Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 039
NOR 125

Bjørn ole Gullichsen-Larsen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Micro Midas II
Båttype: Norlin mk 3
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    MICRO MIDAS II

Bjørn ole Gullichsen-Larsen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Micro Midas II
Båttype: Norlin mk 3
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn ole Gullichsen-Larsen, Karmøy Seilforening Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin mk 3
Måltall:

NOR 105

Claus Gladyszak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105

Lene Seim

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BATMAN

Claus Gladyszak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105

Lene Seim

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Claus Gladyszak, Askøy Seilforening
Lene Seim,
Petter Hermansen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 98

Tom Lauritz Haaland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Gipsy
Båttype: 2.4 mR
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    GIPSY

Tom Lauritz Haaland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Gipsy
Båttype: 2.4 mR
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tom Lauritz Haaland, Karmøy Seilforening Klasse: 2.4 mR
Båttype: 2.4 mR
Måltall:

NOR 9666

Børre Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: B?teau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8
Total 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8
    SPIN OFF

Børre Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: B?teau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8
Total 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8
Børre Børresen, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: B?teau First 31.7
Måltall: 0,9300

NOR 11168

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1
Total 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1
    SILIUS

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1
Total 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1
Toril Haugsdal, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Elan 37
Måltall: 1,0000

NOR 799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Altern Wathne, Haugesund Seilforening
Jørgen Altern Wathne,
Sindre Alvestad,
Erling Holler,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 745

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745

Erling Wiik

Seilforening:
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PYXIS NAUTICA

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745

Erling Wiik

Seilforening:
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Eivind Wiik, Askøy Seilforening
Erling Wiik,
August Austefjord,
Mikkel Berger,
Ingrid Nordaas,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 294

Jan Inge Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294

NN NN

Seilforening:
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CARRERA

Jan Inge Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294

NN NN

Seilforening:
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Inge Hellesmark, Seilforeningen 1928
NN NN,
NN NN,
NN NN,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 693

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SALT 3

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Leif Kristian Garvik, Ran Seilforening Klasse: Express
Båttype: Albin Express
Måltall:

NOR 116

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Pene Helene
Båttype: Norlin Mk.3
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PENE HELENE

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Pene Helene
Båttype: Norlin Mk.3
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Forshei, Seilforeningen 1928 Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin Mk.3
Måltall:

NOR 128

TROND ATLE HUTH

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Melissa
Båttype: Norlin MK3
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    MELISSA

TROND ATLE HUTH

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Melissa
Båttype: Norlin MK3
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROND ATLE HUTH, Seilforeningen 1928 Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin MK3
Måltall:

NOR 13343

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5
Total 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5
    JøLLE

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5
Total 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5
Bjørn Normann, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Dufour 34 performance
Måltall: 0,9600

NOR 138

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    KON LEAKY

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Svein Andre Hol, Askøy Seilforening
Eivind Mellingen,
Fabian Bruvik,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

SWE 693

Steffen Bertelsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Party Expressen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: SWE 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    PARTY EXPRESSEN

Steffen Bertelsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Party Expressen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: SWE 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Steffen Bertelsen, Ran Seilforening Klasse: Express
Båttype: Albin Express
Måltall:

NOR 7315

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7
Total 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7
    MARTA

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7
Total 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7
HÅKON MAGNE FJÆREIDE, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Scanmar 345
Måltall: 0,8740

NOR 115

Ola Herje

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Siggi IX
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SIGGI IX

Ola Herje

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Siggi IX
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ola Herje, Ålesunds Seilforening Klasse: 2.4 mR
Båttype: 2.4mR
Måltall:

NOR 369

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369

Rikke Thorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    TEAM GUFFEN

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369

Rikke Thorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Chris Skogen, Askøy Seilforening
Rikke Thorsen,
Per Ivar Thorsen,
Klasse: Yngling
Båttype: yngling
Måltall:

NOR 754

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS 1
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BS 1

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS 1
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Henrik Hjellestad, Bergens Seilforening Klasse: Melges 24
Båttype: Melges
Måltall:

NOR 129

Ronny Tollaksen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Sweet`D`Sign
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SWEET`D`SIGN

Ronny Tollaksen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Sweet`D`Sign
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ronny Tollaksen, Karmøy Seilforening Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin MK III
Måltall:

