Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkrogfargeSkipperForeningNasjonOne leg
Klasse: NOR Rating - D/H
AUS 860999

Rob Elks

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999

Revle Elks

Seilforening:
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
Intrepid Elk

Rob Elks

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999

Revle Elks

Seilforening:
Båtnavn: Intrepid Elk
Båttype: Outremer 51
Seilnummer: AUS 860999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
Outremer 51 White Rob Elks Bergens Seilforening Australia 1
NOR 142

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142

Simen Løvgren

Seilforening:
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
Total 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
SOLO 2

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142

Simen Løvgren

Seilforening:
Båtnavn: SOLO 2
Båttype: Tizh 40
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
Total 23.06.2016 05:11:28 19:11:28 23:08:40 1
Tizh 40 Hvit Rune Aasberg Bundefjorden Seilforening Norge 0
NOR 21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21

Børre -Søraas Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
Total 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
Astragale

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21

Børre -Søraas Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
Total 23.06.2016 07:57:58 21:57:58 25:07:45 2
Pogo 40 Hvit Jan-Helge Furnesvik Røyken Seilforening Norge 0
GER 59

Mathias Mueller von Blumencron

Seilforening: NRV
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59

Volker RIechers

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
Total 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
RED

Mathias Mueller von Blumencron

Seilforening: NRV
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59

Volker RIechers

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: Class 40
Seilnummer: GER 59
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
Total 23.06.2016 08:34:20 22:34:20 26:51:39 3
Class 40 White Mathias Mueller von Blumencron NRV Germany 0
NOR 12212

Ole-Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
Total 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
Rubber Duck

Ole-Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
Total 23.06.2016 12:06:35 26:06:35 30:07:50 4
Express 40 Hvit Ole-Jørgen Michelsen Askøy Seilforening Norge 0
NOR 12541

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
Total 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
Eureka

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
Total 23.06.2016 15:35:36 29:35:36 31:02:36 5
Elan 410 Hvit Terje Gilje-Sørnes Gandsfjord Seilforening NORGE 0
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Mariann Nornes

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
Total 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Mariann Nornes

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
Total 23.06.2016 17:49:56 31:49:56 31:13:38 4
First 34.7 Hvit Jan Vidar Nordstrand Nordhordland Seilforening Norge 0
NOR 12666

Kjell Arne Reknes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Magne Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
Total 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
Uredd II

Kjell Arne Reknes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Magne Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A 40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
Total 23.06.2016 15:22:12 29:22:12 31:48:27 13
A 40 rc Hvit Kjell Arne Reknes Ålesunds Seilforening Norge - norsk 0
NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Ove Bruås

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
Total 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Ove Bruås

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
Total 23.06.2016 17:28:19 31:28:19 31:33:58 12
DEHLER 38 Hvit Kjetil Knudsen Bergens Seilforening Norge 0
NOR 11341

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Børre Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
Total 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
Storm Fighter

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Børre Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
Total 23.06.2016 16:23:59 30:23:59 30:14:51 3
Elan 37 Hvit Nils Hordvik Åsane Seilforening Norge 0
NOR 8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
Embla3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
Vand der Stadt Blå Helge Ivarsøy Askøy Seilforening Norge 0
GBR 7286

Trevor Bardwell-Jones

Seilforening: Saltash Sailing Club
Båtnavn: Inky Paper
Båttype: Jeanneau Symphonie
Seilnummer: GBR 7286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Inky Paper

Trevor Bardwell-Jones

Seilforening: Saltash Sailing Club
Båtnavn: Inky Paper
Båttype: Jeanneau Symphonie
Seilnummer: GBR 7286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Jeanneau Symphonie White Trevor Bardwell-Jones Saltash Sailing Club United Kingdom 1
NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Debora Halbert

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
Total 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
Kelso

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Debora Halbert

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
Total 23.06.2016 19:30:55 33:30:55 32:56:43 6
Crown 39 Hvit Jon Hardie Os Seilforening Norge 0
NOR 10005

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005

Henrik Edman

Seilforening:
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
Total 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
Turangalila

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005

Henrik Edman

Seilforening:
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
Total 23.06.2016 15:22:51 29:22:51 30:24:32 7
Grand Soleil 40R Hvit Steinar Solnørdal Røyken Seilforening Norge 0
NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545

Knut Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
Total 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
Zorro

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545

Knut Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
Total 23.06.2016 11:44:24 25:44:24 29:26:47 2
Swan 45 OD Hvit Thomas Robberstad Stavanger Seilforening Norge 0
NOR 5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
Total 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
Hanna Marie

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
Total 23.06.2016 20:15:00 34:15:00 31:07:59 1
Omega 34 Hvit Rolf Hermansen Ran Seilforening Norge 0
NOR 14717

Harald Thomsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717

Joachim Thomsen

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
Total 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
Alibi

