Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 054
NOR 12130

Asle Hovland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750

Ole Eirik Lerøy

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:13:10 16:43:10 17:58:24 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:46:30 14:33:20 15:38:50 15
Total 25.05.2013 22:46:30 31:16:30 33:37:14 16
    CHABLIS

Asle Hovland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750

Ole Eirik Lerøy

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:13:10 16:43:10 17:58:24 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:46:30 14:33:20 15:38:50 15
Total 25.05.2013 22:46:30 31:16:30 33:37:14 16
Asle Hovland, Askøy Seilforening
Ole Eirik Lerøy,
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 44,7
Måltall: 1,0750

NOR 9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:03 16:53:03 16:10:30 7
Florø - Mål 25.05.2013 22:45:15 14:22:12 13:45:59 13
Total 25.05.2013 22:45:15 31:15:15 29:56:29 12
    X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:03 16:53:03 16:10:30 7
Florø - Mål 25.05.2013 22:45:15 14:22:12 13:45:59 13
Total 25.05.2013 22:45:15 31:15:15 29:56:29 12
Harald Matland, Nordhordland Seilforening
Torkjell Tolo, Hardanger Seglklubb
Klasse: Shorthanded
Båttype: X-332
Måltall: 0,9580


NOR 14971

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:23:40 17:53:40 17:42:55 17
Florø - Mål 25.05.2013 22:23:53 13:00:13 12:52:24 6
Total 25.05.2013 22:23:53 30:53:53 30:35:19 12
    SEAYOU!

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:23:40 17:53:40 17:42:55 17
Florø - Mål 25.05.2013 22:23:53 13:00:13 12:52:24 6
Total 25.05.2013 22:23:53 30:53:53 30:35:19 12
Lars Petter Karlsen, Fredrikstad Seilforening
Vidar Moe, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Seascape 27
Måltall: 0,9900


NOR 11298

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:36:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:09 14:00:52 13:49:05 12
Total 25.05.2013 22:21:09 30:51:09 30:25:13 10
    PAPRIKA

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:36:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:09 14:00:52 13:49:05 12
Total 25.05.2013 22:21:09 30:51:09 30:25:13 10
Per Højgaard Nielsen, Bergens Seilforening
Trond Wickmann, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9860


NOR 13840

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:05 16:52:05 17:07:15 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:58:54 15:36:49 15:50:52 16
Total 25.05.2013 23:58:54 32:28:54 32:58:07 15
    GALADRIEL

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:05 16:52:05 17:07:15 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:58:54 15:36:49 15:50:52 16
Total 25.05.2013 23:58:54 32:28:54 32:58:07 15
LARS CHR. STENDAL, Bergens Seilforening
Thomas Stendal, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Hanse 400e
Måltall: 1,0150


NOR 9935

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:15 16:40:15 16:35:14 8
Florø - Mål 25.05.2013 20:36:12 12:25:57 12:22:13 1
Total 25.05.2013 20:36:12 29:06:12 28:57:27 4
    ANETTE

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:15 16:40:15 16:35:14 8
Florø - Mål 25.05.2013 20:36:12 12:25:57 12:22:13 1
Total 25.05.2013 20:36:12 29:06:12 28:57:27 4
Bjørnar Stald, Åsane Seilforening
Roger Isaksen, Sandefjord Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: CB 365
Måltall: 0,9950


NOR 11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:30 19:09:30 17:38:41 13
Florø - Mål 26.05.2013 00:17:51 13:38:21 12:33:42 9
Total 26.05.2013 00:17:51 32:47:51 30:12:23 13
    BåTENVåR

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:30 19:09:30 17:38:41 13
Florø - Mål 26.05.2013 00:17:51 13:38:21 12:33:42 9
Total 26.05.2013 00:17:51 32:47:51 30:12:23 13
Harald Gjøsæter, Askøy Seilforening
Øystein Skjønborg, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9210


NOR 13430

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:58:09 14:28:09 14:53:19 4
Florø - Mål 25.05.2013 19:38:26 13:40:17 14:04:04 10
Total 25.05.2013 19:38:26 28:08:26 28:57:23 6
    VENI VI

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:58:09 14:28:09 14:53:19 4
Florø - Mål 25.05.2013 19:38:26 13:40:17 14:04:04 10
Total 25.05.2013 19:38:26 28:08:26 28:57:23 6
Jan Hjellestad, Bergens Seilforening
Magne Aalen, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Hanse 430e
Måltall: 1,0290


