Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Crusing 1

Plass Seilnr Båt Poeng Ståholmen RundtSydostenSvennerseilasenRødskjærseilasen
1 NOR-307

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9900

Sharon Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BIG TIME

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9900

Sharon Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Dag Rune Wiksten (Larvik Seilforening)
5 DNC (36)113
2 NOR-13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FLASH V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Erik Krister (Sandefjord Seilforening)
7 DNC (36)331
3 NOR-11313

Frode Johansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0380

Geir Sørensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SNAKKAS

Frode Johansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0380

Geir Sørensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frode Johansen (Brevik Seilforening)
8 2DNC (36)42
4 NOR-14541

JAN OVE LORENTZEN

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: HP 1030
Seilnummer: NOR 14541
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GøY På VANNET

JAN OVE LORENTZEN

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: HP 1030
Seilnummer: NOR 14541
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

JAN OVE LORENTZEN (Brevik Seilforening)
15 4RDG - 1465
5 NOR-13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EL DRAGòN III

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Frenvik Odberg (Larvik Seilforening)
23 1148RDG - 19
6 NOR-249

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 249
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
POOL PANTHER

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 249
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karl Wilhelm Weldingh (Larvik Seilforening)
23 959DNC (36)
7 NOR-10423

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9680

Tom Olsen

Seilforening:
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BAROLO II

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9680

Tom Olsen

Seilforening:
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Helland (Brevik Seilforening)
27 176147
8 NOR-11512

Asbjørn Næss

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Dehler 36 SQ
Seilnummer: NOR 11512
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TOLAMA

Asbjørn Næss

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Dehler 36 SQ
Seilnummer: NOR 11512
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Asbjørn Næss (Larvik Seilforening)
27 DNC (36)RDG - 1476
9 NOR-7000

Torbjørn Anderssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,9930

Jørn Brathagen

Seilforening:
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FARR OUT

Torbjørn Anderssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,9930

Jørn Brathagen

Seilforening:
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torbjørn Anderssen (Larvik Seilforening)
32 8DNC (36)1311
10 NOR-8961

Gustav Sørum

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 8961
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Gustav Sørum

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 8961
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Gustav Sørum (Sandefjord Seilforening)
43 DNC (36)25DNC (36)
11 NOR-11147

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 42
Seilnummer: NOR 11147
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANKER VI

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 42
Seilnummer: NOR 11147
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nina Klavenes (Brevik Seilforening)
44 14DNC (36)1614
12 NOR-10055

Henrik Tangen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10055
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KOOKABURRA

Henrik Tangen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10055
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Tangen (Brevik Seilforening)
45 5DNC (36)DNC (36)4
13 NOR-13401

Terje Karstang

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Dufour 34P
Seilnummer: NOR 13401
NOR Rating: NOR 0,9540

Arne Henriksen

Seilforening:
Båttype: Dufour 34P
Seilnummer: NOR 13401
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TAUS

Terje Karstang

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Dufour 34P
Seilnummer: NOR 13401
NOR Rating: NOR 0,9540

Arne Henriksen

Seilforening:
Båttype: Dufour 34P
Seilnummer: NOR 13401
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Terje Karstang (Brevik Seilforening)
58 10DNC (36)DNC (36)12
14 NOR-12793

Odd Sætre

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0110

Torunn Sætre

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THELMA

Odd Sætre

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0110

Torunn Sætre

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Odd Sætre (Brevik Seilforening)
59 12DNC (36)11DNC (36)
15 NOR-15281

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9260

Therese Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FELICITA

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9260

Therese Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Wollenberg (Brevik Seilforening)
61 15DNC (36)DNC (36)10
16 NOR-14740

Knut Helmundsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DANICA

Knut Helmundsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Knut Helmundsen (Brevik Seilforening)
61 16DNC (36)DNC (36)9
17 NOR-15155

Sven Scherman Olsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 15155
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sven Scherman Olsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 15155
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sven Scherman Olsen (Sandefjord Seilforening)
62 DNC (36)917DNC (36)
18 NOR-10

Ronny Lindquist

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ronny Lindquist

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ronny Lindquist (Brevik Seilforening)
73 1DNC (36)DNC (36)DNC (36)
19 NOR-11172

Bente Viknes

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRåTASS

Bente Viknes

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bente Viknes (Asker Seilforening)
74 DNC (36)DNC (36)2DNC (36)
20 NOR-6478

Alf K. Førli

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Gambler 37
Seilnummer: NOR 6478
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BANZAI

Alf K. Førli

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Gambler 37
Seilnummer: NOR 6478
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alf K. Førli (Brevik Seilforening)
75 3DNC (36)DNC (36)DNC (36)
21 NOR-10054

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10054
NOR Rating: NOR 0,950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
AGNORA

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10054
NOR Rating: NOR 0,950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Roy Isaksen (Brevik Seilforening)
78 6DNC (36)DNC (36)DNC (36)
22 NOR-158

Tom Lande Iversen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 158
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Tom Lande Iversen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 158
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Lande Iversen (Brevik Seilforening)
79 7DNC (36)DNC (36)DNC (36)
23 NOR-10424

