Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Startliste

Seilas 4: Snipe Startflagg: D Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-28779

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tine Lekve Audun Lekve ()
NOR-30070

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Nesse Milde Båtlag Helge Holmbek, MB ()
NOR-28755

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
George Martin Børve Milde Båtlag Marita Børve, MB ()
NOR-15566

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Malmin Hansen Milde Båtlag Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes ()
NOR-30672

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø Milde Båtlag Ida T. Sætersdal, MB ()
NOR-28775

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Julius Nilsen Bergens Seilforening Sølvi Uthaug ()

Seilas 3: Snipe Startflagg: D Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-28779

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tine Lekve Audun Lekve ()
NOR-30070

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Nesse Milde Båtlag Helge Holmbek, MB ()
NOR-28755

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
George Martin Børve Milde Båtlag Marita Børve, MB ()
NOR-15566

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Malmin Hansen Milde Båtlag Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes ()
NOR-30672

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø Milde Båtlag Ida T. Sætersdal, MB ()
NOR-28775

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Julius Nilsen Bergens Seilforening Sølvi Uthaug ()

Seilas 2: Snipe Startflagg: D Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-28779

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tine Lekve Audun Lekve ()
NOR-30070

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Nesse Milde Båtlag Helge Holmbek, MB ()
NOR-28755

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
George Martin Børve Milde Båtlag Marita Børve, MB ()
NOR-15566

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Malmin Hansen Milde Båtlag Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes ()
NOR-30672

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø Milde Båtlag Ida T. Sætersdal, MB ()
NOR-28775

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Julius Nilsen Bergens Seilforening Sølvi Uthaug ()

Seilas 1: Snipe Startflagg: D Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-28779

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tine Lekve Audun Lekve ()
NOR-30070

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Nesse Milde Båtlag Helge Holmbek, MB ()
NOR-28755

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
George Martin Børve Milde Båtlag Marita Børve, MB ()
NOR-15566

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Malmin Hansen Milde Båtlag Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes ()
NOR-30672

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø Milde Båtlag Ida T. Sætersdal, MB ()
NOR-28775

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Julius Nilsen Bergens Seilforening Sølvi Uthaug ()

Seilas 1: BIC-brett - BIC-U17 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-161

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening

Race 1: Brett Rekrutt Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-01

Anniken Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anniken Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anniken Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR-01

Maren Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Maren Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maren Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening

Seilas 4: BIC-brett - BIC-U17 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-161

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening

Seilas 3: BIC-brett - BIC-U17 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-161

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening

Seilas 2: BIC-brett - BIC-U17 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-161

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening

Race 1: Optimist C Startflagg: O Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3801

Michele Gannau

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Michele Gannau

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Michele Gannau Åsane Seilforening
NOR-3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Daniel Rolland Åsane Seilforening

Seilas 4: Optimist B Startflagg: K Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR-3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frida Bakke Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR-2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3403

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening

Seilas 3: Optimist B Startflagg: K Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR-3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frida Bakke Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR-2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3403

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening

Seilas 1: Optimist A Startflagg: J Antall deltagere: 9
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening

Seilas 4: BIC-brett - BIC-U15 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening

Seilas 3: BIC-brett - BIC-U15 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening

Seilas 2: BIC-brett - BIC-U15 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening

Seilas 2: Optimist A Startflagg: J Antall deltagere: 9
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening

Seilas 3: Optimist A Startflagg: J Antall deltagere: 9
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening

Seilas 2: Optimist B Startflagg: K Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR-3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frida Bakke Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR-2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3403

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening

Seilas 1: Optimist B Startflagg: K Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR-3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frida Bakke Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR-2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3403

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening

Seilas 4: Optimist A Startflagg: J Antall deltagere: 9
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening

Seilas 1: BIC-brett - BIC-U15 Startflagg: V Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening

Last ned CSV fil


Last updated: 2017-10-24 23:01:26Cache read