Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

29er

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-2319

Emilie B. D. Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2319

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie B. D. Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2319

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie B. D. Andersen (Kongelig Norsk Seilforening
Maren Edland (Asker Seilforening))
15 233141OCS (11)1112
2 NOR-1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jostein Aker (Tønsberg Seilforening
Jacob Undrum (Tønsberg Seilforening))
21 12121542454
3 NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening
Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening))
23 81252225243
4 NOR-1374

Emil Dagsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Jørgen Smith-Meyer

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Dagsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Jørgen Smith-Meyer

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Dagsberg (Tønsberg Seilforening
Jørgen Smith-Meyer (Tønsberg Seilforening))
26 65735313321
5 NOR-1745

Sverre Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

William Svensrud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

William Svensrud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Poppe Oldervoll (Bærum Seilforening
William Svensrud (Bærum Seilforening))
44 57668734535
6 NOR-1962

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Vilde Anine Svatun Berg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Vilde Anine Svatun Berg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien (Kongelig Norsk Seilforening
Vilde Anine Svatun Berg (Tønsberg Seilforening))
53 910846457676
7 NOR-1665

Julie Lutro Emberland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Lutro Emberland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Lutro Emberland (Asker Seilforening
Eilif Tanberg (Asker Seilforening))
53 46587666767
8 NOR-2417

Casper R Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417

Alexander Franks Penty

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Casper R Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417

Alexander Franks Penty

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Casper R Rynning (Asker Seilforening
Alexander Franks Penty (Asker Seilforening))
65 34473DNC (11)DNC (11)DNC (11)DNC (11)DNC (11)DNC (11)
9 NOR-1892

Lukas Bengston

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lukas Bengston

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lukas Bengston (Kongelig Norsk Seilforening
Sebastian Alveberg (Kongelig Norsk Seilforening))
75 10910109878888
10 NOR-1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Sindre Ekern

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Sindre Ekern

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Langfeldt (Asker Seilforening
Sindre Ekern (Asker Seilforening))
86 7899DSQ (11)9DNF (11)DNC (11)DNC (11)DNC (11)DNC (11)

Laser 4.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9
1 NOR-201735

Magnus Behrens

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 201735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Behrens

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 201735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Behrens (Tønsberg Seilforening)
14 1522211OCS (13)9
2 NOR-207546

Martine Bjørve Thuen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine Bjørve Thuen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine Bjørve Thuen (Kongelig Norsk Seilforening)
22 416153OCS (13)OCS (13)2
3 NOR-210995

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 210995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 210995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland (Kongelig Norsk Seilforening)
25 224649528
4 NOR-204355

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
27 663536317
5 NOR-210994

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 210994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 210994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik (Bundefjorden Seilforening)
32 771462OCS (13)85
6 NOR-186381

Håkon Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håkon Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håkon Malmbekk (Asker Seilforening)
35 33738767RDG - 6
7 NOR-107446

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 107446
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 107446
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oda Skeide Bates (Nesodden Seilforening)
38 DNC (13)DNC (13)8974253
8 NOR-188599

Hannah Sofie Kjellevold

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 188599
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Sofie Kjellevold

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 188599
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Sofie Kjellevold (Asker Seilforening)
39 545DNC (13)DNC (13)8746
9 NOR-192715

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 192715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 192715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
42 9910895461
10 NOR-2

Ludvig Linus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Linus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ludvig Linus Rønold (Kongelig Norsk Seilforening)
45 8897111894
11 NOR-197762

Kaja SJøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 197762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kaja SJøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 197762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kaja SJøl Christensen (Asker Seilforening)
74 DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)1093DNC (13)
12 NOR-190682

Lars Engebret Lillejord Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 190682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars Engebret Lillejord Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 190682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars Engebret Lillejord Hagen (Asker Seilforening)
91 DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)

Laser Radial

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-195774

Uffe Tomasgaard

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 195774
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Uffe Tomasgaard

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 195774
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Uffe Tomasgaard (Drøbaksund Seilforening)
9 11222111
2 NOR-204904

knuta Bugge

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 204904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

knuta Bugge

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 204904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

knuta Bugge (Drøbaksund Seilforening)
15 3DSQ (4)113322
3 NOR-0000

Fredrik Andresen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Andresen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Andresen (Bundefjorden Seilforening)
16 22331233

