Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 SWE-11128

Per Lindell

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520

Fabian Tillig

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1
Total 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1
CALYPSO

Per Lindell

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520

Fabian Tillig

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1
Total 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1

Skipper: Per Lindell (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Fabian Tillig (Segelsällskapet Slören)
Pogo 850 29:54:25 28:28:17
2 SWE-11

Anders Dahlsjö

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029

Jens Svanvik

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1
Total 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1
LADY GODIVA

Anders Dahlsjö

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029

Jens Svanvik

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1
Total 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1

Skipper: Anders Dahlsjö (Lerkils Båtsällskap)
Mannskap: Jens Svanvik (Segelsällskapet Kaparen)
Dominant 105 27:43:59 28:32:14
3 SWE-10070

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700

Per Algotsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1
Total 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1
FARRGO

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700

Per Algotsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1
Total 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1

Skipper: Magnus Witting (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Per Algotsson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Farr30 26:40:37 28:32:39
4 SWE-27

anders bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870

Rolf Erixon

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2
Total 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2
PIANO

anders bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870

Rolf Erixon

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2
Total 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2

Skipper: anders bergmark (Wikens Båtselskap)
Mannskap: Rolf Erixon (Wisby Segelsällskap)
Hansson 31 29:13:00 28:50:12
5 SWE-9

Gunnar Ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440

roger lammassarri

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3
Total 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3
FLAMMAN

Gunnar Ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440

roger lammassarri

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3
Total 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3

Skipper: Gunnar Ödman (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: roger lammassarri (Hovås Yacht Club)
SMARAGD 30:33:45 28:51:03
6 SWE-64

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500

Pelle Nyhlen

Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 3
Total 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 2
JOLIE

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500

Pelle Nyhlen

Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 3
Total 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 2

Skipper: Markus Svensson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Pelle Nyhlen (Karlstads Kappeglingsförening)
First35 27:46:22 29:09:41
6 SWE-6830

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240

Jocke Cordaly

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 2
Total 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 3
REBELLION

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240

Jocke Cordaly

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 2
Total 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 3

Skipper: Carl Fjällman (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Jocke Cordaly (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Archambault Grand Surprise 28:35:23 29:09:41
8 SWE-11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2
Total 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2
LA PRIMERA

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2
Total 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2

Skipper: Peter Lundgren (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Andreas Håkansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Jeanneau Sunfast 3600 27:35:53 29:18:32
9 SWE-1

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710

Mats Bogestrand

Seilforening: Sandö
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4
Total 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4
ELEKTRA

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710

Mats Bogestrand

Seilforening: Sandö
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4
Total 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4

Skipper: Oscar Bergstrand (Lerkils Båtsällskap)
Mannskap: Mats Bogestrand (Sandö)
Beason 36 30:13:58 29:21:21
10 SWE-71

Mikael Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790

Johan Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3
Total 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3
RIKITIN XI

Mikael Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790

Johan Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3
Total 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3

Skipper: Mikael Bäckström (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Johan Bäckström (Segelsällskapet Viken Ägir)
XP-38 27:13:58 29:23:03
11 SWE-157

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520

Fredrik Wåhlberg

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5
Total 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5
LUNA

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520

Fredrik Wåhlberg

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5
Total 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5

Skipper: Joakim Axelsson (Segelsällskapet Åmålsviken)
Mannskap: Fredrik Wåhlberg ()
Mixer 31:02:21 29:32:57
12 SWE-10588

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370

Lars M Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1
Total 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1
INTERMEZZO

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370

Lars M Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1
Total 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1

Skipper: Bo Callenberg (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: Lars M Arendal (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
X-302 31:35:57 29:36:30
13 SWE-35

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4
Total 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4
ANYA

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4
Total 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4

Skipper: Lars-Gunnar Gydemo (Karlstads Segelsällskap)
Mannskap: Jörgen Würtz (Karlstads Segelsällskap)
Elan 380 27:42:07 29:41:47
14 SWE-13

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966

Anton Westbom

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6
Total 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6
GULAN

