Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

29er

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 SWE-1670

Hanna Höije

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1670

Emma Fridolfsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Höije

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1670

Emma Fridolfsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Höije (Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Emma Fridolfsson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap))
9 271123
2 NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening
Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening))
13 482331
3 NOR-2319

Emilie Andersen Dahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2319

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Andersen Dahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2319

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Andersen Dahl (Kongelig Norsk Seilforening
Maren Edland (Asker Seilforening))
19 6OCS (20)3514
4 NOR-2056

Caroline Ingeborg Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Marie Schrader Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Ingeborg Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Marie Schrader Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Ingeborg Heiberg (Moss Seilforening
Marie Schrader Bordal (Moss Seilforening))
20 514855
5 NOR-12

Vilde A. S. Berg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 12

Marthe B. Ludvigsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde A. S. Berg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 12

Marthe B. Ludvigsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde A. S. Berg (Tønsberg Seilforening
Marthe B. Ludvigsen (Tønsberg Seilforening))
22 125689
6 NOR-2044

Pia Andersen Dahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2044

Nora Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Andersen Dahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2044

Nora Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Andersen Dahl (Kongelig Norsk Seilforening
Nora Edland (Asker Seilforening))
33 14477411
7 NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Undrum (Tønsberg Seilforening
Jostein Aker (Tønsberg Seilforening))
34 35131178
8 SWE-1727

Hedvig Hedström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1727

Annie Kullberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Hedström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1727

Annie Kullberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Hedström (Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Annie Kullberg (Göteborgs Kungl Segel Sällskap))
36 86124613
9 NOR-1745

Sverre Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

William Svensrud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

William Svensrud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Poppe Oldervoll (Bærum Seilforening
William Svensrud (Bærum Seilforening))
40 731514142
10 NOR-1225

Anders Bostad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1225

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Bostad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1225

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Bostad (Asker Seilforening
Carl Hermann Corneliussen (Asker Seilforening))
45 121292DNC (20)10
11 NOR-1371

Emil Dagsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1371

Jørgen Smith-Meyer

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Dagsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1371

Jørgen Smith-Meyer

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Dagsberg (Tønsberg Seilforening
Jørgen Smith-Meyer (Tønsberg Seilforening))
46 996101512
12 NOR-2417

Alexander Franks-Penty

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Franks-Penty

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Franks-Penty (Asker Seilforening
Casper Rynning (Asker Seilforening))
46 1010109107
13 NOR-1665

Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eilif Tanberg (Asker Seilforening
Julie Emberland (Asker Seilforening))
56 1614141396
14 NOR-1606

Henrik Schrader Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Schrader Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Schrader Bordal (Moss Seilforening
Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening))
56 111111121114
15 NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll (Bærum Seilforening
Sofie Thurmann (Bærum Seilforening))
69 13OCS (20)81612OCS (20)
16 NOR-1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Sivert With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Sivert With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Langfeldt (Asker Seilforening
Sivert With (Asker Seilforening))
71 151316151315
17 NOR-1595

Elise Ludvigsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Madelen Monstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elise Ludvigsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Madelen Monstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elise Ludvigsen (Tønsberg Seilforening
Madelen Monstad (Tønsberg Seilforening))
92 1715DNF (20)DNF (20)DNC (20)DNC (20)
18 SWE-1751

Samuel Fredriksson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 1751

Elin Nordin

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 1751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Samuel Fredriksson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 1751

Elin Nordin

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 1751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Samuel Fredriksson (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Elin Nordin (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb))
100 DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)
19 SWE-1752

Elin Sevedag

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1752

Maja Haga

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1752
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elin Sevedag

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1752

Maja Haga

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer: SWE 1752
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elin Sevedag (Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Maja Haga (Göteborgs Kungl Segel Sällskap))
100 DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)

Europajolle

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-428

Lars Johan Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 428
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Johan Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 428
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Johan Brodtkorb (Horten Seilforening)
5 21112
2 NOR-376

Nora Johanne Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Johanne Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Johanne Brodtkorb (Horten Seilforening)
6 13221
3 NOR-845

Aleksandra Gulbrandsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aleksandra Gulbrandsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aleksandra Gulbrandsen (Tønsberg Seilforening)
11 32334
4 NOR-390

Samuel Selås

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Samuel Selås

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Samuel Selås (Arendals Seilforening)
16 84543
5 NOR-439

