Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 029
NOR 305

Inge Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SELMA 2

Inge Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Inge Roppen, Arendals Seilforening
Emma Roppen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


SWE 13

René Olsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13

Geir Myhren

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ÄLVAN

René Olsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13

Geir Myhren

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
René Olsen, Arendals Seilforening
Geir Myhren, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 312

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312

Christian Botha

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    HAFSø

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312

Christian Botha

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Petter Mørland Pedersen, Arendals Seilforening
Christian Botha, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 22

Erik Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22

Bjørn Johansson

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ADIEU DE ARENDAL

Erik Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22

Bjørn Johansson

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Steller, Arendals Seilforening
Bjørn Johansson, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 18

Ola Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18

Lars Waleniussen-Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PLACEBO

Ola Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18

Lars Waleniussen-Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ola Aarseth, Brevik Seilforening
Lars Waleniussen-Aarseth, Brevik Seilforening
Fasting Lykseth,
Klasse: BB11


NOR 232

Jørn Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232

Eivind Bergerud Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    EMMA

Jørn Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232

Eivind Bergerud Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jørn Pettersen, Brevik Seilforening
Eivind Bergerud Pettersen, Brevik Seilforening
Klasse: BB11


NOR 100

Frode Haaversen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Ruby
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    RUBY

Frode Haaversen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Ruby
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frode Haaversen, Arendals Seilforening Klasse: BB11

NOR 284

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284

Hanne L. Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BIRRA

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284

Hanne L. Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Nilsen, Brevik Seilforening
Hanne L. Sondresen, Brevik Seilforening
Klasse: BB11


NOR 44

Rune Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44

Eivind Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Rune Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44

Eivind Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rune Speikland, Arendals Seilforening
Eivind Speikland, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 258

Sigurd Lunøe Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ALBATROSS

Sigurd Lunøe Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sigurd Lunøe Pihl, Arendals Seilforening
Sivert Møklegård Pihl, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 5

Ivar A Hesseberg

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5

Jens Patrick Holmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SIMA

Ivar A Hesseberg

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5

Jens Patrick Holmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ivar A Hesseberg, Haugesund Seilforening
Jens Patrick Holmsen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 464

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464

Einar Pfeiffer

Seilforening:
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ROOKIE

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464

Einar Pfeiffer

Seilforening:
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Herman Persen Fostvedt, Kragerø Seilforening
Einar Pfeiffer,
Klasse: BB11

NOR 148

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148

Runar Borge

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    OLIVIA

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148

Runar Borge

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Persen, Kragerø Seilforening
Runar Borge, Brevik Seilforening
Klasse: BB11


NOR 297

Einar A Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297

Michael Heger

Seilforening:
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    007

Einar A Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297

Michael Heger

Seilforening:
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Einar A Berg, Horten Seilforening
Michael Heger,
Klasse: BB11

NOR 122

Halvor Poulsson

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122

Matz Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CONSTANTIA

Halvor Poulsson

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122

Matz Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Halvor Poulsson, Kragerø Seilforening
Matz Jenssen,
Klasse: BB11

NOR 280

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280

Knut Gaarder Rakvåg

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280

Knut Gaarder Rakvåg

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Fredrik Dukan, Arendals Seilforening
Knut Gaarder Rakvåg,
Klasse: BB11

NOR 318

Bjørn Anders Sti

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318

Brit Maria Marcussen

Seilforening: Tvedestrand Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JALLA

Bjørn Anders Sti

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318

Brit Maria Marcussen

Seilforening: Tvedestrand Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Anders Sti, Arendals Seilforening
Brit Maria Marcussen, Tvedestrand Seilforening
Henning Weid, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 92

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SNAKKES

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristian Vale, Arendals Seilforening
Markus Vale, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 108

Bent Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108

Gro Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Bent Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108

Gro Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bent Vale, Arendals Seilforening
Gro Vale, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 114

Jan Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114

Didrik Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    AURORA II

Jan Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114

Didrik Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Løschbrandt, Arendals Seilforening
Didrik Løschbrandt, Arendals Seilforening
Kjell Lunde, NN
Klasse: BB11


NOR 10

Terri Jay

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10

Tore Ramstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PINK PANTHER

Terri Jay

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10

Tore Ramstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Terri Jay, Arendals Seilforening
Tore Ramstad, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 326

Eivind Berg

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326

Tore Christensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    FUS

Eivind Berg

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326

Tore Christensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Eivind Berg, Arendals Seilforening
Tore Christensen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 107

Arild de Lange Nilsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107

Bjarne Hiis

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JIPPI

Arild de Lange Nilsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107

Bjarne Hiis

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arild de Lange Nilsen, Arendals Seilforening
Bjarne Hiis, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 192

Are Haslund

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192

Mariann Trondal

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Are Haslund

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192

Mariann Trondal

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Are Haslund, Arendals Seilforening
Mariann Trondal, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 80

Erik Dunseth

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80

Tom Arvesen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BARRACUDA

Erik Dunseth

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80

Tom Arvesen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Dunseth, Arendals Seilforening
Tom Arvesen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


NOR 15

Bjarne Augestad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15

Tom Bent Opsal Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NN

Bjarne Augestad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15

Tom Bent Opsal Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjarne Augestad, Arendals Seilforening
Tom Bent Opsal Nielsen,
Klasse: BB11

NOR 3051

Anders Krogholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051

Linn Eve Krogholm

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    HATARI

Anders Krogholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051

Linn Eve Krogholm

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anders Krogholm, Færder Seilforening
Linn Eve Krogholm, Tønsberg Seilforening
Klasse: BB11


NOR 84

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ONE MILLION

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aleksander Gauslaa, Lillesand Seilforening
Oliver Walker, Lillesand Seilforening
Klasse: BB11


NOR 218

Kari Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218

Anne Kjøge

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NN

Kari Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218

Anne Kjøge

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kari Steller, Arendals Seilforening
Anne Kjøge, Arendals Seilforening
Klasse: BB11


Last ned CSV fil


Last updated: 2017-06-21 10:14:35Cache read