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966

Anton Westbom

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6
Total 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6

Skipper: Marcus Wendin (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Anton Westbom (Lerums Segelsällskap)
Smaragd 30:46:58 29:44:10
15 SWE-58

John hansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620

August Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7
Total 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7
MALVINA

John hansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620

August Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7
Total 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7

Skipper: John hansson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: August Ruckman (Tjörns Segelsällskap)
Smaragd 30:57:33 29:46:57
16 SWE-23

Krister Gustafsson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490

Patrik Rohlin

Seilforening:
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4
Total 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4
ELUSIVE

Krister Gustafsson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490

Patrik Rohlin

Seilforening:
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4
Total 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4

Skipper: Krister Gustafsson (XSS)
Mannskap: Patrik Rohlin ()
First 35 28:30:00 29:53:47
17 SWE-3

Mattias Wilson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810

Peter Jacobsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5
Total 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5
DRAKLUNNE

Mattias Wilson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810

Peter Jacobsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5
Total 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5

Skipper: Mattias Wilson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Peter Jacobsson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Bavaria 38 match 27:40:20 29:54:49
18 SWE-306

Bertil Rohlén

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000

Göran Tennby

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5
Total 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5
X3M

Bertil Rohlén

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000

Göran Tennby

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5
Total 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5

Skipper: Bertil Rohlén (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Göran Tennby (Björlanda Kile Segelsällskap)
X-332 30:06:47 30:06:47
19 SWE-10035

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430

Fredrik Folbert

Seilforening: Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6
Total 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6
NAUSICAA

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430

Fredrik Folbert

Seilforening: Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6
Total 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6

Skipper: Carl Turén (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Fredrik Folbert (Karlskrona Segelsällskap)
First 35 28:55:35 30:10:12
20 NOR-15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6
Total 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6
CRUMBLES

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6
Total 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6

Skipper: Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
Mannskap: Steinar Torsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
First 40 26:49:31 30:12:18
21 SWE-180

Patrik Persson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7
Total 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7
FOLLOWME

Patrik Persson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7
Total 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7

Skipper: Patrik Persson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Hans Oskarsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Elan 37 29:00:54 30:15:45
22 SWE-666

Lukas Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080

Pontus Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8
Total 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8
JARVIS

Lukas Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080

Pontus Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8
Total 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8

Skipper: Lukas Andersson (Vänersborgs Segelsällskap)
Mannskap: Pontus Andersson (Vänersborgs Segelsällskap)
Melges 24 30:03:19 30:17:44
23 SWE-1

Anders Brunström

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440

X X

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9
Total 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9
VANADIS

Anders Brunström

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440

X X

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9
Total 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9

Skipper: Anders Brunström (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: X X (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Arcona 340 29:02:06 30:18:45
24 SWE-9047

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8
Total 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8
SHANTY

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8
Total 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8

Skipper: Per Sandberg (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Peter Bäcklund (Tjörns Segelsällskap)
Compis 345 31:44:12 30:20:24
25 SWE-3

Johan Wetterlundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10
Total 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10
KAIDA

Johan Wetterlundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10
Total 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10

Skipper: Johan Wetterlundh (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Lars Gärdebäck (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Salona 33 30:08:35 30:28:28
26 SWE-33

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080

Henrik Hansson

Seilforening:
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7
Total 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7
BLUES

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080

Henrik Hansson

Seilforening:
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7
Total 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7

Skipper: Hans Johansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Henrik Hansson ()
Xp38 27:35:26 30:34:13
27 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650

christine walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8
Total 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650

christine walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8
Total 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8

Skipper: HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
Mannskap: christine walder (Bærum Seilforening)
JPK 1080 28:45:42 30:37:52
28 SWE-81

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180

David Klemetz

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2
Total 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2
QETESH

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180

David Klemetz

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2
Total 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2

Skipper: Björn Wärnberg (Ljungskile Segelsällskap)
Mannskap: David Klemetz ()
Albin Nova 33:30:19 30:45:28
29 SWE-56

