Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

2,4 M

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-128

TROND ATLE HUTH

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Melissa
Båttype: Norlin MK3
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MELISSA

TROND ATLE HUTH

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Melissa
Båttype: Norlin MK3
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

TROND ATLE HUTH (Seilforeningen 1928)
15 3311124223
2 NOR-125

Bjørn ole Gullichsen-Larsen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Micro Midas II
Båttype: Norlin mk 3
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MICRO MIDAS II

Bjørn ole Gullichsen-Larsen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Micro Midas II
Båttype: Norlin mk 3
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn ole Gullichsen-Larsen (Karmøy Seilforening)
17 1244412142
3 NOR-115

Ola Herje

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Siggi IX
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SIGGI IX

Ola Herje

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Siggi IX
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ola Herje (Ålesunds Seilforening)
18 2126331334
4 NOR-129

Ronny Tollaksen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Sweet`D`Sign
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SWEET`D`SIGN

Ronny Tollaksen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Sweet`D`Sign
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ronny Tollaksen (Karmøy Seilforening)
21 DNF (8)532243611
5 NOR-118

Pål Kragset

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Sjøblomsten
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SJøBLOMSTEN

Pål Kragset

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Sjøblomsten
Båttype: 2.4mR
Seilnummer: NOR 118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kragset (Ålesunds Seilforening)
36 445365DNS (8)465
6 NOR-116

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Pene Helene
Båttype: Norlin Mk.3
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PENE HELENE

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Pene Helene
Båttype: Norlin Mk.3
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Forshei (Seilforeningen 1928)
43 6765565556
7 NOR-98

Tom Lauritz Haaland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Gipsy
Båttype: 2.4 mR
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GIPSY

Tom Lauritz Haaland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Gipsy
Båttype: 2.4 mR
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Lauritz Haaland (Karmøy Seilforening)
53 567777DNS (8)777

Express

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-693

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SALT 3

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Leif Kristian Garvik (Ran Seilforening)
0
2 SWE-693

Steffen Bertelsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Party Expressen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: SWE 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
PARTY EXPRESSEN

Steffen Bertelsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Party Expressen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: SWE 693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Steffen Bertelsen (Ran Seilforening)

F18

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 SWE-41

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNTITLED 1

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø (Ran Seilforening)
7 11111222
2 NED-193

Daniel Baquero

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193

Kim Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Daniel Baquero

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193

Kim Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: F18
Seilnummer: NED 193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Baquero (Milde Båtlag)
9 22222111

Melges

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Altern Wathne (Haugesund Seilforening)
7 111111111
2 NOR-745

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745

Erling Wiik

Seilforening:
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PYXIS NAUTICA

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745

Erling Wiik

Seilforening:
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eivind Wiik (Askøy Seilforening)
17 332322323
3 NOR-294

Jan Inge Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294

NN NN

Seilforening:
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CARRERA

Jan Inge Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294

NN NN

Seilforening:
Båtnavn: Carrera
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Inge Hellesmark (Seilforeningen 1928)
20 223444432
4 NOR-338

Oddvard Myrnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mas
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAS

Oddvard Myrnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mas
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oddvard Myrnes (Stavanger Seilforening)
23 654233245
5 NOR-754

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS 1
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BS 1

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS 1
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Henrik Hjellestad (Bergens Seilforening)
33 44DNF (8)655564
6 NOR-748

Marius Hamre Nordrik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS2
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BS2

Marius Hamre Nordrik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: BS2
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Hamre Nordrik (Bergens Seilforening)
43 DNS (8)75DNF (8)DNF (8)6656
7 NOR-755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
I DON'T KNOW

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: I don't know
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Carl Edward Jansen (Askøy Seilforening)
46 56DNF (8)56DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)

T/H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11168

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1
Total 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1
SILIUS

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1
Total 28.09.2013 15:02:25 2:36:25 2:36:25 1

Toril Haugsdal (Ran Seilforening)
Elan 37 2:36:25 2:36:25 1 1
2 NOR-11240

Jan Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2
Total 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2
JENNY E

Jan Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2
Total 28.09.2013 15:05:32 2:39:32 2:38:44 2

Jan Fjeldsbø (Ran Seilforening)
First 36,7 2:39:32 2:38:44 2 2
3 NOR-10272

Svein Holmefjord

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272

Mads Mads Bolstad

Seilforening:
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3
Total 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3
REGINA II

Svein Holmefjord

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272

Mads Mads Bolstad

Seilforening:
Båtnavn: Regina II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10272
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3
Total 28.09.2013 15:09:01 2:43:01 2:42:12 3

