Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 896

Henrik Bucher

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bucher Nesodden Seilforening
NOR 390

Samuel Selås

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Samuel Selås Arendals Seilforening
NOR 450

Kristine Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristine Gustavsen Arendals Seilforening
NOR 907

Kristoffer Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristoffer Rosmo Bundefjorden Seilforening
NOR 361

Inger Helene Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inger Helene Stakston Sandefjord Seilforening
NOR 376

Nora Johanne Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nora Johanne Brodtkorb Horten Seilforening
NOR 428

Lars Johan Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 428
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lars Johan Brodtkorb Horten Seilforening
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Europajolle - Rekrutt (tom 16)
NOR 905

Kornelia Juul Nyland

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 905
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kornelia Juul Nyland Arendals Seilforening
NOR 845

Aleksandra Gulbrandsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aleksandra Gulbrandsen Tønsberg Seilforening
NOR 439

Laila Cecilie Vevstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Laila Cecilie Vevstad Arendals Seilforening
NOR 310

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian Vale Arendals Seilforening
NOR 404

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aleksander Gauslaa Lillesand Seilforening
NOR 901

Sindre Sten Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Sten Gustavsen Arendals Seilforening
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: Laser 4.7
NOR 198148

Ingrid Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 198148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ingrid Skjønborg Asker Seilforening
NOR 205716

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 207718

Josefine Hvass Bendiksby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207718
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Josefine Hvass Bendiksby Kongelig Norsk Seilforening
NOR 207546

Martine Bjørve Thuen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Martine Bjørve Thuen Bærum Seilforening
NOR 207545

Olav Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 207545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Olav Bakke Moss Seilforening
NOR 196988

Eirik Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 196988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eirik Bakke Moss Seilforening
NOR 206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
NOR 208461

Sigrid Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sigrid Hammervik Molvik Molde Seilforening
NOR 208464

Johannes Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johannes Hammervik Molvik Molde Seilforening
NOR 186398

Tobias Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 186398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tobias Bakke Bundefjorden Seilforening
NOR 189629

Marte Christophersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 189629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marte Christophersen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 207539

Sindre Skaugset Olderkjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Skaugset Olderkjær Kongelig Norsk Seilforening
NOR 180693

Torstein Tenstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 180693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Torstein Tenstad Kongelig Norsk Seilforening
NOR 206862

Peder Smith

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Peder Smith Ran Seilforening
NOR 207541

Jostein August Wikesland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jostein August Wikesland Kongelig Norsk Seilforening
NOR 206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø Ran Seilforening
NOR 206865

Anna Mathea Skar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 206865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anna Mathea Skar Kongelig Norsk Seilforening
NOR 192715

Herman Sjøboden

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 192715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Herman Sjøboden Brevik Seilforening
NOR 207540

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karoline Brudevoll Rognlien Kongelig Norsk Seilforening
NOR 186381

Håkon Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Håkon Malmbekk Asker Seilforening
Deltagere i klassen: 20
 
Klasse: Laser Radial
NOR 197341

Cecilie Baklid

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 197341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cecilie Baklid Asker Seilforening
NOR 201276

Preben Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 201276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Preben Moberg Bundefjorden Seilforening
NOR 203262

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aron Heimonen Bundefjorden Seilforening
NOR 203263

Halvor Fladsrud Boe

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Halvor Fladsrud Boe Bundefjorden Seilforening
NOR 206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alexander Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 198950

Mads Severin Hassum-Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 198950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mads Severin Hassum-Olsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Malin Elvingdal Ran Seilforening
NOR 203972

Kristine Wilhelmsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristine Wilhelmsen Bærum Seilforening
NOR 203907

Herman Reiersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Herman Reiersen Bærum Seilforening
NOR 203908

Tarjei Mo Batalden

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tarjei Mo Batalden Bærum Seilforening
NOR 204354

Karoline Comiskey Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karoline Comiskey Olsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 190684

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 190684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Bakke Bundefjorden Seilforening
NOR 204355

Victoria Espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victoria Espeseth Kongelig Norsk Seilforening
NOR 203265

Caroline Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Caroline Rosmo Bundefjorden Seilforening
NOR 207547

Sigurd Tveit

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sigurd Tveit Kongelig Norsk Seilforening
NOR 205717

Vegard Smith

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205717
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vegard Smith Ran Seilforening
NOR 9

Jacob Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 9
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jacob Lepperød Tønsberg Seilforening
NOR 199613

Thomas Henrik Reistad

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 199613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Thomas Henrik Reistad Brevik Seilforening
NOR 203538

Anna Skaar

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anna Skaar Ålesunds Seilforening
NOR 194135

Katarina Cezilie Broch

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 194135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Katarina Cezilie Broch Bundefjorden Seilforening
NOR 206868

Erling Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erling Wiik Ran Seilforening
NOR 203261

Rebecca Ølmheim

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rebecca Ølmheim Bundefjorden Seilforening
NOR 192013

Øystein Homstvedt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 192013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Øystein Homstvedt Bundefjorden Seilforening
NOR 208533

Marthe Enger Eide

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 208533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marthe Enger Eide Bærum Seilforening
NOR 207107

Tiril Bue

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tiril Bue Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 25
 
Klasse: Zoom8
NOR 209

Johannes Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl Haugesund Seilforening
NOR 117

Emilie Homstvedt

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 117
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Emilie Homstvedt Sarpsborg Seilforening
NOR 216

Margrethe Pettersson

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 216
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Margrethe Pettersson Molde Seilforening
Deltagere i klassen: 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-06 12:38:12Cache read