Per Hofstedt

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10424
NOR Rating: NOR 0,971
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Per Hofstedt

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10424
NOR Rating: NOR 0,971
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Per Hofstedt (Sandefjord Seilforening)
79 DNC (36)7DNC (36)DNC (36)
24 NOR-11594

Arild Skogly

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 11594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arild Skogly

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 11594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arild Skogly (Sandefjord Seilforening)
80 DNC (36)8DNC (36)DNC (36)
25 NOR-9770

Dag Svendsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0380

Thorunn Austad

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
QUADRIGA

Dag Svendsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0380

Thorunn Austad

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Dag Svendsen (Brevik Seilforening)
80 DNC (36)DNC (36)DNC (36)8
26 NOR-15400

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 15400
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 15400
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Per Sortedal (Brevik Seilforening)
82 DNC (36)10DNC (36)DNC (36)
27 NOR-28

Lars Magnus Hesselberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FENRIS

Lars Magnus Hesselberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars Magnus Hesselberg (Larvik Seilforening)
82 DNC (36)DNC (36)10DNC (36)
28 NOR-14589

Lasse Lund

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 14589
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lasse Lund

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 14589
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lasse Lund (Sandefjord Seilforening)
83 DNC (36)11DNC (36)DNC (36)
29 NOR-10147

Vidar Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TUWANO

Vidar Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vidar Larsen (Sandefjord Seilforening)
84 DNC (36)DNC (36)12DNC (36)
30 NOR-45

Espen Johnsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Havariet 45
Seilnummer: NOR 45
NOR Rating: NOR 0,9620

Mona Johnsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Havariet 45
Seilnummer: NOR 45
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ENAVIGO

Espen Johnsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Havariet 45
Seilnummer: NOR 45
NOR Rating: NOR 0,9620

Mona Johnsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Havariet 45
Seilnummer: NOR 45
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Espen Johnsen (Brevik Seilforening)
85 13DNC (36)DNC (36)DNC (36)
31 NOR-15022

Espen Sørbel

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SELIMA

Espen Sørbel

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Espen Sørbel (Brevik Seilforening)
85 DNC (36)DNC (36)DNC (36)13
32 NOR-140

Jørn Spetalen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 140
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jørn Spetalen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 140
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jørn Spetalen (Larvik Seilforening)
87 DNC (36)DNC (36)15DNC (36)
33 NOR-14730

Petter Gjærum

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 14730
NOR Rating: NOR 0,9780

Petter Gjærum

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 14730
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CHILL OUT

Petter Gjærum

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 14730
NOR Rating: NOR 0,9780

Petter Gjærum

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 14730
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Petter Gjærum (Brevik Seilforening)
87 DNC (36)DNC (36)DNC (36)15
34 NOR-14999

Bjørge Fredheim

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14999
NOR Rating: NOR 0,9540

Vegard Heggem

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14999
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SAIL LA VIE

Bjørge Fredheim

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14999
NOR Rating: NOR 0,9540

Vegard Heggem

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14999
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bjørge Fredheim (Brevik Seilforening)
88 DNC (36)DNC (36)DNC (36)16
35 NOR-337

Stein Løberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Dragonfly 28
Seilnummer: NOR 337
NOR Rating: NOR 1,0000

Siri Krohn-Fagervoll

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Dragonfly 28
Seilnummer: NOR 337
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HAVSULEN

Stein Løberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Dragonfly 28
Seilnummer: NOR 337
NOR Rating: NOR 1,0000

Siri Krohn-Fagervoll

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Dragonfly 28
Seilnummer: NOR 337
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Stein Løberg (Brevik Seilforening)
89 DNC (36)DNC (36)DNC (36)17

Crusing 2

Plass Seilnr Båt Poeng Stråholmen RundtSydostenSvennerseilasenRødskjærseilasen
1 NOR-10417

BÅRD JERVAN

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410

Torgeir Svolsbru

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MYMLEN

BÅRD JERVAN

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410

Torgeir Svolsbru

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

BÅRD JERVAN (Larvik Seilforening)
4 2211
2 NOR-4489

Sondre Ditlefsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,892

Svein Hørta

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IMPULS

Sondre Ditlefsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,892

Svein Hørta

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sondre Ditlefsen (Brevik Seilforening)
8 4143
3 NOR-14427

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BERENIKE

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
14 8356
4 NOR-10138

Bjørn Erik Kasnes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10138
NOR Rating: NOR 0,9310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DAISY

Bjørn Erik Kasnes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10138
NOR Rating: NOR 0,9310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Erik Kasnes (Brevik Seilforening)
31 1DNC (21)DNC (21)9
5 NOR-9827

Egil Evensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Halberassi 39
Seilnummer: NOR 9827
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANNES NAADE

Egil Evensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Halberassi 39
Seilnummer: NOR 9827
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Egil Evensen (Brevik Seilforening)
33 5DNC (21)DNC (21)7
6 NOR-10422

Frode Bratlie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 10422
NOR Rating: NOR 0,8540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WIND WAKER