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9
Total 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9
ALICE

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9
Total 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9

Skipper: Lars Larsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Conny Andersson (Stenungsunds Segelsällskap)
Aphrodite 101 32:15:10 30:46:08
30 SWE-131

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490

Andreas Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11
Total 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11
DEHLIGHT

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490

Andreas Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11
Total 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11

Skipper: Robert Trolled (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Andreas Turesson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Dehler 38 29:19:57 30:46:11
31 NOR-7946

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3
Total 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3
RASSKER

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3
Total 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3

Skipper: Magne Tønnesen (Fredrikstad Seilforening)
Mannskap: Stian Tønnesen (Fredrikstad Seilforening)
Hallberg-Rassy One-Off 33:35:08 30:53:55
32 SWE-4808

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050

Fredrik Eliasson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12
Total 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12
DEN RöDE

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050

Fredrik Eliasson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12
Total 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12

Skipper: Hans Caspersson (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Fredrik Eliasson (Segelsällskapet Slören)
Dehler 33 30:50:07 30:59:22
33 SWE-81

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4
Total 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4
SWEA

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4
Total 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4

Skipper: Lars Ove Swedenfeldt (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Mats Wilhelmsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
CR mr6 32:51:27 31:08:56
34 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9
Total 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9
Total 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9

Skipper: Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening)
Mannskap: Børre Søraas Sæther (Nesodden Seilforening)
X-37 29:31:34 31:09:00
35 SWE-15004

Paul Gaskell-Brown

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550

Mats Johnsson

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10
Total 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10
SPINDRIFT

Paul Gaskell-Brown

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550

Mats Johnsson

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10
Total 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10

Skipper: Paul Gaskell-Brown (Malmö Segelsällskap)
Mannskap: Mats Johnsson (Malmö Segelsällskap)
JOD 35 29:41:04 31:19:01
36 SWE-10773

Richard Fornum

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Mum
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: SWE 10773
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11
Total 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11
MUM

Richard Fornum

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Mum
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: SWE 10773
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11
Total 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11

Skipper: Richard Fornum (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: ()
Bavaria 38 Match 28:43:27 31:23:43
37 SWE-248

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: FarEast28r
Båttype: FarEast28r
Seilnummer: SWE 248
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13
Total 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13
FAREAST28R

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: FarEast28r
Båttype: FarEast28r
Seilnummer: SWE 248
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13
Total 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13

Skipper: Jonas Karlsson (Halmstads Segelsällskap)
Mannskap: ()
FarEast28r 30:30:44 31:38:28
38 SWE-20

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12
Total 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12
TRIX

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12
Total 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12

Skipper: Leif Thordenberg (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Ulf Palm (Segelsällskapet Slören)
Arcona 380 29:08:54 31:53:17
39 SWE-140

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340

Oscar Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14
Total 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14
ANNIE

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340

Oscar Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14
Total 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14

Skipper: Johan Mälsjö (Billdals Kappseglingssällskap)
Mannskap: Oscar Mälsjö (Billdals Kappseglingssällskap)
Dehler 38 30:52:46 31:55:45
40 SWE-10811

K-G Sahlin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440

Mats Nyqvist

Seilforening:
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15
Total 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15
BEA

K-G Sahlin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440

Mats Nyqvist

Seilforening:
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15
Total 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15

Skipper: K-G Sahlin (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Mats Nyqvist ()
Bavaria 35 Match 30:42:02 32:03:04
41 SWE-7341

Hans Arthurson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830

Göran Eriksson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13
Total 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13
FLYER

Hans Arthurson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830

Göran Eriksson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13
Total 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13

Skipper: Hans Arthurson (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Göran Eriksson (Hjuviks Båtklubb)
First 40.7 29:43:18 32:11:18
42 SWE-159

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10
Total 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10
TINY

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10
Total 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10

Skipper: Peter Dahl (Vänersborgs Segelsällskap)
Mannskap: Peter Berg (Vänersborgs Segelsällskap)
Maxi 1050 32:50:01 32:32:17
43 SWE-21

Jesper Folkesson

Seilforening:
Båtnavn: Vindrus
Båttype: XP33
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,0070

Niclas Folkesson

Seilforening:
Båtnavn: Vindrus
Båttype: XP33
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
VINDRUS

Jesper Folkesson

Seilforening:
Båtnavn: Vindrus
Båttype: XP33
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,0070

Niclas Folkesson

Seilforening:
Båtnavn: Vindrus
Båttype: XP33
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Jesper Folkesson ()
Mannskap: Niclas Folkesson ()
XP33 DNF
43 SWE-280

Johan Johansson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800

Anders Ekberg

Seilforening:
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
VITA

Johan Johansson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800

Anders Ekberg

Seilforening:
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Johan Johansson (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Anders Ekberg ()
Cumulus DNF
43 SWE-36

Mikael Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080

Josefine Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
XENIA

Mikael Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080

Josefine Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16

Skipper: Mikael Hätting (Segelsällskapet Westgötarne)
Mannskap: Josefine Hätting (Segelsällskapet Westgötarne)
X99 DNS
43 SWE-10749

Anders Jakobsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920

Tomas Bengtsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
QUINTIC

Anders Jakobsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920

Tomas Bengtsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Anders Jakobsson (Viken-Ägir)
Mannskap: Tomas Bengtsson (Viken-Ägir)
Dehler 35 CWS DNF
43 SWE-52

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
YASURAGI

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

Skipper: Ulf Johansson (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: Peter Nohlin (Segelsällskapet Viken Ägir)
Dehler 32 DNS
43 SWE-23

Johan Henricssson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350

Emil Henricsson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
PIRI PIRI

Johan Henricssson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350

Emil Henricsson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Johan Henricssson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Emil Henricsson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Banner 28R DNF
43 SWE-533

Per Norman

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680

Pontus Javette

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
RABALDER

Per Norman

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680

Pontus Javette

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Per Norman (Smögen Yacht Club)
Mannskap: Pontus Javette (Smögen Yacht Club)
Cumulus DNF
43 SWE-493

Fredrik Engler

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420

David Stokholm

Seilforening:
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
SALIKON

Fredrik Engler

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420

David Stokholm

Seilforening:
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Fredrik Engler (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: David Stokholm ()
Maxi 999 DNF
43 SWE-28

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840

Christina Almqvist

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
X-AN

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840

Christina Almqvist

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Per Almqvist (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Christina Almqvist ()
Bavaria 39 CR DNF
43 SWE-41

Petter Gustavsson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Rölleka
Båttype: Nordisk Kryssare 5½
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE 0,8600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
RöLLEKA

Petter Gustavsson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Rölleka
Båttype: Nordisk Kryssare 5½
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE 0,8600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Petter Gustavsson (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: ()
Nordisk Kryssare 5½ DNF
43 GBR-6503

Gunnar Höglind

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: GBR 6503
NOR Rating: GBR 1,0990

Robert Höglind

Seilforening: Åhus Windsurfing Club
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: GBR 6503
NOR Rating: GBR 1,0990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
SAILPLANE

Gunnar Höglind

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: GBR 6503
NOR Rating: GBR 1,0990

Robert Höglind

Seilforening: Åhus Windsurfing Club
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: GBR 6503
NOR Rating: GBR 1,0990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Gunnar Höglind (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: Robert Höglind (Åhus Windsurfing Club)
Prima 38 DNF
43 SWE-02

Dan Nilsson

Seilforening: Svanviks båtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570

Mats Bäcklund

Seilforening: Svanviksbåtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SICADA

Dan Nilsson

Seilforening: Svanviks båtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570

Mats Bäcklund

Seilforening: Svanviksbåtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Dan Nilsson (Svanviks båtklubb)
Mannskap: Mats Bäcklund (Svanviksbåtklubb)
CB 33 DNF
43 SWE-308

