilforening: Lakseberget
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11

Per Levik

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
Total 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
IF Christian Hellkås Lakseberget
NOR-26

Tommie Gallefoss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26

Agnar Thesen

Seilforening:
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
Total 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
SLOGEN

Tommie Gallefoss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26

Agnar Thesen

Seilforening:
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
Total 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
IF Tommie Gallefoss Kongelig Norsk Seilforening
NOR-160

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
Total 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
SOL

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
Total 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
IF Jan Christian Jørgensen Bærum Seilforening
NOR-199

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
Total 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
SUSHI

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
Total 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
IF Karoline Ihlen Bærum Seilforening
NOR-202

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
TRINITA

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
IF Kjell Johansen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-116

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vindskift
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
Total 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
VINDSKIFT

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vindskift
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
Total 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
IF Pål Hellum Kongelig Norsk Seilforening

Race 1: TUR 3 (Matcomfort) - Bane H Starttid: 10.06.2016 14:20:00 Startflagg: G Antall deltagere: 13
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-10069

Stig Nyvold

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Carisma
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 10069

Vibeke Jahr

Seilforening:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 10069
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
CARISMA

Stig Nyvold

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Carisma
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 10069

Vibeke Jahr

Seilforening:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 10069
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Jeanneau SunFast 37 Stig Nyvold Bundefjorden Seilforening
NOR-15263

Sven Christian Apenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: feeling Family
Båttype: Feeling 416
Seilnummer: NOR 15263

Morten Skaarnes

Seilforening:
Båtnavn: feeling Family
Båttype: Feeling 416
Seilnummer: NOR 15263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:21 11:38:21 11:38:21 12
Total 11.06.2016 01:58:21 11:38:21 11:38:21 12
FEELING FAMILY

Sven Christian Apenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: feeling Family
Båttype: Feeling 416
Seilnummer: NOR 15263

Morten Skaarnes

Seilforening:
Båtnavn: feeling Family
Båttype: Feeling 416
Seilnummer: NOR 15263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:21 11:38:21 11:38:21 12
Total 11.06.2016 01:58:21 11:38:21 11:38:21 12
Feeling 416 Sven Christian Apenes Kongelig Norsk Seilforening
NOR-4726

Gaute Johan Nesse

Seilforening: ingen
Båtnavn: Kimmingen
Båttype: hero114
Seilnummer: NOR 4726

Rune Forstrøm

Seilforening:
Båtnavn: Kimmingen
Båttype: hero114
Seilnummer: NOR 4726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:21 11:22:21 11:22:21 8
Total 11.06.2016 01:42:21 11:22:21 11:22:21 8
KIMMINGEN

Gaute Johan Nesse

Seilforening: ingen
Båtnavn: Kimmingen
Båttype: hero114
Seilnummer: NOR 4726

Rune Forstrøm

Seilforening:
Båtnavn: Kimmingen
Båttype: hero114
Seilnummer: NOR 4726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:21 11:22:21 11:22:21 8
Total 11.06.2016 01:42:21 11:22:21 11:22:21 8
hero114 Gaute Johan Nesse ingen
NOR-15469

Kristian Aslaksrud

Seilforening: Ingen
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Sun Odyssey 39
Seilnummer: NOR 15469

Jonny Brendengen

Seilforening:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Sun Odyssey 39
Seilnummer: NOR 15469
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:58 11:16:58 11:16:58 7
Total 11.06.2016 01:36:58 11:16:58 11:16:58 7
KJæRSTEN VåR

Kristian Aslaksrud

Seilforening: Ingen
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Sun Odyssey 39
Seilnummer: NOR 15469

Jonny Brendengen

Seilforening:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Sun Odyssey 39
Seilnummer: NOR 15469
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:58 11:16:58 11:16:58 7
Total 11.06.2016 01:36:58 11:16:58 11:16:58 7
Sun Odyssey 39 Kristian Aslaksrud Ingen
NOR-15308

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308

Markus Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:48 11:05:48 11:05:48 3
Total 11.06.2016 01:25:48 11:05:48 11:05:48 3
LENA

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308

Markus Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:48 11:05:48 11:05:48 3
Total 11.06.2016 01:25:48 11:05:48 11:05:48 3
Bavaria 37 Cruiser Øyvind Bangsund Kongelig Norsk Seilforening
NOR-15374

Anthony Wagstaff

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Na´vi
Båttype: MakTen
Seilnummer: NOR 15374

Alexander Wagstaff

Seilforening:
Båtnavn: Na´vi
Båttype: MakTen
Seilnummer: NOR 15374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:45:48 11:25:48 11:25:48 9
Total 11.06.2016 01:45:48 11:25:48 11:25:48 9
NA´VI

Anthony Wagstaff

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Na´vi
Båttype: MakTen
Seilnummer: NOR 15374

Alexander Wagstaff

Seilforening:
Båtnavn: Na´vi
Båttype: MakTen
Seilnummer: NOR 15374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:45:48 11:25:48 11:25:48 9
Total 11.06.2016 01:45:48 11:25:48 11:25:48 9
MakTen Anthony Wagstaff Kongelig Norsk Seilforening
NOR-5561

Alan Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Shanty
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5561

Åke Kokvik

Seilforening:
Båtnavn: Shanty
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5561
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:29 11:32:29 11:32:29 11
Total 11.06.2016 01:52:29 11:32:29 11:32:29 11
SHANTY

Alan Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Shanty
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5561

Åke Kokvik

Seilforening:
Båtnavn: Shanty
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5561
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:29 11:32:29 11:32:29 11
Total 11.06.2016 01:52:29 11:32:29 11:32:29 11
Albin Nova Alan Andersen Bærum Seilforening
NOR-8809

Øyvind Eikvam

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Solveig II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 8809

Alarik Nyquist

Seilforening:
Båtnavn: Solveig II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 8809
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:00 11:15:00 11:15:00 5
Total 11.06.2016 01:35:00 11:15:00 11:15:00 5
SOLVEIG II

Øyvind Eikvam

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Solveig II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 8809

Alarik Nyquist

Seilforening:
Båtnavn: Solveig II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 8809
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:00 11:15:00 11:15:00 5
Total 11.06.2016 01:35:00 11:15:00 11:15:00 5
Albin Nova Øyvind Eikvam Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-15027

Axel Borchgrevink

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027

Ellen Hofsvang

Seilforening:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:51 10:56:51 10:56:51 2
Total 11.06.2016 01:16:51 10:56:51 10:56:51 2
SOUTHERN CROSS

Axel Borchgrevink

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027

Ellen Hofsvang

Seilforening:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:51 10:56:51 10:56:51 2
Total 11.06.2016 01:16:51 10:56:51 10:56:51 2
Eversail 40 Axel Borchgrevink Bundefjorden Seilforening
NOR-15407