Laila Cecilie Vevstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Laila Cecilie Vevstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Laila Cecilie Vevstad (Arendals Seilforening)
20 46755
6 NOR-866

Erlend Nøss Rustekaas

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erlend Nøss Rustekaas

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erlend Nøss Rustekaas (Arendals Seilforening)
29 79868
7 NOR-358

Tiago sousa

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tiago sousa

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tiago sousa (Søgne Seilforening)
30 5810710
8 NOR-902

Linnea Megrund Bartho

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Linnea Megrund Bartho

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Linnea Megrund Bartho (Tønsberg Seilforening)
32 1076109
9 NOR-437

Martin Andreas Vevstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Martin Andreas Vevstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Martin Andreas Vevstad (Arendals Seilforening)
33 DNC (13)10986
10 NOR-404

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aleksander Gauslaa (Lillesand Seilforening)
34 6114DNC (13)DNC (13)
11 NOR-310

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Vale (Arendals Seilforening)
36 95111111
12 NOR-361

Inger Helene Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Inger Helene Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Inger Helene Stakston (Sandefjord Seilforening)
42 DNC (13)DNC (13)DNC (13)97

Laser 4.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1 NOR-201111

Uffe Tomasgaard

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 201111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Uffe Tomasgaard

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 201111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Uffe Tomasgaard (Drøbaksund Seilforening)
8 BFD (32)1115
2 NOR-206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella (Hjellestad Seilforening)
14 832111
3 NOR-207546

Martine B Thuen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine B Thuen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine B Thuen (Kongelig Norsk Seilforening)
18 513454
4 NOR-203600

Fredrik Andresen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Andresen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Andresen (Bundefjorden Seilforening)
19 BFD (32)8542
5 NOR-206355

Olai Hagland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 206355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olai Hagland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 206355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olai Hagland (Stavanger Seilforening)
20 BFD (32)4736
6 NOR-201735

behrens Magnus

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 201735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

behrens Magnus

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 201735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

behrens Magnus (Tønsberg Seilforening)
22 428819
7 NOR-209135

Knuta Bugge

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 209135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Knuta Bugge

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 209135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Knuta Bugge (Drøbaksund Seilforening)
27 1069210
8 NOR-210225

THOMAS J. Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 210225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

THOMAS J. Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 210225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

THOMAS J. Frigstad (Lillesand Seilforening)
33 31212617
9 NOR-198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
35 15112318
10 NOR-198148

Ingrid Skjønborg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 198148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Skjønborg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 198148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Skjønborg (Bundefjorden Seilforening)
36 1296139
11 NOR-207109

John Butler Wang

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 207109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John Butler Wang

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 207109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John Butler Wang (Stavanger Seilforening)
37 62010183
12 NOR-206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen (Ran Seilforening)
40 218151211
13 NOR-152803

August Hanevik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 152803
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

August Hanevik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 152803
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

August Hanevik (Stavanger Seilforening)
42 91431716
14 NOR-206867

Kornelia Juul Nyland

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 206867
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kornelia Juul Nyland

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 206867
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kornelia Juul Nyland (Arendals Seilforening)
50 161118914
15 NOR-207718

Josefine Hvass Bendiksby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207718
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Josefine Hvass Bendiksby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207718
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Josefine Hvass Bendiksby (Kongelig Norsk Seilforening)
53 1510131615
16 NOR-186398

Tobias BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 186398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 186398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias BAKKE (Bundefjorden Seilforening)
56 BFD (32)7OCS (32)107
17 NOR-196988

Eirik Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 196988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eirik Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 196988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eirik Bakke (Moss Seilforening)
60 1415231912
18 NOR-207539

Sindre Skaugset Olderkjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Skaugset Olderkjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Skaugset Olderkjær (Kongelig Norsk Seilforening)
63 182216218
19 NOR-19201

Marte Christophersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 19201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Christophersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 19201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Christophersen (Kongelig Norsk Seilforening)
63 1317202413
20 NOR-209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg (Ran Seilforening)
68 719192623
21 NOR-179274

Magnus Fjellstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 179274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Fjellstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 179274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Fjellstad (Kongelig Norsk Seilforening)
68 1116OCS (32)1526
22 NOR-188599

Hannah Sofie Kjellevold

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 188599
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Sofie Kjellevold