NOR 11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:12:18 19:42:18 19:05:38 18
Florø - Mål 26.05.2013 00:34:50 13:22:32 12:57:39 8
Total 26.05.2013 00:34:50 33:04:50 32:03:17 18
    ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:12:18 19:42:18 19:05:38 18
Florø - Mål 26.05.2013 00:34:50 13:22:32 12:57:39 8
Total 26.05.2013 00:34:50 33:04:50 32:03:17 18
Kjetil Skog, Askøy Seilforening
Eivind Wiik, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Hanse 341
Måltall: 0,9690


NOR 10497

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:45 16:54:45 15:59:57 5
Florø - Mål 25.05.2013 23:06:41 14:41:56 13:54:18 15
Total 25.05.2013 23:06:41 31:36:41 29:54:15 11
    UTLA

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:45 16:54:45 15:59:57 5
Florø - Mål 25.05.2013 23:06:41 14:41:56 13:54:18 15
Total 25.05.2013 23:06:41 31:36:41 29:54:15 11
Håvard Gikling, Florø Seilforening
Hans Gikling, Kristiansunds Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Dufour 34
Måltall: 0,9460


NOR 11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:50 16:53:50 16:02:07 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:56:08 14:32:18 13:47:48 14
Total 25.05.2013 22:56:08 31:26:08 29:49:55 10
    GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:50 16:53:50 16:02:07 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:56:08 14:32:18 13:47:48 14
Total 25.05.2013 22:56:08 31:26:08 29:49:55 10
Finn Espeseth, Askøy Seilforening
Åse Espeseth, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9490


NOR 9461

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960

Christian Grove

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:25 19:09:25 17:09:52 11
Florø - Mål 25.05.2013 23:46:35 13:07:10 11:45:18 6
Total 25.05.2013 23:46:35 32:16:35 28:55:10 6
    VIND VIND

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960

Christian Grove

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:25 19:09:25 17:09:52 11
Florø - Mål 25.05.2013 23:46:35 13:07:10 11:45:18 6
Total 25.05.2013 23:46:35 32:16:35 28:55:10 6
Sveinar Vadla, Askøy Seilforening
Christian Grove, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Maxi 999
Måltall: 0,8960


NOR 14221

Mats Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:33:28 18:03:28 17:32:02 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:18:05 12:44:37 12:22:26 2
Total 25.05.2013 22:18:05 30:48:05 29:54:28 6
    SUNDANCE

Mats Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:33:28 18:03:28 17:32:02 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:18:05 12:44:37 12:22:26 2
Total 25.05.2013 22:18:05 30:48:05 29:54:28 6
Mats Myrmehl, Åsane Seilforening
Truls Myrmehl, Åsane Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Sun O 36ip
Måltall: 0,9710


NOR 10619

Frode Beckmann Nilsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:54 16:51:54 15:58:16 4
Florø - Mål 25.05.2013 22:33:48 14:11:54 13:26:44 12
Total 25.05.2013 22:33:48 31:03:48 29:25:00 7
    BLUES

Frode Beckmann Nilsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:54 16:51:54 15:58:16 4
Florø - Mål 25.05.2013 22:33:48 14:11:54 13:26:44 12
Total 25.05.2013 22:33:48 31:03:48 29:25:00 7
Frode Beckmann Nilsen, Bundefjorden Seilforening
Stein Håvard Bergstad, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9470


NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:25:03 16:55:03 16:39:49 12
Florø - Mål 25.05.2013 22:57:47 14:32:44 14:19:38 15
Total 25.05.2013 22:57:47 31:27:47 30:59:27 14
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:25:03 16:55:03 16:39:49 12
Florø - Mål 25.05.2013 22:57:47 14:32:44 14:19:38 15
Total 25.05.2013 22:57:47 31:27:47 30:59:27 14
Jan Vidar Nordstrand, Nordhordland Seilforening
Torvald Fossestøl, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9850


NOR 14909

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø DNF 18
Florø - Mål DNF 17
Total DNF
    VITO

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø DNF 18
Florø - Mål DNF 17
Total DNF
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen, Ran Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 350
Måltall: 1,0260


NOR 14232

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:00:00 19:30:00 16:59:04 10
Florø - Mål 26.05.2013 01:29:13 14:29:13 12:37:05 10
Total 26.05.2013 01:29:13 33:59:13 29:36:09 9
    TAYO

