Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

A klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11200

martin due

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9420

Børre Grønningseter

Seilforening:
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:47:56 3:47:56 3:34:42 1
Total 22.10.2016 14:47:56 3:47:56 3:34:42 1
ARIUS IV

martin due

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9420

Børre Grønningseter

Seilforening:
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:47:56 3:47:56 3:34:42 1
Total 22.10.2016 14:47:56 3:47:56 3:34:42 1

martin due (Molde Seilforening
Børre Grønningseter ()
Frank Sundsby ()
Arnfinn Hovde ())
Bavaria 36 3:47:56 3:34:42 1 1
2 NOR-41

VIDAR SKAAR

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8470

Arild Fuglseth

Seilforening:
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 15:21:15 4:21:15 3:41:16 2
Total 22.10.2016 15:21:15 4:21:15 3:41:16 2
FURIA II

VIDAR SKAAR

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8470

Arild Fuglseth

Seilforening:
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 15:21:15 4:21:15 3:41:16 2
Total 22.10.2016 15:21:15 4:21:15 3:41:16 2

VIDAR SKAAR (Molde Seilforening
Arild Fuglseth ()
Geir Olsen ()
Lage Lyche ())
Albin Express 4:21:15 3:41:16 2 2
3 NOR-13883

Nils Thorvald Krohn

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Ninja
Båttype: Janneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480

Jørn Mølmen

Seilforening:
Båtnavn: Ninja
Båttype: Janneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:56:04 3:56:04 3:43:47 3
Total 22.10.2016 14:56:04 3:56:04 3:43:47 3
NINJA

Nils Thorvald Krohn

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Ninja
Båttype: Janneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480

Jørn Mølmen

Seilforening:
Båtnavn: Ninja
Båttype: Janneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 13883
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:56:04 3:56:04 3:43:47 3
Total 22.10.2016 14:56:04 3:56:04 3:43:47 3

Nils Thorvald Krohn (Molde Seilforening
Jørn Mølmen ()
Pål Slettvold ()
Heidi Oterhals ())
Janneau Sun Fast 37 3:56:04 3:43:47 3 3
4 NOR-5018

Mats Kirkeland

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Oter'n
Båttype: FENIX
Seilnummer: NOR 5018
NOR Rating: NOR 0,8030

Terje Kirkeland

Seilforening:
Båtnavn: Oter'n
Båttype: FENIX
Seilnummer: NOR 5018
NOR Rating: NOR 0,8030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
OTER'N

Mats Kirkeland

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Oter'n
Båttype: FENIX
Seilnummer: NOR 5018
NOR Rating: NOR 0,8030

Terje Kirkeland

Seilforening:
Båtnavn: Oter'n
Båttype: FENIX
Seilnummer: NOR 5018
NOR Rating: NOR 0,8030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Mats Kirkeland (Molde Seilforening)
Terje Kirkeland ()
FENIX DNC (5)

B klassse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0440

Morten Skagen

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:23:25 3:23:25 3:32:22 1
Total 22.10.2016 14:23:25 3:23:25 3:32:22 1
FURIA III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0440

Morten Skagen

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:23:25 3:23:25 3:32:22 1
Total 22.10.2016 14:23:25 3:23:25 3:32:22 1

Stig Waagbø (Molde Seilforening
Morten Skagen ()
Rune Skotheim ()
Tor Ivar Reitan ()
Gry Nordal ()
Albert Vestad ())
X-442 3:23:25 3:32:22 1 1
2 NOR-12088

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260

Kjell Lyse

Seilforening:
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:35:10 3:35:10 3:40:45 2
Total 22.10.2016 14:35:10 3:35:10 3:40:45 2
ØSE

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260

Kjell Lyse

Seilforening:
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:35:10 3:35:10 3:40:45 2
Total 22.10.2016 14:35:10 3:35:10 3:40:45 2

PETTER HOLEN (Molde Seilforening
Kjell Lyse ()
Erlend Hansen ()
Arne Kavli ())
Hanse 400e 3:35:10 3:40:45 2 2
3 NOR-14048

Eivind Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Estelle
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14048
NOR Rating: NOR 1,004

Torfinn Farstad

Seilforening:
Båtnavn: Estelle
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14048
NOR Rating: NOR 1,004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 16:15:00 5:15:00 5:16:15 3
Total 22.10.2016 16:15:00 5:15:00 5:16:15 3
ESTELLE

Eivind Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Estelle
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14048
NOR Rating: NOR 1,004

Torfinn Farstad

Seilforening:
Båtnavn: Estelle
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14048
NOR Rating: NOR 1,004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 16:15:00 5:15:00 5:16:15 3
Total 22.10.2016 16:15:00 5:15:00 5:16:15 3

Eivind Farstad (Molde Seilforening
Torfinn Farstad ()
Knut Olav Rindarøy ()
Geir Bjerkestrand ())
Jeanneau 5:15:00 5:16:15 3 3

Sportsbåt

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-30

Thomas Hjertø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Chili Peppers
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 1,058

Kjell Rød

Seilforening:
Båtnavn: Chili Peppers
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 1,058
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:19:02 3:19:02 3:30:34 1
Total 22.10.2016 14:19:02 3:19:02 3:30:34 1
CHILI PEPPERS

Thomas Hjertø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Chili Peppers
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 1,058

Kjell Rød

Seilforening:
Båtnavn: Chili Peppers
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 30
NOR Rating: NOR 1,058
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:19:02 3:19:02 3:30:34 1
Total 22.10.2016 14:19:02 3:19:02 3:30:34 1

Thomas Hjertø (Molde Seilforening
Kjell Rød ()
Espen Julnes Lia ())
Farr 30 3:19:02 3:30:34 1 1
2 NOR-14603

Kristian Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280

Geir Oterhals

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:52:06 3:52:06 3:35:23 2
Total 22.10.2016 14:52:06 3:52:06 3:35:23 2
NINI ROLL

Kristian Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280

Geir Oterhals

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 14:52:06 3:52:06 3:35:23 2
Total 22.10.2016 14:52:06 3:52:06 3:35:23 2

Kristian Bachmann (Molde Seilforening
Geir Oterhals ()
Kari Bachmann ()
Kari Moen ())
Beneteau Platu 25 3:52:06 3:35:23 2 2
3 SWE-121

Trygve Bjørlo

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,913
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 15:04:26 4:04:26 3:43:10 3
Total 22.10.2016 15:04:26 4:04:26 3:43:10 3
JAKE

Trygve Bjørlo

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,913
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.10.2016 15:04:26 4:04:26 3:43:10 3
Total 22.10.2016 15:04:26 4:04:26 3:43:10 3

Trygve Bjørlo (Molde Seilforening)
J70 4:04:26 3:43:10 3 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-20 13:54:27Cache read