Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 034
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Mariann Nornes

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
Total 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Mariann Nornes

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
Total 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
Jan Vidar Nordstrand, Nordhordland Seilforening
Mariann Nornes,
Willy Forland,
Johan Skylstad,
Marion Romslo,
Torvald Fossestøl,
Karen Drange,
Steinar Glenjen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,981

NOR 12666

Kjell Arne Reknes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Magne Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
Total 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
    UREDD II

Kjell Arne Reknes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Magne Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
Total 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
Kjell Arne Reknes, Ålesunds Seilforening
Magne Dybvik,
Kjetil Vassbakk,
Roger Welle,
Geir Mjeltevik,
Vebjørn Reknes,
Vegard Reknes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: A 40 rc
Måltall: 1,083

NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Ove Bruås

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
Total 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
    SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Ove Bruås

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
Total 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
Kjetil Knudsen, Bergens Seilforening
Kjell Ove Bruås,
Kjell Overholdt,
Rune Lavik,
Atle Knudsen,
Stig Bjarte Haugen,
Per Tony Solli,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: DEHLER 38
Måltall: 1,003

NOR 11341

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Børre Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
Total 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
    STORM FIGHTER

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Børre Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
Total 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
Nils Hordvik, Åsane Seilforening
Børre Michelsen,
Morten Hordvik,
Bjarte Hordvik Rydland,
Espen Korsnes,
Sølve Korsnes,
Eirik Wold,
Johannes Flatla,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,995

NOR 8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
    EMBLA3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
Helge Ivarsøy, Askøy Seilforening
Jon Amtrup,
Jarle Midtbø,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Vand der Stadt
Måltall: 0,963

GBR 7286

Trevor Bardwell-Jones

Seilforening: Saltash Sailing Club
Båtnavn: Inky Paper
Båttype: Jeanneau Symphonie
Seilnummer: GBR 7286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
    INKY PAPER

Trevor Bardwell-Jones

Seilforening: Saltash Sailing Club
Båtnavn: Inky Paper
Båttype: Jeanneau Symphonie
Seilnummer: GBR 7286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Trevor Bardwell-Jones, Saltash Sailing Club Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Jeanneau Symphonie
Måltall: 0,920
NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Debora Halbert

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
Total 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
    KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Debora Halbert

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
Total 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
Jon Hardie, Os Seilforening
Debora Halbert,
Rune Myrvågnes,
Peter Ottesen,
Ole Morten Lom,
Benoit Laliberte,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,983

NOR 10005

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005

Henrik Edman

Seilforening:
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
Total 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
    TURANGALILA

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005

Henrik Edman

Seilforening:
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
Total 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
Steinar Solnørdal, Røyken Seilforening
Henrik Edman,
Peder Edman,
Erik Edman,
Knut Hattrem,
Ketil Rivå,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Grand Soleil 40R
Måltall: 1,035

AUS 860999

Rob Elks

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999

Revle Elks

Seilforening:
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
    INTREPID ELK

Rob Elks

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999

Revle Elks

Seilforening:
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
Rob Elks, Bergens Seilforening
Revle Elks,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Outremer 51
Måltall: 2,0000

NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545

Knut Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
Total 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
    ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545

Knut Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
Total 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
Thomas Robberstad, Stavanger Seilforening
Knut Nygaard,
Trond Lunde,
Pål Minde,
Øystein Sirevåg,
Fredrik Hansen,
Rune Aarthun,
Caspar C Smith,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Swan 45 OD
Måltall: 1,144

NOR 5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
Total 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
    HANNA MARIE

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
Total 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
Rolf Hermansen, Ran Seilforening
Claus Gladyszak,
Petter Hermansen,
Pål Kristian Haugatun,
Per Arve Frøyen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Omega 34
Måltall: 0,909

NOR 14717

Harald Thomsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717

Joachim Thomsen

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
Total 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
    ALIBI

Harald Thomsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717

Joachim Thomsen

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
Total 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
Harald Thomsen, Bergens Seilforening
Joachim Thomsen,
Truls Hanestad,
Erik Ramsdal,
Even Thomsen,
Erik Thomsen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Dehler 41
Måltall: 1,034

NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
Total 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
    VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
Total 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen,
Roald Skjoldal,
Sven Olav Olvin,
Roar Nygaard,
Britt-Lise Bjånes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,981

NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
Total 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
    TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
Total 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
Rune Pedersen, Vågsbygd Seilforening
Kristofer Bjørnå,
Bernhard Skaar,
Thomas Vestli,
Tom Arne Hansen,
Odd Arild Furunes,
Kjell Arne Olsen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,980

NOR 826

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
Total 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
    COGNAQUELONE

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
Total 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
Bjarne Møster, Åsane Seilforening
Martin Fosse,
Bjørn Bjørnnes,
Eivind Tysse,
Lars Sørheim,
Merete Evjen Møster,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Møster 36
Måltall: 0,904

NOR 142

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142

Simen Løvgren

Seilforening:
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
Total 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
    SOLO 2

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142

Simen Løvgren

Seilforening:
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
Total 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
Rune Aasberg, Bundefjorden Seilforening
Simen Løvgren,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Tizh 40
Måltall: 1,206

NOR 21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21

Børre -Søraas Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
Total 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
    ASTRAGALE

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21

Børre -Søraas Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
Total 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
Jan-Helge Furnesvik, Røyken Seilforening
Børre -Søraas Sæther,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Pogo 40
Måltall: 1,144

NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
Total 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
    WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
Total 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
Carl Olav Wickmann, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann,
Gunnar Horne,
Erik Wickmann,
Ole Petter Wickmann,
Stig Henrik Wickmann,
Kristian Dahl,
Lars Jo Røsberg,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,035

NOR 9000

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
Total 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
    X-FRAM

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
Total 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
OVE GULLBRÅ, Hjellestad Seilforening
Jan Åge Langeland,
Ole Lund,
Ian James Fraser,
Willy Berg Larsen,
Rune Refsnes,
Frode Johannessen,
Henrik Nilsen,
Sølvi Uthaug,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Farr 40 ILC
Måltall: 1,124

GBR 2649

John Murphy

Seilforening: Port Edgar Yacht Club
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649

Kenneth Brown

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
Total 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
    ERIN

John Murphy

Seilforening: Port Edgar Yacht Club
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649

Kenneth Brown

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
Total 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
John Murphy, Port Edgar Yacht Club
Kenneth Brown,
Harry O'Donnell,
Frances Robertson,
Timothy McKeague,
Anne Tweeddale,
Simon Libby,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Sun Odyssey 49
Måltall: 1,047
NOR 12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111

Håkon Staver

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
Total 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
    CEBINA

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111

Håkon Staver

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
Total 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
Eirik Bjargo, Bærum Seilforening
Håkon Staver,
Cecilie Bjargo,
Terje Fodstad,
Lars Erik Hilsen,
Dag Eilert Dæhlin,
Iain Bade,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: grand soleil 40
Måltall: 1,003

NOR 11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
Total 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
    KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
Total 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
Steinar Hansen, Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen,
Stig Dahle,
Simen G Fangel,
Arvid Høgelid,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,982

GBR 4263

THOMAS ALLAN

Seilforening: LERWICK BOATING CLUB
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

JIM IRVINE

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
Total 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
    ROUNDABOUT

THOMAS ALLAN

Seilforening: LERWICK BOATING CLUB
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

JIM IRVINE

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
Total 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
THOMAS ALLAN, LERWICK BOATING CLUB
JIM IRVINE,
JOHN SMITH,
JOHN SIMPSON,
HARALD MATLAND,
ROBERT TAIT,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: SIGMA 33
Måltall: 0,873
NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
Total 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
    AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
Total 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
Inge André Utåker, Bergens Seilforening
Stein Håvard Bergstad,
Oskar Leirgulen,
Eskil Karstein Holme,
Arne Østvedt,
Petter Sørhaug,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,036

NOR 10002

Sigbjørn Paus

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002

Per Aga

Seilforening:
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
Total 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
    GRAND TANTE

Sigbjørn Paus

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002

Per Aga

Seilforening:
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
Total 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
Sigbjørn Paus, Os Seilforening
Per Aga,
Terje Boge,
Arnstein Eidsvik,
Synnøva Ekerhovd,
Jonny Njøten,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Grand Soleil 40 A
Måltall: 1,026

NOR 4473

norvald vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jærgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
Total 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
    LISE

norvald vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jærgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
Total 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
norvald vikne, Bergens Seilforening
Jærgen Vikne,
Arild Hovland,
Paal Christian Midttun,
Yngve Holmefjord,
Mats N. Vikne,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: GECCO39
Måltall: 0,951

NOR 12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Petter Strømme

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
Total 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
    SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Petter Strømme

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
Total 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
Fridtjov Bergmann, Bergens Seilforening
Petter Strømme,
Erling Iversen,
Otto Heggland,
Magne Aalen,
Trond Vika Furu,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,057

GER 59

Mathias Mueller von Blumencron

Seilforening: NRV
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59

Volker RIechers

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
Total 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
    RED

Mathias Mueller von Blumencron

Seilforening: NRV
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59

Volker RIechers

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
Total 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
Mathias Mueller von Blumencron, NRV
Volker RIechers,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Class 40
Måltall: 1,190
NOR 12212

Ole-Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
Total 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
    RUBBER DUCK

Ole-Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
Total 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
Ole-Jørgen Michelsen, Askøy Seilforening
Morten Offerdal,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Express 40
Måltall: 1,154

NOR 9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
    FRøKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle,
Aksel Mjøs,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,932

NOR 11247

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247

Eivind Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
Total 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
    MISS HELEN

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247

Eivind Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
Total 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
Frode Rønning, Bergens Seilforening
Eivind Rønning,
Espen Tveitevåg,
Anders Lekve Brandseth,
Terje Storfold Kristiansen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,980

NOR 241

David McDowall

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241

Pierre Proner

Seilforening:
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
    SULA

David McDowall

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241

Pierre Proner

Seilforening:
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
David McDowall, Bergens Seilforening
Pierre Proner,
Sandy Tuck,
Jan Erik Sele,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: S&S 6.6
Måltall: 0,827

NOR 11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873

HENRIK RYE JAKOBSEN

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
Total 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
    SCIROCCO III

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873

HENRIK RYE JAKOBSEN

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
Total 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
Bernt Svendsen, Askøy Seilforening
HENRIK RYE JAKOBSEN,
ERIK NESSEN,
ERIK LARSEN,
TORSTEIN HERMANN WIBERG,
ØIVINND LYNGVÆR,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Grand Solei 45 ft
Måltall: 1,052

NOR 12541

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
Total 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
    EUREKA

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
Total 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
Terje Gilje-Sørnes, Gandsfjord Seilforening
Lars Enok Wang,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Elan 410
Måltall: 1,049

Last ned CSV fil


Last updated: 2017-06-14 15:02:38Cache read