Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Startliste

Race 1: Optimist B Startflagg: E Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IDEFIX

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Hjorth Askøy Seilforening
NOR-2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JOHANNES

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Johannes Bjørsvik Askøy Seilforening
NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LILLE MY

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR-3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OLAV

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tom Gilbertson Askøy Seilforening
NOR-71

August Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SMåTTEN

August Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
August Soltvedt Askøy Seilforening
NOR-3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SPRETTEN

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Agnes Soltvedt Askøy Seilforening
NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIDSBADEKARET

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening

Race 1: Optimist C Startflagg: E Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3512

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
-----

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Iben Offerdal Ran Seilforening
NOR-0

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
0

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR-10

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
10

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OPTIMIST

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3778

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIOLETTA

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pia Tveita Åsane Seilforening
NOR-0000

Sindre Berven

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ÅS2

Sindre Berven

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Berven Åsane Seilforening

Race 1: Optimist A Startflagg: D Antall deltagere: 17
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ASLAK

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aslak Iveland Haugesund Seilforening
NOR-3384

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3384
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
INGRID

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3384
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JOLLEFANT

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR-3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR-3692

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
NOR-3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR-3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Didrik Jelstad Åsane Seilforening
NOR-3826

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OPTIMIST

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Karlsen Ran Seilforening
NOR-3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OPTIMIST A

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening
NOR-3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PETER G

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peter Guldberg Ran Seilforening
NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STRIPA

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR-3875

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VENI VIDI VICI

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tobias Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR-3461

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WINNER

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Andre Vabø Ran Seilforening
NOR-3577

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WINNER

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Eirin Vabø Ran Seilforening
NOR-3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WINNER TEAM 2010

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR-3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ZUBENELGENUBI 2

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sander Hendrikse Haugesund Seilforening

Race 1: LASER RADIAL Startflagg: F Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-206868

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ERLING

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Tobias Wiik Ran Seilforening
NOR-206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR-205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Malin Elvingdal Ran Seilforening
NOR-206864

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR-206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Inger Margrethe Vabø Ran Seilforening
NOR-208685

Einar Nystad

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 208685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Einar Nystad

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 208685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Einar Nystad Ran Seilforening

Race 1: BRETT REKRUTT Startflagg: F Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-000

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
STARBOARD...

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Skjold-Rosenvinge Åsane Seilforening
NOR-0000

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ÅSANE SEILFORENING

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening

Race 1: LASER 4,7 Startflagg: G Antall deltagere: 5
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
NOR-209762

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mats Offerdal Ran Seilforening
NOR-206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Celia Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GULLET

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Simen Guldberg Ran Seilforening
NOR-203538

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening

Race 1: BIC-BRETT Startflagg: O Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BRETT

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kathinka Mørner Åsane Seilforening
NOR-130

Mikkel Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MIKKEL

Mikkel Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mikkel Løtveit Åsane Seilforening
NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR-90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Martin Hope Bergens Seilforening

Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 14:41:22Cache read