Svein Holmefjord (Ran Seilforening)
First 36,7 2:43:01 2:42:12 3 3
4 NOR-7106

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4
Total 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4
ANITRA

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4
Total 28.09.2013 15:32:06 3:06:06 2:43:57 4

Axel Sømme (Ran Seilforening)
Maxi 999 3:06:06 2:43:57 4 4
5 NOR-13343

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5
Total 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5
JøLLE

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5
Total 28.09.2013 15:21:07 2:55:07 2:48:06 5

Bjørn Normann (Ran Seilforening)
Dufour 34 performance 2:55:07 2:48:07 5 5
6 NOR-2620

Jan Erik Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Kompis
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6
Total 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6
KOMPIS

Jan Erik Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Kompis
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6
Total 28.09.2013 15:44:20 3:18:20 2:48:23 6

Jan Erik Iversen (Ran Seilforening)
Cumulus 3:18:20 2:48:23 6 6
7 NOR-7315

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7
Total 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7
MARTA

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7
Total 28.09.2013 15:48:21 3:22:21 2:56:51 7

HÅKON MAGNE FJÆREIDE (Ran Seilforening)
Scanmar 345 3:22:21 2:56:51 7 7
8 NOR-9666

Børre Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: B?teau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8
Total 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8
SPIN OFF

Børre Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: B?teau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8
Total 28.09.2013 15:36:45 3:10:45 2:57:23 8

Børre Børresen (Ran Seilforening)
B?teau First 31.7 3:10:45 2:57:24 8 8
9 NOR-12128

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Matilde
Båttype: Maxi84
Seilnummer: NOR 12128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9
Total 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9
MATILDE

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Matilde
Båttype: Maxi84
Seilnummer: NOR 12128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9
Total 28.09.2013 16:08:07 3:42:07 3:00:21 9

Hans Petter Helgesen (Ran Seilforening)
Maxi84 3:42:07 3:00:22 9 9
10 NOR-12408

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10
Total 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10
PEDRO

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10
Total 28.09.2013 15:41:32 3:15:32 3:15:08 10

Amund Nordland (Ran Seilforening)
Hanse 370e 3:15:32 3:15:09 10 10
11 NOR-13574

BÅRD HENRIKSEN

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Bavaria 31
Seilnummer: NOR 13574
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
MARLIN

BÅRD HENRIKSEN

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Bavaria 31
Seilnummer: NOR 13574
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

BÅRD HENRIKSEN (Ran Seilforening)
Bavaria 31 DNF (14)
11 NOR-ukjent

Øyvind Hodne

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent

Birgitte Furevik

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
NN

Øyvind Hodne

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent

Birgitte Furevik

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Knarr Variant
Seilnummer: NOR ukjent
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Øyvind Hodne (Ran Seilforening)
Knarr Variant DNF (14)
11 NOR-5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
HANNA MARIE

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11

Rolf Hermansen (Ran Seilforening)
Omega 34 DNC (14)

Yngling

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-138

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KON LEAKY

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Svein Andre Hol (Askøy Seilforening)
7 121111111
2 NOR-369

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369

Rikke Thorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM GUFFEN

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369

Rikke Thorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Chris Skogen (Askøy Seilforening)
14 214233222
3 NOR-221

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ASTERIX

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Karlsen (Askøy Seilforening)
21 732322636
4 NOR-25

Erik Tjølsen

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25

Lasse Fornes

Seilforening:
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Y02

Erik Tjølsen

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25

Lasse Fornes

Seilforening:
Båtnavn: Y02
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Tjølsen (Sjøkrigsskolen Seilforening)
30 443655773
5 NOR-404

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404

Terje Sture

Seilforening:
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BRAVO ZULU

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404

Terje Sture

Seilforening:
Båtnavn: Bravo Zulu
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karl Petter Haugen (Askøy Seilforening)
31 566444545
6 NOR-217

Rannveig Strømsnes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Rannveig Strømsnes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rannveig Strømsnes (Bergens Seilforening)
36 65556636DNS (9)
7 NOR-254

Torstein Hellebust

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254

Lasse Åsbø

Seilforening:
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NOR 254

Torstein Hellebust

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254

Lasse Åsbø

Seilforening:
Båtnavn: NOR 254
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torstein Hellebust (Sjøkrigsskolen Seilforening)
37 377777454
8 NOR-105

Claus Gladyszak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105

Lene Seim

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BATMAN

Claus Gladyszak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105

Lene Seim

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Claus Gladyszak (Askøy Seilforening)
63 DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-02 03:29:53Cache read