Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-41

Vidar Skaar

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460

Geir Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:21:10 8:21:10 7:03:59 1
Total 21.05.2016 20:21:10 8:21:10 7:03:59 1
FURIA II

Vidar Skaar

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460

Geir Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:21:10 8:21:10 7:03:59 1
Total 21.05.2016 20:21:10 8:21:10 7:03:59 1

Skipper: Vidar Skaar (Molde Seilforening)
Albin Express 8:21:10 7:03:59
2 SWE-121

Thomas Hjertø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: J/70
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,913

Espen J. Lia

Seilforening:
Båtnavn: J/70
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,913
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:06:21 8:06:21 7:24:02 2
Total 21.05.2016 20:06:21 8:06:21 7:24:02 2
J/70

Thomas Hjertø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: J/70
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,913

Espen J. Lia

Seilforening:
Båtnavn: J/70
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,913
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:06:21 8:06:21 7:24:02 2
Total 21.05.2016 20:06:21 8:06:21 7:24:02 2

Skipper: Thomas Hjertø (Molde Seilforening)
J/70 8:06:21 7:24:02
3 NOR-14603

Cecilie Wold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9140

Kari Elisabeth Bachmann

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:13:36 8:13:36 7:31:09 3
Total 21.05.2016 20:13:36 8:13:36 7:31:09 3
NINI ROLL

Cecilie Wold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9140

Kari Elisabeth Bachmann

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:13:36 8:13:36 7:31:09 3
Total 21.05.2016 20:13:36 8:13:36 7:31:09 3

Skipper: Cecilie Wold (Molde Seilforening)
Beneteau Platu Racer 8:13:36 7:31:09
4 NOR-10734

Terje Kirkeland

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Rasken
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10734
NOR Rating: NOR 0,9215

Mats Kirkeland

Seilforening:
Båtnavn: Rasken
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10734
NOR Rating: NOR 0,9215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:14:41 8:14:41 7:35:51 1
Total 21.05.2016 20:14:41 8:14:41 7:35:51 1
RASKEN

Terje Kirkeland

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Rasken
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10734
NOR Rating: NOR 0,9215

Mats Kirkeland

Seilforening:
Båtnavn: Rasken
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10734
NOR Rating: NOR 0,9215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 20:14:41 8:14:41 7:35:51 1
Total 21.05.2016 20:14:41 8:14:41 7:35:51 1

Skipper: Terje Kirkeland (Molde Seilforening)
Dufour 34 8:14:41 7:35:51
5 NOR-12088

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260

Kjell Lyse

Seilforening:
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 19:59:39 7:59:39 8:12:07 2
Total 21.05.2016 19:59:39 7:59:39 8:12:07 2
ØSE

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260

Kjell Lyse

Seilforening:
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 19:59:39 7:59:39 8:12:07 2
Total 21.05.2016 19:59:39 7:59:39 8:12:07 2

Skipper: PETTER HOLEN (Molde Seilforening)
Hanse 400e 7:59:39 8:12:07
6 NOR-14549

Geir Berg Oshaug

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Juego
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 14549
NOR Rating: NOR 0,8271
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
JUEGO

Geir Berg Oshaug

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Juego
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 14549
NOR Rating: NOR 0,8271
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Skipper: Geir Berg Oshaug (Molde Seilforening)
Bavaria 30 Cruiser DNC
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-20 06:21:47Cache read