Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Nor Rating

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-418

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: M24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:22:20 0:22:20 0:22:09 1
Total 07.05.2016 00:22:20 0:22:20 0:22:09 1
PARODY

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: M24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:22:20 0:22:20 0:22:09 1
Total 07.05.2016 00:22:20 0:22:20 0:22:09 1

Henrik Larsen (Trondhjems Seilforening)
M24 6 141
2 NOR-2

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Foxy Siss
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 2
NOR Rating: NOR 1.015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:23:41 0:23:41 0:24:02 3
Total 07.05.2016 00:23:41 0:23:41 0:24:02 3
FOXY SISS

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Foxy Siss
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 2
NOR Rating: NOR 1.015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:23:41 0:23:41 0:24:02 3
Total 07.05.2016 00:23:41 0:23:41 0:24:02 3

Ole Birger Giæver (Trondhjems Seilforening)
X-35 7 412
3 NOR-402

Terje Brasethvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: M24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR 0.992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:23:51 0:23:51 0:24:11 4
Total 07.05.2016 00:23:51 0:23:51 0:24:11 4
LUNACY

Terje Brasethvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: M24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR 0.992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:23:51 0:23:51 0:24:11 4
Total 07.05.2016 00:23:51 0:23:51 0:24:11 4

Terje Brasethvik (Trondhjems Seilforening)
M24 8 224
4 NOR-13500

John Langø

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lusso Lupa
Båttype: SWAN CS42
Seilnummer: NOR 13500
NOR Rating: NOR 1.141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:21:00 0:21:00 0:23:57 2
Total 07.05.2016 00:21:00 0:21:00 0:23:57 2
LUSSO LUPA

John Langø

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lusso Lupa
Båttype: SWAN CS42
Seilnummer: NOR 13500
NOR Rating: NOR 1.141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.05.2016 00:21:00 0:21:00 0:23:57 2
Total 07.05.2016 00:21:00 0:21:00 0:23:57 2

John Langø (Trondhjems Seilforening)
SWAN CS42 9 333

Yngling

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-126

Åshild Samseth

Seilforening: NTNUI
Båtnavn: Emma Tallulah
Båttype:
Seilnummer: NOR 126
NOR Rating: NOR

Sofia Godoe

Seilforening:
Båtnavn: Emma Tallulah
Båttype:
Seilnummer: NOR 126
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EMMA TALLULAH

Åshild Samseth

Seilforening: NTNUI
Båtnavn: Emma Tallulah
Båttype:
Seilnummer: NOR 126
NOR Rating: NOR

Sofia Godoe

Seilforening:
Båtnavn: Emma Tallulah
Båttype:
Seilnummer: NOR 126
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Åshild Samseth (NTNUI)
4 112
2 NOR-395

Achim Gerstenberg

Seilforening: NTNUI
Båtnavn: Märtha
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 395
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MäRTHA

Achim Gerstenberg

Seilforening: NTNUI
Båtnavn: Märtha
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 395
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Achim Gerstenberg (NTNUI)
9 333
3 NOR-143

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 143
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 143
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 143
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 143
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kenneth Buvik (Trondhjems Seilforening)
10 2OCS (7)1
4 NOR-341

Even Eide Onstad

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Frigg
Båttype:
Seilnummer: NOR 341
NOR Rating: NOR

Tora Agledal

Seilforening:
Båtnavn: Frigg
Båttype:
Seilnummer: NOR 341
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FRIGG

Even Eide Onstad

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Frigg
Båttype:
Seilnummer: NOR 341
NOR Rating: NOR

Tora Agledal

Seilforening:
Båtnavn: Frigg
Båttype:
Seilnummer: NOR 341
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Eide Onstad (Florø Seilforening)
13 454
5 NOR-317

Niclas Fredman

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Sydney Again
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR

Mario Ditorante

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Sydney Again
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SYDNEY AGAIN

Niclas Fredman

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Sydney Again
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR

Mario Ditorante

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Sydney Again
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Niclas Fredman (Trondhjems Seilforening)
14 OCS (7)25
6 NOR-377

Ville Tanskanen

Seilforening: NTNUI
Båtnavn: Ari
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 377
NOR Rating: NOR

Jan Sramota

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Ari
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 377
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ARI

Ville Tanskanen

Seilforening: NTNUI
Båtnavn: Ari
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 377
NOR Rating: NOR

Jan Sramota

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Ari
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 377
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ville Tanskanen (NTNUI)
17 OCS (7)46
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 09:15:11Cache read