Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Europajolle

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4Seilas 5
1 NOR-310

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Vale (Arendals Seilforening)
4 11111

Optimist - Klasse A

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4
1 NOR-3975

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Sandmo Birkeland (Ran Seilforening)
6 3214
2 NOR-3917

Sarah Thodesen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Thodesen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Thodesen (Bundefjorden Seilforening)
7 11322
3 NOR-3890

Nicolai Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Jacobsen (Kongelig Norsk Seilforening)
15 55425
4 NOR-3821

jesper Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3821
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

jesper Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3821
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

jesper Moberg (Bundefjorden Seilforening)
16 2886
5 NOR-3819

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet (Kongelig Norsk Seilforening)
19 RAF (88)7111
6 NOR-3650

Even Baanrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Baanrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Baanrud (Kongelig Norsk Seilforening)
20 667410
7 NOR-3684

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Bøen (Ålesunds Seilforening)
20 BFD (88)497
8 NOR-3762

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet (Kongelig Norsk Seilforening)
21 461511
9 NOR-3250

Guro Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Guro Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Guro Gjesdal (Stavanger Seilforening)
26 815331
10 NOR-3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik (Ran Seilforening)
33 9122012
11 NOR-3893

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød (Sandefjord Seilforening)
34 3610618
12 NOR-3880

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John-Øivind Tollevik Garvik (Stavanger Seilforening)
35 1211321
13 NOR-3901

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Eirin Vabø (Ran Seilforening)
37 199UFD (88)9
14 NOR-3652

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3652
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3652
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik (Bundefjorden Seilforening)
42 16136613
15 NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly (Ran Seilforening)
47 2218735
16 NOR-3849

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik (Bundefjorden Seilforening)
53 BFD (88)271214
17 NOR-3692

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind (Bergens Seilforening)
54 BFD (88)14373
18 NOR-3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind (Bergens Seilforening)
54 2929178
19 NOR-3861

Vilde Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde Skirstad Pollen (Bærum Seilforening)
56 13261924
20 NOR-3865

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August Stjernstrøm (Bundefjorden Seilforening)
64 27115926
21 NOR-3884

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland (Kongelig Norsk Seilforening)
66 7397320
22 NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen (Ran Seilforening)
68 17562328
23 NOR-3003

Sunniva Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Gjesdal (Stavanger Seilforening)
74 12323630
24 NOR-3888

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
80 10DSQ (88)2941
25 NOR-3878

Kaja Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Sjøl Christensen (Asker Seilforening)
84 25255334
26 NOR-3851

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø (Ran Seilforening)
85 21286336
27 NOR-3885

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen (Ran Seilforening)
86 37203929
28 NOR-3895

Ulrik Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3895
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3895
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Quamme (Sandefjord Seilforening)
89 DNF (88)24560
29 NOR-3701

Marie Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Lepperød (Tønsberg Seilforening)
99 BFD (88)223344
30 NOR-3749

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3749
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3749
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oda Skeide Bates (Nesodden Seilforening)
99 DNF (88)363132
31 NOR-3881

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund (Nesodden Seilforening)
101 39481448
32 NOR-3721

Vincent Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vincent Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vincent Vaske (Nesodden Seilforening)
102 DNF (88)382539
33 NOR-3830

Mathilde Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Robertstad (Tønsberg Seilforening)
104 151DNE (88)25
34 NOR-3771

Marthe Elvrum

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3771
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthe Elvrum

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3771
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthe Elvrum (Soon Seilforening)
106 BFD (88)331657
35 NOR-3729

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure (Kongelig Norsk Seilforening)
109 35472771
36 NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik (Ran Seilforening)
109 34583837
37 NOR-3242

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs (Bundefjorden Seilforening)
110 30513050
38 NOR-3555

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad (Bundefjorden Seilforening)
111 BFD (88)591042
39 NOR-3775

Rudolf Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rudolf Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rudolf Ugelstad (Kongelig Norsk Seilforening)
112 14198079
40 NOR-3368

