Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Klassiske seilere

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11

Nils Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: colinne
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: colinne
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:09:10 1
Total 21.05.2016 17:09:10 1000:40:39 1
COLINNE

Nils Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: colinne
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: colinne
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:09:10 1
Total 21.05.2016 17:09:10 1000:40:39 1

Nils Lindevik (Vågsbygd Seilforening
Geir Lindevik (Vågsbygd Seilforening))
Colin Archer 0
1 NOR-0

Kjell-Eirik Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RAVNØ
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 2
RAVNØ

Kjell-Eirik Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RAVNØ
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 2

Kjell-Eirik Gustavsen ()
Colin Archer

NOR Rating høy

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-9362

Ove Bessesen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-Yachts 362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-Yachts 362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:39:15 4:39:15 4:35:20 1
Total 21.05.2016 16:39:15 4:39:15 4:35:20 1
EXPENCE

Ove Bessesen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-Yachts 362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-Yachts 362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:39:15 4:39:15 4:35:20 1
Total 21.05.2016 16:39:15 4:39:15 4:35:20 1

Ove Bessesen (Lillesand Seilforening
Terje Antonisen (Christianssands Seilforening))
X-Yachts 362 Sport 4:39:15 4:35:20 1 1
2 SWE-9995

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Brunborg Sailing
Båtnavn: Brunborg Sailing
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:40:45 4:40:45 4:56:45 2
Total 21.05.2016 16:40:45 4:40:45 4:56:45 2
BRUNBORG SAILING

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Brunborg Sailing
Båtnavn: Brunborg Sailing
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:40:45 4:40:45 4:56:45 2
Total 21.05.2016 16:40:45 4:40:45 4:56:45 2

Erik Brunborg (Christianssands Seilforening)
Mumm 36 4:40:45 4:56:45 2 2
3 NOR-153

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X-vision
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 0,9715

Bjørn Sødal d.e.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X-vision
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:21:21 5:21:21 5:12:11 3
Total 21.05.2016 17:21:21 5:21:21 5:12:11 3
X-VISION

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X-vision
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 0,9715

Bjørn Sødal d.e.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X-vision
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:21:21 5:21:21 5:12:11 3
Total 21.05.2016 17:21:21 5:21:21 5:12:11 3

Bjørn Sødal d.y. (Christianssands Seilforening
Bjørn Sødal d.e. (Christianssands Seilforening))
X-35 5:21:21 5:12:11 3 3
4 NOR-20

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: NOV Team
Båtnavn: NOV Team
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1.028

Anett Eidesund

Seilforening:
Teamnavn: NOV Team
Båtnavn: NOV Team
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1.028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:21:03 5:21:03 5:30:02 4
Total 21.05.2016 17:21:03 5:21:03 5:30:02 4
NOV TEAM

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: NOV Team
Båtnavn: NOV Team
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1.028

Anett Eidesund

Seilforening:
Teamnavn: NOV Team
Båtnavn: NOV Team
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1.028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:21:03 5:21:03 5:30:02 4
Total 21.05.2016 17:21:03 5:21:03 5:30:02 4

Christian Mosgren (Arendals Seilforening
Anett Eidesund ())
x-35 5:21:03 5:30:02 4 4
5 NOR-12043

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 1,0333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:25:52 5:25:52 5:36:43 5
Total 21.05.2016 17:25:52 5:25:52 5:36:43 5
GLORY DAYS

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 1,0333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:25:52 5:25:52 5:36:43 5
Total 21.05.2016 17:25:52 5:25:52 5:36:43 5

Jesper E Magnussen (Vågsbygd Seilforening)
X-43 5:25:52 5:36:43 5 5
6 NOR-11713

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390

Eivind Herlofsen

Seilforening:
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:28:47 5:28:47 5:41:36 6
Total 21.05.2016 17:28:47 5:28:47 5:41:36 6
FOUR TO MATCH

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390

Eivind Herlofsen

Seilforening:
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:28:47 5:28:47 5:41:36 6
Total 21.05.2016 17:28:47 5:28:47 5:41:36 6