Harald Thomsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717

Joachim Thomsen

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 14717
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
Total 23.06.2016 15:53:57 29:53:57 30:54:56 11
Dehler 41 Hvit Harald Thomsen Bergens Seilforening Norge 0
NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
Total 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
vito 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
Total 23.06.2016 17:40:31 31:40:31 31:04:24 2
Elan 37 Grå Nina Rosenlund Ran Seilforening Norge 0
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
Total 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
Total 23.06.2016 16:58:17 30:58:17 30:21:07 1
First 36.7 Grå Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening Norge 0
NOR 826

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
Total 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
Cognaquelone

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
Total 23.06.2016 22:51:59 36:51:59 33:19:37 2
Møster 36 Kvit Bjarne Møster Åsane Seilforening N 1
NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
Total 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
Winocean

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
Total 23.06.2016 15:22:27 29:22:27 30:24:08 6
First 40.7 Hvit Carl Olav Wickmann Bergens Seilforening NO 0
NOR 9000

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
Total 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
X-Fram

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
Total 23.06.2016 11:05:20 25:05:20 28:11:59 1
Farr 40 ILC Hvit OVE GULLBRÅ Hjellestad Seilforening NO 0
GBR 2649

John Murphy

Seilforening: Port Edgar Yacht Club
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649

Kenneth Brown

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
Total 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
Erin

John Murphy

Seilforening: Port Edgar Yacht Club
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649

Kenneth Brown

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: Sun Odyssey 49
Seilnummer: GBR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
Total 23.06.2016 15:30:31 29:30:31 30:53:43 10
Sun Odyssey 49 White John Murphy Port Edgar Yacht Club United Kinkdom 1
NOR 12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111

Håkon Staver

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
Total 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111

Håkon Staver

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
Total 23.06.2016 16:19:24 30:19:24 30:24:51 8
grand soleil 40 hvit Eirik Bjargo Bærum Seilforening norge 0
NOR 11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
Total 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
Kilroy

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
Total 23.06.2016 17:40:30 31:40:30 31:06:17 3
First 36.7 Hvit Steinar Hansen Nordhordland Seilforening Norge 0
GBR 4263

THOMAS ALLAN

Seilforening: LERWICK BOATING CLUB
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

JIM IRVINE

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
Total 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
ROUNDABOUT

THOMAS ALLAN

Seilforening: LERWICK BOATING CLUB
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

JIM IRVINE

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
Total 24.06.2016 01:02:08 39:02:08 34:04:40 3
SIGMA 33 WHITE THOMAS ALLAN LERWICK BOATING CLUB UK 0
NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
Total 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
Amaryllis

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
Total 23.06.2016 15:43:53 29:43:53 30:48:06 9
First 40.7 Hvit Inge André Utåker Bergens Seilforening Norge 0
NOR 10002

Sigbjørn Paus

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002

Per Aga

Seilforening:
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
Total 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
Grand Tante

Sigbjørn Paus

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002

Per Aga

Seilforening:
Båtnavn: Grand Tante
Båttype: Grand Soleil 40 A
Seilnummer: NOR 10002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
Total 23.06.2016 18:40:46 32:40:46 33:31:44 14
Grand Soleil 40 A Mørk blå Sigbjørn Paus Os Seilforening N 0
NOR 4473

norvald vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jærgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
Total 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
LISE

norvald vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jærgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
Total 23.06.2016 22:27:27 36:27:27 34:40:15 7
GECCO39 White norvald vikne Bergens Seilforening norge 1
NOR 12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Petter Strømme

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
Total 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
Serenity

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Petter Strømme

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
Total 23.06.2016 14:42:25 28:42:25 30:20:35 4
First 44.7 Grå Fridtjov Bergmann Bergens Seilforening NO 0
NOR 9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
First 31.7 Hvit Morten Fotland Bergens Seilforening NO 0
NOR 11247

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247

Eivind Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
Total 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
Miss Helen

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247

Eivind Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
Total 23.06.2016 18:24:24 32:24:24 31:45:30 5
First 36,7 Lys Grå Frode Rønning Bergens Seilforening Norge 0
NOR 241

David McDowall

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241

Pierre Proner

Seilforening:
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Sula

David McDowall

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241

Pierre Proner

Seilforening:
Båtnavn: Sula
Båttype: S&S 6.6
Seilnummer: NOR 241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
S&S 6.6 white David McDowall Bergens Seilforening Hordaland 0
NOR 11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873

HENRIK RYE JAKOBSEN

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
Total 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
Scirocco III

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873

HENRIK RYE JAKOBSEN

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
Total 23.06.2016 14:53:17 28:53:17 30:23:24 5
Grand Solei 45 ft HVIT Bernt Svendsen Askøy Seilforening Norway 0
Deltagere i klassen: 28
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-06-16 06:01:05Cache read