29. juli - 31. juli 2016
NM BB11 2016
Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
For deltagerne
Mer info (asf.no)
NM på Facebook
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
029
NOR 305
Inge Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Selma 2
Seilnummer:
NOR 305
Emma Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Selma 2
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SELMA 2
Inge Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Selma 2
Seilnummer:
NOR 305
Emma Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Selma 2
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inge Roppen
, Arendals Seilforening
Emma Roppen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
SWE 13
René Olsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Älvan
Seilnummer:
SWE 13
Geir Myhren
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Älvan
Seilnummer:
SWE 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ÄLVAN
René Olsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Älvan
Seilnummer:
SWE 13
Geir Myhren
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Älvan
Seilnummer:
SWE 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
René Olsen
, Arendals Seilforening
Geir Myhren, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 312
Petter Mørland Pedersen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Hafsø
Seilnummer:
NOR 312
Christian Botha
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Hafsø
Seilnummer:
NOR 312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HAFSø
Petter Mørland Pedersen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Hafsø
Seilnummer:
NOR 312
Christian Botha
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Hafsø
Seilnummer:
NOR 312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Petter Mørland Pedersen
, Arendals Seilforening
Christian Botha, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 22
Erik Steller
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Adieu de Arendal
Seilnummer:
NOR 22
Bjørn Johansson
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Adieu de Arendal
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ADIEU DE ARENDAL
Erik Steller
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Adieu de Arendal
Seilnummer:
NOR 22
Bjørn Johansson
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Adieu de Arendal
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Steller
, Arendals Seilforening
Bjørn Johansson, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 18
Ola Aarseth
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 18
Lars Waleniussen-Aarseth
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PLACEBO
Ola Aarseth
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 18
Lars Waleniussen-Aarseth
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Aarseth
, Brevik Seilforening
Lars Waleniussen-Aarseth, Brevik Seilforening
Fasting Lykseth,
Klasse: BB11
NOR 232
Jørn Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Eivind Bergerud Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EMMA
Jørn Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Eivind Bergerud Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørn Pettersen
, Brevik Seilforening
Eivind Bergerud Pettersen, Brevik Seilforening
Klasse: BB11
NOR 100
Frode Haaversen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Ruby
Seilnummer:
NOR 100
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RUBY
Frode Haaversen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Ruby
Seilnummer:
NOR 100
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frode Haaversen
, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 284
Bjørn Nilsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Hanne L. Sondresen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BIRRA
Bjørn Nilsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Hanne L. Sondresen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Nilsen
, Brevik Seilforening
Hanne L. Sondresen, Brevik Seilforening
Klasse: BB11
NOR 44
Rune Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Eivind Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rune Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Eivind Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rune Speikland
, Arendals Seilforening
Eivind Speikland, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 258
Sigurd Lunøe Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
ALBATROSS
Seilnummer:
NOR 258
Sivert Møklegård Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
ALBATROSS
Seilnummer:
NOR 258
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ALBATROSS
Sigurd Lunøe Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
ALBATROSS
Seilnummer:
NOR 258
Sivert Møklegård Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
ALBATROSS
Seilnummer:
NOR 258
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sigurd Lunøe Pihl
, Arendals Seilforening
Sivert Møklegård Pihl, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 5
Ivar A Hesseberg
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
SIMA
Seilnummer:
NOR 5
Jens Patrick Holmsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
SIMA
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIMA
Ivar A Hesseberg
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
SIMA
Seilnummer:
NOR 5
Jens Patrick Holmsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
SIMA
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ivar A Hesseberg
, Haugesund Seilforening
Jens Patrick Holmsen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 464
Herman Persen Fostvedt
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Einar Pfeiffer
Seilforening:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ROOKIE
Herman Persen Fostvedt
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Einar Pfeiffer
Seilforening:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Herman Persen Fostvedt
, Kragerø Seilforening
Einar Pfeiffer,
Klasse: BB11
NOR 148
Pål Persen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Runar Borge
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
OLIVIA
Pål Persen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Runar Borge
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Persen
, Kragerø Seilforening
Runar Borge, Brevik Seilforening
Klasse: BB11
NOR 297
Einar A Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Michael Heger
Seilforening:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
007
Einar A Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Michael Heger
Seilforening:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar A Berg
, Horten Seilforening
Michael Heger,
Klasse: BB11
NOR 122
Halvor Poulsson
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Matz Jenssen
Seilforening:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CONSTANTIA
Halvor Poulsson
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Matz Jenssen