Truls Schøyen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Tiriltutt
Båttype: Jeanneau 349
Seilnummer: NOR 15407

Bente Schøyen

Seilforening:
Båtnavn: Tiriltutt
Båttype: Jeanneau 349
Seilnummer: NOR 15407
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:47:30 11:27:30 11:27:30 10
Total 11.06.2016 01:47:30 11:27:30 11:27:30 10
TIRILTUTT

Truls Schøyen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Tiriltutt
Båttype: Jeanneau 349
Seilnummer: NOR 15407

Bente Schøyen

Seilforening:
Båtnavn: Tiriltutt
Båttype: Jeanneau 349
Seilnummer: NOR 15407
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:47:30 11:27:30 11:27:30 10
Total 11.06.2016 01:47:30 11:27:30 11:27:30 10
Jeanneau 349 Truls Schøyen Soon Seilforening
NOR-12813

Bernhard Sæthereng

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Vår
Båttype: Bavaria cruiser 37
Seilnummer: NOR 12813

Frode Trøan

Seilforening:
Båtnavn: Vår
Båttype: Bavaria cruiser 37
Seilnummer: NOR 12813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:45 10:44:45 10:44:45 1
Total 11.06.2016 01:04:45 10:44:45 10:44:45 1
VåR

Bernhard Sæthereng

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Vår
Båttype: Bavaria cruiser 37
Seilnummer: NOR 12813

Frode Trøan

Seilforening:
Båtnavn: Vår
Båttype: Bavaria cruiser 37
Seilnummer: NOR 12813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:45 10:44:45 10:44:45 1
Total 11.06.2016 01:04:45 10:44:45 10:44:45 1
Bavaria cruiser 37 Bernhard Sæthereng Bundefjorden Seilforening
NOR-9600

Knut Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Wilwarin
Båttype: Jeanneau SO 40
Seilnummer: NOR 9600

Geir Lunde

Seilforening:
Båtnavn: Wilwarin
Båttype: Jeanneau SO 40
Seilnummer: NOR 9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:30 11:12:30 11:12:30 4
Total 11.06.2016 01:32:30 11:12:30 11:12:30 4
WILWARIN

Knut Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Wilwarin
Båttype: Jeanneau SO 40
Seilnummer: NOR 9600

Geir Lunde

Seilforening:
Båtnavn: Wilwarin
Båttype: Jeanneau SO 40
Seilnummer: NOR 9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:30 11:12:30 11:12:30 4
Total 11.06.2016 01:32:30 11:12:30 11:12:30 4
Jeanneau SO 40 Knut Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening
NOR-12520

Tim Bjerkelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Zico
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 12520

Thomas Walle-Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Zico
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 12520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:40 11:16:40 11:16:40 6
Total 11.06.2016 01:36:40 11:16:40 11:16:40 6
ZICO

Tim Bjerkelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Zico
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 12520

Thomas Walle-Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Zico
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 12520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:40 11:16:40 11:16:40 6
Total 11.06.2016 01:36:40 11:16:40 11:16:40 6
Hanse 350 Tim Bjerkelund Bærum Seilforening

Race 1: TUR 2 (Volvo) - Bane M Starttid: 10.06.2016 14:20:00 Startflagg: G Antall deltagere: 18
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-9843

Ronny Norhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Asora
Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper
Seilnummer: NOR 9843

Thomas Selvik

Seilforening:
Båtnavn: Asora
Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper
Seilnummer: NOR 9843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:09:44 8:49:44 8:49:44 7
Total 10.06.2016 23:09:44 8:49:44 8:49:44 7
ASORA

Ronny Norhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Asora
Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper
Seilnummer: NOR 9843

Thomas Selvik

Seilforening:
Båtnavn: Asora
Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper
Seilnummer: NOR 9843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:09:44 8:49:44 8:49:44 7
Total 10.06.2016 23:09:44 8:49:44 8:49:44 7
Beneteau Oceanis 361 Clipper Ronny Norhagen Bærum Seilforening
NOR-14964

Gunnar Bjørnstad

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Balder III
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 14964

Stig Werner Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Balder III
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 14964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:11 10:46:11 10:46:11 16
Total 11.06.2016 01:06:11 10:46:11 10:46:11 16
BALDER III

Gunnar Bjørnstad

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Balder III
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 14964

Stig Werner Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Balder III
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 14964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:11 10:46:11 10:46:11 16
Total 11.06.2016 01:06:11 10:46:11 10:46:11 16
Bavaria 30 Cruiser Gunnar Bjørnstad Røyken Seilforening
NOR-994

Reidar Thoresen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Charlotte
Båttype: Contention 33
Seilnummer: NOR 994

Sondre Wittek

Seilforening:
Båtnavn: Charlotte
Båttype: Contention 33
Seilnummer: NOR 994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:34:03 12:14:03 12:14:03 17
Total 11.06.2016 02:34:03 12:14:03 12:14:03 17
CHARLOTTE

Reidar Thoresen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Charlotte
Båttype: Contention 33
Seilnummer: NOR 994

Sondre Wittek

Seilforening:
Båtnavn: Charlotte
Båttype: Contention 33
Seilnummer: NOR 994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:34:03 12:14:03 12:14:03 17
Total 11.06.2016 02:34:03 12:14:03 12:14:03 17
Contention 33 Reidar Thoresen Tønsberg Seilforening
NOR-11406

Birgitte Carlsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Eos
Båttype: Beneteau Oceanis 323
Seilnummer: NOR 11406

Michael William Jones

Seilforening:
Båtnavn: Eos
Båttype: Beneteau Oceanis 323
Seilnummer: NOR 11406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:11:22 8:51:22 8:51:22 9
Total 10.06.2016 23:11:22 8:51:22 8:51:22 9
EOS

Birgitte Carlsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Eos
Båttype: Beneteau Oceanis 323
Seilnummer: NOR 11406

Michael William Jones

Seilforening:
Båtnavn: Eos
Båttype: Beneteau Oceanis 323
Seilnummer: NOR 11406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:11:22 8:51:22 8:51:22 9
Total 10.06.2016 23:11:22 8:51:22 8:51:22 9
Beneteau Oceanis 323 Birgitte Carlsen Tønsberg Seilforening
NOR-6343

Ole-Martin Torjussen Eriksen

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Hangover
Båttype: Beneteau First 29
Seilnummer: NOR 6343

Torbjørn Harstad

Seilforening:
Båtnavn: Hangover
Båttype: Beneteau First 29
Seilnummer: NOR 6343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:27:15 9:07:15 9:07:15 11
Total 10.06.2016 23:27:15 9:07:15 9:07:15 11
HANGOVER

