Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForeningNasjon
Klasse: Laser 4.7
NOR 188599

Hannah Sofie Kjellevold

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 188599
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hannah Sofie Kjellevold Asker Seilforening Norge
NOR 204355

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Wang Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 210225

Thomas J. Frigstad

Seilforening: Lillesand Seilforening
Seilnummer: NOR 210225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Thomas J. Frigstad Lillesand Seilforening Norge
NOR 209762

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mats Offerdal Ran Seilforening Norge
NOR 210993

Even Baanrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 210993
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Baanrud Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 210994

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 210994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Simen Guldberg Ran Seilforening Norge
NOR 198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening Norge
NOR 207109

John Butler Wang

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 207109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
John Butler Wang Stavanger Seilforening Norge
NOR 206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Celia Valeur Børresen Ran Seilforening Norge
NOR 201735

Magnus Behrens

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 201735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Behrens Tønsberg Seilforening norge
NOR 206357

Anders Theodor Lindemark

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 206357
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anders Theodor Lindemark Stavanger Seilforening NO
NOR 20571

Christoffer Sørlie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 20571
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Christoffer Sørlie Fredrikstad Seilforening Norge
NOR 206869

Guro Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 206869
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Guro Gjesdal Stavanger Seilforening NO
NOR 210222

Johannes Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 210222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl Haugesund Seilforening Norge
NOR 107446

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 107446
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oda Skeide Bates Nesodden Seilforening Norge
NOR 206862

Peder Smith

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Peder Smith Ran Seilforening Norge
NOR 207541

Jostein August Wikesland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jostein August Wikesland Kongelig Norsk Seilforening NO
NOR 207108

Liv Cornelia Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 207108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon Stavanger Seilforening Norway
NOR 208461

Sigrid Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sigrid Hammervik Molvik Molde Seilforening Norge
NOR 208464

Johannes Hammervik Molvik

Seilforening: Molde Seilforening
Seilnummer: NOR 208464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johannes Hammervik Molvik Molde Seilforening Norge
NOR 3

Nicolai Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nicolai Jacobsen Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 206355

Olai Hagland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 206355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Olai Hagland Stavanger Seilforening Norge
NOR 152803

August Hanevik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 152803
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
August Hanevik Stavanger Seilforening Norge
NOR 196988

Eirik Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 196988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eirik Bakke Moss Seilforening Norge
NOR 1

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland Ran Seilforening Norge
NOR 210995

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 210995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Haaland Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 186381

Håkon Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Håkon Malmbekk Asker Seilforening Norge
NOR 207105

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 207105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø Ran Seilforening Norge
NOR 207546

Martine Bjørve Thuen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Martine Bjørve Thuen Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erik Karlsen Ran Seilforening Norge
NOR 197762

Kaja Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 197762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kaja Sjøl Christensen Asker Seilforening Norge
Deltagere i klassen: 32
 
Klasse: Laser Radial
NOR 207543

Victoria Espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207543
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victoria Espeseth Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 203972

Kristine Wilhelmsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristine Wilhelmsen Bærum Seilforening Norge
NOR 203908

Tarjei Mo Batalden

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tarjei Mo Batalden Bærum Seilforening Norge
NOR 201276

Preben Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 201276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Preben Moberg Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 203600

Fredrik Andresen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fredrik Andresen Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 203262

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aron Heimonen Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 209553

Uffe Tomasgaard

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 209553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Uffe Tomasgaard Drøbaksund Seilforening Norge
NOR 203263

Halvor Fladsrud Boe

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Halvor Fladsrud Boe Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 205716

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening Norway
NOR 206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alexander Dahl Høgheim Ran Seilforening Norway
NOR 161427

Thorbjørn Thomas Hansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 161427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Thorbjørn Thomas Hansen Askøy Seilforening Norge
NOR 203538

Anna Skaar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anna Skaar Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 198950

Mads Severin Hassum-Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 198950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mads Severin Hassum-Olsen Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening Norge
NOR 201735

Ingrid Skjønborg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 201735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ingrid Skjønborg Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Malin Elvingdal Ran Seilforening Norway
NOR 207547

sigurd tveit

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
sigurd tveit Kongelig Norsk Seilforening norge
NOR 203265

Caroline Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Caroline Rosmo Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 186398

ATobiasd Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 186398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ATobiasd Bakke Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 198747

Jacob Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 198747
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jacob Lepperød Tønsberg Seilforening Norge
NOR 207540

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karoline Brudevoll Rognlien Kongelig Norsk Seilforening Norge
NOR 211142

Knuta Bugge

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 211142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Knuta Bugge Drøbaksund Seilforening Norge
NOR 203907

Herman Reiersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Herman Reiersen Bærum Seilforening norge
NOR 207545

Olav Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 207545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Olav Bakke Moss Seilforening Norge
NOR 206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø Ran Seilforening Norge
NOR 204354

karoline comiskey olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
karoline comiskey olsen Kongelig Norsk Seilforening norge
Deltagere i klassen: 26
 
Klasse: Laser Standard
NOR 203285

Øystein Homstvedt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Øystein Homstvedt Bundefjorden Seilforening Norge
NOR 206868

Erling Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erling Wiik Ran Seilforening Norge
NOR 1

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening Norge
NOR 208685

Einar Nystad

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 208685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Einar Nystad Ran Seilforening Norge
NOR 208683

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 208683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Bakke Bundefjorden Seilforening Norge
Deltagere i klassen: 5
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-20 14:37:57Cache read