Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Startliste

Race 1: Optimist - Klasse C Startflagg: E Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Daniel Rolland Åsane Seilforening
NOR-

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Violetta
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIOLETTA

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Violetta
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pia Tveita Åsane Seilforening

Race 1: Bic-U15 Startflagg: G Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening

Race 1: Laser 4.7 Startflagg: D Antall deltagere: 6
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Simen Guldberg Ran Seilforening
NOR-210225

Thomas J. Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 210225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas J. Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 210225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Thomas J. Frigstad Lillesand Seilforening
NOR-198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR-211309

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening
NOR-206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Celia Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DOLPHIN

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Karlsen Ran Seilforening

Race 1: Optimist - Klasse B Startflagg: F Antall deltagere: 13
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
NOR-2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Johannes Bjørsvik Askøy Seilforening
NOR-70

Marius Teig-Hermanrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 70
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Teig-Hermanrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 70
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marius Teig-Hermanrud Askøy Seilforening
NOR-3742

Tilla Skjold Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tilla Skjold Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tilla Skjold Hansen Hjellestad Seilforening
NOR-11

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Leren Ellingsen Hjellestad Seilforening
NOR-60

Nina Solvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
-

Nina Solvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nina Solvoll Askøy Seilforening
NOR-3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Agnes Soltvedt Askøy Seilforening
NOR-3816

Frida Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Emoji
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EMOJI

Frida Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Emoji
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Frida Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR-3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Idefix
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IDEFIX

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Idefix
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Hjorth Askøy Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: JH
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JH

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: JH
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Lars
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LARS

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Lars
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR-25

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lynet
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LYNET

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lynet
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: White Tiger
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WHITE TIGER

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: White Tiger
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oliver Mellingen Åsane Seilforening

Race 1: Optimist - Klasse A Startflagg: E Antall deltagere: 12
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR3829-

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR-31

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Andre Vabø Ran Seilforening
NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR-3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Gilbertson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tom Gilbertson Ran Seilforening
NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Fjollefant
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FJOLLEFANT

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Fjollefant
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Flagget
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FLAGGET

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Flagget
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR-3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Peter G
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PETER G

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Peter G
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peter Guldberg Ran Seilforening
NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Stripa
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STRIPA

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Stripa
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening

Race 1: Laser Radial Startflagg: D Antall deltagere: 3
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR-206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
NOR-205716

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening

Race 1: Laser Standard Startflagg: D Antall deltagere: 1
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-206868

Erling Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Wiik Ran Seilforening

Race 1: Bic-U17 Startflagg: G Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kathinka Mørner Åsane Seilforening
NOR-90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Martin Hope Bergens Seilforening
NOR-x

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Das Boot
Seilnummer: NOR x
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DAS BOOT

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Das Boot
Seilnummer: NOR x
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NA
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening

Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 07:13:31Cache read