23. august - 25. august 2016
H.M. kongens Serieseilaser 2016
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Seilingsbestemmelser
Banekart
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
058
NOR 278
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Bjørn Hildan
Seilforening:
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TERRIER VI
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Bjørn Hildan
Seilforening:
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørgen Stang Heffermehl
, Kongelig Norsk Seilforening
Bjørn Hildan,
Erik Stange Ankre,
Klasse: Drake
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CACHACA
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Figenschou
, Bærum Seilforening
Linda Vos,
Klasse: Snipe
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Filippa Jansen
Seilforening:
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HAPPY DAY`S
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Filippa Jansen
Seilforening:
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BIRGER JANSEN
, Bærum Seilforening
Filippa Jansen,
Klasse: Snipe
NOR 151
Jonathan Sørbye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
DayTripper
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DAYTRIPPER
Jonathan Sørbye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
DayTripper
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonathan Sørbye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 284
Pål Berg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Sven Ellefsen
Seilforening:
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DEJA VU
Pål Berg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Sven Ellefsen
Seilforening:
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Berg
, Kongelig Norsk Seilforening
Sven Ellefsen,
Klasse: Drake
NOR 936
Bjørn W Johansen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Excel
Seilnummer:
NOR 936
Stefano Holguin
Seilforening:
Båtnavn:
Excel
Seilnummer:
NOR 936
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXCEL
Bjørn W Johansen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Excel
Seilnummer:
NOR 936
Stefano Holguin
Seilforening:
Båtnavn:
Excel
Seilnummer:
NOR 936
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn W Johansen
, Bundefjorden Seilforening
Stefano Holguin,
Pål Harstad,
Erik Østby,
Klasse: Express
NOR 21
Christian Huse
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
FI
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FI
Christian Huse
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
FI
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Huse
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: IF-båt
NOR 2006
morten aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Peder Nergaard
Seilforening:
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IMPULS
morten aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Peder Nergaard
Seilforening:
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
morten aagaard
, Bundefjorden Seilforening
Peder Nergaard,
Morten Gulliksen,
Sven Augland,
Klasse: Express
NOR 160
Jan Christian Jørgensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sol
Seilnummer:
NOR 160
Bendix Jørgensen
Seilforening:
Båtnavn:
Sol
Seilnummer:
NOR 160
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SOL
Jan Christian Jørgensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sol
Seilnummer:
NOR 160
Bendix Jørgensen
Seilforening:
Båtnavn:
Sol
Seilnummer:
NOR 160
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Christian Jørgensen
, Bærum Seilforening
Bendix Jørgensen,
Klasse: IF-båt
NOR 176
Bjørn Andersen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Caprifol
Seilnummer:
NOR 176
Hege Oppheim
Seilforening:
Båtnavn:
Caprifol
Seilnummer:
NOR 176
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CAPRIFOL
Bjørn Andersen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Caprifol
Seilnummer:
NOR 176
Hege Oppheim
Seilforening:
Båtnavn:
Caprifol
Seilnummer:
NOR 176
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Andersen
, Oslo Seilforening
Hege Oppheim,
Klasse: IF-båt
NOR 75
John Erik Lyche
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Lychen 2
Seilnummer:
NOR 75
Lars Eik Hilsen
Seilforening:
Båtnavn:
Lychen 2
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LYCHEN 2
John Erik Lyche
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Lychen 2
Seilnummer:
NOR 75
Lars Eik Hilsen
Seilforening:
Båtnavn:
Lychen 2
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Erik Lyche
, Drammens Seilforening
Lars Eik Hilsen,
Klasse: IF-båt
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Lars-Petter Hagen
Seilforening:
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LISA
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Lars-Petter Hagen
Seilforening:
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Ivar Ytreberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Lars-Petter Hagen,