Frode Bratlie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 10422
NOR Rating: NOR 0,8540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frode Bratlie (Brevik Seilforening)
37 6DNC (21)DNC (21)10
7 NOR-15499

Ronny Smith Bakkane

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 15499
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KAROLINE

Ronny Smith Bakkane

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 15499
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ronny Smith Bakkane (Larvik Seilforening)
38 11DNC (21)6DNC (21)
8 NOR-5598

Arild Haraldstad

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 5598
NOR Rating: NOR 0,807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OCEAN GIRL

Arild Haraldstad

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 5598
NOR Rating: NOR 0,807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arild Haraldstad (Brevik Seilforening)
41 9DNC (21)DNC (21)11
9 NOR-143

Lars Nilssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 143
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars Nilssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 143
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars Nilssen (Larvik Seilforening)
44 DNC (21)DNC (21)2DNC (21)
10 NOR-6490

Egil Søyland

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6490
NOR Rating: NOR 0,8780

Arne Klokseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6490
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NENA

Egil Søyland

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6490
NOR Rating: NOR 0,8780

Arne Klokseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6490
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Egil Søyland (Brevik Seilforening)
44 DNC (21)DNC (21)DNC (21)2
11 NOR-7027

Per Brynildsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 7027
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ARGO

Per Brynildsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 7027
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Brynildsen (Brevik Seilforening)
45 3DNC (21)DNC (21)DNC (21)
12 NOR-77

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 77
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 77
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jens Kristian Jensen (Larvik Seilforening)
45 DNC (21)DNC (21)3DNC (21)
13 NOR-7864

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
NOR Rating: NOR 0,8860

Geir Skauli

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ALLEGRO

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
NOR Rating: NOR 0,8860

Geir Skauli

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Gunnar Hannibal Lie (Brevik Seilforening)
46 DNC (21)DNC (21)DNC (21)4
14 NOR-6440

Ketil Hornæs

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6440
NOR Rating: NOR 0,8920

Geir Arne Gjersvik

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6440
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TITRACK 2

Ketil Hornæs

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6440
NOR Rating: NOR 0,8920

Geir Arne Gjersvik

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6440
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ketil Hornæs (Brevik Seilforening)
47 DNC (21)DNC (21)DNC (21)5
15 NOR-10259

Tore Øyvind Moen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10259
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ELVIRA

Tore Øyvind Moen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10259
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tore Øyvind Moen (Brevik Seilforening)
49 7DNC (21)DNC (21)DNC (21)
16 NOR-6403

David Sanna

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: MAXI999
Seilnummer: NOR 6403
NOR Rating: NOR 0,89

Øysten Sanna

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: MAXI999
Seilnummer: NOR 6403
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
?????

David Sanna

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: MAXI999
Seilnummer: NOR 6403
NOR Rating: NOR 0,89

Øysten Sanna

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: MAXI999
Seilnummer: NOR 6403
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

David Sanna (Brevik Seilforening)
50 DNC (21)DNC (21)DNC (21)8
17 NOR-14845

Dag Jentoftsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 14845
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OPPTUR

Dag Jentoftsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 14845
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Jentoftsen (Brevik Seilforening)
52 10DNC (21)DNC (21)DNC (21)
18 NOR-4992

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Banner 23
Seilnummer: NOR 4992
NOR Rating: NOR 0,9320

Kjetil Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Banner 23
Seilnummer: NOR 4992
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ALLTID NEDE

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Banner 23
Seilnummer: NOR 4992
NOR Rating: NOR 0,9320

Kjetil Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Banner 23
Seilnummer: NOR 4992
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Roy Isaksen (Brevik Seilforening)
54 DNC (21)DNC (21)DNC (21)12
19 NOR-15004

Øystein Paulsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Viko s22
Seilnummer: NOR 15004
NOR Rating: NOR 0,8420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NOBI

Øystein Paulsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Viko s22
Seilnummer: NOR 15004
NOR Rating: NOR 0,8420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Øystein Paulsen (Brevik Seilforening)
56 DNC (21)DNC (21)DNC (21)RDG - 14
20 NOR-11432

Tor Dag Sørsdal

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 11432
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tor Dag Sørsdal

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 11432
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tor Dag Sørsdal (Sandefjord Seilforening)
63 DNC (21)DNC (21)DNC (21)DNC (21)

Express

Plass Seilnr Båt Poeng RødskjærseilasenRace 2Race 3Race 4
1 NOR-530

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530
NOR Rating: NOR 0,847

Stian Aasoldsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MINX

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530
NOR Rating: NOR 0,847

Stian Aasoldsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørn Fougner (Brevik Seilforening)
1 1
2 NOR-216

Håkon L Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 216
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håkon L Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 216
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håkon L Olsen (Brevik Seilforening)
2 2
3 NOR-714

Øivind-Tore Mylius

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 714
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HURRAMEGRUNDT

Øivind-Tore Mylius

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 714
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øivind-Tore Mylius (Kragerø Seilforening)
3 3
4 NOR-128

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,847

Hanne Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NN

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,847

Hanne Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bjørn Nilsen (Brevik Seilforening)
5 DNC (5)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-07 00:04:55Cache read