Klasse: Fjord & Fjell - Tysnes 2015 |
Galadriel
Lars Christian Stendal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Galadriel Båttype: Hanse 400e
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 400e |
Lars Christian Stendal |
Bergens Seilforening |
3
| 2
|
(Hotel) Cesar
MAGNE AALEN
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: (Hotel) Cesar Båttype: Bavaria 41H
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 41H |
MAGNE AALEN |
Bergens Seilforening |
3
| 3
|
Nikada
Kurt Hjelset
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Nikada Båttype: Bavaria 39 CR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 39 CR |
Kurt Hjelset |
Bergens Seilforening |
3
| 3
|
Renate Christine II
Frode Sørnes
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Renate Christine II Båttype: Beneteu Oceanis 393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beneteu Oceanis 393 |
Frode Sørnes |
Bergens Seilforening |
0
| 2
|
Serenity
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 44.7 |
Fridtjov Bergmann |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
JOYRIDE
Ståle Olsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: JOYRIDE Båttype: Dehler 38R
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 38R |
Ståle Olsen |
Bergens Seilforening |
4
| 4
|
YABADOO
Trond Wickman
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: YABADOO Båttype: Hanse 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 430 |
Trond Wickman |
Bergens Seilforening |
3
| 3
|
Revue
PAUL CHR PAULSEN
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Revue Båttype: Beneteau OC 40
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beneteau OC 40 |
PAUL CHR PAULSEN |
Bergens Seilforening |
0
| 0
|
Paprika
Per Højgaard Nielsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Paprika Båttype: Elan 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 |
Per Højgaard Nielsen |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Madcap
Birger Bjerke
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Madcap Båttype: First 40.7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 40.7 |
Birger Bjerke |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
BITH
Thora Stendal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: BITH Båttype: Jeanneau 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau 57 |
Thora Stendal |
Bergens Seilforening |
1
| 2
|
Angelina
Knut Jørgen Haaland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Angelina Båttype: Oceanis 46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oceanis 46 |
Knut Jørgen Haaland |
Bergens Seilforening |
5
| 6
|
Alibi
Harald Thomsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Alibi Båttype: Dehler 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 41 |
Harald Thomsen |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Morgensol
Asle Aasen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Morgensol Båttype: Hallberg Rassy 34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hallberg Rassy 34 |
Asle Aasen |
Bergens Seilforening |
0
| 0
|
Nora
Tore Johan Smidt
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Nora Båttype: Sun Fast 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sun Fast 37 |
Tore Johan Smidt |
Bergens Seilforening |
3
| 3
|
Deltagere i klassen: 15 |