Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Brett A
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR 39

Helle Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Helle Oppedal Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Brett C
NOR 29

Tuva Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Oppedal Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Laser
NOR 198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR 206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alexander Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 205715

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Simen Guldberg Ran Seilforening
NOR 206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Celia Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
NOR 206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø Ran Seilforening
NOR 205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Malin Elvingdal Ran Seilforening
NOR 207544

Johannes Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 207544
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl Haugesund Seilforening
NOR 203538

Anna Skaar

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anna Skaar Ålesunds Seilforening
NOR 207105

Magnus Tangye

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 207105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Tangye Ran Seilforening
NOR 206868

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erling Tobias Wiik Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 12
 
Klasse: Optimist A/B
NOR 3692

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
NOR 3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR 3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR 3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Didrik Jelstad Åsane Seilforening
NOR 3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aslak Iveland Haugesund Seilforening
NOR 3699

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Audun Iveland Haugesund Seilforening
NOR 3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sander Hendrikse Haugesund Seilforening
NOR 3840

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik Stavanger Seilforening
NOR 3880

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik Stavanger Seilforening
NOR 3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening
NOR 3847

Hanna Katle Fjon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanna Katle Fjon Stavanger Seilforening
NOR 3768

Liv Cornelia Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3768
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon Stavanger Seilforening
NOR 3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Peter Guldberg Ran Seilforening
NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3851

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø Ran Seilforening
NOR 3461

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lars Andre Vabø Ran Seilforening
NOR 3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR 3608

Hanna Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanna Nesheim Dahl Haugesund Seilforening
Deltagere i klassen: 20
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-23 07:23:39