Ole-Martin Torjussen Eriksen

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Hangover
Båttype: Beneteau First 29
Seilnummer: NOR 6343

Torbjørn Harstad

Seilforening:
Båtnavn: Hangover
Båttype: Beneteau First 29
Seilnummer: NOR 6343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:27:15 9:07:15 9:07:15 11
Total 10.06.2016 23:27:15 9:07:15 9:07:15 11
Beneteau First 29 Ole-Martin Torjussen Eriksen Røyken Seilforening
NOR-15178

Bendik Harstad

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Havsulen
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 15178

Guro Harstad

Seilforening:
Båtnavn: Havsulen
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 15178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:54:37 10:34:37 10:34:37 15
Total 11.06.2016 00:54:37 10:34:37 10:34:37 15
HAVSULEN

Bendik Harstad

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Havsulen
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 15178

Guro Harstad

Seilforening:
Båtnavn: Havsulen
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 15178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:54:37 10:34:37 10:34:37 15
Total 11.06.2016 00:54:37 10:34:37 10:34:37 15
Bavaria 32 Bendik Harstad Ullern Seilforening
NOR-10918

Hans Christian Gunneng

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Ingrid III
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 10918

Øystein Gunneng

Seilforening:
Båtnavn: Ingrid III
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 10918
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:51 8:17:51 8:17:51 3
Total 10.06.2016 22:37:51 8:17:51 8:17:51 3
INGRID III

Hans Christian Gunneng

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Ingrid III
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 10918

Øystein Gunneng

Seilforening:
Båtnavn: Ingrid III
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 10918
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:51 8:17:51 8:17:51 3
Total 10.06.2016 22:37:51 8:17:51 8:17:51 3
Bavaria 34 Hans Christian Gunneng Horten Seilforening
NOR-4770

Erik Haider Forsén

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Jibb 4
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4770

Trond Haider

Seilforening:
Båtnavn: Jibb 4
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:03:36 8:43:36 8:43:36 5
Total 10.06.2016 23:03:36 8:43:36 8:43:36 5
JIBB 4

Erik Haider Forsén

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Jibb 4
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4770

Trond Haider

Seilforening:
Båtnavn: Jibb 4
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:03:36 8:43:36 8:43:36 5
Total 10.06.2016 23:03:36 8:43:36 8:43:36 5
Scanmar 33 Erik Haider Forsén Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-9061

Pascal Dupuy

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Just Fine
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 9061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:17:08 7:57:08 7:57:08 2
Total 10.06.2016 22:17:08 7:57:08 7:57:08 2
JUST FINE

Pascal Dupuy

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Just Fine
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 9061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:17:08 7:57:08 7:57:08 2
Total 10.06.2016 22:17:08 7:57:08 7:57:08 2
HR34 Pascal Dupuy Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12276

Stein Atle Roestad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Lille
Båttype: Bavaria 30 c
Seilnummer: NOR 12276

Britt Tvede

Seilforening:
Båtnavn: Lille
Båttype: Bavaria 30 c
Seilnummer: NOR 12276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:52:26 10:32:26 10:32:26 14
Total 11.06.2016 00:52:26 10:32:26 10:32:26 14
LILLE

Stein Atle Roestad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Lille
Båttype: Bavaria 30 c
Seilnummer: NOR 12276

Britt Tvede

Seilforening:
Båtnavn: Lille
Båttype: Bavaria 30 c
Seilnummer: NOR 12276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:52:26 10:32:26 10:32:26 14
Total 11.06.2016 00:52:26 10:32:26 10:32:26 14
Bavaria 30 c Stein Atle Roestad Tønsberg Seilforening
NOR-15006

Jørgen Henriksen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Lolita
Båttype: Jeanneau Rush 75
Seilnummer: NOR 15006

Morten Langaas

Seilforening:
Båtnavn: Lolita
Båttype: Jeanneau Rush 75
Seilnummer: NOR 15006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:46:21 10:26:21 10:26:21 13
Total 11.06.2016 00:46:21 10:26:21 10:26:21 13
LOLITA

Jørgen Henriksen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Lolita
Båttype: Jeanneau Rush 75
Seilnummer: NOR 15006

Morten Langaas

Seilforening:
Båtnavn: Lolita
Båttype: Jeanneau Rush 75
Seilnummer: NOR 15006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:46:21 10:26:21 10:26:21 13
Total 11.06.2016 00:46:21 10:26:21 10:26:21 13
Jeanneau Rush 75 Jørgen Henriksen Horten Seilforening
NOR-15514

Fredrik Balstad

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Milan
Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33
Seilnummer: NOR 15514

Christian Sydhagen

Seilforening:
Båtnavn: Milan
Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33
Seilnummer: NOR 15514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:30:12 10:10:12 10:10:12 12
Total 11.06.2016 00:30:12 10:10:12 10:10:12 12
MILAN

Fredrik Balstad

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Milan
Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33
Seilnummer: NOR 15514

Christian Sydhagen

Seilforening:
Båtnavn: Milan
Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33
Seilnummer: NOR 15514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:30:12 10:10:12 10:10:12 12
Total 11.06.2016 00:30:12 10:10:12 10:10:12 12
Hallberg Rassy Mistral 33 Fredrik Balstad Ullern Seilforening
NOR-1540

Cathrine Elisabeth Olsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Motvind
Båttype: Hero101
Seilnummer: NOR 1540

Marius Næss Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Motvind
Båttype: Hero101
Seilnummer: NOR 1540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:10:19 8:50:19 8:50:19 8
Total 10.06.2016 23:10:19 8:50:19 8:50:19 8
MOTVIND

Cathrine Elisabeth Olsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Motvind
Båttype: Hero101
Seilnummer: NOR 1540

Marius Næss Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Motvind
Båttype: Hero101
Seilnummer: NOR 1540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:10:19 8:50:19 8:50:19 8
Total 10.06.2016 23:10:19 8:50:19 8:50:19 8
Hero101 Cathrine Elisabeth Olsen Åsgårdstrand Seilforening
NOR-4098

Øyvin Søberg

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pingus
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 4098

Rune Tyvold

Seilforening:
Båtnavn: Pingus
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 4098
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:15:00 7:55:00 7:55:00 1
Total 10.06.2016 22:15:00 7:55:00 7:55:00 1
PINGUS

Øyvin Søberg

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pingus
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 4098

Rune Tyvold

Seilforening:
Båtnavn: Pingus
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 4098
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:15:00 7:55:00 7:55:00 1
Total 10.06.2016 22:15:00 7:55:00 7:55:00 1
Omega 34 Øyvin Søberg Frognerkilen Seilforening Av 1860
9301-9301