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:00:00 19:30:00 16:59:04 10
Florø - Mål 26.05.2013 01:29:13 14:29:13 12:37:05 10
Total 26.05.2013 01:29:13 33:59:13 29:36:09 9
OTTO HÆGLAND, Os Seilforening Klasse: Shorthanded
Båttype: Linjett
Måltall: 0,8710

NOR 10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:32 16:47:32 15:53:07 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:27:17 13:09:45 12:27:06 7
Total 25.05.2013 21:27:17 29:57:17 28:20:13 4
    SITAREN

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:32 16:47:32 15:53:07 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:27:17 13:09:45 12:27:06 7
Total 25.05.2013 21:27:17 29:57:17 28:20:13 4
Terje Rise, Seilforeningen 1928
Arne Liebich Rise, Seilforeningen 1928
Klasse: Shorthanded
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9460


NOR 9994

Kristian Øpstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900

Morten Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:25 16:49:25 16:39:19 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:19:14 13:59:49 13:51:25 13
Total 25.05.2013 22:19:14 30:49:14 30:30:44 11
    EXPEDITUS

Kristian Øpstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900

Morten Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:25 16:49:25 16:39:19 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:19:14 13:59:49 13:51:25 13
Total 25.05.2013 22:19:14 30:49:14 30:30:44 11
Kristian Øpstad, Askøy Seilforening
Morten Lystrup, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: X-362 sport
Måltall: 0,9900


NOR 11782

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:54 16:52:54 16:12:23 8
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 13:48:35 13:15:26 11
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 29:27:49 8
    ROCKY OCEAN

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:54 16:52:54 16:12:23 8
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 13:48:35 13:15:26 11
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 29:27:49 8
Halvor Aaslestad, Stavanger Seilforening
Arne Hammersland, Bærum Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Hjemmelagd 36
Måltall: 0,9600


NOR 11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540

Mikkel Berger

Seilforening:
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 11:12:00 23:42:00 22:36:35 18
Florø - Mål 26.05.2013 06:45:51 15:33:51 14:50:53 17
Total 26.05.2013 06:45:51 39:15:51 37:27:28 17
    LIPSE

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540

Mikkel Berger

Seilforening:
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 11:12:00 23:42:00 22:36:35 18
Florø - Mål 26.05.2013 06:45:51 15:33:51 14:50:53 17
Total 26.05.2013 06:45:51 39:15:51 37:27:28 17
Roald Skjoldal, Ran Seilforening
Mikkel Berger,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Måltall: 0,9540

NOR 9701

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:02:28 14:32:28 15:05:37 5
Florø - Mål 25.05.2013 19:10:52 13:08:24 13:38:21 7
Total 25.05.2013 19:10:52 27:40:52 28:43:58 5
    AMARYLLIS

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:02:28 14:32:28 15:05:37 5
Florø - Mål 25.05.2013 19:10:52 13:08:24 13:38:21 7
Total 25.05.2013 19:10:52 27:40:52 28:43:58 5
Inge Andre Utåker, Ran Seilforening
Kjetil Knudsen, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0380


NOR 9723

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130

Trond Matre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 08:53:18 21:23:18 19:31:39 16
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
    FRYD

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130

Trond Matre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 08:53:18 21:23:18 19:31:39 16
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
SVERRE FAUGSTAD, Ran Seilforening
Trond Matre, Nordhordland Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Linjett 33
Måltall: 0,9130


NOR 11228

Frode Nygaard Knutsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380

Thomas Hegland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:55 16:47:55 17:26:13 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:04:47 13:46:52 14:18:17 12
Total 25.05.2013 22:04:47 30:34:47 31:44:30 13
    ELNA

Frode Nygaard Knutsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380

Thomas Hegland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:55 16:47:55 17:26:13 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:04:47 13:46:52 14:18:17 12
Total 25.05.2013 22:04:47 30:34:47 31:44:30 13
Frode Nygaard Knutsen, Åsane Seilforening
Thomas Hegland, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Bavaria 42 Match
Måltall: 1,0380


NOR 11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900

Frode Reppe Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:47 16:40:47 16:30:46 5
Florø - Mål 25.05.2013 22:52:13 14:41:26 14:32:37 17
Total 25.05.2013 22:52:13 31:22:13 31:03:23 15
    JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900