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 188599
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Sofie Kjellevold (Asker Seilforening)
80 252721727
23 NOR-186381

Håkon Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håkon Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håkon Malmbekk (Asker Seilforening)
82 BFD (32)23241421
24 NOR-208464

Johannes Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Hammervik Molvik (Molde Seilforening)
84 2030143020
25 NOR-208461

Sigrid Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sigrid Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sigrid Hammervik Molvik (Molde Seilforening)
85 2321222022
26 NOR-207541

Jostein August Wikesland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jostein August Wikesland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jostein August Wikesland (Kongelig Norsk Seilforening)
87 2224172524
27 NOR-196984

Ingrid Gudmestad Andreassen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 196984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Gudmestad Andreassen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 196984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Gudmestad Andreassen (Sarpsborg Seilforening)
95 1926282228
28 NOR-198745

Cecilia Hensema Andersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 198745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cecilia Hensema Andersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 198745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cecilia Hensema Andersen (Sarpsborg Seilforening)
98 2125252729
29 NOR-208467

Ulrikke Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrikke Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrikke Devold (Molde Seilforening)
100 1728262930
30 NOR-19068

Lars Engebret Lillejord Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 19068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Engebret Lillejord Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 19068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Engebret Lillejord Hagen (Asker Seilforening)
111 2429273131
31 NOR-210222

Johannes Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 210222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 210222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Nesheim Dahl (Haugesund Seilforening)
114 BFD (32)DNF (32)292825

Laser Radial

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1 NOR-203265

Caroline Sofia Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Sofia Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Sofia Rosmo (Bundefjorden Seilforening)
6 21512
2 NOR-198950

Mads Severin Hassum-Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 198950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mads Severin Hassum-Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 198950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mads Severin Hassum-Olsen (Kongelig Norsk Seilforening)
9 124218
3 NOR-207719

Eline Flotoft Elnan

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 207719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eline Flotoft Elnan

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 207719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eline Flotoft Elnan (Asker Seilforening)
12 351DNF (29)3
4 NOR-206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim (Ran Seilforening)
12 43641
5 NOR-9

Jacob Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 9
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 9
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Lepperød (Tønsberg Seilforening)
17 812234
6 NOR-207547

sigurd tveit

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

sigurd tveit

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

sigurd tveit (Kongelig Norsk Seilforening)
21 156366
7 NOR-203907

herman reiersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

herman reiersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

herman reiersen (Bærum Seilforening)
25 741777
8 NOR-205716

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Dahl Høgheim (Ran Seilforening)
31 129958
9 NOR-203262

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aron Heimonen (Bundefjorden Seilforening)
36 1671985
10 NOR-194135

Katarina Cezilie Broch

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 194135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Katarina Cezilie Broch

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 194135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Katarina Cezilie Broch (Bundefjorden Seilforening)
45 1488DNC (29)15
11 NOR-206868

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Tobias Wiik (Ran Seilforening)
49 1021DNC (29)99
12 NOR-207545

Olav Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 207545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 207545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav Bakke (Moss Seilforening)
51 1315121117
13 NOR-204355

Victoria Espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victoria Espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victoria Espeseth (Kongelig Norsk Seilforening)
52 2314151310
14 NOR-203908

Tarjei Mo Batalden

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tarjei Mo Batalden

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tarjei Mo Batalden (Bærum Seilforening)
53 519231613
15 NOR-204352

Amalie Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 204352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 204352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Hjellestad Hella (Hjellestad Seilforening)
54 620181416
16 NOR-205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Malin Elvingdal (Ran Seilforening)
55 181072022
17 NOR-190684

Sindre BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 190684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 190684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre BAKKE (Bundefjorden Seilforening)
55 1713141711
18 NOR-138078

Victoria Heiås

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 138078
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victoria Heiås

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 138078
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victoria Heiås (Bundefjorden Seilforening)
56 2111101520
19 NOR-206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Inger Margrethe Vabø (Ran Seilforening)
58 916211221
20 NOR-203972

Kristine Wilhelmsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Wilhelmsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Wilhelmsen (Bærum Seilforening)
59 1118201023
21 NOR-201276

Preben Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 201276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Preben Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 201276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Preben Moberg (Bundefjorden Seilforening)
64 2223111912
22 NOR-197341

Cecilie Baklid

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 197341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cecilie Baklid

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 197341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cecilie Baklid (Asker Seilforening)
68 1917221814
23 NOR-207540