PÅL ENERSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Slør
Båttype: Dufour 35 Classic
Seilnummer: 9301 9301

Aslak Ormestad

Seilforening:
Båtnavn: Slør
Båttype: Dufour 35 Classic
Seilnummer: 9301 9301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:38 8:46:38 8:59:47 10
Total 10.06.2016 23:06:38 8:46:38 8:59:47 10
SLøR

PÅL ENERSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Slør
Båttype: Dufour 35 Classic
Seilnummer: 9301 9301

Aslak Ormestad

Seilforening:
Båtnavn: Slør
Båttype: Dufour 35 Classic
Seilnummer: 9301 9301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:38 8:46:38 8:59:47 10
Total 10.06.2016 23:06:38 8:46:38 8:59:47 10
Dufour 35 Classic PÅL ENERSEN Tønsberg Seilforening
NOR-5028

Tom Einar Buer

Seilforening: Ikke medlem
Båtnavn: Stille vann II
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 5028

Tom Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: Stille vann II
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 5028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:12:52 12:52:52 13:31:30 18
Total 11.06.2016 03:12:52 12:52:52 13:31:30 18
STILLE VANN II

Tom Einar Buer

Seilforening: Ikke medlem
Båtnavn: Stille vann II
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 5028

Tom Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: Stille vann II
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 5028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:12:52 12:52:52 13:31:30 18
Total 11.06.2016 03:12:52 12:52:52 13:31:30 18
Hero 101 Tom Einar Buer Ikke medlem
NOR-2224

Kristian Bundgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Tiare
Båttype: Sun OD 343
Seilnummer: NOR 2224

Espen Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Tiare
Båttype: Sun OD 343
Seilnummer: NOR 2224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:04:32 8:44:32 8:44:32 6
Total 10.06.2016 23:04:32 8:44:32 8:44:32 6
TIARE

Kristian Bundgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Tiare
Båttype: Sun OD 343
Seilnummer: NOR 2224

Espen Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Tiare
Båttype: Sun OD 343
Seilnummer: NOR 2224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:04:32 8:44:32 8:44:32 6
Total 10.06.2016 23:04:32 8:44:32 8:44:32 6
Sun OD 343 Kristian Bundgaard Asker Seilforening
NOR-5787

Magnus Mella Kristoffersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Willy
Båttype: Hallberg Rassy 352
Seilnummer: NOR 5787

Christian Manholt

Seilforening:
Båtnavn: Willy
Båttype: Hallberg Rassy 352
Seilnummer: NOR 5787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:47:10 8:27:10 8:27:10 4
Total 10.06.2016 22:47:10 8:27:10 8:27:10 4
WILLY

Magnus Mella Kristoffersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Willy
Båttype: Hallberg Rassy 352
Seilnummer: NOR 5787

Christian Manholt

Seilforening:
Båtnavn: Willy
Båttype: Hallberg Rassy 352
Seilnummer: NOR 5787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:47:10 8:27:10 8:27:10 4
Total 10.06.2016 22:47:10 8:27:10 8:27:10 4
Hallberg Rassy 352 Magnus Mella Kristoffersen Kongelig Norsk Seilforening

Race 1: NOR- R M1 (Haugen Gruppen) - Bane M Starttid: 10.06.2016 14:20:00 Startflagg: G Antall deltagere: 14
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-1897

Stian Gjelsnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897

Espen Gulbrandsen

Seilforening:
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11
Total 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11
BUCKY BULLET

Stian Gjelsnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897

Espen Gulbrandsen

Seilforening:
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11
Total 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11
Willing 31 Stian Gjelsnes Bundefjorden Seilforening
NOR-4270

Kjell Norbom

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270

Hans Marius Norbom

Seilforening:
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Total 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
CAPRERA

Kjell Norbom

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270

Hans Marius Norbom

Seilforening:
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Total 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Hallberg-Rassy 312 Kjell Norbom Bærum Seilforening
NOR-1974

Kristian Høvik Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974

Frederik Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Total 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
DUVA

Kristian Høvik Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974

Frederik Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Total 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Skipjack 22 Kristian Høvik Eide Hurum Seilforening
NOR-3872

stig rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872

Fredrik Major

Seilforening:
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7
Total 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7
ELLA HVAL

stig rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872

Fredrik Major

Seilforening:
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7
Total 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7
Spekkhugger stig rolfsvåg Moss Seilforening
NOR-4591

Marius Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591

Steinar Meyer Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Total 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
FILTERFREE

Marius Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591

Steinar Meyer Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Total 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Beneteau First 30E Marius Olsen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-4116

Eline Norum Snerlebakken

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116

Jørn Norum Listerud

Seilforening:
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Total 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
FORGUSEN

Eline Norum Snerlebakken

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116

Jørn Norum Listerud

Seilforening:
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Total 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Forgus 31 Eline Norum Snerlebakken Moss Seilforening
NOR-9401

Svein Erik Refsnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401

Arve Refsnes

Seilforening:
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4
Total 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4
FRYD

Svein Erik Refsnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401

Arve Refsnes

Seilforening:
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4
Total 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4
Maxi 909 Svein Erik Refsnes Ålesunds Seilforening
NOR-12155

ALBERT A. BJØRNSUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155

Liv Hilden

Seilforening:
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12
Total 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12
GLEDE II

ALBERT A. BJØRNSUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155

Liv Hilden

Seilforening:
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12
Total 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12
Bavaria 30C ALBERT A. BJØRNSUND Kongelig Norsk Seilforening
NOR-9074

Jan Ole Nordfjord

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074

Øivind Branæs

Seilforening:
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8
Total 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8
GUNNELA

Jan Ole Nordfjord

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074

Øivind Branæs

Seilforening:
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8
Total 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8
Magnific Midget Jan Ole Nordfjord Skøyen Seilforening
NOR-74

JØRGEN SELMER THON

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74

Jens Andreas Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3
Total 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3
HVITE ØRN

JØRGEN SELMER THON

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74

Jens Andreas Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3
Total 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3
h-båt JØRGEN SELMER THON Bærum Seilforening
NOR-1669

Tom Hansen

Seilforening: Gjøvik Seilforening
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669

Inger Kristine Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2
Total 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2
KAOS

Tom Hansen

Seilforening: Gjøvik Seilforening
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669

Inger Kristine Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2
Total 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2
Hunter sonata Tom Hansen Gjøvik Seilforening
NOR-8951

arne walaas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951

Marco Rioda

Seilforening:
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6
Total 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6
KOLLEKTEN

arne walaas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951

Marco Rioda

Seilforening:
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6
Total 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6
sunwind 27 arne walaas Asker Seilforening
NOR-49