Frode Reppe Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:47 16:40:47 16:30:46 5
Florø - Mål 25.05.2013 22:52:13 14:41:26 14:32:37 17
Total 25.05.2013 22:52:13 31:22:13 31:03:23 15
Geir Inge Juriks, Kongelig Norsk Seilforening
Frode Reppe Sørensen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: J/109
Måltall: 0,9900


NOR 12443

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2013 23:19:23 11:49:23 13:27:59 1
Florø - Mål 25.05.2013 15:18:11 11:58:48 13:38:42 8
Total 25.05.2013 15:18:11 23:48:11 27:06:41 1
    WHITE SHADOW

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2013 23:19:23 11:49:23 13:27:59 1
Florø - Mål 25.05.2013 15:18:11 11:58:48 13:38:42 8
Total 25.05.2013 15:18:11 23:48:11 27:06:41 1
Torkjel Valland, Bergens Seilforening
Karl Otto Book, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,1390


NOR 11548

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:50:55 19:20:55 18:11:15 15
Florø - Mål 26.05.2013 00:08:49 13:17:54 12:30:01 8
Total 26.05.2013 00:08:49 32:38:49 30:41:16 14
    CALYPSOEN

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:50:55 19:20:55 18:11:15 15
Florø - Mål 26.05.2013 00:08:49 13:17:54 12:30:01 8
Total 26.05.2013 00:08:49 32:38:49 30:41:16 14
Steinar Hansen, Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen, Nordhordland Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Calypso 102
Måltall: 0,9400


NOR 11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:27:11 14:57:11 16:17:01 8
Florø - Mål 25.05.2013 19:39:29 13:12:18 14:22:48 13
Total 25.05.2013 19:39:29 28:09:29 30:39:49 10
    FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:27:11 14:57:11 16:17:01 8
Florø - Mål 25.05.2013 19:39:29 13:12:18 14:22:48 13
Total 25.05.2013 19:39:29 28:09:29 30:39:49 10
Arvid Høgelid, Milde Båtlag
Eivind Tysse, Hardanger Seglklubb
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0890


GBR 1958

Leslie Irvine

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006

Michael Tait

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:10 16:50:10 16:56:13 10
Florø - Mål DNF 17
Total DNF
    VANDAL

Leslie Irvine

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006

Michael Tait

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:10 16:50:10 16:56:13 10
Florø - Mål DNF 17
Total DNF
Leslie Irvine, Lerwick Boating Club
Michael Tait, Lerwick Boating Club
Klasse: Shorthanded
Båttype: VQ32
Måltall: 1,006
NOR 11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:05 16:54:05 16:15:32 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:56:22 13:32:17 13:01:24 9
Total 25.05.2013 21:56:22 30:26:22 29:16:56 5
    SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:05 16:54:05 16:15:32 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:56:22 13:32:17 13:01:24 9
Total 25.05.2013 21:56:22 30:26:22 29:16:56 5
Roy Nilsen, Stord Seilforening
Paul Matre, Stord Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Måltall: 0,9620


NOR 10860

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890

Trygve Røste

Seilforening:
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:40 16:40:40 16:29:39 4
Florø - Mål 25.05.2013 20:43:39 12:32:59 12:24:42 4
Total 25.05.2013 20:43:39 29:13:39 28:54:21 3
    LILLE MY

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890

Trygve Røste

Seilforening:
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:40 16:40:40 16:29:39 4
Florø - Mål 25.05.2013 20:43:39 12:32:59 12:24:42 4
Total 25.05.2013 20:43:39 29:13:39 28:54:21 3
Øystein Spilde, Hardanger Seglklubb
Trygve Røste,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9890

NOR 11094

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010

Trond Nesman Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 09:20:31 21:50:31 19:40:46 17
Florø - Mål 26.05.2013 02:00:53 12:40:22 11:25:05 5
Total 26.05.2013 02:00:53 34:30:53 31:05:51 15
    WAVEDANCER

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010

Trond Nesman Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 09:20:31 21:50:31 19:40:46 17
Florø - Mål 26.05.2013 02:00:53 12:40:22 11:25:05 5
Total 26.05.2013 02:00:53 34:30:53 31:05:51 15
Bengt Åge Borge, Askøy Seilforening
Trond Nesman Berntsen, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 33
Måltall: 0,9010