Henrik Högman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
TURBULENCE

Henrik Högman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Henrik Högman (Sotefjordens Segelsällskap)
Mannskap: Fredrik Högman ()
Cumulus DNF
43 SWE-60

Leif Jägerbrand

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9490

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SUNKINI

Leif Jägerbrand

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9490

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Leif Jägerbrand (Ljungskile Segelsällskap)
Mannskap: Bengt Falkenberg (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Seascape 24 DNF
43 SWE-392

Erik Ivarsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8880

Marcus Hilding Södergren

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SUMMERTIME

Erik Ivarsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8880

Marcus Hilding Södergren

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Erik Ivarsson (Varbergs Segelsällskap)
Mannskap: Marcus Hilding Södergren (Varbergs Segelsällskap)
Scampi DNF
43 SWE-24

Martin Jonsson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610

Ola Jönsson

Seilforening:
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
SUNSHINE IV

Martin Jonsson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610

Ola Jönsson

Seilforening:
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Martin Jonsson (Lommabuktens Seglarklubb)
Mannskap: Ola Jönsson ()
Arcona 370 DNF
43 SWE-350

Tomas Wängberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320

Mattias Frode

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
SURFER GIRL

Tomas Wängberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320

Mattias Frode

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Tomas Wängberg (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Mattias Frode (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
First 36.7 DNF
43 SWE-44

michael cadier

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,034

thorbjörn karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,034
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
THEA

michael cadier

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,034

thorbjörn karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,034
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: michael cadier (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: thorbjörn karlsson ()
Arcona 340 DNF
43 SWE-36

Anders Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0940

Filip Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 14
Total DNS 14
TEAM UK

Anders Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0940

Filip Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 14
Total DNS 14

Skipper: Anders Nordström (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Filip Nordström (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Arcona 380 DNS
43 SWE-17

Ulf Danielsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890

Magnus Andren

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SäLTA

Ulf Danielsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890

Magnus Andren

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Ulf Danielsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Magnus Andren (Segelsällskapet Viken Ägir)
Albin Alpha DNF
43 SWE-378

Pontus Göransson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 1
PIPISTRELLO

Pontus Göransson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 1

Skipper: Pontus Göransson (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Mannskap: ()
Pogo650 DNS
43 SWE-55

Anders Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630

Stina Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
STORM-STINA

Anders Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630

Stina Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Anders Eriksson (Segelsällskapet Fram)
Mannskap: Stina Eriksson (Segelsällskapet Fram)
Arcona 430 DNF
43 NOR-15524

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500

Anders Johnsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SKIPPY

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500

Anders Johnsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Stian Mæland (Bundefjorden Seilforening)
Mannskap: Anders Johnsrud (Bundefjorden Seilforening)
Seascape 24 DNF
43 NOR-15546

Thomas Brachel

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0450

Ludvig Karlin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
SHEN LONG

Thomas Brachel

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0450

Ludvig Karlin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16

Skipper: Thomas Brachel (Bundefjorden Seilforening)
Mannskap: Ludvig Karlin (Bundefjorden Seilforening)
FarEast 28R DNS
43 SWE-4

Federico Garofalo

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947

Johan Berntsson

Seilforening:
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
VELOCE

Federico Garofalo

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947

Johan Berntsson

Seilforening:
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Federico Garofalo (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Johan Berntsson ()
Jeanneau Sun Fast 32i DNF
43 SWE-11552

Anna Rossander

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520

Per Ekblom

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
SKUGGFAXE

Anna Rossander

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520

Per Ekblom

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Anna Rossander (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Per Ekblom (Långedrags Segelsällskap)
J/109 DNF
43 NOR-15340

Øystein Haslum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720

Nils Petter Stibolt

Seilforening:
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
SKYLARK

Øystein Haslum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720

Nils Petter Stibolt

Seilforening:
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Øystein Haslum (Kongelig Norsk Seilforening)
Mannskap: Nils Petter Stibolt ()
Solaris 37 DNF
43 SWE-707