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien (Kongelig Norsk Seilforening)
78 2422162119
24 NOR-192013

Øystein Homstvedt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 192013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øystein Homstvedt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 192013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øystein Homstvedt (Bundefjorden Seilforening)
80 2025132324
25 NOR-181323

Victor Gautneb

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 181323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Gautneb

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 181323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victor Gautneb (Drøbaksund Seilforening)
96 2526242225
26 NOR-203887

Ludvig Carlsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 203887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Carlsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 203887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Carlsen (Sandefjord Seilforening)
100 2624252526
27 NOR-8

vebjørn sandaker

Seilforening: Drammens Seilforening
Seilnummer: NOR 8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

vebjørn sandaker

Seilforening: Drammens Seilforening
Seilnummer: NOR 8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

vebjørn sandaker (Drammens Seilforening)
104 2727262427
28 NOR-203538

Anna Skaar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anna Skaar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anna Skaar (Kongelig Norsk Seilforening)
116 DNC (29)DNC (29)DNC (29)DNC (29)DNC (29)

Laser Standard

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-1

Pål Brudevoll

Seilforening: Drammens Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Brudevoll

Seilforening: Drammens Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Brudevoll (Drammens Seilforening)
7 32141
2 NOR-189630

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 189630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 189630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse (Asker Seilforening)
7 21222
3 NOR-62

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 62
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 62
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Paal HH Lindenskov (Asker Seilforening)
10 14DNC (7)14
4 NOR-89772

Finn Jakob Enger

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 89772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Finn Jakob Enger

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 89772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Finn Jakob Enger (Asker Seilforening)
18 DNC (7)5355
5 NOR-204666

Atle Lohrmann

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 204666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Atle Lohrmann

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 204666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Atle Lohrmann (Bundefjorden Seilforening)
20 DNC (7)DNC (7)DNC (7)33
6 NOR-NOR 204659

Morten D Lie

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR NOR 204659
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten D Lie

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR NOR 204659
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten D Lie (Asker Seilforening)
21 43DNC (7)DNC (7)DNC (7)

Optimist - Klasse A

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 SWE-4425

Rasmus Granzin

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4425
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rasmus Granzin

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4425
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rasmus Granzin (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
5 32
2 SWE-4128

Lukas Lindström

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lukas Lindström

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lukas Lindström (Rörviks Segelsällskap)
8 71
3 NOR-3819

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet (Kongelig Norsk Seilforening)
9 63
4 NOR-3975

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Sandmo Birkeland (Ran Seilforening)
10 28
5 SWE-4677

Marius Westerlind

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Westerlind

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Westerlind (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
12 57
6 NOR-3762

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet (Kongelig Norsk Seilforening)
16 115
7 SWE-4680

Christoffer Hallin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christoffer Hallin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christoffer Hallin (Långedrags Segelsällskap)
19 154
8 SWE-4426

Rasmus Lindström

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4426
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rasmus Lindström

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4426
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rasmus Lindström (Rörviks Segelsällskap)
24 1113
9 NOR-3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik (Ran Seilforening)
25 1411
10 SWE-4678

Calle Lagerberg

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4678
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Calle Lagerberg

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4678
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Calle Lagerberg (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
27 1017
11 SWE-4636

Julia Henriksson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Seilnummer: SWE 4636
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Henriksson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Seilnummer: SWE 4636
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Henriksson (Lommabuktens Seglarklubb)
30 1218
12 SWE-4673

Martina Carlsson

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martina Carlsson

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martina Carlsson (Lerums Segelsällskap)
33 924
13 SWE-4584

Albert Norlén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albert Norlén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albert Norlén (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
36 2412
14 NOR-3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Iveland (Haugesund Seilforening)
36 2214
15 SWE-4633

Hugo Wigh

Seilforening: KSSS
Seilnummer: SWE 4633
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hugo Wigh

Seilforening: KSSS
Seilnummer: SWE 4633
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hugo Wigh (KSSS)
37 316
16 NOR-3880

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John-Øivind Tollevik Garvik (Stavanger Seilforening)
37 1720
17 SWE-4638

Nils Brandén

Seilforening: Bjärreds Optimistjolleklubb
Seilnummer: SWE 4638
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils Brandén