Julia Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3368
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3368
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Jacobsen (Kongelig Norsk Seilforening)
112 32235770
41 NOR-3746

Thea Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thea Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thea Paulsrud (Drøbaksund Seilforening)
112 DNF (88)494023
42 NOR-3847

Hanna Katle Fjon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Katle Fjon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanna Katle Fjon (Stavanger Seilforening)
113 BFD (88)167027
43 NOR-3809

Marie Sofie Ekeberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3809
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Sofie Ekeberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3809
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Sofie Ekeberg (Tønsberg Seilforening)
122 BFD (88)372164
44 NOR-3889

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3889
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3889
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund (Asker Seilforening)
125 DNF (88)654416
45 NOR-3868

Lea Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lea Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lea Nilsson (Kongelig Norsk Seilforening)
125 23703281
46 NOR-384

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 384
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 384
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen (Ran Seilforening)
125 26508249
47 NOR-3452

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 3452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 3452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Vale (Arendals Seilforening)
125 DNF (88)304946
48 NOR-3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Iveland (Haugesund Seilforening)
127 DNE (88)172252
49 NOR-3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen (Ran Seilforening)
127 28712877
50 NOR-3846

Halvor Bråten

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Halvor Bråten

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Halvor Bråten (Tønsberg Seilforening)
128 BFD (88)312473
51 NOR-3831

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3831
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3831
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske (Nesodden Seilforening)
128 24465863
52 NOR-3427

Aslak Brynsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Brynsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aslak Brynsrud (Bundefjorden Seilforening)
129 RAF (88)357717
53 NOR-3824

Jonas Alexander Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Alexander Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Alexander Sørlie (Nesodden Seilforening)
129 DNF (88)733422
54 NOR-3679

Felix Christian Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Christian Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Christian Sommerfelt (Bundefjorden Seilforening)
132 31664655
55 NOR-3768

Liv Cornelia Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3768
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liv Cornelia Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3768
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liv Cornelia Middelthon (Stavanger Seilforening)
135 33577145
56 NOR-3840

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Tollevik Garvik (Stavanger Seilforening)
137 BFD (88)346538
57 NOR-3471

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Sjøl Christensen (Asker Seilforening)
138 18527268
58 NOR-3853

Caspar Wedel Jarlsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3853
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caspar Wedel Jarlsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3853
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caspar Wedel Jarlsberg (Tønsberg Seilforening)
145 BFD (88)421885
59 NOR-3773

Marie Gudmestad Andreassen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Gudmestad Andreassen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Gudmestad Andreassen (Sarpsborg Seilforening)
145 DNF (88)456733
60 NOR-3689

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup (Bærum Seilforening)
146 38446467
61 NOR-3825

Sondre Fagerborg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sondre Fagerborg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sondre Fagerborg (Sarpsborg Seilforening)
147 DNF (88)812640
62 NOR-3790

Ludvig Linus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Linus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Linus Rønold (Kongelig Norsk Seilforening)
149 BFD (88)557915
63 NOR-3850

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS (Kongelig Norsk Seilforening)
149 205376DNC (88)
64 NOR-3276

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Ødeby Karlsen (Nesodden Seilforening)
153 DNF (88)435258
65 NOR-3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Jelstad (Åsane Seilforening)
154 DNE (88)544719
66 NOR-3685

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy (Asker Seilforening)
155 40726847
67 NOR-3769

Theodor Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Middelthon (Stavanger Seilforening)
160 BFD (88)405565
68 NOR-3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sander Hendrikse (Haugesund Seilforening)
167 BFD (88)634559
69 NOR-3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan (Bergens Seilforening)
170 DNF (88)604169
70 NOR-3542

Ida Linn Vittersø

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Linn Vittersø

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Linn Vittersø (Tønsberg Seilforening)
172 DNF (88)41UFD (88)43
71 NOR-3740