Klas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0200

Peter Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
STENUNGSUNF

Klas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0200

Peter Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Klas Berntsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Peter Nilsson ()
Elan 340 DNF
43 SWE-323

Mats Rydh

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892

Anders Landqvist

Seilforening:
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SNUS

Mats Rydh

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892

Anders Landqvist

Seilforening:
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Mats Rydh (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Anders Landqvist ()
NF DNF
43 SWE-15

Merit Kaal

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9660

Emma Dalväg

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SMERALDA

Merit Kaal

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9660

Emma Dalväg

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Merit Kaal (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Emma Dalväg (Långedrags Segelsällskap)
Smaragd DNF
43 NED-7407

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440

Andreas Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
SEVEN

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440

Andreas Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Bo Axelsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Andreas Axelsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Bavaria 35 Match DNF
43 SWE-137

Inge Johnson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400

Örjan Götmalm

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
LOVISA

Inge Johnson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400

Örjan Götmalm

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Inge Johnson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Örjan Götmalm (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Maxi 999 DNF
43 SWE-9713

Petter Almhagen

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
ELSANTA

Petter Almhagen

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Petter Almhagen (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Lars-Anders Helgesson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Hanse 342 DNF
43 SWE-10830

Martin Ek

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970

Erik Nordling

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
ELIXIR

Martin Ek

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970

Erik Nordling

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Martin Ek (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Erik Nordling (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
X-40 DNF
43 SWE-232

David Selvert

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240

Roger Ohlsson

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
ELDVATTEN

David Selvert

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240

Roger Ohlsson

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: David Selvert (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Roger Ohlsson (Långedrags Segelsällskap)
Maxi Racer DNF
43 SWE-536

Thomas Dahl

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240

Svante Arvidsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
EASY DECISION

Thomas Dahl

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240

Svante Arvidsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Thomas Dahl (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Svante Arvidsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Melges 24 DNF
43 SWE-95

Björn Asplind

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,023

Jonas Wallin

Seilforening:
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,023
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
EMMA

Björn Asplind

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,023

Jonas Wallin

Seilforening:
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,023
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16

Skipper: Björn Asplind (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Jonas Wallin ()
Bavaria 35 Match DNS
43 SWE-279

Krister Ahlqvist

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370

Stefan Möller

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
ESQUIRE

Krister Ahlqvist

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370

Stefan Möller

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Krister Ahlqvist (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Stefan Möller (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Dehler 36sq DNF
43 SWE-82

Fredrik Lindqvist

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020

Martin Karlsson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
FIA

Fredrik Lindqvist

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020

Martin Karlsson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Fredrik Lindqvist (Vänersborgs Segelsällskap)
Mannskap: Martin Karlsson (Vänersborgs Segelsällskap)
Maxi 909 DNF
43 SWE-6875

Lennart Cedenkvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360

Lennart Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
FELIX FELICIS

Lennart Cedenkvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360

Lennart Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Lennart Cedenkvist (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Lennart Eriksson (Segelsällskapet Slören)
Dehler 29 DNF
43 SWE-11

Jonny Petersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951

Sebastian Glansk

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
FARRGITO

Jonny Petersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951

Sebastian Glansk

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Jonny Petersson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Sebastian Glansk (Björlanda Kile Segelsällskap)
Platu 25 DNF
43 SWE-000

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
DREAMER

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Kjell Siggelin (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Leif Siggelin ()
Bavaria 40 Cr 2007-2009 DNF
43 SWE-221

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
DIVANN

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Peter Bjelkengren (Smögen Yacht Club)
Mannskap: Magnus Sjögren ()
Diva 355 DNF
43 SWE-116

Joakim Bark

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510

Anders Karlsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
BANZAI

Joakim Bark

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510

Anders Karlsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Joakim Bark (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Anders Karlsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Dehler 36 DNF
43 SWE-197

Mats Andersson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380

Susanne Bjärsvik

Seilforening:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
AURORA

Mats Andersson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380

Susanne Bjärsvik

Seilforening:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Mats Andersson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Susanne Bjärsvik ()
Dehler 35 DNF
43 SWE-934