Klasse: Knarr
NOR 3488
Frederic Kloster
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tai Fung
Seilnummer:
NOR 3488
Eric Kloster
Seilforening:
Båtnavn:
Tai Fung
Seilnummer:
NOR 3488
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TAI FUNG
Frederic Kloster
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tai Fung
Seilnummer:
NOR 3488
Eric Kloster
Seilforening:
Båtnavn:
Tai Fung
Seilnummer:
NOR 3488
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frederic Kloster
, Kongelig Norsk Seilforening
Eric Kloster,
Nicolai Johnsen,
Klasse: IF-båt
NOR 157
Kristian Fodstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
UGLY
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
UGLY
Kristian Fodstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
UGLY
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Fodstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 11:Mod
NOR 191
Erlend Munkeby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Air Force One
Seilnummer:
NOR 191
Sabine Ameln
Seilforening:
Båtnavn:
Air Force One
Seilnummer:
NOR 191
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AIR FORCE ONE
Erlend Munkeby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Air Force One
Seilnummer:
NOR 191
Sabine Ameln
Seilforening:
Båtnavn:
Air Force One
Seilnummer:
NOR 191
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erlend Munkeby
, Kongelig Norsk Seilforening
Sabine Ameln,
John Tvedt,
Mike Tvedt,
Klasse: 11:Mod
NOR 30
Terje Johannesen
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Ifnot
Seilnummer:
NOR 30
Per Erik Ristvedt
Seilforening:
Båtnavn:
Ifnot
Seilnummer:
NOR 30
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IFNOT
Terje Johannesen
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Ifnot
Seilnummer:
NOR 30
Per Erik Ristvedt
Seilforening:
Båtnavn:
Ifnot
Seilnummer:
NOR 30
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje Johannesen
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Per Erik Ristvedt,
Klasse: IF-båt
NOR 293
Jørgen Paulsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Knut J. Lund
Seilforening:
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DADDY'S
Jørgen Paulsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Knut J. Lund
Seilforening:
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørgen Paulsen
, Bundefjorden Seilforening
Knut J. Lund,
Kim A. Krabbe,
Klasse: Drake
NOR 329
Terje Wang
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 329
Frederik Sætrang Sohlman
Seilforening:
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 329
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KJAPPFOT
Terje Wang
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 329
Frederik Sætrang Sohlman
Seilforening:
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 329
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje Wang
, Oslo Seilforening
Frederik Sætrang Sohlman,
Morten Røisland,
Petter Noreng,
Klasse: Express
NOR 75
Knut Espenes
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
ZEN
Seilnummer:
NOR 75
nn NN
Seilforening:
Båtnavn:
ZEN
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ZEN
Knut Espenes
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
ZEN
Seilnummer:
NOR 75
nn NN
Seilforening:
Båtnavn:
ZEN
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Knut Espenes
, Kongelig Norsk Seilforening
nn NN,
Klasse: Knarr
NOR 11
Inge-Bertin Almeland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Daniel Mohn
Seilforening:
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PLANKTON
Inge-Bertin Almeland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Daniel Mohn
Seilforening:
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inge-Bertin Almeland
, Kongelig Norsk Seilforening
Daniel Mohn,
nn nn,
Klasse: Knarr
NOR 90
Frode Vasholmen
Seilforening:
Hallingdal Seilforening
Båtnavn:
Rising Sun
Seilnummer:
NOR 90
Jan Erik Stensrud
Seilforening:
Båtnavn:
Rising Sun
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RISING SUN
Frode Vasholmen
Seilforening:
Hallingdal Seilforening
Båtnavn:
Rising Sun
Seilnummer:
NOR 90
Jan Erik Stensrud
Seilforening:
Båtnavn:
Rising Sun
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frode Vasholmen
, Hallingdal Seilforening
Jan Erik Stensrud,
Klasse: IF-båt
NOR 98
Alexander Arnesen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Niels Kjær
Seilforening:
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SUZANNE
Alexander Arnesen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Niels Kjær
Seilforening:
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Arnesen
, Kongelig Norsk Seilforening
Niels Kjær,
Klasse: Knarr
NOR 145
Erik berg
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kismet
Seilnummer:
NOR 145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KISMET
Erik berg
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kismet
Seilnummer:
NOR 145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik berg
