Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 045
NOR 2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC
    MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC
Bjørn Rundhovde, Nordhordland Seilforening Klasse: Shorthanded - Klasse 4 SH med spinnaker
Båttype: Aphrodite 101
Måltall: 0,8930

NOR 12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950

Stein H Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:24:53 21:54:53 19:36:49 7
Florø - Mål 25.05.2014 06:39:43 16:14:50 14:32:28 6
Total 25.05.2014 06:39:43 38:09:43 34:09:17 6
    MISSMARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950

Stein H Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:24:53 21:54:53 19:36:49 7
Florø - Mål 25.05.2014 06:39:43 16:14:50 14:32:28 6
Total 25.05.2014 06:39:43 38:09:43 34:09:17 6
Jarle Vika, Åsane Seilforening
Stein H Bergstad, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
Båttype: Bavaria 33
Måltall: 0,8950


NOR 10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:22 19:29:22 19:04:48 1
Florø - Mål 24.05.2014 23:45:37 11:46:15 11:31:25 1
Total 24.05.2014 23:45:37 31:15:37 30:36:13 1
    VENTUS

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:22 19:29:22 19:04:48 1
Florø - Mål 24.05.2014 23:45:37 11:46:15 11:31:25 1
Total 24.05.2014 23:45:37 31:15:37 30:36:13 1
Kjell Ove Klungrehaug, Bergens Seilforening
Karl Otto Book, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 0,9790


NOR 11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9240

Seilbakgrunn
Deltatt i 2 Seilmakeren DH.3 ganger i Bergen Shorthanded.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
Total 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
    LIPSE

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9240

Seilbakgrunn
Deltatt i 2 Seilmakeren DH.3 ganger i Bergen Shorthanded.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
Total 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
Roald Skjoldal, Ran Seilforening Klasse: Shorthanded - Klasse 4 SH med spinnaker
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Måltall: 0,9240

NOR 13584

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
Total 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
    CALLUNA

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
Total 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
FRODE TVERANGER HAUGLAND, Askøy Seilforening Klasse: Shorthanded - Klasse 4 SH med spinnaker
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Måltall: 1,0040

NOR 11538

Arne Pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840

Morten Abedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
    SCIROCCO 2

Arne Pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840

Morten Abedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Arne Pettersen, Askøy Seilforening
Morten Abedissen, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: bavaria 42 cruser
Måltall: 0,9840


NOR 11548

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:31 20:49:31 19:10:48 2
Florø - Mål 25.05.2014 05:27:08 16:07:37 14:51:10 16
Total 25.05.2014 05:27:08 36:57:08 34:01:58 14
    CALYPSOEN

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:31 20:49:31 19:10:48 2
Florø - Mål 25.05.2014 05:27:08 16:07:37 14:51:10 16
Total 25.05.2014 05:27:08 36:57:08 34:01:58 14
Steinar Hansen, Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen, Nordhordland Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Calypso 102
Måltall: 0,9210


NOR 9935

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
    ANETTE

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Bjørnar Stald, Åsane Seilforening
Roger Isaksen, Sandefjord Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: CB 365
Måltall: 0,9820


NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:14 20:42:14 20:36:01 3
Florø - Mål 25.05.2014 02:33:33 13:21:19 13:17:18 3
Total 25.05.2014 02:33:33 34:03:33 33:53:19 3
    SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:14 20:42:14 20:36:01 3
Florø - Mål 25.05.2014 02:33:33 13:21:19 13:17:18 3
Total 25.05.2014 02:33:33 34:03:33 33:53:19 3
Kjetil Knudsen, Bergens Seilforening
Kjell Ove Bruås, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: DEHLER 38
Måltall: 0,9950


NOR 11094

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
Total 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
    WAVEDANCER

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
Total 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
Bengt Åge Borge, Askøy Seilforening Klasse: Shorthanded - Klasse 5 SH uten spinnaker
Båttype: Elan 33
Måltall: 0,863

NOR 11341

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:37:13 20:07:13 19:50:18 10
Florø - Mål 25.05.2014 03:01:54 14:24:41 14:12:34 14
Total 25.05.2014 03:01:54 34:31:54 34:02:52 15
    STORM FIGHTER

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:37:13 20:07:13 19:50:18 10
Florø - Mål 25.05.2014 03:01:54 14:24:41 14:12:34 14
Total 25.05.2014 03:01:54 34:31:54 34:02:52 15
Nils Hordvik, Åsane Seilforening
Eirik Wold, Åsane Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,986