Anders Westrum

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49

Sondre Dahle

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1
Total 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1
RED

Anders Westrum

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49

Sondre Dahle

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1
Total 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1
H-båt Anders Westrum Åsgårdstrand Seilforening
NOR-1436

Adrian Hessel-Rütter

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436

Haakon Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10
Total 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10
ZERO EMISSION

Adrian Hessel-Rütter

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436

Haakon Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10
Total 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10
Albin Accent Adrian Hessel-Rütter Ullern Seilforening

Race 1: NOR-R H1 (Haugen Gruppen) - Bane H Starttid: 10.06.2016 14:20:00 Startflagg: G Antall deltagere: 19
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-7864

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Øyvind Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Total 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
ALLEGRO

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Øyvind Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Total 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Maxi 999 Gunnar Hannibal Lie Brevik Seilforening
NOR-14479

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 17
Total 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 16
AURORA BOREALIS

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 17
Total 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 16
Bavaria 30 Aleksander Wasland Kongelig Norsk Seilforening
NOR-6505

Christian Thorstensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505

Hans Henrik Seierstad

Seilforening:
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2
Total 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2
CAPRICE

Christian Thorstensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505

Hans Henrik Seierstad

Seilforening:
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2
Total 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2
Albin Alpha Christian Thorstensen Drammens Seilforening
NOR-5105

Truls Daae Starheim

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105

Mathias Starheim Ruud

Seilforening:
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6
Total 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6
EIR IV

Truls Daae Starheim

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105

Mathias Starheim Ruud

Seilforening:
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6
Total 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6
Albin Delta Truls Daae Starheim Nesodden Seilforening
NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 15
Total 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 14
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 15
Total 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 14
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening
NOR-14595

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 16
Total 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 15
FELICITY

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 16
Total 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 15
Bavaria 32 AC Geir Reigstad Kongelig Norsk Seilforening
NOR-7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 11
Total 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 10
FRIDA

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 11
Total 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 10
Scanmar 345 Arne Husevåg Asker Seilforening
NOR-6341

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341

Jens Kristian Hersløv

Seilforening:
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1
Total 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1
GO' TID

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341

Jens Kristian Hersløv

Seilforening:
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1
Total 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1
Omega 34 Torbjørn Holthe Bærum Seilforening
NOR-5175

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 9
Total 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 8
INDY

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 9
Total 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 8
Omega 30 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening
NOR-13944

POUL MIKKELSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944

Kåre Idar Moljord

Seilforening:
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 19
Total 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 18
JUTLANDIA II

POUL MIKKELSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944

Kåre Idar Moljord

Seilforening:
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 19
Total 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 18
Beneteau Oceanis 323 Clipper POUL MIKKELSEN Bærum Seilforening
NOR-3500

Jeppe Bergan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500

Gjermund Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 18
Total 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 17
KARTELLET

Jeppe Bergan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500

Gjermund Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 18
Total 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 17
Maxi 80 Racer Jeppe Bergan Kongelig Norsk Seilforening
NOR-5052

Stein Erichsrud

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052

Towe Levi Håheim

Seilforening:
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 13
Total 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 12
LA NOVA II

Stein Erichsrud

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052

Towe Levi Håheim

Seilforening:
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 13
Total 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 12
Albin Nova Stein Erichsrud Horten Seilforening
NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710

Kjell Hundeide

Seilforening:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3
Total 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3
LIVLIG

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710

Kjell Hundeide

Seilforening:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3
Total 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3
Jeanneau Sun Odessey 30i John Harald Henriksen Bærum Seilforening
NOR-2515

Arne Refshauge

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515

Henning Refshauge Vahr

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 12
Total 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 11
MAREN

Arne Refshauge

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515

Henning Refshauge Vahr

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 12
Total 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 11
Comfort 30 Arne Refshauge Røyken Seilforening
NOR-1021

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021

Anders Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:30 10:43:30 9:21:46 DSQ 8
Total DSQ 19
PENNY

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021

Anders Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:30 10:43:30 9:21:46 DSQ 8
Total DSQ 19
Contention 30 Morten Rustad Fredrikstad Seilforening
NOR-657

Erik Grimsgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657

Christian Gottfredsen

Seilforening:
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 14
Total 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 13
SI-SI

Erik Grimsgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657

Christian Gottfredsen

Seilforening:
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 14
Total 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 13
Maxi 95 Erik Grimsgaard Asker Seilforening
NOR-7626

Thomas Sund

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626

Thomas Rønneberg Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7
Total 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7
SKUMPA

Thomas Sund

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626

Thomas Rønneberg Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7
Total 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7
Dehler 34, Optima 101 Thomas Sund Hurum Seilforening
NOR-6082

Sven Ellefsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082

Didrik Ellefsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5
STELLA

Sven Ellefsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082

Didrik Ellefsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5
Comfortina 32 Sven Ellefsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-4159

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Nick Mowll

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 10
Total 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 9
YODA

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Nick Mowll

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 10
Total 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 9
Scanmar 33 David Skogan Kongelig Norsk Seilforening

Race 1: TUR 4 (Helly Hansen) - Bane H Starttid: 10.06.2016 14:30:00 Startflagg: H Antall deltagere: 18
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-14525

Martin Elms

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ALAYA
Båttype: HANSE 470
Seilnummer: NOR 14525

Christina Haadem-Elms

Seilforening:
Båtnavn: ALAYA
Båttype: HANSE 470
Seilnummer: NOR 14525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:00:47 10:30:47 10:30:47 4
Total 11.06.2016 01:00:47 10:30:47 10:30:47 4
ALAYA

Martin Elms

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ALAYA
Båttype: HANSE 470
Seilnummer: NOR 14525

Christina Haadem-Elms

Seilforening:
Båtnavn: ALAYA
Båttype: HANSE 470
Seilnummer: NOR 14525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:00:47 10:30:47 10:30:47 4
Total 11.06.2016 01:00:47 10:30:47 10:30:47 4
HANSE 470 Martin Elms Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12812

Kristin Klemetsen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Anne Ki
Båttype: Bavaria Cr 39
Seilnummer: NOR 12812

Stine Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Anne Ki
Båttype: Bavaria Cr 39
Seilnummer: NOR 12812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:47 10:53:47 10:53:47 9
Total 11.06.2016 01:23:47 10:53:47 10:53:47 9
ANNE KI

Kristin Klemetsen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Anne Ki
Båttype: Bavaria Cr 39
Seilnummer: NOR 12812

Stine Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Anne Ki
Båttype: Bavaria Cr 39
Seilnummer: NOR 12812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:47 10:53:47 10:53:47 9
Total 11.06.2016 01:23:47 10:53:47 10:53:47 9
Bavaria Cr 39 Kristin Klemetsen Holmestrand Seilforening
NOR-11699

