Klasse: 11:Mod |
NOR 157
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Fodstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 317
Ulf Lønnemo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulf Lønnemo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 191
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Munkeby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 173
Nils Parnemann
Seilforening: Ullern Seilforening Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Parnemann |
Ullern Seilforening |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
NOR 161
Finn Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Eriksen |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Drake |
NOR 287
Tor Møinichen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 287
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tor Møinichen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 280
Stig Herbern
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stig Herbern |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 293
Jørgen Paulsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 293
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Paulsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 291
Bjørn O SISSENER
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn O SISSENER |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 295
Harald Bull
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 295
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Harald Bull |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 284
Pål Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Berg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 278
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 278
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Stang Heffermehl |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Knarr |
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Heldal Haugerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Ivar Ytreberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Petter Haugfos |
Drammens Seilforening |
NOR 11
Inge-Bertin Almeland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inge-Bertin Almeland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 16
Odd Gutteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Odd Gutteberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |