Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtSkipperForening
Klasse: BB11
NOR 305

Inge Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Selma 2

Inge Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Inge Roppen Arendals Seilforening
SWE 13

René Olsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13

Geir Myhren

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Älvan

René Olsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13

Geir Myhren

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
René Olsen Arendals Seilforening
NOR 312

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312

Christian Botha

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Hafsø

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312

Christian Botha

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Petter Mørland Pedersen Arendals Seilforening
NOR 22

Erik Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22

Bjørn Johansson

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Adieu de Arendal

Erik Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22

Bjørn Johansson

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Steller Arendals Seilforening
NOR 18

Ola Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18

Lars Waleniussen-Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Placebo

Ola Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18

Lars Waleniussen-Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ola Aarseth Brevik Seilforening
NOR 232

Jørn Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232

Eivind Bergerud Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emma

Jørn Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232

Eivind Bergerud Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jørn Pettersen Brevik Seilforening
NOR 100

Frode Haaversen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Ruby
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ruby

Frode Haaversen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Ruby
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frode Haaversen Arendals Seilforening
NOR 284

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284

Hanne L. Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Birra

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284

Hanne L. Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Nilsen Brevik Seilforening
NOR 44

Rune Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44

Eivind Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rune Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44

Eivind Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rune Speikland Arendals Seilforening
NOR 258

Sigurd Lunøe Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ALBATROSS

Sigurd Lunøe Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sigurd Lunøe Pihl Arendals Seilforening
NOR 5

Ivar A Hesseberg

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5

Jens Patrick Holmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SIMA

Ivar A Hesseberg

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5

Jens Patrick Holmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ivar A Hesseberg Haugesund Seilforening
NOR 464

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464

Einar Pfeiffer

Seilforening:
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rookie

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464

Einar Pfeiffer

Seilforening:
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Herman Persen Fostvedt Kragerø Seilforening
NOR 148

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148

Runar Borge

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Olivia

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148

Runar Borge

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Persen Kragerø Seilforening
NOR 297

Einar A Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297

Michael Heger

Seilforening:
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
007

Einar A Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297

Michael Heger

Seilforening:
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Einar A Berg Horten Seilforening
NOR 122

Halvor Poulsson

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122

Matz Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Constantia

Halvor Poulsson

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122

Matz Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Halvor Poulsson Kragerø Seilforening
NOR 280

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280

Knut Gaarder Rakvåg

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280

Knut Gaarder Rakvåg

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Fredrik Dukan Arendals Seilforening
NOR 318

Bjørn Anders Sti

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318

Brit Maria Marcussen

Seilforening: Tvedestrand Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jalla

Bjørn Anders Sti

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318

Brit Maria Marcussen

Seilforening: Tvedestrand Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Anders Sti Arendals Seilforening
NOR 92

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Snakkes

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristian Vale Arendals Seilforening
NOR 108

Bent Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108

Gro Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bent Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108

Gro Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bent Vale Arendals Seilforening
NOR 114

Jan Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114

Didrik Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aurora II

Jan Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114

Didrik Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Løschbrandt Arendals Seilforening
NOR 10

Terri Jay

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10

Tore Ramstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pink Panther

Terri Jay

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10

Tore Ramstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Terri Jay Arendals Seilforening
NOR 326

Eivind Berg

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326

Tore Christensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FUS

Eivind Berg

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326

Tore Christensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Eivind Berg Arendals Seilforening
NOR 107

Arild de Lange Nilsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107

Bjarne Hiis

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jippi

Arild de Lange Nilsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107

Bjarne Hiis

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arild de Lange Nilsen Arendals Seilforening
NOR 192

Are Haslund

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192

Mariann Trondal

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Are Haslund

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192

Mariann Trondal

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Are Haslund Arendals Seilforening
NOR 80

Erik Dunseth

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80

Tom Arvesen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Barracuda

Erik Dunseth

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80

Tom Arvesen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Dunseth Arendals Seilforening
NOR 15

Bjarne Augestad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15

Tom Bent Opsal Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Bjarne Augestad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15

Tom Bent Opsal Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjarne Augestad Arendals Seilforening
NOR 3051

Anders Krogholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051

Linn Eve Krogholm

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Hatari

Anders Krogholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051

Linn Eve Krogholm

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anders Krogholm Færder Seilforening
NOR 84

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
One million

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aleksander Gauslaa Lillesand Seilforening
NOR 218

Kari Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218

Anne Kjøge

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Kari Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218

Anne Kjøge

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kari Steller Arendals Seilforening
Deltagere i klassen: 29
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-06-19 23:58:53Cache read