Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtSkipperForening
Klasse: 2.4 mR
NOR 99

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Erlingen.
Seilnummer: NOR 99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erlingen.

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Erlingen.
Seilnummer: NOR 99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erling Gangdal Stord Seilforening
NOR 95

Frank Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Victoria
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victoria

Frank Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Victoria
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Frank Huth Seilforeningen 1928
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Melges 24
NOR Uten nr (svart båt)

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR Uten nr (svart båt)
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Black Jack

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR Uten nr (svart båt)
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dag Buch Farsund Seilforening
NOR 600

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Party Girl

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Altern Wathne Askøy Seilforening
NOR 30

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30

Karoline F Dale

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JAVA Stord

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30

Karoline F Dale

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Stord
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingvald Miljeteig Stord Seilforening
NOR 799

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lille 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Carl Edward Jansen Askøy Seilforening
NOR 189

kenneth bruseland

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189

joakim pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Come Alot

kenneth bruseland

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189

joakim pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Come Alot
Seilnummer: NOR 189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
kenneth bruseland Farsund Seilforening
NOR 697

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
YOLO

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rolf Granli Gangdal Stord Seilforening
ITA 799

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799

Bernt Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JAVA Askoy

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799

Bernt Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: JAVA Askoy
Seilnummer: ITA 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gordon Wright Askøy Seilforening
NOR 506

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Do It

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Båtnavn: Do It
Seilnummer: NOR 506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Julius Nilsen Bergens Seilforening
NOR 628

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628

Eirik Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ilter

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628

Eirik Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 9
 
Klasse: Yngling
NOR 404

chris skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Guffen

chris skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
chris skogen Askøy Seilforening
NOR 369

Øyvind Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Daffy

Øyvind Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Team Daffy
Seilnummer: NOR 369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Øyvind Skogen Askøy Seilforening
NOR 105

Lene Seim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Batman

Lene Seim

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Batman
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lene Seim Ran Seilforening
NOR 007

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007

Kurt Furnes

Seilforening:
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Salt 5

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007

Kurt Furnes

Seilforening:
Båtnavn: Salt 5
Seilnummer: NOR 007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Kristian Garvik Ran Seilforening
NOR 344

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RedWhiteBlue

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Hopland Askøy Seilforening
NOR 251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251

Mikael Viggen

Seilforening:
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bølla

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251

Mikael Viggen

Seilforening:
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
FRA 3

mario ditaranto

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3

Svend Tollak Munkejord

Seilforening:
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Odette

mario ditaranto

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3

Svend Tollak Munkejord

Seilforening:
Båtnavn: Odette
Seilnummer: FRA 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
mario ditaranto Trondhjems Seilforening
NOR 411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411

Christoffer Buvik

Seilforening:
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Thor

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411

Christoffer Buvik

Seilforening:
Båtnavn: Thor
Seilnummer: NOR 411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR 409

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
White Russian

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: White Russian
Seilnummer: NOR 409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Svein Andre Hol Askøy Seilforening
NOR 25

Joachim Lowzow

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25

Herman Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim Lowzow

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25

Herman Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Joachim Lowzow Sjøkrigsskolen Seilforening
NOR 138

Karl Emil Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138

Magnus Mjømen

Seilforening:
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Skyline

Karl Emil Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138

Magnus Mjømen

Seilforening:
Båtnavn: Skyline
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karl Emil Haugen Askøy Seilforening
NOR 311

stian soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311

Jon Lystrup

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Skvettlappen

stian soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311

Jon Lystrup

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
stian soltvedt Askøy Seilforening
NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Wild Thing

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Silje Christine Fløysand Askøy Seilforening
NOR 345

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345

Stian Bruvoll

Seilforening:
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sølvguttene

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345

Stian Bruvoll

Seilforening:
Båtnavn: Sølvguttene
Seilnummer: NOR 345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Håvard Espeseth Askøy Seilforening
NOR 1

Christos Kalavrytinos

Seilforening:
Båtnavn: NTNUI
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NTNUI

Christos Kalavrytinos

Seilforening:
Båtnavn: NTNUI
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Christos Kalavrytinos
NOR 71

Ronny Rognhaugen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71

Silje Elisabeth Rognhaugen

Seilforening:
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yme

Ronny Rognhaugen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71

Silje Elisabeth Rognhaugen

Seilforening:
Båtnavn: Yme
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ronny Rognhaugen Vågsbygd Seilforening
NOR 221

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221

Jan-Tore Horn

Seilforening:
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Asterix

Fredrik Karlsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221

Jan-Tore Horn

Seilforening:
Båtnavn: Asterix
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Fredrik Karlsen Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 17
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-07-18 21:59:38