, Oslo Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 295
Christian Nygaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Odd-Erik Aks
Seilforening:
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRIENDSHIP
Christian Nygaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Odd-Erik Aks
Seilforening:
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Nygaard
, Kongelig Norsk Seilforening
Odd-Erik Aks,
Jan Monrad-Hansen,
Klasse: Drake
NOR 280
John Platou
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Footloose
Seilnummer:
NOR 280
Iver Waalen
Seilforening:
Båtnavn:
Footloose
Seilnummer:
NOR 280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FOOTLOOSE
John Platou
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Footloose
Seilnummer:
NOR 280
Iver Waalen
Seilforening:
Båtnavn:
Footloose
Seilnummer:
NOR 280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Platou
, Kongelig Norsk Seilforening
Iver Waalen,
Petter Platou,
Klasse: Drake
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
na
Seilnummer:
NOR 30840
Sara Hagerup
Seilforening:
Båtnavn:
na
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
na
Seilnummer:
NOR 30840
Sara Hagerup
Seilforening:
Båtnavn:
na
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Hansen
, Bærum Seilforening
Sara Hagerup,
Klasse: Snipe
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Henning Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AIOLOS
Morten Heldal Haugerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Henning Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Morten Heldal Haugerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Henning Olsen,
Arjen Zwaanswijk,
Klasse: Knarr
NOR 79
Richard Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Berit Lie
Seilforening:
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NAMSEN
Richard Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Berit Lie
Seilforening:
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Richard Lie
, Kongelig Norsk Seilforening
Berit Lie,
Klasse: Knarr
NOR 107
Nils Jarem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Campione
Seilnummer:
NOR 107
Arnfinn Hansen
Seilforening:
Båtnavn:
Campione
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CAMPIONE
Nils Jarem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Campione
Seilnummer:
NOR 107
Arnfinn Hansen
Seilforening:
Båtnavn:
Campione
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils Jarem
, Bærum Seilforening
Arnfinn Hansen,
Klasse: IF-båt
NOR 119
Dag-Olav Nikolaysen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tack
Seilnummer:
NOR 119
Hans Wang
Seilforening:
Båtnavn:
Tack
Seilnummer:
NOR 119
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TACK
Dag-Olav Nikolaysen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tack
Seilnummer:
NOR 119
Hans Wang
Seilforening:
Båtnavn:
Tack
Seilnummer:
NOR 119
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag-Olav Nikolaysen
, Kongelig Norsk Seilforening
Hans Wang,
Pål Prøitz,
Anne Moe Nikolaysen,
Amalie Wang,
Klasse: 11:Mod
NOR 253
Gerhard Lorange
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXENA
Gerhard Lorange
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gerhard Lorange
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 14
Team Holter Horntvedt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Mads Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ESTHER
Team Holter Horntvedt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Mads Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Team Holter Horntvedt
, Oslo Seilforening
Mads Johansen,
Arnt Erik Holter,
Klasse: Knarr
NOR 141
Tom Bruton
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
fant
Seilnummer:
NOR 141
sofie berntsen
Seilforening:
Båtnavn:
fant
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FANT
Tom Bruton
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
fant
Seilnummer:
NOR 141
sofie berntsen
Seilforening:
Båtnavn:
fant
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Bruton
, Kongelig Norsk Seilforening
sofie berntsen,
nn nn,
Klasse: IF-båt
NOR 113
Tobias Reiering
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mathilde
Seilnummer:
NOR 113
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MATHILDE
Tobias Reiering
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mathilde
Seilnummer:
NOR 113
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Reiering
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 206
Marius Mowe
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liv
Seilnummer:
NOR 206
Eivind Nygaard
Seilforening:
Båtnavn:
Liv
Seilnummer:
NOR 206
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LIV
Marius Mowe
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liv
Seilnummer:
NOR 206
Eivind Nygaard
Seilforening:
Båtnavn:
Liv
Seilnummer:
NOR 206
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Mowe
, Oslo Seilforening