Optimist - A

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9
1 NOR-3919

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3919
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3919
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet (Kongelig Norsk Seilforening)
9 123121112
2 NOR-3819

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet (Kongelig Norsk Seilforening)
15 216332223
3 NOR-3881

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund (Nesodden Seilforening)
33 36949533OCS (34)
4 GBR-6329

Nicklas Høst-Verbraak

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: GBR 6329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicklas Høst-Verbraak

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: GBR 6329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicklas Høst-Verbraak (Kongelig Norsk Seilforening)
34 5319OCS (34)19844
5 NOR-3849

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik (Bundefjorden Seilforening)
38 481610318146
6 NOR-3865

Jonas August stjernstrom

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August stjernstrom

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August stjernstrom (Bundefjorden Seilforening)
48 6415213712125
7 NOR-3850

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS (Kongelig Norsk Seilforening)
51 1071175154167
8 NOR-3822

Julia Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julia Jacobsen (Kongelig Norsk Seilforening)
60 20131012686108
9 NOR-3555

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad (Bundefjorden Seilforening)
64 17545OCS (34)1113199
10 NOR-3649

Mia Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mia Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mia Klæboe (Drøbaksund Seilforening)
68 11261416769615
11 NOR-3689

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup (Bærum Seilforening)
75 181412OCS (34)4OCS (34)11151
12 NOR-3729

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure (Kongelig Norsk Seilforening)
76 1312238OCS (34)187711
13 NOR-3471

Henrik SJøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik SJøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik SJøl Christensen (Asker Seilforening)
80 15197111214101116
14 NOR-3794

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3794
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3794
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab (Kongelig Norsk Seilforening)
84 19118OCS (34)OCS (34)417520
15 NOR-3242

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs (Bundefjorden Seilforening)
86 121013151113192212
16 NOR 3824-9424

Jonas Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3824 9424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3824 9424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Sørlie (Nesodden Seilforening)
94 81729OCS (34)17282813
17 NOR-3789

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3789
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3789
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Langaas-Holt (Kongelig Norsk Seilforening)
111 2822261416235922
18 NOR-3276

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Ødeby Karlsen (Nesodden Seilforening)
113 141825172112221318
19 NOR-3775

Rudolf Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rudolf Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rudolf Ugelstad (Kongelig Norsk Seilforening)
122 24922OCS (34)OCS (34)OCS (34)15810
20 NOR-3782

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn (Kongelig Norsk Seilforening)
124 231516191822142121
21 NOR-3726

Kaja Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Malmbekk (Asker Seilforening)
127 222027132310162523
22 NOR-3721

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske (Nesodden Seilforening)
132 21255181524252428
23 NOR-3712

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3712
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Milla Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
133 DNC (34)2320241916212014
24 NOR-3889

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3889
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3889
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund (Asker Seilforening)
135 916181014DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)
25 NOR-3685

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy (Asker Seilforening)
142 7212822DSQ (34)19262324
26 NOR-3860

Joachim BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim BERGSBAKK (Bærum Seilforening)
142 RAF (34)292421821241727
27 NOR-3804

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Stenhagen (Bærum Seilforening)
143 252417202025271819
28 NOR-3660

Even Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Rondeel (Drøbaksund Seilforening)
162 293029231720202726
29 NOR-3618

Anna Elisabeth Fagerhøi

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Elisabeth Fagerhøi

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Elisabeth Fagerhøi (Bundefjorden Seilforening)
163 16282126OCS (34)OCS (34)292617
30 NOR-2977

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Aabye (Kongelig Norsk Seilforening)
175 272730252226232925
31 NOR-3855

Ferdinand August Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ferdinand August Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ferdinand August Sørlie (Nesodden Seilforening)
210 26DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)27303029
32 NOR-3890

Nicolai Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Nicolai Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Nicolai Jacobsen (Kongelig Norsk Seilforening)
238 DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)
33 NOR-3467

Johanne Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Johanne Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Johanne Løtveit (Asker Seilforening)
238 DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)DNC (34)

