Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     
Seilas:

Seiler fortsatt

Race 1

Race 1

Race 1

Race 1

Race 1

Optimist - Klasse B
Seilnr Båtnavn Starttid Båttype Skipper SkroForeningfarge
NOR-70

Marius Teig-Hermanrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 70
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Teig-Hermanrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 70
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
22.04.2017 12:00:00 Marius Teig-Hermanrud Askøy Seilforening
NOR-60

Nina Solvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
-

Nina Solvoll

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: -
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
22.04.2017 12:00:00 Nina Solvoll Askøy Seilforening
NOR-3816

Frida Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Emoji
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EMOJI

Frida Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Emoji
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
22.04.2017 12:00:00 Frida Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: JH
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JH

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: JH
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
22.04.2017 12:00:00 Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: White Tiger
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WHITE TIGER

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: White Tiger
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
22.04.2017 12:00:00 Oliver Mellingen Åsane Seilforening

Race 1

Optimist - Klasse C
Seilnr Båtnavn Starttid Båttype Skipper SkroForeningfarge
NOR-3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
22.04.2017 12:00:00 Daniel Rolland Åsane Seilforening
NOR-

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Violetta
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIOLETTA

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Violetta
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
22.04.2017 12:00:00 Pia Tveita Åsane Seilforening

Race 1

Race 1

Race 2

Race 2

Race 2

Race 2

Race 2

Race 2

Race 2

Race 2

Race 3

Race 3

Race 3

Race 3

Race 3

Race 3

Race 3

Race 4

Race 4

Race 4

Race 4

Race 4

Race 4



Last updated: 2017-05-05 07:16:18Cache read