Ragnar Nielsen (Christianssands Seilforening
Eivind Herlofsen ())
Bavaria 42' Match 5:28:47 5:41:36 6 6
7 NOR-9979

Steinar Sund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Obelix
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9570

Jarle Hustveit

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Obelix
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:04:23 6:04:23 5:48:42 7
Total 21.05.2016 18:04:23 6:04:23 5:48:42 7
OBELIX

Steinar Sund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Obelix
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9570

Jarle Hustveit

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Obelix
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:04:23 6:04:23 5:48:42 7
Total 21.05.2016 18:04:23 6:04:23 5:48:42 7

Steinar Sund (Lillesand Seilforening
Jarle Hustveit ())
J/92 6:04:23 5:48:42 7 7
8 NOR-444

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,958
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:13:13 6:13:13 5:57:32 8
Total 21.05.2016 18:13:13 6:13:13 5:57:32 8
MOONLIGHT

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,958
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:13:13 6:13:13 5:57:32 8
Total 21.05.2016 18:13:13 6:13:13 5:57:32 8

Guttorm Guttormsen (Arendals Seilforening)
Swan 46 6:13:13 5:57:32 8 8
9 NOR-357

Carl Erik Moe

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20C%
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:12:33 6:12:33 6:09:34 9
Total 21.05.2016 18:12:33 6:12:33 6:09:34 9
T20%C

Carl Erik Moe

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20C%
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:12:33 6:12:33 6:09:34 9
Total 21.05.2016 18:12:33 6:12:33 6:09:34 9

Carl Erik Moe (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 6:12:33 6:09:34 9 9
10 NOR-11457

ATLE HÅKEDAL

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gorilla
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 11457
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:11:43 6:11:43 6:10:36 10
Total 21.05.2016 18:11:43 6:11:43 6:10:36 10
GORILLA

ATLE HÅKEDAL

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gorilla
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 11457
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:11:43 6:11:43 6:10:36 10
Total 21.05.2016 18:11:43 6:11:43 6:10:36 10

ATLE HÅKEDAL (Lillesand Seilforening)
Dufour 40 6:11:43 6:10:36 10 10
11 NOR-117

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11Gris
Båtnavn: 11Gris
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0380

Ben Jony Kvarsnes

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11Gris
Båtnavn: 11Gris
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:10:51 6:10:51 6:24:56 11
Total 21.05.2016 18:10:51 6:10:51 6:24:56 11
11GRIS

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11Gris
Båtnavn: 11Gris
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0380

Ben Jony Kvarsnes

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11Gris
Båtnavn: 11Gris
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:10:51 6:10:51 6:24:56 11
Total 21.05.2016 18:10:51 6:10:51 6:24:56 11

Ole Petter Johnsen (Vågsbygd Seilforening
Ben Jony Kvarsnes (Vågsbygd Seilforening))
11 meter 6:10:51 6:24:56 11 11

NOR Rating lav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-154

Kjetil Solvang

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Bitpro
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8460

Trond Bjorvand

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Bitpro
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:59:06 5:29:06 4:38:25 1
Total 21.05.2016 16:59:06 5:29:06 4:38:25 1
TEAM BITPRO

Kjetil Solvang

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Bitpro
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8460

Trond Bjorvand

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Bitpro
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:59:06 5:29:06 4:38:25 1
Total 21.05.2016 16:59:06 5:29:06 4:38:25 1

Kjetil Solvang (Christianssands Seilforening
Trond Bjorvand (Christianssands Seilforening))
Express 5:29:06 4:38:25 1 1
2 NOR-158

Vidar Tregde

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Lillefix
Båtnavn: Lillefix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 158
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:27:48 5:57:48 5:02:41 2
Total 21.05.2016 17:27:48 5:57:48 5:02:41 2
LILLEFIX

Vidar Tregde

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Lillefix
Båtnavn: Lillefix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 158
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:27:48 5:57:48 5:02:41 2
Total 21.05.2016 17:27:48 5:57:48 5:02:41 2

Vidar Tregde (Mandal Seilforening)
Express 5:57:48 5:02:41 2 2
3 NOR-163

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Ekspress
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460