Optimist - B

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-3503

Thomas Efskind

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind (Asker Seilforening)
12 1161126
2 NOR-3379

Karen Linnestad Spone

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karen Linnestad Spone

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karen Linnestad Spone (Soon Seilforening)
18 33225103
3 NOR-3843

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Ova (Nesodden Seilforening)
19 5433432
4 NOR-3581

Jacob Wærsten

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Wærsten

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Wærsten (Bærum Seilforening)
22 7714361
5 NOR-3677

Mira H. Nessheim

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mira H. Nessheim

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mira H. Nessheim (Soon Seilforening)
25 25451118
6 NOR-3188

Karen Krogenæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3188
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karen Krogenæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3188
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karen Krogenæs (Bærum Seilforening)
33 66562811
7 NOR-3578

Hannah Saxebøl Ottesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Saxebøl Ottesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hannah Saxebøl Ottesen (Drøbaksund Seilforening)
39 427710910
8 NOR-3730

Vilde Tønnessen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vilde Tønnessen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vilde Tønnessen (Bærum Seilforening)
66 DNC (19)DNC (19)DNC (19)8947
9 NOR-3686

Marte Solberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3686
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marte Solberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3686
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marte Solberg (Asker Seilforening)
72 DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)654
10 NOR-324

Sebastian Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Tinholt (Asker Seilforening)
76 DNC (19)8DNC (19)DNC (19)13125
11 NOR-8521

benjamin lunde

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 8521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

benjamin lunde

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 8521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

benjamin lunde (Asker Seilforening)
82 DNC (19)DNC (19)89151615
12 NOR-3678

Celine Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3678
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Celine Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3678
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Celine Hjorthøy (Asker Seilforening)
84 DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)7713
13 NOR-3224

Viktor H. Raddum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Viktor H. Raddum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Viktor H. Raddum (Asker Seilforening)
88 DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)81112
14 NOR-3719

Stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Stian BERGSBAKK (Bærum Seilforening)
96 DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)16149
15 NOR-3388

IDA NYRUD

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3388
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

IDA NYRUD

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3388
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

IDA NYRUD (Bundefjorden Seilforening)
99 DNF (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)121317
16 NOR-3149

Elise Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elise Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elise Brattum (Asker Seilforening)
100 DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)141514
17 NOR-155943

Solveig Lycke

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 155943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Solveig Lycke

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 155943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Solveig Lycke (Drøbaksund Seilforening)
107 DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)171716
18 NOR-3402

Tobias auf der Heide Fredheim

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3402
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tobias auf der Heide Fredheim

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3402
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tobias auf der Heide Fredheim (Asker Seilforening)
114 DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)DNC (19)

RS Feva

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-5213

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arthur Llewelyn (Bærum Seilforening
Alexander Boulland (Bærum Seilforening))
9 11111111111
2 NOR-213

Filippa Blakstad Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 213

August Wergeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Filippa Blakstad Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 213

August Wergeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Filippa Blakstad Nilsson (Bærum Seilforening
August Wergeland (Bærum Seilforening))
28 33333244443
3 NOR-5978

Dagny Mathilde Mohn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5978

Lea Borgen Aaserud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dagny Mathilde Mohn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5978

Lea Borgen Aaserud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dagny Mathilde Mohn (Kongelig Norsk Seilforening
Lea Borgen Aaserud (Kongelig Norsk Seilforening))
29 22222555554
4 NOR-5211

Erling Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Sander Kjendbakke

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Erling Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Sander Kjendbakke

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Erling Poppe Oldervoll (Bærum Seilforening
Sander Kjendbakke (Bærum Seilforening))
34 DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)322222
5 NOR-5983

Wilhelm Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5983

Fredrik Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wilhelm Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5983

Fredrik Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wilhelm Harlem (Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Harlem (Kongelig Norsk Seilforening))
42 DNF (7)DNF (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)433335
6 NOR-5596

Jarand Halbo Aspelund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596

Helene Holt Gule

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jarand Halbo Aspelund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596

Helene Holt Gule

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jarand Halbo Aspelund (Asker Seilforening
Helene Holt Gule (Asker Seilforening))
63 DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-20 23:32:30Cache read