NOR 9280

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160

Michael Arnhild

Seilforening: Sejlklubben Syvstjernen
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:59:01 14:29:01 14:42:55 2
Florø - Mål 25.05.2013 18:11:33 12:12:32 12:24:15 1
Total 25.05.2013 18:11:33 26:41:33 27:07:10 2
    LILLEFIX

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160

Michael Arnhild

Seilforening: Sejlklubben Syvstjernen
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:59:01 14:29:01 14:42:55 2
Florø - Mål 25.05.2013 18:11:33 12:12:32 12:24:15 1
Total 25.05.2013 18:11:33 26:41:33 27:07:10 2
Morten Sola, Stavanger Seilforening
Michael Arnhild, Sejlklubben Syvstjernen
Klasse: Shorthanded
Båttype: X-412
Måltall: 1,0160

NOR 14605

Frank NYHEIM

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840

Jon Gunnar Heggeb?

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:33:11 17:03:11 16:46:48 13
Florø - Mål 25.05.2013 22:15:39 13:42:28 13:29:18 10
Total 25.05.2013 22:15:39 30:45:39 30:16:06 8
    CAROLINA AV ALVøEN 2

Frank NYHEIM

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840

Jon Gunnar Heggeb?

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:33:11 17:03:11 16:46:48 13
Florø - Mål 25.05.2013 22:15:39 13:42:28 13:29:18 10
Total 25.05.2013 22:15:39 30:45:39 30:16:06 8
Frank NYHEIM, Askøy Seilforening
Jon Gunnar Heggeb?, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9840


NOR 11044

Mehammer Paul Øyvind

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:50:17 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:49:31 14:29:14 14:29:14 16
Total 25.05.2013 22:49:31 31:19:31 31:19:31 17
    TUSSI

Mehammer Paul Øyvind

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:50:17 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:49:31 14:29:14 14:29:14 16
Total 25.05.2013 22:49:31 31:19:31 31:19:31 17
Mehammer Paul Øyvind, Os Seilforening
Kennet Børhaug,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall: 1,0000

NOR 12245

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:18:47 16:48:47 16:31:38 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:59 14:03:12 13:48:51 11
Total 25.05.2013 22:21:59 30:51:59 30:20:29 9
    FRYD

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:18:47 16:48:47 16:31:38 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:59 14:03:12 13:48:51 11
Total 25.05.2013 22:21:59 30:51:59 30:20:29 9
Tom Hellesund, Karmøy Seilforening
Øyvind Olson, Karmøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Hanse 370e
Måltall: 0,9830


NOR 9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:40:09 19:10:09 17:50:47 14
Florø - Mål 26.05.2013 01:52:06 15:11:57 14:09:01 16
Total 26.05.2013 01:52:06 34:22:06 31:59:48 16
    FRøKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:40:09 19:10:09 17:50:47 14
Florø - Mål 26.05.2013 01:52:06 15:11:57 14:09:01 16
Total 26.05.2013 01:52:06 34:22:06 31:59:48 16
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle, Nordhordland Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9310


NOR 605

Stein-Åge Blakstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520

Aage Hedegaard Larsen

Seilforening:
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:14 19:09:14 16:19:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 23:47:43 13:08:29 11:11:47 3
Total 25.05.2013 23:47:43 32:17:43 27:30:55 3
    FOXY

Stein-Åge Blakstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520

Aage Hedegaard Larsen

Seilforening:
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:14 19:09:14 16:19:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 23:47:43 13:08:29 11:11:47 3
Total 25.05.2013 23:47:43 32:17:43 27:30:55 3
Stein-Åge Blakstad, Bergens Seilforening
Aage Hedegaard Larsen,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Express
Måltall: 0,8520

NOR 11824

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930

Njål Thorbjønsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:01:36 15:31:36 15:25:04 2
Florø - Mål 25.05.2013 19:29:30 12:27:54 12:22:39 3
Total 25.05.2013 19:29:30 27:59:30 27:47:43 2
    CERMEDEZ

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930

Njål Thorbjønsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:01:36 15:31:36 15:25:04 2
Florø - Mål 25.05.2013 19:29:30 12:27:54 12:22:39 3
Total 25.05.2013 19:29:30 27:59:30 27:47:43 2
MORTEN ÅDLAND, Nordhordland Seilforening
Njål Thorbjønsen, Hjellestad Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9930


