Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Klassiske treseilere
NOR 53

Tor Erik Andreassen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Huttetu
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 53
NOR Rating: NOR 0,0000

Tormod Sten Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Huttetu
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 53
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Huttetu

Tor Erik Andreassen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Huttetu
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 53
NOR Rating: NOR 0,0000

Tormod Sten Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Huttetu
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 53
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IOD Tor Erik Andreassen Fredrikstad Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Kutter
NOR 58

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Winnie
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 58
NOR Rating: NOR

Halvor Homme

Seilforening:
Båtnavn: Winnie
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 58
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Winnie

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Winnie
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 58
NOR Rating: NOR

Halvor Homme

Seilforening:
Båtnavn: Winnie
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 58
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kutter BJØRN VADHOLM Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 11

Frank Baust Pettersen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Sperm
Båttype: kutter
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR

Anita Hougen

Seilforening:
Båtnavn: Sperm
Båttype: kutter
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sperm

Frank Baust Pettersen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Sperm
Båttype: kutter
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR

Anita Hougen

Seilforening:
Båtnavn: Sperm
Båttype: kutter
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
kutter Frank Baust Pettersen Hvaler Seilforening 0,000
NOR 59

Arne Kristian Henriksen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: kutter
Båttype: kutter
Seilnummer: NOR 59
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
kutter

Arne Kristian Henriksen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: kutter
Båttype: kutter
Seilnummer: NOR 59
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
kutter Arne Kristian Henriksen Hvaler Seilforening 0,000
NOR 44

Øyvind Fjeldberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Erling jarl
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 44
NOR Rating: NOR

Øystein Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: Erling jarl
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 44
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erling jarl

Øyvind Fjeldberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Erling jarl
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 44
NOR Rating: NOR

Øystein Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: Erling jarl
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 44
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kutter Øyvind Fjeldberg Hvaler Seilforening 0,000
NOR 72

Tor Martinsen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Jotun
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 72
NOR Rating: NOR

Per Svankil

Seilforening:
Båtnavn: Jotun
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 72
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jotun

Tor Martinsen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Jotun
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 72
NOR Rating: NOR

Per Svankil

Seilforening:
Båtnavn: Jotun
Båttype: Kutter
Seilnummer: NOR 72
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kutter Tor Martinsen Hvaler Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
NOR 30

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Ivory
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 0,8520

Per Arne Skjeggestad

Seilforening:
Båtnavn: Ivory
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ivory

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Ivory
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 0,8520

Per Arne Skjeggestad

Seilforening:
Båtnavn: Ivory
Båttype: IOD
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IOD Tormod Lie Fredrikstad Seilforening 0,852
NOR 9683

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 0,9850

Line Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lancing

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 0,9850

Line Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 40 Anstein Næverdal Fredrikstad Seilforening 0,985
NOR 3325

GARD NIELSEN

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: MAXIMUS
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 3325
NOR Rating: NOR 0,8720

Lars Gamlesanne

Seilforening:
Båtnavn: MAXIMUS
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 3325
NOR Rating: NOR 0,8720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MAXIMUS

GARD NIELSEN

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: MAXIMUS
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 3325
NOR Rating: NOR 0,8720

Lars Gamlesanne

Seilforening:
Båtnavn: MAXIMUS
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 3325
NOR Rating: NOR 0,8720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi Racer GARD NIELSEN Sarpsborg Seilforening 0,872
NOR 567

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joy
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,9260

Inger Lill Solberg

Seilforening:
Båtnavn: Joy
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Joy

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joy
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,9260

Inger Lill Solberg

Seilforening:
Båtnavn: Joy
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Vidar Henrik Halvorsen Fredrikstad Seilforening 0,926
NOR 8637

Kamil Dursun

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Hunter
Båttype: Hunter 23.5
Seilnummer: NOR 8637
NOR Rating: NOR 1,0400

Ilker Dursun

Seilforening:
Båtnavn: Hunter
Båttype: Hunter 23.5
Seilnummer: NOR 8637
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hunter

Kamil Dursun

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Hunter
Båttype: Hunter 23.5
Seilnummer: NOR 8637
NOR Rating: NOR 1,0400

Ilker Dursun

Seilforening:
Båtnavn: Hunter
Båttype: Hunter 23.5
Seilnummer: NOR 8637
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hunter 23.5 Kamil Dursun Hvaler Seilforening 1,040
NOR 14538

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Venus

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp 38 Egil Norli Fredrikstad Seilforening 1,048
NOR 9629

Kjell Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 1,0010

Inger-Lill Gregersen

Seilforening:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CB`N

Kjell Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 1,0010

Inger-Lill Gregersen

Seilforening:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CB365 Kjell Norli Fredrikstad Seilforening 1,001
NOR 1040