NOR 12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:27:50 19:57:50 19:32:40 8
Florø - Mål 25.05.2014 00:39:47 12:11:57 11:56:34 2
Total 25.05.2014 00:39:47 32:09:47 31:29:14 2
    STORM

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:27:50 19:57:50 19:32:40 8
Florø - Mål 25.05.2014 00:39:47 12:11:57 11:56:34 2
Total 25.05.2014 00:39:47 32:09:47 31:29:14 2
Jørund Fjøsne, Stord Seilforening
Bjørn Forslund,
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: elan 37
Måltall: 0,9790

NOR 10860

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:13:23 20:43:23 20:16:01 17
Florø - Mål 25.05.2014 02:38:30 13:25:07 13:07:24 9
Total 25.05.2014 02:38:30 34:08:30 33:23:25 9
    LILLE MY

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:13:23 20:43:23 20:16:01 17
Florø - Mål 25.05.2014 02:38:30 13:25:07 13:07:24 9
Total 25.05.2014 02:38:30 34:08:30 33:23:25 9
Øystein Spilde, Hardanger Seglklubb
Trygve Røste, Drammens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9780


NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:02:57 20:32:57 19:55:57 13
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
    VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:02:57 20:32:57 19:55:57 13
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen, Ran Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9700


NOR 14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790

Inge Boe

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:14 20:58:14 20:31:48 20
Florø - Mål 25.05.2014 05:20:26 15:52:12 15:32:12 17
Total 25.05.2014 05:20:26 36:50:26 36:04:00 16
    CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790

Inge Boe

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:14 20:58:14 20:31:48 20
Florø - Mål 25.05.2014 05:20:26 15:52:12 15:32:12 17
Total 25.05.2014 05:20:26 36:50:26 36:04:00 16
Frank Nyheim, Askøy Seilforening
Inge Boe, Ran Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9790


NOR 11298

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:46:47 20:16:47 19:52:26 11
Florø - Mål 25.05.2014 01:36:06 12:49:19 12:33:55 6
Total 25.05.2014 01:36:06 33:06:06 32:26:21 7
    PAPRIKA

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:46:47 20:16:47 19:52:26 11
Florø - Mål 25.05.2014 01:36:06 12:49:19 12:33:55 6
Total 25.05.2014 01:36:06 33:06:06 32:26:21 7
Per Højgaard Nielsen, Bergens Seilforening
Trond Wickman, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9800


NOR 11824

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850

Njaal Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:14:42 19:44:42 19:26:55 6
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
    CERMEDEZ

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850

Njaal Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:14:42 19:44:42 19:26:55 6
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
MORTEN ÅDLAND, Nordhordland Seilforening
Njaal Thorbjørnsen, Hjellestad Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9850


NOR 10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800

Eirik / Fredrik Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:59:23 20:29:23 20:04:47 15
Florø - Mål 25.05.2014 01:20:27 12:21:04 12:06:14 3
Total 25.05.2014 01:20:27 32:50:27 32:11:01 5
    TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800

Eirik / Fredrik Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:59:23 20:29:23 20:04:47 15
Florø - Mål 25.05.2014 01:20:27 12:21:04 12:06:14 3
Total 25.05.2014 01:20:27 32:50:27 32:11:01 5
PÅL HOLST, Bergens Seilforening
Eirik / Fredrik Rosenberg,
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9800

NOR 253

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:37 20:47:37 17:18:01 1
Florø - Mål 25.05.2014 03:59:30 14:41:53 12:13:43 1
Total 25.05.2014 03:59:30 35:29:30 29:31:44 1
    EXENA

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:37 20:47:37 17:18:01 1
Florø - Mål 25.05.2014 03:59:30 14:41:53 12:13:43 1
Total 25.05.2014 03:59:30 35:29:30 29:31:44 1
Carl Olav Wickmann, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
Båttype: Express
Måltall: 0,8320


NOR 75

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:57 20:47:57 17:18:17 2
Florø - Mål 25.05.2014 04:14:14 14:56:17 12:25:42 3
Total 25.05.2014 04:14:14 35:44:14 29:43:59 2
    ELISABETH

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:57 20:47:57 17:18:17 2
Florø - Mål 25.05.2014 04:14:14 14:56:17 12:25:42 3
Total 25.05.2014 04:14:14 35:44:14 29:43:59 2
Tom Erik Løseth, Florø Seilforening
Svenn Melstveit, Florø Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
Båttype: Express
Måltall: 0,8320