Kjell Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
ANNA-LINA

Kjell Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Kjell Andersson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: David Mikkelsen ()
Maxi 77 DNF
43 SWE-293

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420

Joachim Sundberg

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
BLACK PEARL

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420

Joachim Sundberg

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Johan Holmqvist (Lerkils Båtsällskap)
Mannskap: Joachim Sundberg (Lerkils Båtsällskap)
Dehler34 DNF
43 SWE-8725

Svante Svensson

Seilforening: Svanvik Båtklubb
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640

Maria Svensson

Seilforening:
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
BLUESETTE

Svante Svensson

Seilforening: Svanvik Båtklubb
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640

Maria Svensson

Seilforening:
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Svante Svensson (Svanvik Båtklubb)
Mannskap: Maria Svensson ()
Albin Stratus DNF
43 SWE-6

Anders Kuikka

Seilforening: Göteborgs Yacht Club
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290

Ann Kuikka

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
COQUETTE IV

Anders Kuikka

Seilforening: Göteborgs Yacht Club
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290

Ann Kuikka

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Anders Kuikka (Göteborgs Yacht Club)
Mannskap: Ann Kuikka (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Xp33 DNF
43 SWE-138

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280

Matts Lundström

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
CAPRICE

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280

Matts Lundström

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Anders Lundh (Värmdö Båtsällskap)
Mannskap: Matts Lundström (Värmdö Båtsällskap)
OE36 Crown DNF
43 SWE-13

Fredrik Ljungmark

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010

Jonas Edelberg

Seilforening:
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16
BONK

Fredrik Ljungmark

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010

Jonas Edelberg

Seilforening:
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 16
Total DNF 16

Skipper: Fredrik Ljungmark (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Jonas Edelberg ()
X-99 DNF
43 NOR-203

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0940

Max Spandow

Seilforening:
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
FRYD

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0940

Max Spandow

Seilforening:
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: Jarl Spandow (Bærum Seilforening)
Mannskap: Max Spandow ()
Swedstar 415 DNF
43 SWE-1

peter lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0680

Rasmus Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
FRåGA LUNDH

peter lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0680

Rasmus Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: peter lundh (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Rasmus Lundh (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
X-412 DNF
43 SWE-50

Klas Dahte

Seilforening: Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020

Stig Ljungqvist

Seilforening: SXK
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
MISS ELLEN

Klas Dahte

Seilforening: Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020

Stig Ljungqvist

Seilforening: SXK
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Klas Dahte (Bohus Malmöns Båtklubb)
Mannskap: Stig Ljungqvist (SXK)
Elan 31 DNF
43 NOR-15689

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: SEASCAPE 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
MAVERICK

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: SEASCAPE 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

Skipper: Christian Huse (Drammens Seilforening)
Mannskap: ()
SEASCAPE 24 DNS
43 SWE-963

Daniel Hjerpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
LäNSMAN

Daniel Hjerpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Daniel Hjerpe (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Jonas Rolfsman (Stenungsunds Segelsällskap)
First 31.7 HR DNF
43 SWE-124

Urban Ristorp

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400

Asko Malila

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
KLARA KLUCK

Urban Ristorp

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400

Asko Malila

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Urban Ristorp (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Asko Malila (Stenungsunds Segelsällskap)
CB 33 DNF
43 SWE-305

Carl-Inge Jansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Miss X
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5
MISS X

Carl-Inge Jansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Miss X
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5

Skipper: Carl-Inge Jansson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: ()
Omega 34 DNS
43 NOR-15113

Sverre GJULEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750

Helge Rognerud

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
MY LIFE

Sverre GJULEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750

Helge Rognerud

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Sverre GJULEM (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Helge Rognerud (Sarpsborg Seilforening)
Life 7.5 DNF
43 SWE-314

Tom Josephson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Pi
Båttype: MaxiRacer
Seilnummer: SWE 314
NOR Rating: SWE 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5
PI