Seilforening: Bjärreds Optimistjolleklubb
Seilnummer: SWE 4638
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils Brandén (Bjärreds Optimistjolleklubb)
42 1329
18 DEN-8506

Frederik Fomsgaard Bruun

Seilforening: Skovsoved Sejlklub, Fredericia Sejlklub
Seilnummer: DEN 8506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frederik Fomsgaard Bruun

Seilforening: Skovsoved Sejlklub, Fredericia Sejlklub
Seilnummer: DEN 8506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frederik Fomsgaard Bruun (Skovsoved Sejlklub, Fredericia Sejlklub)
47 389
19 NOR-3917

Sarah Thodesen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Thodesen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Thodesen (Bundefjorden Seilforening)
48 1632
20 SWE-46

Eskil Jonasson

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Seilnummer: SWE 46
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Jonasson

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Seilnummer: SWE 46
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Jonasson (Rörviks Segelsällskap)
50 2327
21 NOR-3821

jesper Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3821
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

jesper Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3821
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

jesper Moberg (Bundefjorden Seilforening)
51 3516
22 NOR-3901

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Eirin Vabø (Ran Seilforening)
52 475
23 SWE-4674

Alice Moss

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alice Moss

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alice Moss (Lerums Segelsällskap)
54 3321
24 NOR-3881

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund (Nesodden Seilforening)
55 2530
25 SWE-4658

Hedvig Liljegren

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4658
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Liljegren

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4658
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Liljegren (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
55 2926
26 NOR-3003

Sunniva Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Gjesdal (Stavanger Seilforening)
57 3225
27 SWE-4575

Lova Forssén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lova Forssén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lova Forssén (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
62 854
28 SWE-4664

Hanna Maurer

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4664
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Maurer

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4664
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Maurer (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
62 5210
29 SWE-4445

Ludvig Lohr

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Lohr

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Lohr (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
62 2141
30 NOR-3650

Even Baanrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Baanrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Baanrud (Kongelig Norsk Seilforening)
62 2636
31 SWE-4452

Melker Brenton

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Melker Brenton

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Melker Brenton (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
63 2835
32 NOR-3890

Nicolai Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Jacobsen (Kongelig Norsk Seilforening)
65 3728
33 NOR-3885

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen (Ran Seilforening)
69 3633
34 SWE-4543

Oscar Löfgren

Seilforening: Jollekappseglarna Västerås
Seilnummer: SWE 4543
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Löfgren

Seilforening: Jollekappseglarna Västerås
Seilnummer: SWE 4543
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Löfgren (Jollekappseglarna Västerås)
72 5319
35 SWE-4617

Theo Westerlind

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4617
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theo Westerlind

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4617
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theo Westerlind (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
78 4038
36 NOR-3250

Guro Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Guro Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Guro Gjesdal (Stavanger Seilforening)
85 4342
37 NOR-3749

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3749
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3749
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oda Skeide Bates (Nesodden Seilforening)
89 3059
38 NOR-3847

Hanna Katle Fjon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Katle Fjon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Katle Fjon (Stavanger Seilforening)
93 4647
39 NOR-3771

Marthe Elvrum

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3771
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthe Elvrum

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3771
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthe Elvrum (Soon Seilforening)
94 2767
40 NOR-3878

Kaja Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Sjøl Christensen (Asker Seilforening)
96 3462
41 NOR-3895

Ulrik Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3895
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3895
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Quamme (Sandefjord Seilforening)
99 7623
42 NOR-3884

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland (Kongelig Norsk Seilforening)
99 3960
43 NOR-3861

Vilde Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde Skirstad Pollen (Bærum Seilforening)
101 4952
44 NOR-3830

Mathilde Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Robertstad (Tønsberg Seilforening)
104 5549
45 NOR-3692

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind (Bergens Seilforening)
106 6343
46 NOR-3775

Rudolf Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rudolf Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rudolf Ugelstad (Kongelig Norsk Seilforening)
107 4463
47 DEN-8174

Kasper Philip

Seilforening: Skovshoved Sejlklub
Seilnummer: DEN 8174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kasper Philip

Seilforening: Skovshoved Sejlklub
Seilnummer: DEN 8174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kasper Philip (Skovshoved Sejlklub)
107 5750
48 SWE-4621

Louise Zetterström

Seilforening: Borstahusens Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Louise Zetterström

Seilforening: Borstahusens Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Louise Zetterström (Borstahusens Segelsällskap)
115 9322
49 NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen (Ran Seilforening)
118 7246
50 SWE-4643

