Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 028
NOR Uten nr (svart båt)

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR Uten nr (svart båt)
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BLACK JACK

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR Uten nr (svart båt)
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dag Buch, Farsund Seilforening Klasse: Melges 24

NOR 600

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Altern Wathne, Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne,
Sindre Alvestad,
Henrik Rye Jakobsen,
Klasse: Melges 24

NOR 404

chris skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    TEAM GUFFEN

chris skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
chris skogen, Askøy Seilforening
Torbjørn Halvorsen,
Torstein Hellebust,
Klasse: Yngling

NOR 369

Øyvind Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    TEAM DAFFY

Øyvind Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Øyvind Skogen, Askøy Seilforening
Kristian Øpstad,
Harald Svardal,
Klasse: Yngling

NOR 105

Lene Seim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BATMAN

Lene Seim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lene Seim, Ran Seilforening
Claus Gladyszak,
Petter Hermansen,
Klasse: Yngling

NOR 007

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007

Kurt Furnes

Seilforening:
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SALT 5

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007

Kurt Furnes

Seilforening:
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Kristian Garvik, Ran Seilforening
Kurt Furnes,
Leif Gunnar Sandtorv,
Klasse: Yngling

NOR 344

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    REDWHITEBLUE

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Hopland, Askøy Seilforening Klasse: Yngling

NOR 99

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Erlingen.
Seilnummer: NOR 99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    ERLINGEN.

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Erlingen.
Seilnummer: NOR 99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erling Gangdal, Stord Seilforening Klasse: 2.4 mR

NOR 30

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30

Karoline F Dale

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JAVA STORD

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30

Karoline F Dale

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingvald Miljeteig, Stord Seilforening
Karoline F Dale,
Jakob Molland,
Jonas Børtveit,
Knut-Ove Eidsnes,
Klasse: Melges 24

NOR 799

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    LILLE 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Carl Edward Jansen, Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy,
Espen Markhus,
Klasse: Melges 24

NOR 251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251

Mikael Viggen

Seilforening:
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251

Mikael Viggen

Seilforening:
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rimmert van der Kooij, Trondhjems Seilforening
Mikael Viggen,
Julian Straus,
Marta Lall,
Klasse: Yngling

FRA 3

mario ditaranto

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3

Svend Tollak Munkejord

Seilforening:
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ODETTE

mario ditaranto

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3

Svend Tollak Munkejord

Seilforening:
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
mario ditaranto, Trondhjems Seilforening
Svend Tollak Munkejord,
Christophe Pelabon,
Klasse: Yngling

NOR 411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411

Christoffer Buvik

Seilforening:
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411

Christoffer Buvik

Seilforening:
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kenneth Buvik, Trondhjems Seilforening
Christoffer Buvik,
Klasse: Yngling

NOR 189

kenneth bruseland

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189

joakim pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    COME ALOT

kenneth bruseland

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189

joakim pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
kenneth bruseland, Farsund Seilforening
joakim pedersen,
ørjan bruseland,
øyvind ore,
Klasse: Melges 24

NOR 409

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    WHITE RUSSIAN

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Svein Andre Hol, Askøy Seilforening
Eivind Mellingen,
Fabian Bruvik,
Klasse: Yngling

NOR 697

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    YOLO

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rolf Granli Gangdal, Stord Seilforening
Torodd Olsen,
Ole Reinert Eskeland,
Kristian Aamodt,
Klasse: Melges 24

NOR 25

Joachim Lowzow

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25

Herman Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Joachim Lowzow

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25

Herman Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Joachim Lowzow, Sjøkrigsskolen Seilforening
Herman Christoffersen,
Julius Yran,
Klasse: Yngling
NOR 138

Karl Emil Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138

Magnus Mjømen

Seilforening:
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SKYLINE

Karl Emil Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138

Magnus Mjømen

Seilforening:
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karl Emil Haugen, Askøy Seilforening
Magnus Mjømen,
Ingrid Øpstad,
Klasse: Yngling

NOR 311

stian soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311

Jon Lystrup

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SKVETTLAPPEN

stian soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311

Jon Lystrup

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
stian soltvedt, Askøy Seilforening
Jon Lystrup,
Klasse: Yngling

NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    WILD THING

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Silje Christine Fløysand, Askøy Seilforening
Trine Fossheim,
Kristian Amlie,
Klasse: Yngling

ITA 799

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799

Bernt Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JAVA ASKOY

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799

Bernt Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Bernt Svendsen,
Sandy Macarly,
Klasse: Melges 24

NOR 95

Frank Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Victoria
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    VICTORIA

Frank Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Victoria
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Frank Huth, Seilforeningen 1928 Klasse: 2.4 mR

NOR 345

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345

Stian Bruvoll

Seilforening:
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SøLVGUTTENE

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345

Stian Bruvoll

Seilforening:
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Håvard Espeseth, Askøy Seilforening
Stian Bruvoll,
Klasse: Yngling

NOR 1

Christos Kalavrytinos

Seilforening:
Båtnavn: NTNUI
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NTNUI

Christos Kalavrytinos

Seilforening:
Båtnavn: NTNUI
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Christos Kalavrytinos, Klasse: Yngling
NOR 506

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    DO IT

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Julius Nilsen, Bergens Seilforening
Sølvi Uthaug,
Bård Ove Hansen,
Klasse: Melges 24

NOR 628

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628

Eirik Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ILTER

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628

Eirik Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø, Ran Seilforening
Eirik Knudsen,
Jon Arild Tørresdal,
Helge Holmbek,
Klasse: Melges 24

NOR 71

Ronny Rognhaugen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71

Silje Elisabeth Rognhaugen

Seilforening:
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    YME

Ronny Rognhaugen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71

Silje Elisabeth Rognhaugen

Seilforening:
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ronny Rognhaugen, Vågsbygd Seilforening
Silje Elisabeth Rognhaugen,
Erling Rognhaugen,
Klasse: Yngling

NOR 221

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221

Jan-Tore Horn

Seilforening:
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ASTERIX

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221

Jan-Tore Horn

Seilforening:
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Fredrik Karlsen, Askøy Seilforening
Jan-Tore Horn,
Knut Erik Hjorth,
Klasse: Yngling

Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 21:24:00Cache read