Børre Dahl / Ruud

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lakrisa Viola
Båttype: J-80
Seilnummer: NOR 1040
NOR Rating: NOR 0,9257

Knut Arne Ruud

Seilforening:
Båtnavn: Lakrisa Viola
Båttype: J-80
Seilnummer: NOR 1040
NOR Rating: NOR 0,9257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lakrisa Viola

Børre Dahl / Ruud

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lakrisa Viola
Båttype: J-80
Seilnummer: NOR 1040
NOR Rating: NOR 0,9257

Knut Arne Ruud

Seilforening:
Båtnavn: Lakrisa Viola
Båttype: J-80
Seilnummer: NOR 1040
NOR Rating: NOR 0,9257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J-80 Børre Dahl / Ruud Sarpsborg Seilforening 0,926
NOR 8801

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9672

Annett Nygård

Seilforening:
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ollie

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9672

Annett Nygård

Seilforening:
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Finngulf 38 Rino Fred Jensen Fredrikstad Seilforening 0,967
NOR 7143

øyvind aasen

Seilforening: Segelklubben Måsungen
Båtnavn: Amatørn
Båttype: First class 8
Seilnummer: NOR 7143
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amatørn

øyvind aasen

Seilforening: Segelklubben Måsungen
Båtnavn: Amatørn
Båttype: First class 8
Seilnummer: NOR 7143
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First class 8 øyvind aasen Segelklubben Måsungen 0,906
NOR 15113

Sverre GJULEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9520

Tom Syverstad

Seilforening:
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
My Life

Sverre GJULEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9520

Tom Syverstad

Seilforening:
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Life 7.5 Sverre GJULEM Sarpsborg Seilforening 0,952
NOR 15125

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0395

Thomas Føyen

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Breezin

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0395

Thomas Føyen

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp 38 Morten Gaarud Kongelig Norsk Seilforening 1,040
NOR 10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9560

Linn Rønneberg

Seilforening:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Exita

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9560

Linn Rønneberg

Seilforening:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-332 Svein Arild Nilsen Fredrikstad Seilforening 0,956
NOR 85

Jørgen G. Heje

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Dacapo
Båttype: J 111
Seilnummer: NOR 85
NOR Rating: NOR 1,0671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dacapo

Jørgen G. Heje

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Dacapo
Båttype: J 111
Seilnummer: NOR 85
NOR Rating: NOR 1,0671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J 111 Jørgen G. Heje Kongelig Norsk Seilforening 1,067
NOR 655

Maj Britt Ingebrigtsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Team Texas
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 655
NOR Rating: NOR 0,8460

Lene Ulfeng

Seilforening:
Båtnavn: Team Texas
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 655
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Team Texas

Maj Britt Ingebrigtsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Team Texas
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 655
NOR Rating: NOR 0,8460

Lene Ulfeng

Seilforening:
Båtnavn: Team Texas
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 655
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
albin express Maj Britt Ingebrigtsen Fredrikstad Seilforening 0,846
NOR 15041

Leonard Bijl

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0680

Per Gogstad

Seilforening:
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swell

Leonard Bijl

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0680

Per Gogstad

Seilforening:
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 410 Leonard Bijl Fredrikstad Seilforening 1,068
NOR 15233

Stian Aakre

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rainbow Chaser
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 15233
NOR Rating: NOR 1,0800

Nina Aakre

Seilforening:
Båtnavn: Rainbow Chaser
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 15233
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rainbow Chaser

Stian Aakre

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rainbow Chaser
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 15233
NOR Rating: NOR 1,0800

Nina Aakre

Seilforening:
Båtnavn: Rainbow Chaser
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 15233
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/133 Stian Aakre Fredrikstad Seilforening 1,080
NOR 15133

Martin Kamperhaug

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Brightside
Båttype: Grand Soleil 50
Seilnummer: NOR 15133
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Brightside

Martin Kamperhaug

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Brightside
Båttype: Grand Soleil 50
Seilnummer: NOR 15133
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 50 Martin Kamperhaug Sarpsborg Seilforening 1,047
NOR 11799

Johan Johannson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoko
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 11799
NOR Rating: NOR 1,0800

Hartvig Johannson

Seilforening:
Båtnavn: Yoko
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 11799
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Yoko

Johan Johannson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoko
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 11799
NOR Rating: NOR 1,0800

Hartvig Johannson

Seilforening:
Båtnavn: Yoko
Båttype: J/133
Seilnummer: NOR 11799
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/133 Johan Johannson Kongelig Norsk Seilforening 1,080
NOR 5659

Lars Røed

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Josephine
Båttype: Sweden Yachts 38
Seilnummer: NOR 5659
NOR Rating: NOR 0,0000