Eivind Nygaard,
Klasse: IF-båt
NOR 137
Knut-Erik Herstad
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Magga
Seilnummer:
NOR 137
Jan Erik Johansena
Seilforening:
Båtnavn:
Magga
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MAGGA
Knut-Erik Herstad
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Magga
Seilnummer:
NOR 137
Jan Erik Johansena
Seilforening:
Båtnavn:
Magga
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Knut-Erik Herstad
, Drammens Seilforening
Jan Erik Johansena,
Klasse: Knarr
NOR 91
Einar-Arnt Hansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Magdalena
Seilnummer:
NOR 91
Magdalena Fabczak
Seilforening:
Båtnavn:
Magdalena
Seilnummer:
NOR 91
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MAGDALENA
Einar-Arnt Hansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Magdalena
Seilnummer:
NOR 91
Magdalena Fabczak
Seilforening:
Båtnavn:
Magdalena
Seilnummer:
NOR 91
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar-Arnt Hansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Magdalena Fabczak,
Helge Hansen,
Klasse: Knarr
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Andrea Hjorteset
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Andrea Hjorteset
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Berthelsen
, Bærum Seilforening
Andrea Hjorteset,
Klasse: Snipe
NOR 600
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Baghdad
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BAGHDAD
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Baghdad
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristoffer Spone
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 16
Odd Gutteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Birger Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VILJEN
Odd Gutteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Birger Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Odd Gutteberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Birger Johansen,
Klasse: Knarr
NOR 38
Per Waaler
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Nanin
Seilnummer:
NOR 38
Alf Terje Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Nanin
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NANIN
Per Waaler
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Nanin
Seilnummer:
NOR 38
Alf Terje Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Nanin
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Per Waaler
, Kongelig Norsk Seilforening
Alf Terje Andersen,
Klasse: Knarr
NOR 105
Erik Holter-Sørensen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
manana 3
Seilnummer:
NOR 105
fredrik kjølberg
Seilforening:
Båtnavn:
manana 3
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MANANA 3
Erik Holter-Sørensen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
manana 3
Seilnummer:
NOR 105
fredrik kjølberg
Seilforening:
Båtnavn:
manana 3
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Holter-Sørensen
, Kongelig Norsk Seilforening
fredrik kjølberg,
Klasse: IF-båt
NOR 128
Kristen Erik Thorp
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Madeleine
Seilnummer:
NOR 128
Kåre Kurås
Seilforening:
Båtnavn:
Madeleine
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MADELEINE
Kristen Erik Thorp
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Madeleine
Seilnummer:
NOR 128
Kåre Kurås
Seilforening:
Båtnavn:
Madeleine
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristen Erik Thorp
, Bærum Seilforening
Kåre Kurås,
Klasse: IF-båt
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fun4You
Seilnummer:
NOR 31173
Hilde Høvik
Seilforening:
Båtnavn:
Fun4You
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FUN4YOU
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fun4You
Seilnummer:
NOR 31173
Hilde Høvik
Seilforening:
Båtnavn:
Fun4You
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan G Mejlænder
, Bærum Seilforening
Hilde Høvik,
Klasse: Snipe
NOR 142
BJørn Edwardsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sunbim
Seilnummer:
NOR 142
Nina Forberg Edwardsen
Seilforening:
Båtnavn:
Sunbim
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SUNBIM
BJørn Edwardsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sunbim
Seilnummer:
NOR 142
Nina Forberg Edwardsen
Seilforening:
Båtnavn:
Sunbim
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BJørn Edwardsen
, Bærum Seilforening
Nina Forberg Edwardsen,
Anne Kari Balke,
Klasse: IF-båt
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Blåmandag
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BLåMANDAG
Nils Petter Haugfos
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Blåmandag
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils Petter Haugfos
, Drammens Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 289
Leif W. Erichsen
Seilforening:
Christiania Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Jan Enok Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MISS W.