Petter Marius Arnesen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Arina
Båttype: Bavaria 42
Seilnummer: NOR 11699

vidar johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Arina
Båttype: Bavaria 42
Seilnummer: NOR 11699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:44 10:46:44 10:46:44 7
Total 11.06.2016 01:16:44 10:46:44 10:46:44 7
ARINA

Petter Marius Arnesen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Arina
Båttype: Bavaria 42
Seilnummer: NOR 11699

vidar johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Arina
Båttype: Bavaria 42
Seilnummer: NOR 11699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:44 10:46:44 10:46:44 7
Total 11.06.2016 01:16:44 10:46:44 10:46:44 7
Bavaria 42 Petter Marius Arnesen Asker Seilforening
NOR-5166

Øyvind Thoresen

Seilforening: Oslo Motorbåtforening
Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia)
Båttype: Jeanneau Rush 117
Seilnummer: NOR 5166

Sindre Urdal

Seilforening:
Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia)
Båttype: Jeanneau Rush 117
Seilnummer: NOR 5166
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:41 11:01:41 11:01:41 11
Total 11.06.2016 01:31:41 11:01:41 11:01:41 11
BARON VON STORA (EUPHONIA)

Øyvind Thoresen

Seilforening: Oslo Motorbåtforening
Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia)
Båttype: Jeanneau Rush 117
Seilnummer: NOR 5166

Sindre Urdal

Seilforening:
Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia)
Båttype: Jeanneau Rush 117
Seilnummer: NOR 5166
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:41 11:01:41 11:01:41 11
Total 11.06.2016 01:31:41 11:01:41 11:01:41 11
Jeanneau Rush 117 Øyvind Thoresen Oslo Motorbåtforening
NOR-11376

THOMAS LUND

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Cinco
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11376

Lars Hergot

Seilforening:
Båtnavn: Cinco
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:00:30 11:30:30 11:30:30 18
Total 11.06.2016 02:00:30 11:30:30 11:30:30 18
CINCO

THOMAS LUND

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Cinco
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11376

Lars Hergot

Seilforening:
Båtnavn: Cinco
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:00:30 11:30:30 11:30:30 18
Total 11.06.2016 02:00:30 11:30:30 11:30:30 18
Bavaria 39 Cruiser THOMAS LUND Skøyen Seilforening
NOR-7847

Jørgen Sandberg Michelsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Eyr
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 7847

Mathias Krüger

Seilforening:
Båtnavn: Eyr
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 7847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:52:00 10:22:00 10:22:00 1
Total 11.06.2016 00:52:00 10:22:00 10:22:00 1
EYR

Jørgen Sandberg Michelsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Eyr
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 7847

Mathias Krüger

Seilforening:
Båtnavn: Eyr
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 7847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:52:00 10:22:00 10:22:00 1
Total 11.06.2016 00:52:00 10:22:00 10:22:00 1
First 45f5 Jørgen Sandberg Michelsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-15107

Sturla Grelland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hvalborg
Båttype: Bavaria 44 Vision
Seilnummer: NOR 15107

Ann-Kristin Bråten

Seilforening:
Båtnavn: Hvalborg
Båttype: Bavaria 44 Vision
Seilnummer: NOR 15107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:47 10:48:47 11:05:00 13
Total 11.06.2016 01:18:47 10:48:47 11:05:00 13
HVALBORG

Sturla Grelland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hvalborg
Båttype: Bavaria 44 Vision
Seilnummer: NOR 15107

Ann-Kristin Bråten

Seilforening:
Båtnavn: Hvalborg
Båttype: Bavaria 44 Vision
Seilnummer: NOR 15107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:47 10:48:47 11:05:00 13
Total 11.06.2016 01:18:47 10:48:47 11:05:00 13
Bavaria 44 Vision Sturla Grelland Kongelig Norsk Seilforening
NOR-7808

Tor-Arne Bratteli

Seilforening: Ingen
Båtnavn: Indulgence VII
Båttype: 1-ton
Seilnummer: NOR 7808

Magnus Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Indulgence VII
Båttype: 1-ton
Seilnummer: NOR 7808
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:00 10:53:00 10:53:00 8
Total 11.06.2016 01:23:00 10:53:00 10:53:00 8
INDULGENCE VII

Tor-Arne Bratteli

Seilforening: Ingen
Båtnavn: Indulgence VII
Båttype: 1-ton
Seilnummer: NOR 7808

Magnus Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Indulgence VII
Båttype: 1-ton
Seilnummer: NOR 7808
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:00 10:53:00 10:53:00 8
Total 11.06.2016 01:23:00 10:53:00 10:53:00 8
1-ton Tor-Arne Bratteli Ingen
NOR-13396

Tom Olav Bendixen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jomathinto
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13396

Jonatan Aune Bendixen

Seilforening:
Båtnavn: Jomathinto
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13396
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:39 10:55:39 10:55:39 10
Total 11.06.2016 01:25:39 10:55:39 10:55:39 10
JOMATHINTO

Tom Olav Bendixen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jomathinto
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13396

Jonatan Aune Bendixen

Seilforening:
Båtnavn: Jomathinto
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13396
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:39 10:55:39 10:55:39 10
Total 11.06.2016 01:25:39 10:55:39 10:55:39 10
Bavaria 42 Cruiser Tom Olav Bendixen Asker Seilforening
NOR-14515

Finn Bjørn Ruyter

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Møyfrid
Båttype: Sun Od 44i
Seilnummer: NOR 14515

Martin Klafstad

Seilforening:
Båtnavn: Møyfrid
Båttype: Sun Od 44i
Seilnummer: NOR 14515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:00:42 10:30:42 10:30:42 3
Total 11.06.2016 01:00:42 10:30:42 10:30:42 3
MøYFRID

Finn Bjørn Ruyter

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Møyfrid
Båttype: Sun Od 44i
Seilnummer: NOR 14515

Martin Klafstad

Seilforening:
Båtnavn: Møyfrid
Båttype: Sun Od 44i
Seilnummer: NOR 14515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:00:42 10:30:42 10:30:42 3
Total 11.06.2016 01:00:42 10:30:42 10:30:42 3
Sun Od 44i Finn Bjørn Ruyter Kongelig Norsk Seilforening
NOR-3292

Sigurd Nilsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Premier Cru
Båttype: Jeanneau Sun Fizz
Seilnummer: NOR 3292

Jørgen Kjellsen

Seilforening:
Båtnavn: Premier Cru
Båttype: Jeanneau Sun Fizz
Seilnummer: NOR 3292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:47:30 11:17:30 11:17:30 15
Total 11.06.2016 01:47:30 11:17:30 11:17:30 15
PREMIER CRU