Seilforening:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Halvor Poulsson
, Kragerø Seilforening
Matz Jenssen,
Klasse: BB11
NOR 280
Fredrik Dukan
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 280
Knut Gaarder Rakvåg
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Dukan
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 280
Knut Gaarder Rakvåg
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Dukan
, Arendals Seilforening
Knut Gaarder Rakvåg,
Klasse: BB11
NOR 318
Bjørn Anders Sti
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Jalla
Seilnummer:
NOR 318
Brit Maria Marcussen
Seilforening:
Tvedestrand Seilforening
Båtnavn:
Jalla
Seilnummer:
NOR 318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JALLA
Bjørn Anders Sti
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Jalla
Seilnummer:
NOR 318
Brit Maria Marcussen
Seilforening:
Tvedestrand Seilforening
Båtnavn:
Jalla
Seilnummer:
NOR 318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Anders Sti
, Arendals Seilforening
Brit Maria Marcussen, Tvedestrand Seilforening
Henning Weid, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 92
Kristian Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Snakkes
Seilnummer:
NOR 92
Markus Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Snakkes
Seilnummer:
NOR 92
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SNAKKES
Kristian Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Snakkes
Seilnummer:
NOR 92
Markus Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Snakkes
Seilnummer:
NOR 92
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Vale
, Arendals Seilforening
Markus Vale, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 108
Bent Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 108
Gro Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bent Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 108
Gro Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bent Vale
, Arendals Seilforening
Gro Vale, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 114
Jan Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Didrik Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AURORA II
Jan Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Didrik Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Løschbrandt
, Arendals Seilforening
Didrik Løschbrandt, Arendals Seilforening
Kjell Lunde, NN
Klasse: BB11
NOR 10
Terri Jay
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 10
Tore Ramstad
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 10
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PINK PANTHER
Terri Jay
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 10
Tore Ramstad
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 10
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terri Jay
, Arendals Seilforening
Tore Ramstad, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 326
Eivind Berg
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
FUS
Seilnummer:
NOR 326
Tore Christensen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
FUS
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FUS
Eivind Berg
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
FUS
Seilnummer:
NOR 326
Tore Christensen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
FUS
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eivind Berg
, Arendals Seilforening
Tore Christensen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 107
Arild de Lange Nilsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Bjarne Hiis
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JIPPI
Arild de Lange Nilsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Bjarne Hiis
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild de Lange Nilsen
, Arendals Seilforening
Bjarne Hiis, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 192
Are Haslund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Mariann Trondal
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Are Haslund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Mariann Trondal
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Are Haslund
, Arendals Seilforening
Mariann Trondal, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 80
Erik Dunseth
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Barracuda
Seilnummer:
NOR 80
Tom Arvesen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Barracuda
Seilnummer:
NOR 80
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BARRACUDA
Erik Dunseth
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Barracuda
Seilnummer:
NOR 80
Tom Arvesen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Barracuda
Seilnummer:
NOR 80
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Dunseth
, Arendals Seilforening
Tom Arvesen, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
NOR 15
Bjarne Augestad
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 15
Tom Bent Opsal Nielsen
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 15
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Bjarne Augestad
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 15
Tom Bent Opsal Nielsen
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 15
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjarne Augestad
, Arendals Seilforening
Tom Bent Opsal Nielsen,
Klasse: BB11
NOR 3051
Anders Krogholm
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Hatari
Seilnummer:
NOR 3051
Linn Eve Krogholm
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hatari
Seilnummer:
NOR 3051
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HATARI
Anders Krogholm
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Hatari
Seilnummer:
NOR 3051
Linn Eve Krogholm
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hatari
Seilnummer:
NOR 3051
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Krogholm
, Færder Seilforening
Linn Eve Krogholm, Tønsberg Seilforening
Klasse: BB11
NOR 84
Aleksander Gauslaa
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
One million
Seilnummer:
NOR 84
Oliver Walker
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
One million
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ONE MILLION
Aleksander Gauslaa
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
One million
Seilnummer:
NOR 84
Oliver Walker
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
One million
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aleksander Gauslaa
, Lillesand Seilforening
Oliver Walker, Lillesand Seilforening
Klasse: BB11
NOR 218
Kari Steller
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 218
Anne Kjøge
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 218
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Kari Steller
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 218
Anne Kjøge
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 218
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kari Steller
, Arendals Seilforening
Anne Kjøge, Arendals Seilforening
Klasse: BB11
Last ned CSV fil