NOR 10599

Tom Lennart Sætersdal

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410

Øyvind Storeb

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:13:13 21:43:13 18:16:00 3
Florø - Mål 25.05.2014 10:01:00 19:47:47 16:38:55 7
Total 25.05.2014 10:01:00 41:31:00 34:54:55 7
    APRIL

Tom Lennart Sætersdal

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410

Øyvind Storeb

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:13:13 21:43:13 18:16:00 3
Florø - Mål 25.05.2014 10:01:00 19:47:47 16:38:55 7
Total 25.05.2014 10:01:00 41:31:00 34:54:55 7
Tom Lennart Sætersdal, Nordhordland Seilforening
Øyvind Storeb, Ran Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
Båttype: First 305
Måltall: 0,8410


NOR 11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
Har segla sidan 1990, først i ein Columbie 66, så i ein Fenix og frå 2006 i ein First 31,7. Mest tursegling, men har delteke i ein og annan lokal regatta.

Beste prestasjoner
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
Total 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
    BåTENVåR

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
Har segla sidan 1990, først i ein Columbie 66, så i ein Fenix og frå 2006 i ein First 31,7. Mest tursegling, men har delteke i ein og annan lokal regatta.

Beste prestasjoner
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
Total 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
Harald Gjøsæter, Askøy Seilforening Klasse: Shorthanded - Klasse 4 SH med spinnaker
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9090

NOR 9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:13 20:58:13 19:15:02 6
Florø - Mål 25.05.2014 04:31:41 15:03:28 13:49:22 5
Total 25.05.2014 04:31:41 36:01:41 33:04:24 5
    FRøKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:13 20:58:13 19:15:02 6
Florø - Mål 25.05.2014 04:31:41 15:03:28 13:49:22 5
Total 25.05.2014 04:31:41 36:01:41 33:04:24 5
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle, Nordhordland Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
Båttype: First 31.7 HR
Måltall: 0,9180


NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:01:02 20:31:02 19:52:52 12
Florø - Mål 25.05.2014 02:46:57 13:45:55 13:20:18 DNF 10
Total DNF
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:01:02 20:31:02 19:52:52 12
Florø - Mål 25.05.2014 02:46:57 13:45:55 13:20:18 DNF 10
Total DNF
Jan Vidar Nordstrand, Nordhordland Seilforening
Torvald Fossestøl, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9690


NOR 11528

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:15 20:51:15 20:19:58 18
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
    HAWTHORNE

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:15 20:51:15 20:19:58 18
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Morten Offerdal, Askøy Seilforening
Ole Jørgen Michelsen, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,9750


NOR 10528

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710

Seilbakgrunn
Kort men intens

Trygve Solløs

Seilforening:
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:53 20:49:53 20:13:38 16
Florø - Mål 25.05.2014 03:20:41 14:00:48 13:36:25 12
Total 25.05.2014 03:20:41 34:50:41 33:50:03 12
    LE-LO

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710

Seilbakgrunn
Kort men intens

Trygve Solløs

Seilforening:
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:53 20:49:53 20:13:38 16
Florø - Mål 25.05.2014 03:20:41 14:00:48 13:36:25 12
Total 25.05.2014 03:20:41 34:50:41 33:50:03 12
Bård Singstad, Ran Seilforening
Trygve Solløs,
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: First 37.7
Måltall: 0,9710

NOR 12130

Ketil Christensen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560

Kristian Fredrik Nygård

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:54:35 20:24:35 21:33:09 6
Florø - Mål 25.05.2014 01:39:03 12:44:28 13:27:16 4
Total 25.05.2014 01:39:03 33:09:03 35:00:25 5
    CHABLIS

Ketil Christensen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560

Kristian Fredrik Nygård

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:54:35 20:24:35 21:33:09 6
Florø - Mål 25.05.2014 01:39:03 12:44:28 13:27:16 4
Total 25.05.2014 01:39:03 33:09:03 35:00:25 5
Ketil Christensen, Hjellestad Seilforening
Kristian Fredrik Nygård,
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: First 44,7
Måltall: 1,0560

NOR 11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630

Seilbakgrunn
Banner 28 år 1999-2007
First 44.7 år 2007-2014

Beste prestasjoner
2009 vinner 1000 mile DH race

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:22 20:42:22 22:00:38 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
    FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630