Roald Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Ekspress
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:36:09 6:06:09 5:09:45 3
Total 21.05.2016 17:36:09 6:06:09 5:09:45 3
TEAM RABALDER

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Ekspress
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460

Roald Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Ekspress
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:36:09 6:06:09 5:09:45 3
Total 21.05.2016 17:36:09 6:06:09 5:09:45 3

Kjell Sverre Langenes (Søgne Seilforening
Roald Langenes (Søgne Seilforening))
Ekspress 6:06:09 5:09:45 3 3
4 NOR-175

Anders Andre Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 175
NOR Rating: NOR 0,8460

Arne Kristian Corneliussen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 175
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:59:26 6:29:26 5:29:27 4
Total 21.05.2016 17:59:26 6:29:26 5:29:27 4
LA LINEA

Anders Andre Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 175
NOR Rating: NOR 0,8460

Arne Kristian Corneliussen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 175
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:59:26 6:29:26 5:29:27 4
Total 21.05.2016 17:59:26 6:29:26 5:29:27 4

Anders Andre Andersen (Lillesand Seilforening
Arne Kristian Corneliussen (Lillesand Seilforening))
Albin Express 6:29:26 5:29:27 4 4
5 NOR-68

Fredrik Bakkevold

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Baklangs
Båtnavn:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR 0,8460

Svein Ove Langenes Olsen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Baklangs
Båtnavn:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5

Fredrik Bakkevold

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Baklangs
Båtnavn:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR 0,8460

Svein Ove Langenes Olsen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Baklangs
Båtnavn:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5

Fredrik Bakkevold (Søgne Seilforening)
Svein Ove Langenes Olsen (Søgne Seilforening)
Albin Express DNF (12)
5 NOR-297

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:36:05 7:06:05 5:45:58 DNF 5
Total DNF 5

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:36:05 7:06:05 5:45:58 DNF 5
Total DNF 5

Ola Brunvoll (Vågsbygd Seilforening)
Steinar Olsen (Lillesand Seilforening)
Drake DNF (12)
5 NOR-070

svein ove gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blow my way.
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 070
NOR Rating: NOR 0,8050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5
BLOW MY WAY.

svein ove gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blow my way.
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 070
NOR Rating: NOR 0,8050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5

svein ove gauslaa (Lillesand Seilforening)
H-båt DNF (12)
5 NOR-111

Tommy Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Breeze Brothers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8050

Bjørn Kyrre Byremo

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Breeze Brothers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5
BREEZE BROTHERS

Tommy Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Breeze Brothers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8050

Bjørn Kyrre Byremo

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Breeze Brothers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5

Tommy Walker (Lillesand Seilforening)
Bjørn Kyrre Byremo ()
H-båt DNF (12)
5 NOR-110

Thor Bylund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Ny Frisk
Båtnavn: Ny Frisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,805

Bjørnar Christiansen

Seilforening:
Teamnavn: Ny Frisk
Båtnavn: Ny Frisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5
NY FRISK

Thor Bylund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Ny Frisk
Båtnavn: Ny Frisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,805

Bjørnar Christiansen

Seilforening:
Teamnavn: Ny Frisk
Båtnavn: Ny Frisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5

Thor Bylund (Lillesand Seilforening)
Bjørnar Christiansen ()
H-båt DNF (12)
5 NOR-117

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storm Chasers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 0,8050

Aleksander Gauslaa

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storm Chasers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 0,8050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5
STORM CHASERS

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storm Chasers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 0,8050

Aleksander Gauslaa

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storm Chasers
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 0,8050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5

Oliver Walker (Lillesand Seilforening)
Aleksander Gauslaa ()
H-båt DNF (12)
5 NOR-127

Roy Bårdsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Tallyho
Båtnavn: Tally Ho
Båttype: H - Båt
Seilnummer: NOR 127
NOR Rating: NOR 0,8053

Roar Berge

Seilforening:
Teamnavn: Tallyho
Båtnavn: Tally Ho
Båttype: H - Båt
Seilnummer: NOR 127
NOR Rating: NOR 0,8053
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5
TALLY HO

Roy Bårdsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Tallyho
Båtnavn: Tally Ho
Båttype: H - Båt
Seilnummer: NOR 127
NOR Rating: NOR 0,8053

