Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

BIC-BRETT

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind (Bergens Seilforening)
3 2111
2 NOR-90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Hope (Bergens Seilforening)
5 1222
3 NOR-61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BRETT

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Mørner (Åsane Seilforening)
9 3343
4 NOR-130

Mikkel Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MIKKEL

Mikkel Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Mikkel Løtveit (Åsane Seilforening)
12 DNC (5)DNC (5)34

BRETT REKRUTT

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-000

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
STARBOARD...

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tuva Skjold-Rosenvinge (Åsane Seilforening)
0
2 NOR-0000

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ÅSANE SEILFORENING

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Even Fuhr Midtgaard (Åsane Seilforening)

LASER 4,7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella (Hjellestad Seilforening)
3 1113
2 NOR-209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GULLET

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg (Ran Seilforening)
6 5231
3 NOR-209762

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mats Offerdal (Ran Seilforening)
8 2424
4 NOR-206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen (Ran Seilforening)
8 3342
5 NOR-203538

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
14 4555

LASER RADIAL

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim (Ran Seilforening)
3 1311
2 NOR-206864

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Dahl Høgheim (Ran Seilforening)
6 2143
3 NOR-205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Malin Elvingdal (Ran Seilforening)
7 4232
4 NOR-206868

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ERLING

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Tobias Wiik (Ran Seilforening)
9 3524
5 NOR-206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LASER

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Inger Margrethe Vabø (Ran Seilforening)
14 5455
6 NOR-208685

Einar Nystad

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 208685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Einar Nystad

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 208685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Nystad (Ran Seilforening)
18 6666

Optimist A

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-3577

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WINNER

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Eirin Vabø (Ran Seilforening)
5 1134
2 NOR-3875

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VENI VIDI VICI

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Sandmo Birkeland (Ran Seilforening)
6 4DSQ (18)11
3 NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STRIPA

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly (Ran Seilforening)
8 2363
4 NOR-3826

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OPTIMIST

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen (Ran Seilforening)
14 3497
5 NOR-3692

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind (Bergens Seilforening)
15 11942
6 NOR-3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Jelstad (Åsane Seilforening)
16 9556
7 NOR-3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ASLAK

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Iveland (Haugesund Seilforening)
17 72810
8 NOR-3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NA

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind (Bergens Seilforening)
18 6775
9 NOR-3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OPTIMIST A

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Bjelkarøy Westervik (Ran Seilforening)
26 DNC (18)62DNC (18)
10 NOR-3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen (Ran Seilforening)
26 5101611
11 NOR-3461

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WINNER

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø (Ran Seilforening)
26 108148
12 NOR-3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WINNER TEAM 2010

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan (Bergens Seilforening)
29 813129
13 NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JOLLEFANT

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita (Åsane Seilforening)
34 12111112
14 NOR-3384

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3384
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
INGRID

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3384
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik (Ran Seilforening)
37 13141015
15 NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
-

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen (Ran Seilforening)
38 15121313
16 NOR-3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ZUBENELGENUBI 2

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sander Hendrikse (Haugesund Seilforening)
43 14151514
17 NOR-3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PETER G

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Peter Guldberg (Ran Seilforening)
49 161617DNC (18)

Optimist B

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OLAV

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Gilbertson (Askøy Seilforening)
2 11
2 NOR-3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SPRETTEN

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Agnes Soltvedt (Askøy Seilforening)
4 22
3 NOR-3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IDEFIX

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Hjorth (Askøy Seilforening)
8 35
4 NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIDSBADEKARET

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard (Askøy Seilforening)
8 44
5 NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LILLE MY

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard (Askøy Seilforening)
10 73
6 NOR-71

August Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SMåTTEN

August Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

August Soltvedt (Askøy Seilforening)
12 57
7 NOR-2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JOHANNES

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Bjørsvik (Askøy Seilforening)
12 66

Optimist C

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-3512

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
-----

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Iben Offerdal (Ran Seilforening)
0
2 NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OPTIMIST

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jon Henrik De Boer (Åsane Seilforening)
3 NOR-3778

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIOLETTA

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pia Tveita (Åsane Seilforening)
4 NOR-10

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
10

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Magnus Sletten Hansen (Bergens Seilforening)
5 NOR-0000

Sindre Berven

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ÅS2

Sindre Berven

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sindre Berven (Åsane Seilforening)
6 NOR-0

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
0

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oliver Mellingen (Åsane Seilforening)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 13:36:23Cache read