Sigurd Nilsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Premier Cru
Båttype: Jeanneau Sun Fizz
Seilnummer: NOR 3292

Jørgen Kjellsen

Seilforening:
Båtnavn: Premier Cru
Båttype: Jeanneau Sun Fizz
Seilnummer: NOR 3292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:47:30 11:17:30 11:17:30 15
Total 11.06.2016 01:47:30 11:17:30 11:17:30 15
Jeanneau Sun Fizz Sigurd Nilsen Bundefjorden Seilforening
NOR-11085

Hans Fredrik Melgård

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sailabout
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11085

Mathias Melgård

Seilforening:
Båtnavn: Sailabout
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:08 11:02:08 11:02:08 12
Total 11.06.2016 01:32:08 11:02:08 11:02:08 12
SAILABOUT

Hans Fredrik Melgård

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sailabout
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11085

Mathias Melgård

Seilforening:
Båtnavn: Sailabout
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:08 11:02:08 11:02:08 12
Total 11.06.2016 01:32:08 11:02:08 11:02:08 12
Dufour 385 Hans Fredrik Melgård Kongelig Norsk Seilforening
NOR-15473

Ståle Furuberg

Seilforening: Ingen
Båtnavn: SY Viking Spirit
Båttype: Jeanneau 50DS
Seilnummer: NOR 15473

Terje Haugen

Seilforening:
Båtnavn: SY Viking Spirit
Båttype: Jeanneau 50DS
Seilnummer: NOR 15473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:49:54 11:19:54 11:19:54 17
Total 11.06.2016 01:49:54 11:19:54 11:19:54 17
SY VIKING SPIRIT

Ståle Furuberg

Seilforening: Ingen
Båtnavn: SY Viking Spirit
Båttype: Jeanneau 50DS
Seilnummer: NOR 15473

Terje Haugen

Seilforening:
Båtnavn: SY Viking Spirit
Båttype: Jeanneau 50DS
Seilnummer: NOR 15473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:49:54 11:19:54 11:19:54 17
Total 11.06.2016 01:49:54 11:19:54 11:19:54 17
Jeanneau 50DS Ståle Furuberg Ingen
NOR-15110

Nils Erik Skarsgård

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Theoule
Båttype: Dufour 375 GL
Seilnummer: NOR 15110

Tom Sømborg

Seilforening:
Båtnavn: Theoule
Båttype: Dufour 375 GL
Seilnummer: NOR 15110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:49:27 11:19:27 11:19:27 16
Total 11.06.2016 01:49:27 11:19:27 11:19:27 16
THEOULE

Nils Erik Skarsgård

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Theoule
Båttype: Dufour 375 GL
Seilnummer: NOR 15110

Tom Sømborg

Seilforening:
Båtnavn: Theoule
Båttype: Dufour 375 GL
Seilnummer: NOR 15110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:49:27 11:19:27 11:19:27 16
Total 11.06.2016 01:49:27 11:19:27 11:19:27 16
Dufour 375 GL Nils Erik Skarsgård Kongelig Norsk Seilforening
NOR-5898

Alexander Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5898

Victor Reis

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:44 10:33:44 10:33:44 6
Total 11.06.2016 01:03:44 10:33:44 10:33:44 6
TIGERGUTT

Alexander Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5898

Victor Reis

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:44 10:33:44 10:33:44 6
Total 11.06.2016 01:03:44 10:33:44 10:33:44 6
Wasa 38 Alexander Tinholt Asker Seilforening
NOR-13828

Terje Nygaard

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Trigger
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 13828

Sander Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Trigger
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 13828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:04 10:32:04 10:32:04 5
Total 11.06.2016 01:02:04 10:32:04 10:32:04 5
TRIGGER

Terje Nygaard

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Trigger
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 13828

Sander Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Trigger
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 13828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:04 10:32:04 10:32:04 5
Total 11.06.2016 01:02:04 10:32:04 10:32:04 5
Dufour 40 Terje Nygaard Nesodden Seilforening
NOR-15406

Øyvind Gjerde

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Valhall
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 15406

Anders Nerheim

Seilforening:
Båtnavn: Valhall
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 15406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:40:38 11:10:38 11:10:38 14
Total 11.06.2016 01:40:38 11:10:38 11:10:38 14
VALHALL

Øyvind Gjerde

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Valhall
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 15406

Anders Nerheim

Seilforening:
Båtnavn: Valhall
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 15406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:40:38 11:10:38 11:10:38 14
Total 11.06.2016 01:40:38 11:10:38 11:10:38 14
Oceanis 473 Øyvind Gjerde Kongelig Norsk Seilforening
NOR-11302

Morten Nordvold

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Zest
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11302

Cecilie Dale

Seilforening:
Båtnavn: Zest
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:11 10:23:11 10:23:11 2
Total 11.06.2016 00:53:11 10:23:11 10:23:11 2
ZEST

Morten Nordvold

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Zest
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11302

Cecilie Dale

Seilforening:
Båtnavn: Zest
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:11 10:23:11 10:23:11 2
Total 11.06.2016 00:53:11 10:23:11 10:23:11 2
Hanse 461 Morten Nordvold Bærum Seilforening

Race 1: NOR-R U/Sp H2 (Helly Hansen) - Bane H Starttid: 10.06.2016 14:30:00 Startflagg: H Antall deltagere: 23
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-14135

Nils Petter Flatner

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135

Erik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:10:33 10:40:33 9:48:01 3
Total 11.06.2016 01:10:33 10:40:33 9:48:01 3
ADRENALINA

Nils Petter Flatner

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135

Erik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:10:33 10:40:33 9:48:01 3
Total 11.06.2016 01:10:33 10:40:33 9:48:01 3
Bavaria 39 Cruiser Nils Petter Flatner Drøbaksund Seilforening
NOR-11289

Nina Schjølberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289

Fred-Johan Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:51 10:43:51 9:53:37 5
Total 11.06.2016 01:13:51 10:43:51 9:53:37 5
BRISEN III

Nina Schjølberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289

Fred-Johan Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:51 10:43:51 9:53:37 5
Total 11.06.2016 01:13:51 10:43:51 9:53:37 5
Jeanneau Sun Fast 37 Nina Schjølberg Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12329

Bjørn Langsem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Costa Mer
Båttype: Hanse371
Seilnummer: NOR 12329

Bård Gudim

Seilforening:
Båtnavn: Costa Mer
Båttype: Hanse371
Seilnummer: NOR 12329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:01:40 10:31:40 9:41:45 1
Total 11.06.2016 01:01:40 10:31:40 9:41:45 1
COSTA MER