Tilde Skörvald

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4643
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tilde Skörvald

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4643
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tilde Skörvald (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
121 8437
51 NOR-3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind (Bergens Seilforening)
123 8934
52 LCA-240

Danny Dillon

Seilforening: SLYC
Seilnummer: LCA 240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Danny Dillon

Seilforening: SLYC
Seilnummer: LCA 240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Danny Dillon (SLYC)
123 7053
53 NOR-3427

Aslak Brynsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Brynsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Brynsrud (Bundefjorden Seilforening)
123 6261
54 NOR-3893

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød (Sandefjord Seilforening)
124 8539
55 NOR-3701

Marie Jacobsen Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Jacobsen Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Jacobsen Lepperød (Tønsberg Seilforening)
125 4877
56 SWE-4628

Erik Norlén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Norlén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Norlén (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
125 5174
57 NOR-3471

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Sjøl Christensen (Asker Seilforening)
127 4582
58 SWE-4226

Märta Wijkström

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Märta Wijkström

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Märta Wijkström (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
127 7156
59 NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly (Ran Seilforening)
128 8840
60 NOR-3850

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS (Kongelig Norsk Seilforening)
128 4286
61 NOR-3889

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3889
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3889
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund (Asker Seilforening)
129 6564
62 NOR-3849

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik (Bundefjorden Seilforening)
130 8248
63 SWE-4382

Gustav Skarman

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4382
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gustav Skarman

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4382
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gustav Skarman (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
131 5675
64 SWE-4679

Charlotta Hallin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Charlotta Hallin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Charlotta Hallin (Långedrags Segelsällskap)
134 7757
65 SWE-4629

Calle Lindbom

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Calle Lindbom

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Seilnummer: SWE 4629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Calle Lindbom (Långedrags Segelsällskap)
135 4OCS (131)
66 NOR-3721

Vincent Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vincent Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vincent Vaske (Nesodden Seilforening)
136 6472
67 NOR-3684

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Bøen (Ålesunds Seilforening)
138 8751
68 NOR-3865

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August Stjernstrøm (Bundefjorden Seilforening)
138 8355
69 NOR-3888

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
138 6078
70 NOR-3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Jelstad (Åsane Seilforening)
140 10931
71 NOR-3242

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs (Bundefjorden Seilforening)
142 9844
72 NOR-3652

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3652
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3652
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik (Bundefjorden Seilforening)
142 6973
73 NOR-3649

Mia B Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mia B Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mia B Klæboe (Drøbaksund Seilforening)
144 9945
74 NOR-3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan (Bergens Seilforening)
144 8658
75 NOR-3369

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup (Bærum Seilforening)
144 7965
76 NOR-3720

Anders Theodor Lindemark

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Theodor Lindemark

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Theodor Lindemark (Stavanger Seilforening)
146 5096
77 NOR-3729

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure (Kongelig Norsk Seilforening)
146 7868
78 SWE-4656

Hugo Liljegren

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4656
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hugo Liljegren

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4656
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hugo Liljegren (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
149 18OCS (131)
79 SWE-4668

Simon Granath

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simon Granath

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simon Granath (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
150 19OCS (131)
80 NOR-3840

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Tollevik Garvik (Stavanger Seilforening)
150 8070
81 SWE-4671

Tindra Forssén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tindra Forssén

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer: SWE 4671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tindra Forssén (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
151 20DNE (131)
82 NOR-3824

Jonas Alexander Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Alexander Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Alexander Sørlie (Nesodden Seilforening)
163 7588
83 NOR-3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen (Ran Seilforening)
164 59105
84 NOR-3746

Thea Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thea Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thea Paulsrud (Drøbaksund Seilforening)
166 10066
85 NOR-3458

Tora Strand

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3458
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tora Strand

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3458
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tora Strand (Tønsberg Seilforening)
166 8185
86 NOR-3786

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
168 58110
87 NOR-3740

Emil Røgeberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Røgeberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Røgeberg (Sarpsborg Seilforening)
170 67103
88 DEN-8525

Emil Kjær

Seilforening: Skovshoved Sejlklub
Seilnummer: DEN 8525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Kjær

Seilforening: Skovshoved Sejlklub
Seilnummer: DEN 8525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Kjær (Skovshoved Sejlklub)
172 41OCS (131)
89 NOR-3851