Seilbakgrunn
Banner 28 år 1999-2007
First 44.7 år 2007-2014

Beste prestasjoner
2009 vinner 1000 mile DH race

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:22 20:42:22 22:00:38 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Arvid Høgelid, Milde Båtlag
Terje Sture, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0630


NOR 11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:38 20:58:38 19:22:58 3
Florø - Mål 25.05.2014 05:05:18 15:36:40 14:25:28 15
Total 25.05.2014 05:05:18 36:35:18 33:48:26 11
    ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:38 20:58:38 19:22:58 3
Florø - Mål 25.05.2014 05:05:18 15:36:40 14:25:28 15
Total 25.05.2014 05:05:18 36:35:18 33:48:26 11
Kjetil Skog, Askøy Seilforening
Eivind Skog, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Hanse 341
Måltall: 0,924


NOR 12245

Tom Hellesund

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790

Øyvind Olson

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:19 20:51:19 20:25:02 19
Florø - Mål 25.05.2014 03:09:53 13:48:34 13:31:10 11
Total 25.05.2014 03:09:53 34:39:53 33:56:12 13
    FRYD

Tom Hellesund

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790

Øyvind Olson

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:19 20:51:19 20:25:02 19
Florø - Mål 25.05.2014 03:09:53 13:48:34 13:31:10 11
Total 25.05.2014 03:09:53 34:39:53 33:56:12 13
Tom Hellesund, Karm?eilforening
Øyvind Olson, Karm?eilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Hanse 370 e
Måltall: 0,9790
NOR 13840

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
    GALADRIEL

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
LARS CHR. STENDAL, Bergens Seilforening
Thomas Stendal, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: Hanse 400e
Måltall: 1,0070


NOR 13971

Inge Pettersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220

Helge Haglund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:42 20:47:42 21:15:08 5
Florø - Mål 25.05.2014 02:45:52 13:28:10 13:45:56 5
Total 25.05.2014 02:45:52 34:15:52 35:01:04 6
    ESCAPE

Inge Pettersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220

Helge Haglund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:42 20:47:42 21:15:08 5
Florø - Mål 25.05.2014 02:45:52 13:28:10 13:45:56 5
Total 25.05.2014 02:45:52 34:15:52 35:01:04 6
Inge Pettersen, Bergens Seilforening
Helge Haglund, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: Hanse 430
Måltall: 1,0220


NOR 13430

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:55:17 20:25:17 20:48:33 4
Florø - Mål 25.05.2014 01:11:12 12:15:55 12:29:53 1
Total 25.05.2014 01:11:12 32:41:12 33:18:26 2
    VENI VI

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:55:17 20:25:17 20:48:33 4
Florø - Mål 25.05.2014 01:11:12 12:15:55 12:29:53 1
Total 25.05.2014 01:11:12 32:41:12 33:18:26 2
Jan Hjellestad, Bergens Seilforening
Magne Aalen, Bergens Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: Hanse 430e
Måltall: 1,0190


NOR 11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480

Beste prestasjoner

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:03:50 20:33:50 19:29:40 7
Florø - Mål 25.05.2014 02:16:25 13:12:35 12:31:22 5
Total 25.05.2014 02:16:25 33:46:25 32:01:02 4
    SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480

Beste prestasjoner

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:03:50 20:33:50 19:29:40 7
Florø - Mål 25.05.2014 02:16:25 13:12:35 12:31:22 5
Total 25.05.2014 02:16:25 33:46:25 32:01:02 4
Roy Nilsen, Stord Seilforening
Paul Matre, Stord Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Måltall: 0,9480


NOR 14146

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280

Erling T. Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
    PYXIS NAUTICA

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280

Erling T. Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Eivind Wiik, Askøy Seilforening
Erling T. Wiik, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Måltall: 1,0280


NOR 11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:16:43 20:46:43 19:25:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 03:05:16 13:48:33 12:54:41 7
Total 25.05.2014 03:05:16 34:35:16 32:20:21 6
    GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:16:43 20:46:43 19:25:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 03:05:16 13:48:33 12:54:41 7
Total 25.05.2014 03:05:16 34:35:16 32:20:21 6
Finn Espeseth, Askøy Seilforening
Åse Espeseth, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9350


NOR 10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:31 20:47:31 19:23:55 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:37:23 13:19:52 12:26:16 4
Total 25.05.2014 02:37:23 34:07:23 31:50:11 3
    SITAREN

