Deltagerliste

Utvidet liste
SkipperForening
Klasse: Dagpakke lørdag inkl lunsj og middag - kr 1000
Lise Landmark Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Dagpakke lørdag inkl. lunsj - kr 600
Knut Frostad Kongelig Norsk Seilforening
Simen Løvgren Asker Seilforening
are wiig Viken Flerskrogseilere
Oddvar Larsen Søgne Seilforening
Svein Are Løtveit Asker Seilforening
Helge Rognerud Sarpsborg Seilforening
Anders Kristensen Kongelig Norsk Seilforening
Øyvind Degnes Nesodden Seilforening
Lene Johansen Kongelig Norsk Seilforening
Linn Krogh Hansen Kongelig Norsk Seilforening
Georg Schille Sail Sponsorship agency
Deltagere i klassen: 11
 
Klasse: Dagpakke søndag inkl. lunsj - kr 600
Svein Are Løtveit Asker Seilforening
Lene Johansen Kongelig Norsk Seilforening
Erlend Kjeldstad Oslo Seilforening
Esben Keim Oslo Seilforening
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: FULL PAKKE - Todagersseminar inkl. overnatting, lunsj x 2 og middag - kr 2490
Håkan Nordqvist Bundefjorden Seilforening
Bent Halvard Vale Grimstad Seilforening
Per Christian Bordal Moss Seilforening
Jon Amtrup Askøy Seilforening
Espen Guttormsen Soon Seilforening
Thomas Nilsson Kongelig Norsk Seilforening
Tor Møinichen Kongelig Norsk Seilforening
Tom Bratlie Hurum Seilforening
Torunn Sætre Brevik Seilforening
Dag Rune Wiksten Larvik Seilforening
NN NN Moss Seilforening
NN NN Moss Seilforening
NN NN Moss Seilforening
NN NN Moss Seilforening
Anne Cathrine Hubert Christianssands Seilforening
Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening
Jan Steven Johannessen Moss Seilforening
Vidar Utne Bærum Seilforening
Håkon Jelstad Åsane Seilforening
Arne Øygard Larvik Seilforening
Magne Kjerkreit Malvik og Stjørdal Seilforening
Richard Karlsen Kongelig Norsk Seilforening
Kirsti Pettersen Soon Seilforening
Ingunn Fjeldaas Trondhjems Seilforening
Ragnar Nielsen Christianssands Seilforening
Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
Grim Gjønnes Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Thomas Oksmo Fredrikstad Seilforening
Anette sjøboden Brevik Seilforening
Elin Margrete Hanssen Brevik Seilforening
Knut Helmundsen Brevik Seilforening
Ole Øyvind Ingebretsen Brevik Seilforening
Astor Hugøy Florø Seilforening
Laila Schønhardt Florø Seilforening
Hilde Johanne Syrrist Tønsberg Seilforening
Yvonne Robertstad Tønsberg Seilforening
Jørgen Stang Heffermehl Kongelig Norsk Seilforening
Kristoffer Gundersen Soon Seilforening
Hilde Stenbakk Tønsberg Seilforening
FRODE STAVANG Florø Seilforening
Johan Nyland Arendals Seilforening
Arnt Amble Byneset IL Sjøsport
John Bjordal Stord Seilforening
Harald Thomsen Bergens Seilforening
SVEIN SKOGLUND Os Seilforening
Erik Ask Kongelig Norsk Seilforening
Peter T.M Brandt Kongelig Norsk Seilforening
Erich Kuhle Kongelig Norsk Seilforening
Anne Moe Nicolaisen Kongelig Norsk Seilforening
Dag-Olav Nikolaisen Kongelig Norsk Seilforening
Marit Kuhle Kongelig Norsk Seilforening
Marianne Middelthon Oslo Seilforening
Thomas Kresse Tønsberg Seilforening
Stein Angsund Horten Seilforening
Kristian Fodstad Kongelig Norsk Seilforening
Terje Klyve Os Seilforening
INGER BØYMO Fredrikstad Seilforening
Knut BØYMO Fredrikstad Seilforening
MORTEN JENSEN Asker Seilforening
N N Horten Seilforening
Inge Bøen Ålesunds Seilforening
tordis stangeland Stavanger Seilforening
Leif Middelthon Stavanger Seilforening
Lars Erik Wilhelmsen Bærum Seilforening
Tormod S. Petersen Nesodden Seilforening
Espen Berg Sandefjord Seilforening
Jon Anders Quamme Sandefjord Seilforening
Jan Erik Hvidsten Sandefjord Seilforening
Pål Angell-Hansen Sandefjord Seilforening
Bernt Hedemark Bærum Seilforening
Arne Berven Åsane Seilforening
Karl Petter Haugen Askøy Seilforening
Frank Hendrikse Haugesund Seilforening
Thomas Hjertø Molde Seilforening
Geir Oterhals Molde Seilforening
Kari Bachmann Molde Seilforening
Morten Bjerkholt Malvik og Stjørdal Seilforening
Jon Andreas Bygstad Ran Seilforening
Espen Børresen Ran Seilforening
Sverre Frich Christiania Seilforening
Harald Sørensen Kongelig Norsk Seilforening
Marit Grundseth Kongelig Norsk Seilforening
Ragni Bjørnethun Kongelig Norsk Seilforening
Peter O. Larsen Ålesunds Seilforening
Harald Valderhaug Ålesunds Seilforening
Kjell-Ove Bruås Bergens Seilforening
Henrik Wigers Larsen Bergens Seilforening
Ove Lind Bergens Seilforening
Henning Askelin Sarpsborg Seilforening
Truls Baklid Asker Seilforening
Bernt Aanonsen Bodø Seilforening
Peter Thomas Hansen Askøy Seilforening
Per Kristian Byrkjeland Florø Seilforening
Trond Strandenes Grimstad Seilforening
Jan Krøger Arendals Seilforening
Anders Nordberg Aanonsen Arendals Seilforening
John Berthelsen Haugesund Seilforening
Espen Kuhle Bærum Seilforening
Ågot Grønfur Ålesunds Seilforening
Alexander Smid Oslo Seilforening
Truls Rognerud Oslo Seilforening
Fredrik Gude Oslo Seilforening
Jan Petter Gamborg Oslo Seilforening
andreas iversen Austevoll Seilforening
Mari Sveen Soon Seilforening
Remii Rasmussen Bodø Seilforening
Ola Herje Ålesunds Seilforening
Magne Klann Soon Seilforening
Paul Skrede Bærum Seilforening
Anne Kaalstad Tønsberg Seilforening
Tore Kramer Stavanger Seilforening
Inger Naper Kragerø Seilforening
Hans Ragnar Naper Kragerø Seilforening
Sandra Hatch Fredrikstad Seilforening
Svein Olav Moe Fredrikstad Seilforening
Sture Vang Fredrikstad Seilforening
Per Arne Skjeggestad Fredrikstad Seilforening
Magnus Hedemark Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 118
 
Klasse: Todagers seminar ekskl overnatting, inkl lunsj x 2 og middag - kr 1600
Gro Vale Grimstad Seilforening
Odd sætre Brevik Seilforening
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 19:13:26Cache read