Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Shorthanded - < 1.000
NOR 14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 12
Total 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 11
Cookie Monster

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 12
Total 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 11
Seascape 27 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 0,970
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 4
Total 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 3
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 4
Total 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 3
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,984
NOR 15427

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 8
Total 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 7
Stutt-Tjukken

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 8
Total 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 7
Pogo 30 Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening 0,978
NOR 10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1
Total 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1
Mimoka

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1
Total 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1
Elan 37 Morten Nissen-Lie Kongelig Norsk Seilforening 0,983
NOR 12133

Rune Strandli

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Irie

Rune Strandli

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Rune Strandli Nesøya Seilforening 0,986
NOR 4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 11
Total 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 10
supernova

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 11
Total 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 10
Albin Nova Eira Naustvik Asker Seilforening 0,881
NOR 12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 14
Total 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 13
Fri Flyt

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 14
Total 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 13
Hanse 370e Petter Hegle Holmestrand Seilforening 0,988
NOR 10125

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2
Total 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2
iltoro 4

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2
Total 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2
Dehler jostein Weum Asker Seilforening 0,996
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 10
Total 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 9
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 10
Total 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 9
Sun Fast 35 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,944
NOR 13975

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sparkling girl

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Archambault 31 HARALD WALDER Bærum Seilforening 0,959
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtota
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 9
Total 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 8
Vindtota

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtota
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 9
Total 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 8
Pogo 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,909
NOR 14784

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 5
Total 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 4
Kårstua

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 5
Total 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 4
Elan 310 Andreas Abildgaard Kongelig Norsk Seilforening 0,935
NOR 11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,985
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:23:40 5:18:40 5:13:53 DSQ 3
Total DSQ 14
Lisa

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,985
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:23:40 5:18:40 5:13:53 DSQ 3
Total DSQ 14
Bavaria 35 Match Morten Fernløf Fredrikstad Seilforening 0,985
NOR 11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
Lupona

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
Kron wolfgang eichstetter Asker Seilforening 0,887
NOR 12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 7
Total 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 6
Trollfjord

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 7
Total 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 6
Swedestar 370 Svein Arild Hildrum Asker Seilforening 0,985
NOR 11213

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe III
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 13
Total 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 12
Xanthippe III

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe III
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 13
Total 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 12
hanse 371 Arne Isaksen Bundefjorden Seilforening 0,972
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 6
Total 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 5
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 6
Total 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 5
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 0,995
NOR 13592

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
Tikk Takk

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
Beneteau First Class 10 Birger Sevaldson Tønsberg Seilforening 0,980
Deltagere i klassen: 18
 
Klasse: Shorthanded - => 1.000
NOR 13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5
Total 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5
Black Pearl

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5
Total 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5
Pogo 40 Sverre Marius Ellingsen Kongelig Norsk Seilforening 1,139
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4
Total 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4
Total 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,015
NOR 14174

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14174
NOR Rating: NOR 1,017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2
Total 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2
Elanor

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14174
NOR Rating: NOR 1,017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2
Total 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2
Elan 350 Tor Hove Bærum Seilforening 1,017
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6
Total 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6
Framtia

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6
Total 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6
XP 44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening 1,086
NOR 15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
toXifia

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp 33 Kai Viksjø Bærum Seilforening 1,001
NOR 14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7
Total 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7
Diva

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7
Total 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7
Hanse 430 Bjørn Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening 1,045
NOR 13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1
Total 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1
Total 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1
First 40 Elling Rishoff Asker Seilforening 1,063
NOR 15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3
Total 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3
Feelgood

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3
Total 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3
Arcona 430 Christer Lie Bærum Seilforening 1,070
NOR 14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
Marialene

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening 1,021
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9
Total 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9
Total 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9
Elan 350 Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 1,006
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8
Total 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8
Total 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening 1,069
NOR 202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vortex

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35 Martin Moe Kongelig Norsk Seilforening 1,002
Deltagere i klassen: 12
 
Klasse: Shorthanded - u spinnaker
NOR 14546

Arne Henriksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Julie
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 14546
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3
Total 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3
Julie

Arne Henriksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Julie
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 14546
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3
Total 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3
Hanse 350 Arne Henriksen Bundefjorden Seilforening 0,891
NOR 8635

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Sirka
Båttype: Kaskelot
Seilnummer: NOR 8635
NOR Rating: NOR 0,818
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1
Total 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1
Sirka

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Sirka
Båttype: Kaskelot
Seilnummer: NOR 8635
NOR Rating: NOR 0,818
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1
Total 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1
Kaskelot Stig Rolfsvåg Moss Seilforening 0,818
NOR 14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,882
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2
Total 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2
Flyer

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,882
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2
Total 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2
Dehler 36 cws Helge Rongevær Fredrikstad Seilforening 0,882
Deltagere i klassen: 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 16:38:13Cache read