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø (Ran Seilforening)
172 9280
90 NOR-3822

Julia Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Jacobsen (Kongelig Norsk Seilforening)
175 66109
91 NOR-3790

Ludvig Linus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Linus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Linus Rønold (Kongelig Norsk Seilforening)
175 73102
92 NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen (Ran Seilforening)
177 9681
93 NOR-3886

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fabian Victor Svendsen (Bærum Seilforening)
178 61117
94 SWE-4472

Lovisa Darin

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4472
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lovisa Darin

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer: SWE 4472
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lovisa Darin (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
178 9583
95 NOR-3860

Joachim BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim BERGSBAKK (Bærum Seilforening)
180 68112
96 NOR-3555

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad (Bundefjorden Seilforening)
181 9487
97 NOR-3671

Ingrid Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Bøen (Ålesunds Seilforening)
183 10776
98 NOR-3769

Theodor Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Middelthon (Stavanger Seilforening)
185 54DNC (131)
99 NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik (Ran Seilforening)
188 9791
100 NOR-3726

Kaja Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Malmbekk (Asker Seilforening)
188 9197
101 NOR-3

Edvin Iver Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvin Iver Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvin Iver Stakston (Sandefjord Seilforening)
191 12269
102 NOR-3846

Halvor Bråten

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Halvor Bråten

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Halvor Bråten (Tønsberg Seilforening)
191 10190
103 NOR-3276

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Ødeby Karlsen (Nesodden Seilforening)
195 12471
104 NOR-3542

Ida Linn Vittersø

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Linn Vittersø

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Linn Vittersø (Tønsberg Seilforening)
199 11089
105 NOR-3773

Marie Gudmestad Andreassen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Gudmestad Andreassen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Gudmestad Andreassen (Sarpsborg Seilforening)
199 10495
106 NOR-3709

Carl Ferdinand Juell-Bergan

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3709
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Carl Ferdinand Juell-Bergan

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3709
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Carl Ferdinand Juell-Bergan (Sandefjord Seilforening)
200 12179
107 NOR-3712

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
203 11984
108 NOR-3738

Daniel Emil Egeberg Hansen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Emil Egeberg Hansen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Emil Egeberg Hansen (Lillesand Seilforening)
204 10698
109 NOR-3679

Felix Christian Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Christian Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Christian Sommerfelt (Bundefjorden Seilforening)
204 103101
110 SWE-4682

Sissel Engdahl

Seilforening: Jollekappseglarna Västerås
Seilnummer: SWE 4682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sissel Engdahl

Seilforening: Jollekappseglarna Västerås
Seilnummer: SWE 4682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sissel Engdahl (Jollekappseglarna Västerås)
205 74OCS (131)
111 NOR-3604

Nicolai Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Østeby (Christianssands Seilforening)
205 11194
112 NOR-3898

Mari Grundvig Hvidsten

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mari Grundvig Hvidsten

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mari Grundvig Hvidsten (Sandefjord Seilforening)
208 11593
113 NOR-3452

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 3452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 3452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Vale (Arendals Seilforening)
208 108100
114 NOR-3825

Sondre Fagerborg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sondre Fagerborg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sondre Fagerborg (Sarpsborg Seilforening)
209 105104
115 NOR-3869

Eira Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3869
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eira Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3869
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eira Nilsson (Kongelig Norsk Seilforening)
210 11892
116 NOR-3855

Ferdinand August Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ferdinand August Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ferdinand August Sørlie (Nesodden Seilforening)
215 11699
117 NOR-3853

Caspar Wedel Jarlsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3853
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caspar Wedel Jarlsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3853
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caspar Wedel Jarlsberg (Tønsberg Seilforening)
217 102115
118 NOR-3862

Helle Øren-Svensen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helle Øren-Svensen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helle Øren-Svensen (Christianssands Seilforening)
220 112108
119 NOR-3768

Liv Cornelia Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3768
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liv Cornelia Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3768
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liv Cornelia Middelthon (Stavanger Seilforening)
221 90DNC (131)
120 NOR-3896

Sindre Angell-Hansen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Angell-Hansen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Angell-Hansen (Sandefjord Seilforening)
224 113111
121 NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita (Åsane Seilforening)
230 123107
122 NOR-3685

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy (Asker Seilforening)
230 114116
123 NOR-3831