NOR 5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
    HANNA MARIE

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
Rolf Hermansen, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Omega 34
Måltall: 0,9240

NOR 404

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404

Terje Sture

Seilforening:
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BRAVO ZULU

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404

Terje Sture

Seilforening:
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karl Petter Haugen, Askøy Seilforening
Terje Sture,
Karl Emil Haugen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 118

Pål Kragset

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Sjøblomsten
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SJøBLOMSTEN

Pål Kragset

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Sjøblomsten
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kragset, Ålesunds Seilforening Klasse: 2.4 mR
Båttype: 2.4mR
Måltall:

NOR 217

Rannveig Strømsnes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NN

Rannveig Strømsnes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rannveig Strømsnes, Bergens Seilforening
Silje Christine Fløysand,
Trine-Lise Isager,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    I DON'T KNOW

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Carl Edward Jansen, Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy,
Per Henning Theodor,
Kristoffer Jansen Vardøy,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 7106

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4
Total 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4
    ANITRA

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4
Total 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4
Axel Sømme, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Maxi 999
Måltall: 0,8810

SWE 41

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    UNTITLED 1

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø, Ran Seilforening
Helge Holmbek,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:

NOR 748

Marius Hamre Nordrik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS2
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BS2

Marius Hamre Nordrik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS2
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Hamre Nordrik, Bergens Seilforening Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 221

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ASTERIX

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Fredrik Karlsen, Askøy Seilforening Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 25

Erik Tjølsen

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25

Lasse Fornes

Seilforening:
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    Y02

Erik Tjølsen

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25

Lasse Fornes

Seilforening:
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Tjølsen, Sjøkrigsskolen Seilforening
Lasse Fornes,
Øyvind Nilsen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 254

Torstein Hellebust

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254

Lasse Åsbø

Seilforening:
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NOR 254

Torstein Hellebust

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254

Lasse Åsbø

Seilforening:
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Torstein Hellebust, Sjøkrigsskolen Seilforening
Lasse Åsbø,
Jørund Sildnes,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR ukjent

Øyvind Hodne

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent

Birgitte Furevik

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
    NN

Øyvind Hodne

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent

Birgitte Furevik

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Øyvind Hodne, Ran Seilforening
Birgitte Furevik,
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Knarr Variant
Måltall: 0,8250

NOR 10272

Svein Holmefjord

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272

Mads Mads Bolstad

Seilforening:
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3
Total 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3
    REGINA II

Svein Holmefjord

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272

Mads Mads Bolstad

Seilforening:
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3
Total 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3
Svein Holmefjord, Ran Seilforening
Mads Mads Bolstad,
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,9950

NOR 13574

BÅRD HENRIKSEN

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Bavaria 31
Seilnummer: NOR 13574
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
    MARLIN

BÅRD HENRIKSEN

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Bavaria 31
Seilnummer: NOR 13574
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
BÅRD HENRIKSEN, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Bavaria 31
Måltall: 0,8480

NOR 338

Oddvard Myrnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mas
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    MAS

Oddvard Myrnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mas
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oddvard Myrnes, Stavanger Seilforening Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NED 193

Daniel Baquero

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193

Kim Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NN

Daniel Baquero

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193

Kim Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Baquero, Milde Båtlag
Kim Henriksen,
Klasse: Formula 18
Båttype: F18
Måltall:

NOR 12128

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Matilde
Båttype: Maxi84
Seilnummer: NOR 12128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9
Total 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9
    MATILDE

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Matilde
Båttype: Maxi84
Seilnummer: NOR 12128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9
Total 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9
Hans Petter Helgesen, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Maxi84
Måltall: 0,8120

NOR 12408

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10
Total 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10
    PEDRO

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10
Total 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10
Amund Nordland, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Hanse 370e
Måltall: 0,9980

NOR 11240

Jan Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2
Total 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2
    JENNY E

Jan Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2
Total 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2
Jan Fjeldsbø, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,9950

NOR 2620

Jan Erik Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Kompis
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6
Total 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6
    KOMPIS

Jan Erik Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Kompis
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6
Total 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6
Jan Erik Iversen, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Cumulus
Måltall: 0,8490

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-26 19:15:12Cache read