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:31 20:47:31 19:23:55 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:37:23 13:19:52 12:26:16 4
Total 25.05.2014 02:37:23 34:07:23 31:50:11 3
Terje Rise, Seilforeningen 1928
Arne Liebich Rise, Seilforeningen 1928
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9330


NOR 9461

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840

Christian Grove

Seilforening: Egersund Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:00:21 21:30:21 19:00:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 05:21:53 15:21:32 13:34:38 4
Total 25.05.2014 05:21:53 36:51:53 32:35:18 4
    VIND VIND

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840

Christian Grove

Seilforening: Egersund Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:00:21 21:30:21 19:00:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 05:21:53 15:21:32 13:34:38 4
Total 25.05.2014 05:21:53 36:51:53 32:35:18 4
Sveinar Vadla, Askøy Seilforening
Christian Grove, Egersund Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
Båttype: Maxi 999
Måltall: 0,8840


NOR 3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:41 20:47:41 18:42:54 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:57:35 13:39:54 12:17:54 2
Total 25.05.2014 02:57:35 34:27:35 31:00:48 3
    MARILD

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:41 20:47:41 18:42:54 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:57:35 13:39:54 12:17:54 2
Total 25.05.2014 02:57:35 34:27:35 31:00:48 3
Stig Gard Paulsen, Seilforeningen 1928
Matt Kallenberg, Seilforeningen 1928
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
Båttype: Mixer Cr
Måltall: 0,9000


NOR 14221

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620

Simen Oen Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:14:38 20:44:38 19:57:20 14
Florø - Mål 25.05.2014 03:32:12 14:17:34 13:44:58 13
Total 25.05.2014 03:32:12 35:02:12 33:42:18 10
    SUNDANCE

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620

Simen Oen Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:14:38 20:44:38 19:57:20 14
Florø - Mål 25.05.2014 03:32:12 14:17:34 13:44:58 13
Total 25.05.2014 03:32:12 35:02:12 33:42:18 10
Truls Myrmehl, Åsane Seilforening
Simen Oen Myrmehl, Åsane Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: Sun O 36ip
Måltall: 0,9620


NOR 152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:49 19:29:49 19:29:49 1
Florø - Mål 25.05.2014 00:42:20 12:42:31 12:47:31 Tidsstraff 2
Total 25.05.2014 00:42:20 32:12:20 32:17:20 Tidsstraff 1
    ZEFYR-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:49 19:29:49 19:29:49 1
Florø - Mål 25.05.2014 00:42:20 12:42:31 12:47:31 Tidsstraff 2
Total 25.05.2014 00:42:20 32:12:20 32:17:20 Tidsstraff 1
Petter Sørhaug, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt, Askøy Seilforening
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: X 35 OD
Måltall: 1,0000


NOR 9203

Lars Grepstad

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310

Jan Åke Mangersnes

Seilforening:
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
    LETTSKREMT

Lars Grepstad

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310

Jan Åke Mangersnes

Seilforening:
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Lars Grepstad, Florø Seilforening
Jan Åke Mangersnes,
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: X Yachts 1 ton
Måltall: 1,0310

NOR 9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:25 20:45:25 19:35:40 9
Florø - Mål 25.05.2014 03:03:25 13:48:00 13:01:37 8
Total 25.05.2014 03:03:25 34:33:25 32:37:17 8
    X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:25 20:45:25 19:35:40 9
Florø - Mål 25.05.2014 03:03:25 13:48:00 13:01:37 8
Total 25.05.2014 03:03:25 34:33:25 32:37:17 8
Harald Matland, Nordhordland Seilforening
Eivind Tysse, Hardanger Seglklubb
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
Båttype: X-332
Måltall: 0,9440


NOR 10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:54 20:45:54 20:34:41 2
Florø - Mål 25.05.2014 03:41:10 14:25:16 14:17:28 6
Total 25.05.2014 03:41:10 35:11:10 34:52:09 4
    OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:54 20:45:54 20:34:41 2
Florø - Mål 25.05.2014 03:41:10 14:25:16 14:17:28 6
Total 25.05.2014 03:41:10 35:11:10 34:52:09 4
Knut Erik Hjorth, Askøy Seilforening
Hans Steinsland,
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
Båttype: X-37
Måltall: 0,991

NOR 14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
Total 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
    MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
Total 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
Ketil Greve, Stavanger Seilforening Klasse: Shorthanded - Klasse 5 SH uten spinnaker
Båttype: X-99 JR
Måltall: 0,9110

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-22 08:25:53Cache read