28. mai - 29. mai 2016
Atlantic International Cup / NC2 2.4 mR
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
014
NOR 117
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Kragset
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 132
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Herje jr.
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 130
sigurd utbjoe
Seilforening:
Stord Seilforening
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
sigurd utbjoe
, Stord Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 98
Trond Sverre Førde
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Sverre Førde
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 122
Inge Almås
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inge Almås
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 112
Trond Mele
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Mele
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
SWE 442
Hans Ekholm
Seilforening:
Sundsvalls Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 442
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hans Ekholm
, Sundsvalls Segelsällskap
Klasse: 2.4 mR
SWE 431
Jan Nordin
Seilforening:
Fagerviks Båtklubb
Seilnummer:
SWE 431
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Nordin
, Fagerviks Båtklubb
Klasse: 2.4 mR
NOR 96
Elisabeth Ihlen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 96
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elisabeth Ihlen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 127
Ove Rørvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ove Rørvik
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 126
Hans Ludvig Skjong
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hans Ludvig Skjong
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 118
ole eide
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ole eide
, Røyken Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 81
sverre førde
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 81
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
sverre førde
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 133
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
anthony Hayers
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Last ned CSV fil