Arild Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Josephine
Båttype: Sweden Yachts 38
Seilnummer: NOR 5659
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Josephine

Lars Røed

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Josephine
Båttype: Sweden Yachts 38
Seilnummer: NOR 5659
NOR Rating: NOR 0,0000

Arild Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Josephine
Båttype: Sweden Yachts 38
Seilnummer: NOR 5659
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sweden Yachts 38 Lars Røed Fredrikstad Seilforening 0,000
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0150

Caroline McPhail Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0150

Caroline McPhail Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 1,015
NOR 11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825

Morten Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lisa

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825

Morten Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 35 Match Morten Fernløf Fredrikstad Seilforening 0,983
Deltagere i klassen: 22
 
Klasse: Shorthanded
NOR 12032

Svein Gretland

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Aurelia
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: NOR 12032
NOR Rating: NOR 0,0000

Martin Gretland

Seilforening:
Båtnavn: Aurelia
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: NOR 12032
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aurelia

Svein Gretland

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Aurelia
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: NOR 12032
NOR Rating: NOR 0,0000

Martin Gretland

Seilforening:
Båtnavn: Aurelia
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: NOR 12032
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 39 Svein Gretland Fredrikstad Seilforening 0,000
NOR 14161

pb Brænne

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 0,8930

Fredrik Thorsen

Seilforening:
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
hanna

pb Brænne

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 0,8930

Fredrik Thorsen

Seilforening:
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Smaragd pb Brænne Sarpsborg Seilforening 0,893
NOR 11032

Morten Pedersen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Smertujenta
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11032
NOR Rating: NOR 0,9441

Tore Bekkevold

Seilforening:
Båtnavn: Smertujenta
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11032
NOR Rating: NOR 0,9441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Smertujenta

Morten Pedersen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Smertujenta
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11032
NOR Rating: NOR 0,9441

Tore Bekkevold

Seilforening:
Båtnavn: Smertujenta
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11032
NOR Rating: NOR 0,9441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 34 Morten Pedersen Fredrikstad Seilforening 0,944
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: Skøyter
F 35

Einar Salvesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Godbonden
Båttype: Skøyte
Seilnummer: F 35
NOR Rating: F 1,2300

Knut Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Godbonden
Båttype: Skøyte
Seilnummer: F 35
NOR Rating: F 1,2300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Godbonden

Einar Salvesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Godbonden
Båttype: Skøyte
Seilnummer: F 35
NOR Rating: F 1,2300

Knut Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Godbonden
Båttype: Skøyte
Seilnummer: F 35
NOR Rating: F 1,2300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Skøyte Einar Salvesen Fredrikstad Seilforening 1,230
NOR 0

Yngve Ottesen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hilda
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 1,1300

Sefrid Line Jakobsen

Seilforening:
Båtnavn: Hilda
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hilda

Yngve Ottesen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hilda
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 1,1300

Sefrid Line Jakobsen

Seilforening:
Båtnavn: Hilda
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Colin Archer Yngve Ottesen Kongelig Norsk Seilforening 1,130
NOR 498

Jørn Steingrim Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Taralden
Båttype: Spissgatter
Seilnummer: NOR 498
NOR Rating: NOR 1,2100

Ulf Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Taralden
Båttype: Spissgatter
Seilnummer: NOR 498
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Taralden

Jørn Steingrim Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Taralden
Båttype: Spissgatter
Seilnummer: NOR 498
NOR Rating: NOR 1,2100

Ulf Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Taralden
Båttype: Spissgatter
Seilnummer: NOR 498
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spissgatter Jørn Steingrim Andersen Soon Seilforening 1,210
NOR 692

Anne Cathrine Torbergsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Løperen
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 692
NOR Rating: NOR 1,2200

Anne Torbergsen

Seilforening:
Båtnavn: Løperen
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 692
NOR Rating: NOR 1,2200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Løperen

Anne Cathrine Torbergsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Løperen
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 692
NOR Rating: NOR 1,2200

Anne Torbergsen

Seilforening:
Båtnavn: Løperen
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 692
NOR Rating: NOR 1,2200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Colin Archer Anne Cathrine Torbergsen Fredrikstad Seilforening 1,220
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Tur & Hav - u spinnaker
NOR 9841

Camilla Sandstrand

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Mee Ran
Båttype: Alo96 ms
Seilnummer: NOR 9841
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mee Ran

Camilla Sandstrand

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Mee Ran
Båttype: Alo96 ms
Seilnummer: NOR 9841
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alo96 ms Camilla Sandstrand Sarpsborg Seilforening 0,812
Deltagere i klassen: 1
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-06-27 01:18:11Cache read