NOR 5690

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240

Bjørn Eilertsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:31 16:51:31 17:15:47 13
Florø - Mål 25.05.2013 20:59:16 12:37:45 12:55:56 5
Total 25.05.2013 20:59:16 29:29:16 30:11:43 9
    AMELIA

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240

Bjørn Eilertsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:31 16:51:31 17:15:47 13
Florø - Mål 25.05.2013 20:59:16 12:37:45 12:55:56 5
Total 25.05.2013 20:59:16 29:29:16 30:11:43 9
sigurd utbjoe, Stord Seilforening
Bjørn Eilertsen, Stord Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Luffe 44
Måltall: 1,0240


NOR 3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:36:44 19:06:44 17:21:14 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:07:01 12:30:17 11:21:15 4
Total 25.05.2013 23:07:01 31:37:01 28:42:29 5
    MARILD

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:36:44 19:06:44 17:21:14 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:07:01 12:30:17 11:21:15 4
Total 25.05.2013 23:07:01 31:37:01 28:42:29 5
Stig Gard Paulsen, Seilforeningen 1928
Matthew Kallenberg, Seilforeningen 1928
Klasse: Shorthanded
Båttype: Mixer Cr
Måltall: 0,9080


NOR 12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880

Bjørn forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:29:35 14:59:35 14:48:47 1
Florø - Mål 25.05.2013 19:13:38 12:44:03 12:34:52 5
Total 25.05.2013 19:13:38 27:43:38 27:23:39 1
    STORM

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880

Bjørn forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:29:35 14:59:35 14:48:47 1
Florø - Mål 25.05.2013 19:13:38 12:44:03 12:34:52 5
Total 25.05.2013 19:13:38 27:43:38 27:23:39 1
Jørund Fjøsne, Stord Seilforening
Bjørn forslund,
Klasse: Shorthanded
Båttype: elan 37
Måltall: 0,9880

NOR 13584

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:28:50 17:58:50 18:16:05 17
Florø - Mål 25.05.2013 21:49:44 12:20:54 12:32:45 3
Total 25.05.2013 21:49:44 30:19:44 30:48:50 11
    CALLUNA

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:28:50 17:58:50 18:16:05 17
Florø - Mål 25.05.2013 21:49:44 12:20:54 12:32:45 3
Total 25.05.2013 21:49:44 30:19:44 30:48:50 11
FRODE TVERANGER HAUGLAND, Askøy Seilforening
Tor Lohne,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Måltall: 1,0160

NOR 10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:47:08 15:17:08 15:20:48 7
Florø - Mål 25.05.2013 19:14:19 12:27:11 12:30:10 2
Total 25.05.2013 19:14:19 27:44:19 27:50:58 3
    VENTUS

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:47:08 15:17:08 15:20:48 7
Florø - Mål 25.05.2013 19:14:19 12:27:11 12:30:10 2
Total 25.05.2013 19:14:19 27:44:19 27:50:58 3
Kjell Ove Klungrehaug, Bergens Seilforening
Frode Haugland, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,0040


NOR 12541

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:03:51 15:33:51 16:33:36 9
Florø - Mål 25.05.2013 19:22:38 12:18:47 13:06:03 6
Total 25.05.2013 19:22:38 27:52:38 29:39:39 8
    EUREKA

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:03:51 15:33:51 16:33:36 9
Florø - Mål 25.05.2013 19:22:38 12:18:47 13:06:03 6
Total 25.05.2013 19:22:38 27:52:38 29:39:39 8
Terje Gilje-Sørnes, Gandsfjord Seilforening
Helge Sondresen, Gandsfjord Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 410
Måltall: 1,0640


NOR 14419

RONNY VILLANGER

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730

Ingmar Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:31:50 17:01:50 16:34:14 7
Florø - Mål 25.05.2013 23:34:45 15:02:55 14:38:32 18
Total 25.05.2013 23:34:45 32:04:45 31:12:46 16
    OCEAN VIKING

RONNY VILLANGER

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730

Ingmar Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:31:50 17:01:50 16:34:14 7
Florø - Mål 25.05.2013 23:34:45 15:02:55 14:38:32 18
Total 25.05.2013 23:34:45 32:04:45 31:12:46 16
RONNY VILLANGER, Ran Seilforening
Ingmar Westervik, Ran Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Bavaria 38
Måltall: 0,9730