Leif W. Erichsen
Seilforening:
Christiania Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Jan Enok Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif W. Erichsen
, Christiania Seilforening
Jan Enok Andersen,
Oscar W. Erichsen,
Klasse: Drake
NOR 175
Arild Vikse
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 175
Jakob-Are Vikse
Seilforening:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 175
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
OLIVIA
Arild Vikse
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 175
Jakob-Are Vikse
Seilforening:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 175
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Vikse
, Ullern Seilforening
Jakob-Are Vikse,
John Hjelle,
Christian Jaksjø,
Klasse: 11:Mod
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer:
NOR 952
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
REGATTAMASKINEN ASBJøRN
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer:
NOR 952
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ane Berg Tomter
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 171
Geir Gotteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
North Shore
Seilnummer:
NOR 171
Vilde Kaasa Gotteberg
Seilforening:
Båtnavn:
North Shore
Seilnummer:
NOR 171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NORTH SHORE
Geir Gotteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
North Shore
Seilnummer:
NOR 171
Vilde Kaasa Gotteberg
Seilforening:
Båtnavn:
North Shore
Seilnummer:
NOR 171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Gotteberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Vilde Kaasa Gotteberg,
Gitte Gotteberg,
Mads Vegard Øverland,
Jannicke Syrdalen,
Klasse: Express
NOR 39
Bjørn Rud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
New Deal
Seilnummer:
NOR 39
Jens Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
New Deal
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NEW DEAL
Bjørn Rud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
New Deal
Seilnummer:
NOR 39
Jens Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
New Deal
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Rud
, Oslo Seilforening
Jens Andersen,
Carl Nordén,
Klasse: IF-båt
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sfinx
Seilnummer:
NOR 212
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SFINX
Kjetil Mo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sfinx
Seilnummer:
NOR 212
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjetil Mo
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 122
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Edel Poulsson
Seilforening:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CONSTANTIA
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Edel Poulsson
Seilforening:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Halvor Poulsson
, Bærum Seilforening
Edel Poulsson,
Klasse: Snipe
NOR 151
Nina Braaten
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Greepeas
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GREEPEAS
Nina Braaten
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Greepeas
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nina Braaten
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 11:Mod
NOR 165
Bjørnar Bjørgum
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
DAS BOOT
Seilnummer:
NOR 165
Nicholas Klem
Seilforening:
Båtnavn:
DAS BOOT
Seilnummer:
NOR 165
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DAS BOOT
Bjørnar Bjørgum
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
DAS BOOT
Seilnummer:
NOR 165
Nicholas Klem
Seilforening:
Båtnavn:
DAS BOOT
Seilnummer:
NOR 165
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørnar Bjørgum
, Bundefjorden Seilforening
Nicholas Klem,
Klasse: IF-båt
NOR 120
Sigurd Coates
Seilforening:
Hankø Yacht Club
Båtnavn:
Vilja
Seilnummer:
NOR 120
Gabriell Lund
Seilforening:
Båtnavn:
Vilja
Seilnummer:
NOR 120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VILJA
Sigurd Coates
Seilforening:
Hankø Yacht Club
Båtnavn:
Vilja
Seilnummer:
NOR 120
Gabriell Lund
Seilforening:
Båtnavn:
Vilja
Seilnummer:
NOR 120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sigurd Coates
, Hankø Yacht Club
Gabriell Lund,
Klasse: Knarr
NOR 317
Johnny Hjerpseth
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
The White Rabbit
Seilnummer:
NOR 317
Truls Rognerud
Seilforening:
Båtnavn:
The White Rabbit
Seilnummer:
NOR 317
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
THE WHITE RABBIT
Johnny Hjerpseth
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
The White Rabbit
Seilnummer:
NOR 317
Truls Rognerud
Seilforening:
Båtnavn:
The White Rabbit
Seilnummer:
NOR 317
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johnny Hjerpseth
, Røyken Seilforening
Truls Rognerud,
Ulf Lønnemo,
Stig Carlsen,
Klasse: 11:Mod
NOR 30557
Eivind Thomas Paulsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Splitter Pine
Seilnummer:
NOR 30557
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SPLITTER PINE
Eivind Thomas Paulsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Splitter Pine
Seilnummer:
NOR 30557
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eivind Thomas Paulsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
Last ned CSV fil