Roar Berge

Seilforening:
Teamnavn: Tallyho
Båtnavn: Tally Ho
Båttype: H - Båt
Seilnummer: NOR 127
NOR Rating: NOR 0,8053
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 5

Roy Bårdsen (Lillesand Seilforening)
Roar Berge ()
H - Båt DNF (12)

NOR Rating Mellom

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 GBR-1362

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: GBR 1362
NOR Rating: GBR 0,9260

Elin Flakstad

Seilforening:
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: GBR 1362
NOR Rating: GBR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:19:00 5:49:00 5:23:10 1
Total 21.05.2016 17:19:00 5:49:00 5:23:10 1
FLAKS

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: GBR 1362
NOR Rating: GBR 0,9260

Elin Flakstad

Seilforening:
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: GBR 1362
NOR Rating: GBR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:19:00 5:49:00 5:23:10 1
Total 21.05.2016 17:19:00 5:49:00 5:23:10 1

Gunnar Amtedal (Vågsbygd Seilforening
Elin Flakstad ())
J/80 5:49:00 5:23:10 1 1
2 NOR-111

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:15:15 6:45:15 5:49:43 2
Total 21.05.2016 18:15:15 6:45:15 5:49:43 2
FACIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:15:15 6:45:15 5:49:43 2
Total 21.05.2016 18:15:15 6:45:15 5:49:43 2

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
Soling 6:45:15 5:49:43 2 2
3 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,940

Espen Becker-Eriksen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:55:15 6:25:15 6:02:08 3
Total 21.05.2016 17:55:15 6:25:15 6:02:08 3
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,940

Espen Becker-Eriksen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:55:15 6:25:15 6:02:08 3
Total 21.05.2016 17:55:15 6:25:15 6:02:08 3

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening
Espen Becker-Eriksen ())
Elan 340 6:25:15 6:02:08 3 3
4 NOR-5825

Even Åby Larsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9190

Jan Nielsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:25:39 6:55:39 6:21:58 4
Total 21.05.2016 18:25:39 6:55:39 6:21:58 4
JAKOBINE

Even Åby Larsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9190

Jan Nielsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 18:25:39 6:55:39 6:21:58 4
Total 21.05.2016 18:25:39 6:55:39 6:21:58 4

Even Åby Larsen (
Jan Nielsen (Lillesand Seilforening))
First Class 8 6:55:39 6:21:58 4 4
5 NOR-9737

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Arièla
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
ARIèLA

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Arièla
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Rolf Romøren (Søgne Seilforening)
Linjett 32 DNF (10)
5 NOR-5177

Knut A. R. Bye

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,9090

Mark Case

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
HABIBI II

Knut A. R. Bye

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,9090

Mark Case

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Knut A. R. Bye (Christianssands Seilforening)
Mark Case ()
Omega 34 DNF (10)
5 NOR-11261

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9440

Sverre Kvilekval

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
JæRBUEN

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9440

Sverre Kvilekval

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Ketil Hauge (Søgne Seilforening)
Sverre Kvilekval ()
Bavaria 36 AC DNF (10)
5 NOR-6618

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8450

Per Gunnar Østervold

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
KRISTINA

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8450

Per Gunnar Østervold

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

ØYSTEIN KR. NILSEN (Vågsbygd Seilforening)
Per Gunnar Østervold ()
Albin Alpha DNF (10)
5 NOR-10323

Anne Grethe Sund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,871

Eirin Fredriksen

Seilforening:
Teamnavn: Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
LADYFIX

Anne Grethe Sund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,871

Eirin Fredriksen

Seilforening:
Teamnavn: Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Anne Grethe Sund (Lillesand Seilforening)
Eirin Fredriksen ()
Maxi Racer DNF (10)

Tur & Familie

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12036

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9491

Anders Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9491
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 15:38:45 4:33:45 4:19:48 1
Total 21.05.2016 15:38:45 4:33:45 4:19:48 1
UBI BENE

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9491

Anders Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9491
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 15:38:45 4:33:45 4:19:48 1
Total 21.05.2016 15:38:45 4:33:45 4:19:48 1