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3831
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3831
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske (Nesodden Seilforening)
232 126106
124 NOR-3826

Wenche Talloen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wenche Talloen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wenche Talloen (Lillesand Seilforening)
234 120114
125 NOR-3868

Lea Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lea Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lea Nilsson (Kongelig Norsk Seilforening)
236 117119
126 NOR-3635

Herman Bakke-Jakobsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3635
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Herman Bakke-Jakobsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3635
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Herman Bakke-Jakobsen (Tønsberg Seilforening)
240 127113
127 NOR-3618

Anna Elisabeth Fagerhøi

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Elisabeth Fagerhøi

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Elisabeth Fagerhøi (Bundefjorden Seilforening)
245 125120
128 NOR-3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sander Hendrikse (Haugesund Seilforening)
246 128118
129 NOR-3610

Ragnar Spilling Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 3610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ragnar Spilling Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 3610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ragnar Spilling Olsen (Brevik Seilforening)
251 130121
130 NOR-3467

Johanne Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johanne Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johanne Løtveit (Asker Seilforening)
260 129DNC (131)

Optimist - Klasse B

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-3633

Tobias Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3633
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3633
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Frigstad (Lillesand Seilforening)
13 94
2 NOR-3789

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3789
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3789
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Langaas-Holt (Kongelig Norsk Seilforening)
15 123
3 NOR-3219

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Skirstad Pollen (Bærum Seilforening)
15 312
4 NOR-3864

Anine Skjæret Halstensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anine Skjæret Halstensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anine Skjæret Halstensen (Bærum Seilforening)
16 610
5 NOR-3883

Herman Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Herman Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Herman Bruaset Andersen (Moss Seilforening)
18 117
6 NOR-3665

Liva Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liva Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liva Løset Eriksen (Sandefjord Seilforening)
19 172
7 NOR-3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Peter Guldberg (Ran Seilforening)
19 145
8 NOR-3681

Tobias Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3681
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3681
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Paulsrud (Drøbaksund Seilforening)
20 191
9 NOR-3815

Sivert Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Foyn-Andersen (Tønsberg Seilforening)
25 223
10 NOR-3525

Johannes Olai Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Olai Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Olai Silnes (Moss Seilforening)
25 1015
11 NOR-3804

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Stenhagen (Bærum Seilforening)
26 206
12 NOR-3660

Even Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Rondeel (Drøbaksund Seilforening)
26 818
13 NOR-3503

Thomas Efskind

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind (Asker Seilforening)
27 126
14 NOR-3843

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Ova (Nesodden Seilforening)
27 720
15 NOR-3809

Marie Sofie Ekeberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3809
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Sofie Ekeberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3809
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Sofie Ekeberg (Tønsberg Seilforening)
29 524
16 NOR-3608

Hanna Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Nesheim Dahl (Haugesund Seilforening)
29 1613
17 NOR-3782

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn (Kongelig Norsk Seilforening)
29 1316
18 NOR-3568

Marie Butler Wang

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Butler Wang

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Butler Wang (Tønsberg Seilforening)
32 428
19 NOR-3546

Kaisa Sofie Kleven

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaisa Sofie Kleven

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaisa Sofie Kleven (Bærum Seilforening)
32 239
20 NOR-3145

Hanne Birkeland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland (Bundefjorden Seilforening)
34 1519
21 NOR-2977

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Aabye (Kongelig Norsk Seilforening)
35 1817
22 NOR-361

Anna Helene Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Helene Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Helene Salvanes (Søgne Seilforening)
36 288
23 NOR-3719

Stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian BERGSBAKK (Bærum Seilforening)
37 2611
24 NOR-3744

Holger Kristiansen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Holger Kristiansen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Holger Kristiansen (Drøbaksund Seilforening)
38 2414
25 NOR-3794

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3794
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3794
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab (Kongelig Norsk Seilforening)
42 2121
26 NOR-3379

Karen Linnestad Spone

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karen Linnestad Spone

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karen Linnestad Spone (Soon Seilforening)
47 2225
27 NOR-3699

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Audun Iveland (Haugesund Seilforening)
49 2722
28 NOR-3863

Hannah Ottesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Ottesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Ottesen (Drøbaksund Seilforening)
52 2527
29 NOR-3787

Nils Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils Svenkerud (Kongelig Norsk Seilforening)
58 2929
Last ned CSV fil