Bjørn Langsem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Costa Mer
Båttype: Hanse371
Seilnummer: NOR 12329

Bård Gudim

Seilforening:
Båtnavn: Costa Mer
Båttype: Hanse371
Seilnummer: NOR 12329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:01:40 10:31:40 9:41:45 1
Total 11.06.2016 01:01:40 10:31:40 9:41:45 1
Hanse371 Bjørn Langsem Kongelig Norsk Seilforening
NOR-8851

BØRGE TEIGLAND

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Eirill 2
Båttype: CENIT 37
Seilnummer: NOR 8851

Dag Moxnes

Seilforening:
Båtnavn: Eirill 2
Båttype: CENIT 37
Seilnummer: NOR 8851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:19:45 10:49:45 9:55:10 6
Total 11.06.2016 01:19:45 10:49:45 9:55:10 6
EIRILL 2

BØRGE TEIGLAND

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Eirill 2
Båttype: CENIT 37
Seilnummer: NOR 8851

Dag Moxnes

Seilforening:
Båtnavn: Eirill 2
Båttype: CENIT 37
Seilnummer: NOR 8851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:19:45 10:49:45 9:55:10 6
Total 11.06.2016 01:19:45 10:49:45 9:55:10 6
CENIT 37 BØRGE TEIGLAND Bærum Seilforening
NOR-15325

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FEM
Båttype: Dufour 410
Seilnummer: NOR 15325

Merethe Lister

Seilforening:
Båtnavn: FEM
Båttype: Dufour 410
Seilnummer: NOR 15325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:47:57 11:17:57 10:26:25 20
Total 11.06.2016 01:47:57 11:17:57 10:26:25 20
FEM

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FEM
Båttype: Dufour 410
Seilnummer: NOR 15325

Merethe Lister

Seilforening:
Båtnavn: FEM
Båttype: Dufour 410
Seilnummer: NOR 15325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:47:57 11:17:57 10:26:25 20
Total 11.06.2016 01:47:57 11:17:57 10:26:25 20
Dufour 410 Finn Erik Bjerke Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12532

Morten Baastad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan
Seilnummer: NOR 12532

Tom Erik Øygard

Seilforening:
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan
Seilnummer: NOR 12532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:40 11:06:40 10:25:20 18
Total 11.06.2016 01:36:40 11:06:40 10:25:20 18
FINALLY

Morten Baastad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan
Seilnummer: NOR 12532

Tom Erik Øygard

Seilforening:
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan
Seilnummer: NOR 12532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:40 11:06:40 10:25:20 18
Total 11.06.2016 01:36:40 11:06:40 10:25:20 18
Elan Morten Baastad Kongelig Norsk Seilforening
NOR-10010

Jan Gotteberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: GoingToo
Båttype: Maxi 1100
Seilnummer: NOR 10010

Gitte Gotteberg

Seilforening:
Båtnavn: GoingToo
Båttype: Maxi 1100
Seilnummer: NOR 10010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:34:31 11:04:31 10:29:57 22
Total 11.06.2016 01:34:31 11:04:31 10:29:57 22
GOINGTOO

Jan Gotteberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: GoingToo
Båttype: Maxi 1100
Seilnummer: NOR 10010

Gitte Gotteberg

Seilforening:
Båtnavn: GoingToo
Båttype: Maxi 1100
Seilnummer: NOR 10010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:34:31 11:04:31 10:29:57 22
Total 11.06.2016 01:34:31 11:04:31 10:29:57 22
Maxi 1100 Jan Gotteberg Kongelig Norsk Seilforening
NOR-11227

STEIN PAULI

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Goodny IV
Båttype: BAVARIA 42 Match
Seilnummer: NOR 11227

Bente Ødegaard

Seilforening:
Båtnavn: Goodny IV
Båttype: BAVARIA 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:10 10:07:10 10:07:10 8
Total 11.06.2016 00:37:10 10:07:10 10:07:10 9
GOODNY IV

STEIN PAULI

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Goodny IV
Båttype: BAVARIA 42 Match
Seilnummer: NOR 11227

Bente Ødegaard

Seilforening:
Båtnavn: Goodny IV
Båttype: BAVARIA 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:10 10:07:10 10:07:10 8
Total 11.06.2016 00:37:10 10:07:10 10:07:10 9
BAVARIA 42 Match STEIN PAULI Horten Seilforening
NOR-14960

Jan Gunnar Nagelhus

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Janaden
Båttype: Najad 380
Seilnummer: NOR 14960

Henrik Nagelhus

Seilforening:
Båtnavn: Janaden
Båttype: Najad 380
Seilnummer: NOR 14960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:59:59 11:29:59 10:45:49 23
Total 11.06.2016 01:59:59 11:29:59 10:45:49 23
JANADEN

Jan Gunnar Nagelhus

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Janaden
Båttype: Najad 380
Seilnummer: NOR 14960

Henrik Nagelhus

Seilforening:
Båtnavn: Janaden
Båttype: Najad 380
Seilnummer: NOR 14960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:59:59 11:29:59 10:45:49 23
Total 11.06.2016 01:59:59 11:29:59 10:45:49 23
Najad 380 Jan Gunnar Nagelhus Tønsberg Seilforening
NOR-11293

Egil Feydt

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Jou Jou II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11293

Kim Feydt

Seilforening:
Båtnavn: Jou Jou II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11293
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:22:46 10:52:46 10:07:04 7
Total 11.06.2016 01:22:46 10:52:46 10:07:04 7
JOU JOU II

Egil Feydt

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Jou Jou II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11293

Kim Feydt

Seilforening:
Båtnavn: Jou Jou II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 11293
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:22:46 10:52:46 10:07:04 7
Total 11.06.2016 01:22:46 10:52:46 10:07:04 7
Bavaria 39 Cruiser Egil Feydt Røyken Seilforening
NOR-12530

Trond Gulbrandsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ketchup
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 12530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:59:39 10:29:39 10:22:43 16
Total 11.06.2016 00:59:39 10:29:39 10:22:43 16
KETCHUP

Trond Gulbrandsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ketchup
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 12530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:59:39 10:29:39 10:22:43 16
Total 11.06.2016 00:59:39 10:29:39 10:22:43 16
Hanse430 Trond Gulbrandsen Bundefjorden Seilforening
NOR-10721

Morten Kjos

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Konstanse
Båttype: Bavaria 38 MATCH
Seilnummer: NOR 10721

Henrik Alan Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: Konstanse
Båttype: Bavaria 38 MATCH
Seilnummer: NOR 10721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:30 10:37:30 10:13:16 13
Total 11.06.2016 01:07:30 10:37:30 10:13:16 13
KONSTANSE

Morten Kjos