Tom Josephson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Pi
Båttype: MaxiRacer
Seilnummer: SWE 314
NOR Rating: SWE 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5

Skipper: Tom Josephson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: ()
MaxiRacer DNS
43 SWE-44

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
PALOMA BLANCA

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Magnus Nilsson (Svanesunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Holmqvist ()
Comfort 32 DNF
43 SWE-192

Fredrik Loodin

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660

Torbjörn Mattsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
OTELIA

Fredrik Loodin

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660

Torbjörn Mattsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Fredrik Loodin (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Torbjörn Mattsson (Tjörns Segelsällskap)
Smaragd DNF
43 NOR-6442

Tord Nilsen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800

Else Marie Andersen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
KIRI STORM

Tord Nilsen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800

Else Marie Andersen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Tord Nilsen (Halden Seilforening)
Mannskap: Else Marie Andersen (Halden Seilforening)
Contrast 36 DNF
43 SWE-97

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904

Jens Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
KARAMIA

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904

Jens Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Ulf Karlsson (Viaredssjöns Segelsällskap)
Mannskap: Jens Karlsson (Viaredssjöns Segelsällskap)
First 28 DNF
43 SWE-11290

Robert Schmidt

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150

Petter Andolf

Seilforening:
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
GRANMA

Robert Schmidt

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150

Petter Andolf

Seilforening:
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Robert Schmidt (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Petter Andolf ()
Dehler 29 DNF
43 SWE-1190

Jan Augustsson

Seilforening: WMY
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260

Jonas Liljeström

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
GLYMUR

Jan Augustsson

Seilforening: WMY
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260

Jonas Liljeström

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Jan Augustsson (WMY)
Mannskap: Jonas Liljeström (Långedrags Segelsällskap)
Optima101 DNF
43 SWE-80

Hans Ristner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150

Jakob Ristner

Seilforening:
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 14
Total DNS 14
GERTRUD

Hans Ristner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150

Jakob Ristner

Seilforening:
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 14
Total DNS 14

Skipper: Hans Ristner (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Jakob Ristner ()
IMX-40 DNS
43 SWE-207

Josefin Nederman

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: Gwylan
Båttype: Compis28
Seilnummer: SWE 207
NOR Rating: SWE 0,8570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
GWYLAN

Josefin Nederman

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: Gwylan
Båttype: Compis28
Seilnummer: SWE 207
NOR Rating: SWE 0,8570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Josefin Nederman (Chalmers Segelsällskap)
Mannskap: ()
Compis28 DNF
43 SWE-20

Simon Jansson

Seilforening: Marks Segelklubb
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590

Mattias Nordin

Seilforening:
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
HARMONY

Simon Jansson

Seilforening: Marks Segelklubb
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590

Mattias Nordin

Seilforening:
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Simon Jansson (Marks Segelklubb)
Mannskap: Mattias Nordin ()
Dominant 78 DNF
43 SWE-16

Rolf Sörvik

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400

Christer Sörvik

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
INGRID AF Råå

Rolf Sörvik

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400

Christer Sörvik

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16

Skipper: Rolf Sörvik (Segelsällskapet Fram)
Mannskap: Christer Sörvik (Stenungsunds Segelsällskap)
HP 1030 DNS
43 SWE-339

Patrik Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750

Viktor Thedin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
HYBRIS

Patrik Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750

Viktor Thedin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Skipper: Patrik Ruckman (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Viktor Thedin (Tjörns Segelsällskap)
H-Båt DNF
43 SWE-227

Jonas Rinaldo

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220

Roger Skog

Seilforening: Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
HAVELLA

Jonas Rinaldo

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220

Roger Skog

Seilforening: Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Skipper: Jonas Rinaldo (Billdals Kappseglingssällskap)
Mannskap: Roger Skog (Kämpingebadens Vattensportklubb)
Contrast 33 DNF
43 SWE-9267

mattis ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
PILA

mattis ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Skipper: mattis ekvall (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannskap: Helge Ekvall (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannerberg38 DNF
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-19 19:38:58Cache read