Emil Røgeberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Røgeberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Seilnummer: NOR 3740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Røgeberg (Sarpsborg Seilforening)
176 BFD (88)803561
72 NOR-3886

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fabian Victor Svendsen (Bærum Seilforening)
182 DNF (88)624872
73 NOR-3860

Joachim BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim BERGSBAKK (Bærum Seilforening)
191 BFD (88)646166
74 NOR-3604

Nicolai Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicolai Østeby (Christianssands Seilforening)
192 BFD (88)617556
75 NOR-3862

Helle Øren-Svensen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helle Øren-Svensen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Seilnummer: NOR 3862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helle Øren-Svensen (Christianssands Seilforening)
199 DNF (88)744382
76 NOR-3738

Daniel Emil Egeberg Hansen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Emil Egeberg Hansen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 3738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Emil Egeberg Hansen (Lillesand Seilforening)
204 DNF (88)785175
77 NOR-3467

Johanne Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johanne Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johanne Løtveit (Asker Seilforening)
205 DNF (88)767851
78 NOR-3786

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
205 DNF (88)688354
79 NOR-3671

Ingrid Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Bøen (Ålesunds Seilforening)
210 BFD (88)DNS (88)6953
80 NOR-3627

Abel G. Horneland

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 3627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Abel G. Horneland

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 3627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Abel G. Horneland (Molde Seilforening)
215 DNF (88)825083
81 NOR-3292

Ingrid G Søvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid G Søvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid G Søvik (Ålesunds Seilforening)
215 DNF (88)756080
82 NOR-3339

Live Kristiansen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3339
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Live Kristiansen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3339
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Live Kristiansen (Ålesunds Seilforening)
216 BFD (88)845478
83 NOR-3618

Anna Elisabeth Fagerhøi

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Elisabeth Fagerhøi

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Elisabeth Fagerhøi (Bundefjorden Seilforening)
217 DNF (88)775684
84 NOR-3610

Ragnar Spilling Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 3610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ragnar Spilling Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 3610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ragnar Spilling Olsen (Brevik Seilforening)
219 BFD (88)836274
85 NOR-3191

Andre Fugledal

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andre Fugledal

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andre Fugledal (Ålesunds Seilforening)
219 DNF (88)697476
86 NOR-3869

Eira Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3869
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eira Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3869
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eira Nilsson (Kongelig Norsk Seilforening)
222 DNF (88)798162
87 NOR-3712

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
264 DNF (88)DNC (88)DNC (88)DNC (88)

Optimist - Klasse B

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4
1 NOR-3219

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Skirstad Pollen (Bærum Seilforening)
3 1121
2 NOR-3815

Sivert Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Foyn-Andersen (Tønsberg Seilforening)
5 3212
3 NOR-3681

Tobias Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3681
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Paulsrud

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3681
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Paulsrud (Drøbaksund Seilforening)
8 2343
4 NOR-3100

Endre Mork

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Endre Mork

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Endre Mork (Ålesunds Seilforening)
11 DNF (9)434
5 NOR-3772

Sebastian Vonheim Fosserud

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sebastian Vonheim Fosserud

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sebastian Vonheim Fosserud (Ålesunds Seilforening)
15 4568
6 NOR-3699

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Audun Iveland (Haugesund Seilforening)
17 5757
7 NOR-3009

Heine Leander Molnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3009
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Heine Leander Molnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3009
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Heine Leander Molnes (Ålesunds Seilforening)
18 6875
8 NOR-3332

Georg Grønfur

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3332
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Georg Grønfur

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3332
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Georg Grønfur (Ålesunds Seilforening)
20 DNF (9)686

Optimist - Klasse C

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 6Seilas 5Seilas 4
1 NOR-3144

Marta Guddal Einan

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marta Guddal Einan

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marta Guddal Einan (Hjellestad Seilforening)
0
2 NOR-63

Marte Krohn-Dale

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marte Krohn-Dale

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marte Krohn-Dale (Ålesunds Seilforening)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 09:07:36Cache read