Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForening
Klasse: 2.4 mR
NOR 98

Trond Sverre Førde

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MarenVictoriamedC
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 98
MarenVictoriamedC

Trond Sverre Førde

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MarenVictoriamedC
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 98
Norlin MK III Trond Sverre Førde Bundefjorden Seilforening
NOR 130

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LilleMor
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 130
LilleMor

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LilleMor
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 130
Norlin MK III sigurd utbjoe Stord Seilforening
NOR 131

Bjørn ole Gullichsen-Larsen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Micro Midas IV
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 131
Micro Midas IV

Bjørn ole Gullichsen-Larsen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Micro Midas IV
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 131
Norlin MK III Bjørn ole Gullichsen-Larsen Karmøy Seilforening
NOR 129

Ronny Tollaksen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Protek
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 129
Protek

Ronny Tollaksen

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Protek
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 129
Norlin MK III Ronny Tollaksen Karmøy Seilforening
NOR 114

Harald Rolfsnes

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Sirius II
Båttype: 2,4mR
Seilnummer: NOR 114
Sirius II

Harald Rolfsnes

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Sirius II
Båttype: 2,4mR
Seilnummer: NOR 114
2,4mR Harald Rolfsnes Røyken Seilforening
NOR 103

Trond Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Regardless
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 103
Regardless

Trond Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Regardless
Båttype: Norlin MK III
Seilnummer: NOR 103
Norlin MK III Trond Huth Seilforeningen 1928
NOR 125

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Jezebel Spirit
Båttype: Norlin Mk.III
Seilnummer: NOR 125
Jezebel Spirit

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Jezebel Spirit
Båttype: Norlin Mk.III
Seilnummer: NOR 125
Norlin Mk.III Bjørn Forshei Seilforeningen 1928
NOR 128

Atle Ottesen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tuppen
Båttype: 2.4 mR
Seilnummer: NOR 128
Tuppen

Atle Ottesen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tuppen
Båttype: 2.4 mR
Seilnummer: NOR 128
2.4 mR Atle Ottesen Stord Seilforening
NOR 123

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: SoWhat?
Båttype: Norlin Mk3
Seilnummer: NOR 123
SoWhat?

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: SoWhat?
Båttype: Norlin Mk3
Seilnummer: NOR 123
Norlin Mk3 Steinar Solnørdal Røyken Seilforening
NOR 99

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Erlingen
Båttype: 2,4mR
Seilnummer: NOR 99
Erlingen

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Erlingen
Båttype: 2,4mR
Seilnummer: NOR 99
2,4mR Erling Gangdal Stord Seilforening
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Tur & Hav
NOR 11168

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Silius

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Elan 37 Toril Haugsdal Ran Seilforening
NOR 11356

Bjørn Vie

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356
Nemo

Bjørn Vie

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356
Elan 37 Bjørn Vie Ran Seilforening
NOR 7106

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
Anitra

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
Maxi 999 Axel Sømme Ran Seilforening
NOR 4827

Niels Tore Lerøen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 4827
Bris

Niels Tore Lerøen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 4827
Maxi Fenix Niels Tore Lerøen Ran Seilforening
NOR 7315

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
Marta

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
Scanmar 345 Håkon Magne Fjæreide Ran Seilforening
NOR 2620

Jan Erik Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Kompis
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2620
Kompis

Jan Erik Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Kompis
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2620
Cumulus Jan Erik Iversen Ran Seilforening
NOR 14798

Thorbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: Bavaria 36 Cr
Seilnummer: NOR 14798
Madeleine

Thorbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: Bavaria 36 Cr
Seilnummer: NOR 14798
Bavaria 36 Cr Thorbjørn Kaland Ran Seilforening
NOR 12459

Kjell Egil Anglevik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Free
Båttype: Oceanis 343 Clipper
Seilnummer: NOR 12459
Free

Kjell Egil Anglevik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Free
Båttype: Oceanis 343 Clipper
Seilnummer: NOR 12459
Oceanis 343 Clipper Kjell Egil Anglevik Ran Seilforening
NOR 5747

Ronny Vågenes

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: CHINOOK
Båttype: Hallberg Rassy 29
Seilnummer: NOR 5747
CHINOOK

Ronny Vågenes

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: CHINOOK
Båttype: Hallberg Rassy 29
Seilnummer: NOR 5747
Hallberg Rassy 29 Ronny Vågenes Ran Seilforening
NOR 13574

Bård Henriksen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Bavaria 31 CR
Seilnummer: NOR 13574
Marlin

Bård Henriksen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Bavaria 31 CR
Seilnummer: NOR 13574
Bavaria 31 CR Bård Henriksen Ran Seilforening
NOR 9666

Børre Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9666
Spin Off

Børre Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9666
First 31,7 Børre Børresen Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 11
 
Klasse: Yngling
NOR 369

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
Team Guffen

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
yngling Chris Skogen Askøy Seilforening
NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217
Wild Thing

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 217
Yngling Silje Christine Fløysand Askøy Seilforening
NOR 105

Claus Gladyszak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Batman
Båttype: BatBoat
Seilnummer: NOR 105
Batman

Claus Gladyszak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Batman
Båttype: BatBoat
Seilnummer: NOR 105
BatBoat Claus Gladyszak Askøy Seilforening
NOR 159

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bottom´s Up
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 159
Bottom´s Up

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bottom´s Up
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 159
Yngling Sandra McCarley Askøy Seilforening
NOR 311

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
Skvettlappen

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
Yngling Stian Soltvedt Askøy Seilforening
NOR 384

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 384

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 384
Yngling Trond Aarø Ran Seilforening
NOR 27

Henrik Rye Jakobsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 27

Henrik Rye Jakobsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn:
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 27
Yngling Henrik Rye Jakobsen Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 7
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-21 13:25:29Cache read