11. juni - 12. juni 2016
Hvasser Cup 2016
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Klasseinndeling NC
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
051
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 20
kjell strand jacobsen
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kjell strand jacobsen
, Tønsberg Brettseilerklubb
Klasse: Brett - FW G Master
NOR 43
jakob ruud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
jakob ruud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Hessen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 30
Matteo Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 30
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matteo Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofia Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 52
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW G Master
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Linnerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 0000
Erik Kardash
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Kardash
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 0000
Karl Kristian Nergaard
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Kristian Nergaard
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 0000
Hans Herman Nergaard
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hans Herman Nergaard
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Bjørne
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 252
Endre funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 252
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 36
Anders Lillemork Nilsen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 36
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Lillemork Nilsen
, Drammens Seilforening
Klasse: Brett - FW Sr
NOR 55
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 55
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 56
Endre Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW Jr
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Sverre
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 654
Fredrik L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 654
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 0000
Sveinung Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sveinung Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 0000
August Landmark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Landmark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 67
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Lippestad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 141
Kristian Wendelborg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Wendelborg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 079
Jan Senko
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 079
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Senko
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 987
Christoffer L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 987
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christoffer L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 101
lasse klöck
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 101
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
lasse klöck
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 92
Herman Bakke
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 92
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bakke
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 332
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mina Mobekk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 54
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erlend Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW Jr
NOR 333
Kaja Mobekk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 333
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Mobekk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Damer
NOR 0000
Oda Jørgensen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Jørgensen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 100
Jakob Hustad Andresen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 100
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Hustad Andresen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 0000
Sandra Hovdar Husby
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sandra Hovdar Husby
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 165
Bastian Bakke
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 165
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bastian Bakke
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 57
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Ulrichsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Sr
NOR 0000
Karolina Døring
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karolina Døring
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 49
Thea Oppedal
Seilforening:
Gneist
Seilnummer:
NOR 49
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thea Oppedal
, Gneist
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Wetlesen Borge
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 0000
Johan Falkenhall Nordstrøm
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan Falkenhall Nordstrøm
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 000000
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 000000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Hessen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 137
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Live Rabo Lund-Roland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 0000
Emanuela Foglietta
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emanuela Foglietta
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 23
Maria Aadland Mollestad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Aadland Mollestad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Damer
NOR 19
Christian Santander
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Santander
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW G Master
NOR 0000
Jenny Pettersen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Pettersen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
Last ned CSV fil