NOR 86

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:31:14 15:01:14 15:16:33 6
Florø - Mål 25.05.2013 18:54:37 12:23:23 12:36:01 4
Total 25.05.2013 18:54:37 27:24:37 27:52:34 4
    KYLIE

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:31:14 15:01:14 15:16:33 6
Florø - Mål 25.05.2013 18:54:37 12:23:23 12:36:01 4
Total 25.05.2013 18:54:37 27:24:37 27:52:34 4
Thomas Robberstad, Stavanger Seilforening
Per Haugen, Oppegård Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: X-35
Måltall: 1,0170


NOR 10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:14:29 16:44:29 16:38:27 10
Florø - Mål 25.05.2013 22:28:53 14:14:24 14:09:16 14
Total 25.05.2013 22:28:53 30:58:53 30:47:43 13
    TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:14:29 16:44:29 16:38:27 10
Florø - Mål 25.05.2013 22:28:53 14:14:24 14:09:16 14
Total 25.05.2013 22:28:53 30:58:53 30:47:43 13
PÅL HOLST, Bergens Seilforening
John Elter, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9940


NOR 192

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:19 17:54:19 15:15:19 1
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 12:47:10 10:53:37 2
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 26:08:56 1
    EXENA

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:19 17:54:19 15:15:19 1
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 12:47:10 10:53:37 2
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 26:08:56 1
CARL OLAV WICKMANN, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Albin Express
Måltall: 0,8520


NOR 11538

arne pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100

morten abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:00 17:54:00 18:04:44 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:59:20 13:35:20 13:43:29 9
Total 25.05.2013 22:59:20 31:29:20 31:48:13 14
    SCIROCCO 2

arne pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100

morten abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:00 17:54:00 18:04:44 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:59:20 13:35:20 13:43:29 9
Total 25.05.2013 22:59:20 31:29:20 31:48:13 14
arne pettersen, Askøy Seilforening
morten abbedissen, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: bavaria 42 cruser
Måltall: 1,0100


NOR 10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:05 16:49:05 16:57:09 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:36:35 14:17:30 14:24:21 14
Total 25.05.2013 22:36:35 31:06:35 31:21:30 12
    OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:05 16:49:05 16:57:09 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:36:35 14:17:30 14:24:21 14
Total 25.05.2013 22:36:35 31:06:35 31:21:30 12
Knut Erik Hjorth, Askøy Seilforening
Hans Steinsland, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: X-37
Måltall: 1,0080


NOR 75

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:07:40 18:37:40 15:52:15 2
Florø - Mål 25.05.2013 22:50:38 12:42:58 10:50:02 1
Total 25.05.2013 22:50:38 31:20:38 26:42:17 2
    ELISABETH

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:07:40 18:37:40 15:52:15 2
Florø - Mål 25.05.2013 22:50:38 12:42:58 10:50:02 1
Total 25.05.2013 22:50:38 31:20:38 26:42:17 2
Tom Erik Løseth, Florø Seilforening
Svenn Melstveit, Florø Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Albin Express
Måltall: 0,8520


NOR 11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:36:35 14:06:35 14:48:54 3
Florø - Mål 25.05.2013 19:11:38 13:35:03 14:15:48 11
Total 25.05.2013 19:11:38 27:41:38 29:04:42 7
    SCIROCCO III

Bernt Svendsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:36:35 14:06:35 14:48:54 3
Florø - Mål 25.05.2013 19:11:38 13:35:03 14:15:48 11
Total 25.05.2013 19:11:38 27:41:38 29:04:42 7
Bernt Svendsen, Bergens Seilforening
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Grand solei 45
Måltall: 1,0500


NOR 565

ANNE RAANGS

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820

Christa Ten Brinke

Seilforening:
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:54:41 17:24:41 17:05:52 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:03:50 13:09:09 12:54:56 7
Total 25.05.2013 22:03:50 30:33:50 30:00:48 7
    BAILAMOS

ANNE RAANGS

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820

Christa Ten Brinke

Seilforening:
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:54:41 17:24:41 17:05:52 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:03:50 13:09:09 12:54:56 7
Total 25.05.2013 22:03:50 30:33:50 30:00:48 7
ANNE RAANGS, Askøy Seilforening
Christa Ten Brinke,
Klasse: Shorthanded
Båttype: X-99
Måltall: 0,9820

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 06:31:39Cache read