Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

A klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-4158

ole arnfinn ellingsgård

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: lurie
Båttype: albin scampi
Seilnummer: NOR 4158
NOR Rating: NOR 0,8630

Jostein Lillebostad

Seilforening:
Båtnavn: lurie
Båttype: albin scampi
Seilnummer: NOR 4158
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:32:40 6:32:40 5:38:52 1
Total 18.06.2016 16:32:40 6:32:40 5:38:52 1
LURIE

ole arnfinn ellingsgård

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: lurie
Båttype: albin scampi
Seilnummer: NOR 4158
NOR Rating: NOR 0,8630

Jostein Lillebostad

Seilforening:
Båtnavn: lurie
Båttype: albin scampi
Seilnummer: NOR 4158
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:32:40 6:32:40 5:38:52 1
Total 18.06.2016 16:32:40 6:32:40 5:38:52 1

ole arnfinn ellingsgård (Molde Seilforening)
albin scampi 6:32:40 5:38:52 1 1
2 NOR-9108

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8970

Olav Melsæther

Seilforening:
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:22:19 6:22:19 5:42:56 2
Total 18.06.2016 16:22:19 6:22:19 5:42:56 2
HåP

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8970

Olav Melsæther

Seilforening:
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:22:19 6:22:19 5:42:56 2
Total 18.06.2016 16:22:19 6:22:19 5:42:56 2

Morten Devold (Molde Seilforening)
Dehler 29 6:22:19 5:42:56 2 2
3 NOR-14603

Kari Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280

Geir Oterhals

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:12:00 6:12:00 5:45:12 3
Total 18.06.2016 16:12:00 6:12:00 5:45:12 3
NINI ROLL

Kari Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280

Geir Oterhals

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu Racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:12:00 6:12:00 5:45:12 3
Total 18.06.2016 16:12:00 6:12:00 5:45:12 3

Kari Bachmann (Molde Seilforening)
Beneteau Platu Racer 6:12:00 5:45:12 3 3

B klassse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-13883

Nils Thorvald Krohn

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Ninja
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480

Heidi Oterhals

Seilforening:
Båtnavn: Ninja
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:14:43 6:14:43 5:55:13 1
Total 18.06.2016 16:14:43 6:14:43 5:55:13 1
NINJA

Nils Thorvald Krohn

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Ninja
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480

Heidi Oterhals

Seilforening:
Båtnavn: Ninja
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:14:43 6:14:43 5:55:13 1
Total 18.06.2016 16:14:43 6:14:43 5:55:13 1

Nils Thorvald Krohn (Molde Seilforening)
Sun Fast 37 6:14:43 5:55:13 1 1
2 NOR-12486

FRODE MYRBOSTAD

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: juni
Båttype: SUN OD 36i
Seilnummer: NOR 12486
NOR Rating: NOR 0.954

Robert Rafaelsen

Seilforening:
Båtnavn: juni
Båttype: SUN OD 36i
Seilnummer: NOR 12486
NOR Rating: NOR 0.954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:20:00 6:20:00 6:02:31 2
Total 18.06.2016 16:20:00 6:20:00 6:02:31 2
JUNI

FRODE MYRBOSTAD

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: juni
Båttype: SUN OD 36i
Seilnummer: NOR 12486
NOR Rating: NOR 0.954

Robert Rafaelsen

Seilforening:
Båtnavn: juni
Båttype: SUN OD 36i
Seilnummer: NOR 12486
NOR Rating: NOR 0.954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:20:00 6:20:00 6:02:31 2
Total 18.06.2016 16:20:00 6:20:00 6:02:31 2

FRODE MYRBOSTAD (Molde Seilforening)
SUN OD 36i 6:20:00 6:02:31 2 2
3 NOR-12088

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260

Kjell lyse

Seilforening:
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:04:44 6:04:44 6:14:12 3
Total 18.06.2016 16:04:44 6:04:44 6:14:12 3
ØSE

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260

Kjell lyse

Seilforening:
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.06.2016 16:04:44 6:04:44 6:14:12 3
Total 18.06.2016 16:04:44 6:04:44 6:14:12 3

PETTER HOLEN (Molde Seilforening)
Hanse 400e 6:04:44 6:14:12 3 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-21 08:14:00Cache read