Børge Christian Mosgren (Vågsbygd Seilforening
Anders Mosgren ())
Hanse 370e 4:33:45 4:19:48 1 1
2 NOR-14877

Haakon Hvidsten Willetts

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: iBoat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,8750

Nicholas Willetts

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: iBoat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:08:43 5:03:43 4:25:45 2
Total 21.05.2016 16:08:43 5:03:43 4:25:45 2
IBOAT

Haakon Hvidsten Willetts

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: iBoat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,8750

Nicholas Willetts

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: iBoat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:08:43 5:03:43 4:25:45 2
Total 21.05.2016 16:08:43 5:03:43 4:25:45 2

Haakon Hvidsten Willetts (Vågsbygd Seilforening
Nicholas Willetts ())
Bavaria 33 5:03:43 4:25:45 2 2
3 NOR-10372

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Camping vogna
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 10372
NOR Rating: NOR 0,9121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:06:38 5:01:38 4:35:07 3
Total 21.05.2016 16:06:38 5:01:38 4:35:07 3
CRISOLINE

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Camping vogna
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 10372
NOR Rating: NOR 0,9121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:06:38 5:01:38 4:35:07 3
Total 21.05.2016 16:06:38 5:01:38 4:35:07 3

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38 ac 5:01:38 4:35:07 3 3
4 NOR-15026

Frank Sørensen

Seilforening:
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria38crucer2008
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0.904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:10:23 5:05:23 4:36:03 4
Total 21.05.2016 16:10:23 5:05:23 4:36:03 4
BOLETTE

Frank Sørensen

Seilforening:
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria38crucer2008
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0.904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:10:23 5:05:23 4:36:03 4
Total 21.05.2016 16:10:23 5:05:23 4:36:03 4

Frank Sørensen ()
Bavaria38crucer2008 5:05:23 4:36:03 4 4
5 NOR-9150

ØYSTEIN RØSTAD

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: TORRIDAL RACING
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: TORRIDAL RACING
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:40:28 5:35:28 4:47:49 5
Total 21.05.2016 16:40:28 5:35:28 4:47:49 5
CON BRIO

ØYSTEIN RØSTAD

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: TORRIDAL RACING
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: TORRIDAL RACING
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:40:28 5:35:28 4:47:49 5
Total 21.05.2016 16:40:28 5:35:28 4:47:49 5

ØYSTEIN RØSTAD (Vågsbygd Seilforening
Slawomir Kukielka (Vågsbygd Seilforening))
JEANNEAU MELODY 34 5:35:28 4:47:49 5 5
6 NOR-13558

Karsten Løvdal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9170

Eivind Løvdal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:31:22 5:26:22 4:59:16 6
Total 21.05.2016 16:31:22 5:26:22 4:59:16 6
OTILIE

Karsten Løvdal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9170

Eivind Løvdal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 16:31:22 5:26:22 4:59:16 6
Total 21.05.2016 16:31:22 5:26:22 4:59:16 6

Karsten Løvdal (Vågsbygd Seilforening
Eivind Løvdal ())
Oceanis 40 5:26:22 4:59:16 6 6
7 NOR-15416

Roger Haugen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Trude
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15416
NOR Rating: NOR 0,9000

Trude Eliassen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Trude
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15416
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:30:46 6:25:46 5:47:11 7
Total 21.05.2016 17:30:46 6:25:46 5:47:11 7
TRUDE

Roger Haugen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Trude
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15416
NOR Rating: NOR 0,9000

Trude Eliassen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Trude
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15416
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.05.2016 17:30:46 6:25:46 5:47:11 7
Total 21.05.2016 17:30:46 6:25:46 5:47:11 7

Roger Haugen (Arendals Seilforening
Trude Eliassen (Arendals Seilforening))
Sun Fast 37 6:25:46 5:47:11 7 7
8 NOR-34

Øystein Håverstad

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lydia
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 34
NOR Rating: NOR 0,920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
LYDIA

Øystein Håverstad

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lydia
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 34
NOR Rating: NOR 0,920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Øystein Håverstad (Christianssands Seilforening)
Sweden Yacht 34 DNS (9)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-07 04:43:32Cache read